PDA

View Full Version : Moderated:Как да се държа като я видя пак?



Митко_
07-04-2007, 09:46
Здравейте.Не съм писал тук досега,само четях темите но сега стана една ситуация за която ми трябва съвет и реших че тук е правилното място.
Преди няколко дена се запознах с едно момиче покрай събирането на нашите с техни приятели.Та тя е много сладка и приказлива и веднага ми допадна.Сигурен съм че и тя проявяваше интерес защото постоянно гледаше настрани и когато бях увлечен в разговор с някой друг ми хвърляше погледи.Та доста си приказвахме с нея и усетих че имаме много общи неща и тук идва проблемът.Тази седмица пак ще я видя и леко съм се спекъл тъй като нямам много опит в подобен вид срещи.Та въпроса ми е как да се държа като я видя пак? За какво да и говоря за да насоча нещата в правия път без да прибързвам защото все пак тя е дъщеря на близки приятели на нашите и не искам да направя нещо не както трябва.
Мерси предварително на отзовалите се.


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

koalka
07-04-2007, 09:48
Дръж си се нормално, както преди.Просто й покажи, че я харесваш и, че се интересуваш от нея.Флиртувайте, закачайте се, а направи всичко възможно да се видите и трети път, ако можеш да я поканиш на среща и да се видите.Най-важното е да не се спичаш и да не се притесняваш, няма от какво.Успех!

mon4eto
07-04-2007, 11:13
NAi vajnoto v slu4aq e da se darji6 normalno i estestveno...govorete si za tova koeto i na dvamata bi bilo interesno.Nai vajnoto e da ne mal4i6 za6toto nqma da postigne6 ni6to taka :roll:

lekomislenia
07-04-2007, 11:15
??????????????

GaNgStAz
07-04-2007, 11:17
Дръж си се нормално, както преди.Просто й покажи, че я харесваш и, че се интересуваш от нея.Флиртувайте, закачайте се, а направи всичко възможно да се видите и трети път, ако можеш да я поканиш на среща и да се видите.Най-важното е да не се спичаш и да не се притесняваш, няма от какво.Успех!

и аз така викам =D>

sasha_90
07-04-2007, 11:18
Бъди естествен!Не се дръж като идиот.
Станете добри приятели!-->.............. :-D

sherry
07-04-2007, 13:04
Не трябва толкова да се притесняваш, вече сте си говорили, хвърляла ти е погледчета, това е доста добро начало :wink: Просто се постарай пак да се държиш както миналия път, заговаряй я, опознай я, обръщай й повечко внимание, то нещата предполагам, че ще станат от самосебе си. :wink:

07-04-2007, 13:13
Бъди забавен! Не досаден! Забавен! :mrgreen:

fen4i_na_avril_and_lp
07-04-2007, 13:20
Бъди себе си!Щом е приказлива ще й е интересно с теб само ако бъдеш себе си...остави го тоя опит :)

sexy_for_you
07-04-2007, 22:04
Дръж си се нормално, както преди.Просто й покажи, че я харесваш и, че се интересуваш от нея.Флиртувайте, закачайте се, а направи всичко възможно да се видите и трети път, ако можеш да я поканиш на среща и да се видите.Най-важното е да не се спичаш и да не се притесняваш, няма от какво.Успех!

и аз така викам =D>

и аз,и аз :-D :P

GeGeTo
07-04-2007, 23:48
budi zabaven,no ne se pravi na 6ut.prosto budi sebe si i mn,mn yspex :D

Митко_
07-05-2007, 01:33
Мерси на всички.Ще последвам съветите ви пък да видим какво ще стане :)