PDA

View Full Version : проблем със сърцето или само внушение



Seducti0n
07-04-2007, 09:43
Здравейте.Не знам от къде да започна.Рядко ми се получава изтръпване,точно над сърцето и е много неприятно,тръпне ми цялата лява ръка.Също така понякога ме свива в областа около сърцето,когато кихна.Предварително се извинявам,заради това,че темата е зададена,объркано.Нека всеки,който може да ми даде някакъв съвет да го направи.Благодаря.А забравих,да уточня че съм на 15 одини-момиче... :wink:

meaning
07-04-2007, 09:51
Изтръпва ти лявата ръка?Не може да те заболи сърцето,когато кихаш..Но това с ръката ме озадачава..По-добре отиди на кардиолог и кажи на родителите си,искренно се надявам да си внушаваш.Аз също смятах,че си внушавам имах подобен проблем и ми направиха рутинна операция на сърцето,не е страшно не се притеснявай,но се консултирай с кардеолог.

Seducti0n
07-04-2007, 10:07
Изтръпва ти лявата ръка?Не може да те заболи сърцето,когато кихаш..Но това с ръката ме озадачава..По-добре отиди на кардиолог и кажи на родителите си,искренно се надявам да си внушаваш.Аз също смятах,че си внушавам имах подобен проблем и ми направиха рутинна операция на сърцето,не е страшно не се притеснявай,но се консултирай с кардеолог.благодаря за съвета,не че ме заболява,а просто ме присвива дза момент,много е неприятно. :cry: