PDA

View Full Version : Хммм...тампони



07-04-2007, 14:58
Имам един проблем. Момиче съм, на 13. Искам да попитам как точно да ползвам тампон, защото ще ходя на море, а точно тогава ще ми дойде мензиса :( Хименът ми е от части разкъсан, но аз много се притеснявам.. Как точно да си сложа тампона? :smt017 Ако може без излишни коментари. :D

07-04-2007, 15:01
а пък аз искам да попитам какво общо имат тампоните със секса?

nellllly
07-04-2007, 15:10
http://www.zaizrastvaneto-bg.com/csp/student/
добре и нагледно е обяснено.
И едно съветче от мене
значи, като ми беше за първи път си купих Евент (най-малките), ама не стана нещо.. нито един не мойах да наместя както трябва, обаче не се отказах и си купих O.B. Pro Comfort (Light Flow). Е от както си купих такива вече никакви превръзки... много добре се напасна още първият.

07-04-2007, 15:15
Мерси много nellllly :D

Sexy|Bad|Batch
07-04-2007, 15:16
как какво общо имат секса и тампоните.ако не се отворвн(ако хименът не е разкъсан) няма как да си сложиш тампон от ли'ен опит го знам \:D/ така 4е имат много обшто :)

nellllly
07-04-2007, 15:24
как какво общо имат секса и тампоните.ако не се отворвн(ако хименът не е разкъсан) няма как да си сложиш тампон от ли'ен опит го знам \:D/ така 4е имат много обшто :)
ц ц ц... айде бе, недей така, нищо не ми е разкъсано, никъде не съм отваряна, а си ползвам тампони съвсем спокойно без болка, петна и притеснение "дали се изцапах, не ми е комфортно, май по-добре да се закрия с нещо"

BeBsItO
07-04-2007, 17:35
abe verno detstvenite f mogat li da polzvat tamponi?

nellllly
07-04-2007, 17:40
да, могат
и все пак нека се ограничат с малък размер тампони (за всеки случай)

djuki
07-04-2007, 18:05
abe verno detstvenite f mogat li da polzvat tamponi?могат без никакъв проблем. Но най- добре да са най мъничките !

07-04-2007, 18:36
abe verno detstvenite f mogat li da polzvat tamponi?могат без никакъв проблем. Но най- добре да са най мъничките !
xaxa da we i da protekat :lol: izpolzvaite si normal

nellllly
07-04-2007, 20:25
че, те няма да стоят цял ден с тях. Най-лесно се вади добре напоен тампон, пише си на опаковката, че не е добре тампоните да стоят повече от 6 часа в тялото, направи си извода... по добре най-малкият и да го сменя на около 3 часа... (в зависимост от това колко е обилно течението).

`Death`Whore``
07-04-2007, 20:28
Глупави същества такива, хименът има дупка, през която излиза менструацията! Изобщо ли не сте изучавали тялото си? Гърдите си знаете ли, че имат зърна?

your_fantasy
07-04-2007, 20:33
dobre kazano... az si polzvax tamponi dosta vreme predi da pravq sex za 1 put..

07-04-2007, 21:01
че, те няма да стоят цял ден с тях. Най-лесно се вади добре напоен тампон, пише си на опаковката, че не е добре тампоните да стоят повече от 6 часа в тялото, направи си извода... по добре най-малкият и да го сменя на около 3 часа... (в зависимост от това колко е обилно течението).
ми добре, ползвайте малки тампони в началото на менструацията и ги сменяйте на всеки 2 часа - мн удобно (3 часа е много само да поясня)

07-05-2007, 14:14
kogato si kupi6 tamponi v kutiikata ima oputvane!
az su6to sum na trinaiset i gi polzvam no nedei da gi tika6 burzo za6toto stenite ti moje da sa mn 4uvstvitelni i da se polu4i OX ili dori po lo6o!
PS tova po lo6o si go pi6e na list4eto s tamponite!
Da jiveqt OB!

charlie
07-08-2007, 21:33
И аз като незнаеща и неползвала тампони, искам първо да се извиня за глупавия въпрос,но все пак да попитам,за да съм сигурна...значи няма проблем да влизам във водата ако съм с тампон?Мога ли да се къпя в басейн или в морето без да се притеснявам,че ще си проличи по някакъв начин :? ?

FelisDirus
07-08-2007, 22:06
http://www.zaizrastvaneto-bg.com/csp/student/
добре и нагледно е обяснено.
И едно съветче от мене
значи, като ми беше за първи път си купих Евент (най-малките), ама не стана нещо.. нито един не мойах да наместя както трябва, обаче не се отказах и си купих O.B. Pro Comfort (Light Flow). Е от както си купих такива вече никакви превръзки... много добре се напасна още първият.


Хей, браво! Страхотен сайт!
Чак и на мен ми стана интересно :roll:
Всичко е перфектно обяснено и анимациите са 6! Евала, Нелллллли! =D> :mrgreen:

sladko_teenche_v
07-09-2007, 09:34
И аз като незнаеща и неползвала тампони, искам първо да се извиня за глупавия въпрос,но все пак да попитам,за да съм сигурна...значи няма проблем да влизам във водата ако съм с тампон?Мога ли да се къпя в басейн или в морето без да се притеснявам,че ще си проличи по някакъв начин :? ?
bez problemi!i go slagai bobre da ne stane fal!!!!!!!!!!!

HaPySHeH
07-09-2007, 09:40
а пък аз искам да попитам какво общо имат тампоните със секса?
умен тряя да не е дествена за да ги ползва така поне аз знам :lol:

<black soul>
07-09-2007, 10:37
а пък аз искам да попитам какво общо имат тампоните със секса?
умен тряя да не е дествена за да ги ползва така поне аз знам :lol:
и ти си толкова "умен" . не се обаждай като не знаеш и не си сигурен... всяко момиче/жена може да ползва тампони. просто при девствените момичета трябва да са по-малки тампоните за да не се разкъса нещо, а при момичетата които са правили секс тампоните трябва да са по-големи.

<black soul>
07-09-2007, 10:38
И аз като незнаеща и неползвала тампони, искам първо да се извиня за глупавия въпрос,но все пак да попитам,за да съм сигурна...значи няма проблем да влизам във водата ако съм с тампон?Мога ли да се къпя в басейн или в морето без да се притеснявам,че ще си проличи по някакъв начин :? ?
можеш да влизаш във водата, разбира се. тампоните са направени най-вече за това. не можеш да влезеш с превръзка в морето или басейна, нали!?? само трябва да си поставиш тампона правилно за да не се изхлузи... :wink:

foxy-to
07-09-2007, 10:51
az p1k polzvam tampax compak. slagat se bez nikakav problem i mn po-b1rzo ot drugite koito sa bez aplikator. i OB uj ne sa lo6i no ne vinagi moje6 da gi postavi6 kakto trqbva i da ne ti drazni(ako si devstvena).pone az bqh taka.a za tova kak se slagat tamponi s aplikator, na tampax compak e narisuvano otv1n na opakovkata i ne e slojno.

charlie
07-11-2007, 16:57
Благодаря много :) плажа вчера мина идеално без никакви проблеми :D Ако някой се чуди дали да ползва тампони при подобни ситуации,въобще да не се колебае.Аз лично нямах никакви затруднения,дори обмислям дали да не започна да ги употребявам постоянно вместо превръзки.

sladko_momi4e
07-11-2007, 17:11
mi az polzvam tamponi ot tva lqto!
i kakto nellyyy ili tam kak se pishe(sorry) neka sa parvo malkite!i ne e nujno da si otvorena 4e da nosish tamponi!!!

sladko_momi4e
07-11-2007, 17:17
а пък аз искам да попитам какво общо имат тампоните със секса?
умен тряя да не е дествена за да ги ползва така поне аз знам :lol:

ne e nujno momi4eto da ne e ve4e devstvena 4e da gi izpolzva!az sam devstvena i gi izpolzvam!!!tai 4e pravi si smetkata!