PDA

View Full Version : дайте мнения :(



GaBiTo0o0
07-04-2007, 14:18
става дума за приятелката ми която трагна с едно момче което е малко грозно но това не е от значение а че е мн прост и сам каза че иска момиче с което да ходи.според мен е закасал а приятелката ми като нищо не му отказа сега и казах какво мисля и тя каза че винаги все нещо сам казвала на опаки а аз исках просто да и кажа че тя по принцип не отказва мн мн на момчета като искат да я целунат и ми става едно гадно и ся сме леко сдарпани.щом цялата му компания го е зарязала има защо.просто ме дразни че той е с нея като има мн по хубави момчета....

tuka6na
07-04-2007, 14:24
: ) щом приятелката ти е с това момче,предполагам има причина.Всеки има свои виждания и не трябва да се месиш.Ако ще за нея всичко приличащо на мъжко да е потенцялен мъж мечта :-s е ,и ?

Alex_89
07-04-2007, 15:06
Вземи сложи някоя запетая тук-там, че си ебало майката с тоя правопис.

cherinka
07-04-2007, 17:41
Няма какво да ни се оплакваш.
Явно подходът ти към нея е бил грешен.
Колко пъти да ви повтарям, че има от значение как точно се изразявате, когато говорите с някого, интонацията е важна и също това дали умеете да СЪБЕСЕДВАТЕ.
Точно това трябва да направиш.
Да СЪБЕСЕДВАШ с нея, а не - ей така да си изтърсваш мнението.

07-04-2007, 17:43
Няма какво да ни се оплакваш.
Явно подходът ти към нея е бил грешен.
Колко пъти да ви повтарям, че има от значение как точно се изразявате, когато говорите с някого, интонацията е важна и също това дали умеете да СЪБЕСЕДВАТЕ.
Точно това трябва да направиш.
Да СЪБЕСЕДВАШ с нея, а не - ей така да си изтърсваш мнението.
Да, бе, и трябва да четем книги "Как да общуваме", нали? що не млъкнеш? :mrgreen:

cherinka
07-04-2007, 18:36
Няма какво да ни се оплакваш.
Явно подходът ти към нея е бил грешен.
Колко пъти да ви повтарям, че има от значение как точно се изразявате, когато говорите с някого, интонацията е важна и също това дали умеете да СЪБЕСЕДВАТЕ.
Точно това трябва да направиш.
Да СЪБЕСЕДВАШ с нея, а не - ей така да си изтърсваш мнението.
Да, бе, и трябва да четем книги "Как да общуваме", нали? що не млъкнеш? :mrgreen:
Че това се учи с годините.
Също се обменя опит между група души, които общуват. Дори и несъзнателно, те черпят опит от начина на общуване на другите.
Що не мълкна ли, защото ще правя каквото си поискам.
Господ ми е дал ръце и пръсти като слънце, компютър, монитор, клавиатура, мишка, интернет и антивирусни програми.
Какво повече ми трябва...