PDA

View Full Version : Lesno li e?....



Schmeizer
07-04-2007, 09:44
Lesno li e lubovta da se prevyrne v omraza?

Nadelina
07-04-2007, 09:45
Chak lesno ne.. ama ima go i toq variant...

koalka
07-04-2007, 09:53
Възможно е, но не случва чак толкова често.Все пак, когато двама души са се обичали, редно е да запазят някакви приятелски отношения, освен, ако единия не е направил огромна грешка и другия е решил да не му прости и да не са приятели след това.

07-04-2007, 10:03
nikoga nqma da prostq na bivshiq mi priqtel ,vypreki che mnogo se obichahme i mnogo vreme bqhme zaedno, vypreki che sega veche ne me boli ot neshtata,koito mi prichini .nikoga nqma da poddyrjam kakyvto i da e kontakt s nego - ne go mrazq, no ne iskam da znam nishto za negovoto jalko syshtestvuvane i ako za nqkoi hora tva, koeto e napravil ne e koi znae kakvo, to za men e!

lekomislenia
07-04-2007, 10:06
??????????????

sasha_90
07-04-2007, 10:20
Зависи от характера на двете страни.Попринцип е възможно,но е гадно.

BunnYY_f
07-04-2007, 10:27
Не мисля че може да си обичал някого до вчера и днес да вече да си кажеш "ми мразя го/я" Освен ако неси обичал истински или въобще не си обичал, а само си си заблуждавал!

sherry
07-04-2007, 10:33
Не е лесно, но често става. Когато обичаш някого, а той те нарани, болката е огромна. Тогава любовта може да се трансформира в омраза.
Не ми се иска да го изпитвам :roll:

sexy_for_you
07-04-2007, 10:39
Възможно е,дали е лесно,зависи от човека.За мен това е подло.Да мразиш някого,когото си обичал.Може чувствата да охладнеят и да се превърнат в безразличие,но чак омраза е силно казано.Зависи си от човека.

lekomislenia
07-04-2007, 10:40
????????????????

Слънчево момиче
07-04-2007, 10:40
От любовта до омразата има само една крачка..на зависи доколко те е наранил човекът.

megi_sweet
07-04-2007, 10:41
nikoga nqma da prostq na bivshiq mi priqtel ,vypreki che mnogo se obichahme i mnogo vreme bqhme zaedno, vypreki che sega veche ne me boli ot neshtata,koito mi prichini .nikoga nqma da poddyrjam kakyvto i da e kontakt s nego - ne go mrazq, no ne iskam da znam nishto za negovoto jalko syshtestvuvane i ako za nqkoi hora tva, koeto e napravil ne e koi znae kakvo, to za men e!

podkrepqm ;)

Presley
07-04-2007, 11:06
``Границата между любовта и омраэата е много малка``!Това е поредното глупаво клише.Всъщност според мен това са глупости!Не е лесно,при това никак,да не кажа невъэможно...!Любовта си е любов,не може да прерастне в омраэа току така...освен ,ако самият ти не си наясно какво иэпитваш и какво искаш.

GaNgStAz
07-04-2007, 11:11
Не мисля че може да си обичал някого до вчера и днес да вече да си кажеш "ми мразя го/я" Освен ако неси обичал истински или въобще не си обичал, а само си си заблуждавал!

=D>

tedinkata_
07-04-2007, 11:53
Lesno li e lubovta da se prevyrne v omraza?pri men e mn lesno :::

kobrichka
07-04-2007, 14:12
Чак лесно не смятам,но винаги е възможно.Има мн редки случай любовта да се превърне в омрза,но ги има.Все пак мисля,че ако си обичал истински един човек ти не може изведнаж да го намразиш,мн пъти любовта прощава мн неща,разума може да иска да мрази,но сърцето не позволява.Това разбира се се отнася за човека,които наистина си обичал,а не някоя едномесечна връзка.А и както гласи един спомен "Не заменяй любовта с омраза,защото е подло да мразиш,този които до вчера си обичал"

Octofunk
07-04-2007, 16:29
Ох като чуя това "разума го\я мрази, но сърцето го\я иска" и просто се чудя и мая?! Вие ако сте подвластни на някакви емоции въпреки че знаете че е грешка, то що за хора сте?
По темата - не мразя бившите си гаджета, просто са ми безразлични! Истински приятели с тях не мога да остана по простата причина, че щом сме правили секс, просто вече не е същото приятелство, коети е било или е можело да бъде, ако не бяхме! Просто по мой наблюдения, а и според много мои други приятели, ако веднъж си минал границата на приятелството, то връщане към нея няма, може да сте или гаджета (отново), или да сте само познати.
P.S. Абе всичко си зависи от ситуацията, какво и аз се разписах 8)

gazarka
07-04-2007, 17:13
dosta lesno e

KyKJlu4KaAa
07-04-2007, 17:17
da vazmojno e..naprimer ako ti izneverqt,podigravat ti se,obijdat te, sled vreme bi namrazil tozi chovek koito si obichal.. !! no tova emnogo chesto [-(