PDA

View Full Version : Използвах вибратор и ....



077
07-04-2007, 09:49
Аз съм на 17 и не съм била с момче,но използвах 2 пъти вибратор и ме болеше и имаше 5-6 точки кръв.Вибратора беше с диаметър 4 см и искам да знам дали ако правя секс с момче той ще разбере,че не съм била с момче като все пак имам някакъв опит с петинг

`Death`Whore``
07-04-2007, 09:50
Вибраторът само отварачка ли ти беше? Деца...зависи колко често използваш вибратора и колко време след изпозлването му правиш секс. Иначе или ще реши, че си притеснителна и скована, или че си девствена.

johnnyknoxville
07-04-2007, 12:07
chestito otworila si se sama..
dano ne sujelqwash che si si prowalila i purwia put s momche ne s wibrator

VerryBerry
07-04-2007, 12:09
ni6to ti nqma..ima6e 1 tema (podobna) v koqto pak avtorkata se be6e otvorila s krastavica...svqt 6irok.. :::

alkobalko
07-04-2007, 12:12
Дори и често да използваш випбратора по поведението ти ще се разбере, че нямаш опит в секс. Най-много да си помисли, че си много скована и неопитна. А всъщност защо ти беше да пробваш с вибратор?

07-04-2007, 12:18
С тази техника скоро няма да останат девствени момичета... вземи си купи един турбовибратор с автоматична скоростна кутия и не се занимавай с момчета.....

find_m3
07-04-2007, 12:21
Пхаха деца децаааа :smt005 :smt005 е направо си умирам по-малка съм от тебе а явно имам повече акъл ](*,) виж са за първия път (щом вече няма как да го направиш "спецялно" си намери някой неопитен за да свикнеш.Ама ако имаш сериозна връзка с някой опитен няма начин да не те хване освен ако наистина не си помисли че си притеснителна.Ако толко ти е зор да не разбере че си девствена го излъжи че си го правила само веднъж с някой си и още си неопитна :-s тва е друго ако можеш измисли :roll:

meaning
07-04-2007, 12:30
ненавиждам хора,който говорят с обръщението "деца" към по-големи.Както и да е.
Зависи с какъв излезеш,но да би трябвало да се разбере.Но не е болка за умиране,понякога да се отвориш сам е по-добре отколкото с някое момче,което не се знае дали знае какво да прави.Може и да не си проличи,стига да не се притесняваш.

shizzle
07-04-2007, 14:02
Пхаха деца децаааа :smt005 :smt005 е направо си умирам по-малка съм от тебе а явно имам повече акъл ](*,) виж са за първия път (щом вече няма как да го направиш "спецялно" си намери някой неопитен за да свикнеш.Ама ако имаш сериозна връзка с някой опитен няма начин да не те хване освен ако наистина не си помисли че си притеснителна.Ако толко ти е зор да не разбере че си девствена го излъжи че си го правила само веднъж с някой си и още си неопитна :-s тва е друго ако можеш измисли :roll:

За мен "специално" беше да бъда първи на едно момиче. Идеята за "баткото" ме отвращава.

sherry
07-04-2007, 14:42
Това е пълна глупост, защо го направи?! Не са се свършили момчетата, че да се отваряш с вибратор.
По въпроса ти - ще разбере, ако си скована и притеснена или ако сама му кажеш. Ако си спокойна, няма да разбере.