PDA

View Full Version : Искам да накарам молив да полети



начинаеща_вещица
07-04-2007, 15:36
По разни филми съм гледала дори някакви обикновени хора казват някакви думи и се съсредоточават и издигат някакъв предмет във въздуха...та искам да попитам някой чувал ли е нещо такова,някакви думи ми трябват! Вие вярвате ли че това е възможно,много искам да мога да го направя!

07-04-2007, 15:40
Zashto mislish ,che si go gledala samo vyv filmi a ne naistina?!
Malko typichyk vypros zadavash.
I mislq ,che moje bi nqkyde ima chovek ,koito moje da napravi podobno neshto ,no opredeleno ne samo sys dumi...
Bravo za entusiazma ti , no mai samo s nego shte si ostanesh .

gabrielka@a
07-04-2007, 15:41
Много си найвна,миличка!

tuka6na
07-04-2007, 15:42
да,виждала съм-като малка в детските филмчета и аз се кефех на тая врътка.Какви ли не неадекватЩини има -що пък и това да не стане
щом има такива които вярват....; ) сменете дилърО като за начало

Alex_89
07-04-2007, 15:47
Тц-тц-тц...

quench
07-04-2007, 16:21
По разни филми съм гледала дори някакви обикновени хора казват някакви думи и се съсредоточават и издигат някакъв предмет във въздуха...та искам да попитам някой чувал ли е нещо такова,някакви думи ми трябват! Вие вярвате ли че това е възможно,много искам да мога да го направя!

хахахахахаха
хахахахахахахахахахахахах а

нееее...

хахахахахахаха

вижте ся, уважаеми съфорумници, левитирането на предмети не може да бъде направено от Сабрина малката вещица - дори да имеш нещо като магия - защото маговете твърдят, че магията се крепи на променена гледна точка за света, в разбиране на генеалогият му, а нашето момиче няма как да постигне тези неща психически

не можеш да застанеш пред молива и да кажеш "ух, чеее - ми аз вярвам, щу ни става?"

и пак казвам - няма мистични сили, не ги търсете, а си гледайте уроцитя

ако пък толкова ви интересува, прочетете това-онова, но не някоя книга като тая на Светлина и сие :) а някой учен-кулутролог, който изследва магията като обичай

nellllly
07-04-2007, 16:41
всичко което трябва е да кажеш вълшебните думички "АБРА КАДАБРА" и работата е готова, сега при мене всичко лети и се обръща, голяма забава... ама после не знам как да ги свалиш пак ;)

Manic_Panic_
07-04-2007, 17:16
вижте ся, уважаеми съфорумници, левитирането на предмети не може да бъде направено от Сабрина малката вещица - дори да имеш нещо като магия - защото маговете твърдят, че магията се крепи на променена гледна точка за света, в разбиране на генеалогият му, а нашето момиче няма как да постигне тези неща психически



Нека го наречем ТЕЛЕКИНЕЗА... та това е възможно... напълно възможно, както и левитацията (спомената от куенч с неточното й значение). Левитацията изглежда дори по-невъзможна и измислица, но не е така. Това става чрез състоянието на ума, което се тренира с години. Започва се с медитация, която е всейзвесна на всеки, но за опулзотворяванетойса нужни месеци за достигането на истинкия й ефект. Това са неща свържани с енергията и дебрите на нашият ум. Ако има найстина зайнтересовани хора от това е много хубаво, азлично го практикувам като хоби от 3 години и половина и не съм стигала етапа на телекинезата... но за всичко си има време. Ако човек увладее дори 15% от възможностите на мозъка си, нищо нямаше да е същото. :-)

quench
07-04-2007, 17:23
има някои 0,000000001%, които имаш още да у-владяваш, а те са свързани с the perfection, което обществото изисква от теб - например, правилното писане :)

иначе браво на теб, затова, че се дърбиш далеч от дрогите (надявам се) и други подобни, но...освен дисциплина за запазване на стабилно мислене в условията на критична ситуация, едва ли ще постигнеш друго

и да си качваш краката на врата

Presley
07-04-2007, 17:36
Това е абсолютно въэможно!Има мноого хора,които го могат ;-) !Трябва ти ужасно силна концентрация,която се постига поетапно.Има специални книги эа това ,вэеми и прочети.но не е никак лесно и е доста уморително.Не е нещо тоолкова нетипично,но не всеки може да го направи.

special_girl_SS
07-04-2007, 18:03
По разни филми съм гледала дори някакви обикновени хора казват някакви думи и се съсредоточават и издигат някакъв предмет във въздуха...та искам да попитам някой чувал ли е нещо такова,някакви думи ми трябват! Вие вярвате ли че това е възможно,много искам да мога да го направя!

Ах скъпа, това да си вещица е дарба!!! Ти, като една простосмъртна, не можеш да придобиеш подобни възможности [-X

07-04-2007, 18:07
Това е абсолютно въэможно!Има мноого хора,които го могат ;-) !
; ) като например... :roll:
:-D ми така де,...интересно ми е

tuka6na
07-04-2007, 18:13
Това е абсолютно въэможно!Има мноого хора,които го могат ;-) !
; ) като например... :roll:
:-D ми така де,...интересно ми е
O_o?...и познаваш ли ги; P

machoka
07-04-2007, 21:26
Аз пък съм виждал летящи понита, държащи се като разлигавени олигофренчета 8)

Mo6no3
07-04-2007, 21:34
Питай shadow4e. Тя ги разбира тея работи.

Muse_of_Madness
07-04-2007, 22:06
вижте ся, уважаеми съфорумници, левитирането на предмети не може да бъде направено от Сабрина малката вещица - дори да имеш нещо като магия - защото маговете твърдят, че магията се крепи на променена гледна точка за света, в разбиране на генеалогият му, а нашето момиче няма как да постигне тези неща психически



Нека го наречем ТЕЛЕКИНЕЗА... та това е възможно... напълно възможно, както и левитацията (спомената от куенч с неточното й значение). Левитацията изглежда дори по-невъзможна и измислица, но не е така. Това става чрез състоянието на ума, което се тренира с години. Започва се с медитация, която е всейзвесна на всеки, но за опулзотворяванетойса нужни месеци за достигането на истинкия й ефект. Това са неща свържани с енергията и дебрите на нашият ум. Ако има найстина зайнтересовани хора от това е много хубаво, азлично го практикувам като хоби от 3 години и половина и не съм стигала етапа на телекинезата... но за всичко си има време. Ако човек увладее дори 15% от възможностите на мозъка си, нищо нямаше да е същото. :-)
И аз се канех да го поправя за това. Но макар левитацията да е известна повече като издигане на хора във въздуха без видима опора, думата може да се ползва и за предмети.
Грешката е направена в "Хари Потър", понеже там левитация наричат местенето на предмети с мисълта, което всъщност е телекинеза.

Shadow_Walker
07-04-2007, 22:15
Абе домързя ме да прочета всичките ви коментари...не можехте ли просто да кажете на детето заклинанието :lol:
---> Унгардиум левиоза!!!
и молива хвръква :lol:
Да живее Хари Потър 8)

07-04-2007, 22:25
^Уийнгаърдиум Леви-ОУссссаааа!ако тря да сме точни :-D
ДА ЖИВЕЕ ХП!!! :-D

emilythestrange
07-05-2007, 22:27
Да,и искате а ми кажете че един човек с оскъдния си мозък,който в днешно време даже и не развиваме,ще преодолее законите на физиката. :x


езичници

Shadow_Walker
07-05-2007, 22:36
Да,и искате а ми кажете че един човек с оскъдния си мозък,който в днешно време даже и не развиваме,ще преодолее законите на физиката. :x


езичнициГледай по-ведро на живота.Момичето иска молива да хвръкне-какво лошо има :wink:
Ако го пусне през прозореца наистина ще полети :lol:

07-05-2007, 22:41
mysteriouspeople . com/Nina_Kulagina . htm

youtube . com/watch?v=aa1_EEShWWU

Не ги кара да летят но ги мести
Нарича се "телекинеза" или "психокинеза" (както предпочитате) и няма нищо общо с разни огнени кълба и летене с метли
Основната разлика е че действително е възможно да се постигне

07-05-2007, 22:42
Да,и искате а ми кажете че един човек с оскъдния си мозък,който в днешно време даже и не развиваме,ще преодолее законите на физиката. :x

Всъщност телекинезата не пренебрагва законите на физиката...

07-06-2007, 11:40
Аз тука имам един вълшебен молив дето ако го потъркаш и ще ти хвръкне към устата :wink:

Disrespect
07-06-2007, 11:42
сложи магнит на мястото на графита :-)

bloodybaby
07-07-2007, 12:34
ВИждала съм на живо, как хора местят предмети от разстояние, но как го правят не знам, а и не питам щото знам, че за такива неща не се пита!

machoka
07-07-2007, 16:03
Да речем, че темата се изчерпа.