PDA

View Full Version : kakvo napravih?



gazarka
07-04-2007, 15:05
imam si priqtel v 4ujbina,zamina predi 1mesec.prez tova vreme otrqzah dosta mom4eta -bqh re6ila da si 4akam moq,no se slu4i.otidoh na diskoteka i GO vidqh.mnogo krasiv,pokani me na tanc posle otidohme na kafe i taka mi zavurtq glavata ](*,) tova se slu4i minala srqda.sled tova si izlizahme vseki den,pi6eh rqdko na priqtelq mi v 4ujbina a v glavata mi be6e samo noviq 4arovnik.neznam kak me zavladq-dosta drugi krasavci sum othvurgala no v nego ima ne6to.dori spahme edva na 3-ta sre6ta(drug e problema 4e svar6va barzo,no se nadqvam da re6im tova)i vsi4ko ok,no az utre patuvam za garciq za 2sedmici malko na po4ivka.hi4 ne mi se hodi kato znam 4e 6te propusna i rd-to mu :(v4era puk mi zvanna onzi ot 4ujbina i mi kaza 4e e napusnal rabota i si idva pri men 4e ne moje bez men.be6e tolkova mil 4e me razplaka.toi si idva sled 5dni az 6te sum o6te v garciq.i kato si doide me e strah da ne nau4at edin za drug.nz kakvo da pravq-ne moga da zareja nito ediniq nito drugiq.noviqt me podludqva,a za stariq umiram.HELLLLLLLLLLLLLLLLLLLP

Vladokaaa
07-04-2007, 15:08
омг какво да ти кажа как може да го причиниш на приятеля си :( много ме кефят такива истории мн ме кефи прецаканите в тези истории кво им е гадно и кви погледи вадят умирам за такива истории така сега сериозно нема как да си и с 2 мата нестава :( трябва да решиш с кой искаш да си

07-04-2007, 15:23
Нйе! Ти напрау си йеба майчицата. Ти мо.. неска некфа искаше да са ебем да не та е сърбяло тебе? Мръсни срамни въшки... ти си от рода двулични путки :) Ти зйеми са найеби с оня мити миризлив калкан. Ай с здрае и ко та досърби обади ми са ;) Тйелефоно ми е 0985231249 :)

Presley
07-04-2007, 15:53
Не искам да те обиждам,но такива като теб мноого ме драэнят!Ти не энаеш какво искаш!Съветът ,който давам на хора с подобен проблем е да останат сами,беэ никого.Хаа ми това е най-доброто,поне ще можеш да се иэясниш със себе си...как искаш с другите ,като не можеш със самата себе си.Другото ,което ще те посъветвам (ясно е ,че няма да послушаш пъровото) е да премислиш работата добре,эа да не съжалява после ....ти си решаваш.
Твоя работа си е ,но не мога да се сдържа...!Ти си спала с това момче още на третата среща.Ми какво покаэва тва??Покаэва ,че иэобщо не си се эамислила эа приятеля ти в Чужбина,явно никак не държиш на него.Эа какво сте эаедно ...абе нямам думи,направо ](*,)
Най-добре послушай първият ми съвет #-o

Leksi23
07-04-2007, 15:56
Офффф...Колко кофти!!! Не те подкрепям, няма и да го направя. Едно от най- гандите неща в една връзка са двойните игрички. Най-добре си избери един и карай с него,наранени ще има разбира се,винаги има! Но по-малко боли когато ти кажат истината без да те залъгват, отколкото да разбереш че си бил лъган през цялото време.
Успех и умната!

07-04-2007, 16:17
СУПЕР ГЛЯПАВО СИ ПОСТЪПИЛА

Какво да ти кажа повече?!?!?! Аз вече съм на 18 и не съм правил секс а вие не можете да изкарате 1 или 2 тъпи месеца да ви еба майка аз на вас!!!!

The invisible break
07-04-2007, 16:17
Не искам да те обиждам,но такива като теб мноого ме драэнят!Ти не энаеш какво искаш!Съветът ,който давам на хора с подобен проблем е да останат сами,беэ никого.Хаа ми това е най-доброто,поне ще можеш да се иэясниш със себе си...как искаш с другите ,като не можеш със самата себе си.Другото ,което ще те посъветвам (ясно е ,че няма да послушаш пъровото) е да премислиш работата добре,эа да не съжалява после ....ти си решаваш.
Твоя работа си е ,но не мога да се сдържа...!Ти си спала с това момче още на третата среща.Ми какво покаэва тва??Покаэва ,че иэобщо не си се эамислила эа приятеля ти в Чужбина,явно никак не държиш на него.Эа какво сте эаедно ...абе нямам думи,направо
Най-добре послушай първият ми съвет
:lol: :lol: =D> =D> =D> =D>

kat4enceto
07-04-2007, 16:18
избери този кйто пове4е те кефи!!!! тва мога да ти кажа аз!!!късмет!!!

Sunarry
07-04-2007, 16:29
омг какво да ти кажа как може да го причиниш на приятеля си :( много ме кефят такива истории мн ме кефи прецаканите в тези истории кво им е гадно и кви погледи вадят умирам за такива истории така сега сериозно нема как да си и с 2 мата нестава :( трябва да решиш с кой искаш да си
ОМГ! Ти в ред ли си?!
По въпроса: направила си тъпо - може да не е модерно да си само с едн, но все пак е по - сигурно. Избери единия и разкарай другия по възможно най - деликантия начин. Да знаеш, че и в двата случая ще разбиеш нечие сърце.

07-04-2007, 16:40
Да бе ти си избери а другия кучета го яли, тъпа си че си стигнала до тая ситуация, красив бил бла бла

07-04-2007, 16:52
e nishty loshy niaa az po sashtia nachin sam sega samo che gadjetoo e v silistra a az sam v stz i az tiaabva da ida pri nego taia godinaa a imam drug otskoro ;( gadny e ;(

KyKJlu4KaAa
07-04-2007, 17:15
uf macko mnogo si zagazila...ti mai neznaesh kakvo iskash..po dobre ostani s bivshiq...zashtoto ot temata ti razbiram che drygiq te privlicha samo sexualno... OSTANI S Bivshiq..mocheto e napysnalo rabota zarad tebe..a pyk toz noviq sa chudi sigorno kolko puti da te na*b* !! [-X

Sam90
07-04-2007, 17:58
Ами, мила, каквото е станало, станало - не можеш да върнеш времето назаад, тъй че всички нападки отгоре за излишни. Сега единственото, което можеш да направиш е да избереш единия от двамата и да си останеш с него... колкото по-бързо решиш кого, толкова по-добре за всички...

УСПЕХ! :)

TreeHill
07-04-2007, 20:07
Тъпа курва!НЯма такова тоя го обичам ония ме привлича...

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 20:11
омг какво да ти кажа как може да го причиниш на приятеля си :( много ме кефят такива истории мн ме кефи прецаканите в тези истории кво им е гадно и кви погледи вадят умирам за такива истории така сега сериозно нема как да си и с 2 мата нестава :( трябва да решиш с кой искаш да си
Така е.. приятеля ти явно много те обича, за да зареже и работата и чужбина и всичко за да се върне при теб. Не мислиш ли, че новият е просто тръпка?! Просто едно увлечение за нещо ново.. По-добре спри докато можеш.. !

GeGeTo
07-04-2007, 21:04
nqam dumi prosto...pisnalo mi e ot takiva ligli,koito ne ocenqvat tova koeto imat i ne znaqt kakvo iskat... za boga suvcemete se be

vesito_gb
07-04-2007, 21:16
Ami to kakwoto si go napravi6 drug ne moje da ti go napravi mai ne znae6 kakvo iska6 wse oak se nadqvam 4e 6te si opravi6 ka6ite i tova 6te ti e za urok

07-04-2007, 21:55
Руслан - Тъпа овца :-({|=

:smt005 :smt005

BlueMushroom
07-04-2007, 23:38
macka moeto mnenie puk e che trqbva da se zabavlqvash.na tvoqta vuzrast trqbva da se jivee trqbva vsichko da se opita trqbva da si go pravish qko.ne mi puka komentara mi na koi kak shte mu se stori i t.n.
pravi si go qko s dvamata ako razberat edin za drig nqma problem shte si namerish nov....momcheta kolkoto iskash.igrai si zabavlqvai se,jivei,eksperimentirai....hubavo e kogato uzreesh dostatachno za seriozna vruzka da znaesh kakvo iskash i da go tursish da si jivqla i da iskash neshto drugo......zabavlqvai se sega ti e padnalo.ne si go slagai na surceto.imam priatelki koito prosto ne mogat da sa s edin muj.i imat nujda ot raznoobrazie iiiiiiiiiiii tva e ot men pochnah da se povtarqm....zabavlqvai se...jivei :smt016

07-05-2007, 06:27
Е,гатти момичето ще си ,ако не оцениш това,че приятелят ти си заебава бъдещето заради теб и си идва тук! А, ти кво правиш ? Чукаш се с някъв друг ,е басси му и работата !!!!!!! [-X [-X [-X :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 М/у тоя с който се чукаш ,щото е много секси и сладък и страстен ,няма любов ,а страст и това,че е различен , и че има тръпка! Нещо моментно е !!!!!!!!!!!! И знаеш как може да кажеш ,че умираш за приятеля си който си идва за теб , и едновременно да се чукаш с някъв ,щото бил мноо готин . Бахти любовтъ , няма що!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Поне да го беше оставила когато си е бил там ,да не си зарязва работата заради момиче,което НЕ ЗАСЛУЖАВА ТОВА!

BaRbIe$

alkobalko
07-05-2007, 06:31
Най-добре остани сама, щом не знаеш какво искаш. Постъпката ти е била много гадна, още повече, че приятелят ти зарязва бъдещето си заради теб.

07-05-2007, 08:10
imam si priqtel v 4ujbina,zamina predi 1mesec.prez tova vreme otrqzah dosta mom4eta -bqh re6ila da si 4akam moq,no se slu4i.otidoh na diskoteka i GO vidqh.mnogo krasiv,pokani me na tanc posle otidohme na kafe i taka mi zavurtq glavata ](*,) tova se slu4i minala srqda.sled tova si izlizahme vseki den,pi6eh rqdko na priqtelq mi v 4ujbina a v glavata mi be6e samo noviq 4arovnik.neznam kak me zavladq-dosta drugi krasavci sum othvurgala no v nego ima ne6to.dori spahme edva na 3-ta sre6ta(drug e problema 4e svar6va barzo,no se nadqvam da re6im tova)i vsi4ko ok,no az utre patuvam za garciq za 2sedmici malko na po4ivka.hi4 ne mi se hodi kato znam 4e 6te propusna i rd-to mu :(v4era puk mi zvanna onzi ot 4ujbina i mi kaza 4e e napusnal rabota i si idva pri men 4e ne moje bez men.be6e tolkova mil 4e me razplaka.toi si idva sled 5dni az 6te sum o6te v garciq.i kato si doide me e strah da ne nau4at edin za drug.nz kakvo da pravq-ne moga da zareja nito ediniq nito drugiq.noviqt me podludqva,a za stariq umiram.HELLLLLLLLLLLLLLLLLLLP

Направила си го, не се тюхкай, защото нищо няма да промениш по този начин! Те двамата няма как да разберат 1 за друг- има мах 2% вероятност. това ти е най- малкия проблем. Според мен зарежи новия- не е доказал по такъв начин, че те обича- тогава е аут! Само 1 въпрос- правила ли си секс с някой от двамата?

07-05-2007, 08:16
[quote="Blue_Mushroom"][b]macka moeto mnenie puk e che trqbva da se zabavlqvash.na tvoqta vuzrast trqbva da se jivee trqbva vsichko da se opita trqbva da si go pravish qko.ne mi puka komentara mi na koi kak shte mu se stori i t.n.
pravi si go qko s dvamata ako razberat edin za drig nqma problem shte si namerish nov....momcheta kolkoto iskash.igrai si zabavlqvai se,jivei,eksperimentirai....hubavo e kogato uzreesh dostatachno za seriozna vruzka da znaesh kakvo iskash i da go tursish da si jivqla i da iskash neshto drugo......zabavlqvai se sega ti e padnalo.ne si go slagai na surceto.imam priatelki koito prosto ne mogat da sa s edin muj.i imat nujda ot raznoobrazie iiiiiiiiiiii tva e ot men pochnah da se povtarqm....zabavlqvai se...jivei :smt016 [
абе ти нормална ли си, бе??????Да си чувала някога за егоизъм, егоцентризъм и т.н.?!?!?! Нали, ти си се забавлявай, прави каквото на теб ти е кеф, а това, че разбиваш сърцето на някого няма значение, така ли?Искрено ти пожелавам някой да постъпи така с теб. Просто е много гадно и докато не го преживееш не можеш да разбереш за какво иде реч. Май си супер тъпа. Много се надявам, че не познавам хора като теб!

koalka
07-05-2007, 08:19
След като най-вероятно се познаваш, знаеш, че не можеш да издържиш, когато приятелят ти е в чужбина, защо си го оставила да си мисли, че не може да си с друг през това време?
В тази възраст трябват наистина силни чувства, за да не изневериш и да не погледнеш друг през това време, когато него го няма, така е.Явно ти ги нямаш, нормално.Не знам дали в други теми си казвала, че го обичаш и, че няма да можеш да издържиш без него, лъгала си се.Това какви силни чувства имаш се разбира от това какво правиш.Не си могла да издържиш да не се целуваш с друго момче, а и още повече да спиш с него.В този момент не си мислела какво причиняваш на човека, когото най-вероятно няма търпение да те види.Изневерила си му...По-добре му кажи истината, за да не го лъжеш така подло, както правиш и човека да не живее в лъжа.
:wink:

07-05-2007, 14:18
gost tova si e moeto mnenie.sarceto mi e bilo razbivano mnogo puti i oshte mnogo shte bude.a dori da ne sam egoist pak shte e razbivano.takache ti za men ne se pritesnqvai i ne mi kazvai che sam tupa.nqma kak da znaesh kato ne me poznavash ne znaesh kak se darja i taka natataka.a radvai se che ne poznavash takiva kato men.zashtoto dori i da poznavash nqma da gi otcenish.spored men sega mu e vremeto da se jivee i nikakva ne e garanciata che ako mu e vqrna pak nqma da mu razbire sarceto po edin ili drug nachin ili toi neinoto...zatova zamalchi ii se radvai che ne poznavash takiva kato men ahahahha....derzaii :smt019

sasha_90
07-05-2007, 14:25
Не можеш да ходиш и с двамата едновременно.Трябва да си избереш единия,иначе ще останеш сама.

..:sUnRiSe:..
07-05-2007, 14:26
Според мен си постъпила много гадно гаджето ти явно наистина държи на теб а ти с някъв чаровник да му изневеряваш. Момче което да те обича силно и истински се намира адски трудно а чаровници който ще се позабавляват и после айде на следващата под път и над път И каквото и да направиш сега станало е няма как да се поправиш следващия път помисли какво си причиняваш!?

MeTaL4eTo`f
07-05-2007, 15:43
Остани с този,който обичаш

koalka
07-05-2007, 15:45
Тук за любов не мисля, че може да се говори...

07-05-2007, 15:51
веднъж си направих експеримента да излизам с двама (беше огромна грешка!!!!) и още на първия ден ми идеше да се гръмна и бързах да приключа едната връзка понеже много се измъчвах...не съм в право да критикувам, но чак и до секс сте стигнали..не те ли е малко срам?

flowerlina
07-05-2007, 15:59
Аз мога да ти предложа само два варианта:1вият е да си останеш сама и т'ва да ти е за урок,а вторият е да помислиш малко за приятелят ти от чужбина,все пак той толкова те обича,че е изоставил бъдещето и работата си заради теб.Аз лично бих избрала него.

Presley
07-05-2007, 16:05
Аз мога да ти предложа само два варианта:1вият е да си останеш сама и т'ва да ти е за урок,а вторият е да помислиш малко за приятелят ти от чужбина,все пак той толкова те обича,че е изоставил бъдещето и работата си заради теб.Аз лично бих избрала него.
Първият май е по-добър.

radito
07-05-2007, 16:38
Не искам да те обиждам,но такива като теб мноого ме драэнят!Ти не энаеш какво искаш!Съветът ,който давам на хора с подобен проблем е да останат сами,беэ никого.Хаа ми това е най-доброто,поне ще можеш да се иэясниш със себе си...как искаш с другите ,като не можеш със самата себе си.Другото ,което ще те посъветвам (ясно е ,че няма да послушаш пъровото) е да премислиш работата добре,эа да не съжалява после ....ти си решаваш.
Твоя работа си е ,но не мога да се сдържа...!Ти си спала с това момче още на третата среща.Ми какво покаэва тва??Покаэва ,че иэобщо не си се эамислила эа приятеля ти в Чужбина,явно никак не държиш на него.Эа какво сте эаедно ...абе нямам думи,направо ](*,)
Най-добре послушай първият ми съвет #-o
Е извинявай ама сърцето не те пита кой да харесваш и кой не. Рано или късно може да се появи някой, който повече да те привлича от твоя приятел. Можеш много да го обичаш, но нещо несъзнателно да те дърпа към другия...
А мацка по-добре не слушай какво ще ти кажем ние, а послушай сърцето си :wink:

Maiden`Fenka
07-05-2007, 17:42
а дали чаровника както го наричаш не е искал само секс от теб

gabrielka@a
07-05-2007, 18:40
imam si priqtel v 4ujbina,zamina predi 1mesec.prez tova vreme otrqzah dosta mom4eta -bqh re6ila da si 4akam moq,no se slu4i.otidoh na diskoteka i GO vidqh.mnogo krasiv,pokani me na tanc posle otidohme na kafe i taka mi zavurtq glavata ](*,) tova se slu4i minala srqda.sled tova si izlizahme vseki den,pi6eh rqdko na priqtelq mi v 4ujbina a v glavata mi be6e samo noviq 4arovnik.neznam kak me zavladq-dosta drugi krasavci sum othvurgala no v nego ima ne6to.dori spahme edva na 3-ta sre6ta(drug e problema 4e svar6va barzo,no se nadqvam da re6im tova)i vsi4ko ok,no az utre patuvam za garciq za 2sedmici malko na po4ivka.hi4 ne mi se hodi kato znam 4e 6te propusna i rd-to mu :(v4era puk mi zvanna onzi ot 4ujbina i mi kaza 4e e napusnal rabota i si idva pri men 4e ne moje bez men.be6e tolkova mil 4e me razplaka.toi si idva sled 5dni az 6te sum o6te v garciq.i kato si doide me e strah da ne nau4at edin za drug.nz kakvo da pravq-ne moga da zareja nito ediniq nito drugiq.noviqt me podludqva,a za stariq umiram.HELLLLLLLLLLLLLLLLLLLP
Това се случва доста често,особеном,ако с приятеля си се познавате от скоро!Прецени си,кой обичаш повече и действай!