PDA

View Full Version : въпрос за тичането..



хахо хихи
07-04-2007, 16:11
ами аз до сега не съм тичала, а искам да се стегна малко, пък и да сваля някое килце.. проблема е че имам диабет и не знам кога точно и колко да тичам.. някой някакъв съвет може ли да ми даде ? предпочитам сутрин рано да тичам, но на гладно може да ми падне кръвната захар, а пък ако закуся ще ми е тежко (пък и рано сутрин не ми се яде). общо взето давайте някаки идеи и съветчета :) мерси предварително. :smt006

jyji
07-04-2007, 16:36
emi az si ti4am sytrin kum 6.Bez da qm.No pri polojenie,4e ima6 diabet nz.Za da si nai-spokoina po-dobre probvai da ti4a6 sledobqd.Hem 6te si obqdvala,hem nqma da ti e tejko

The invisible break
07-04-2007, 16:46
аха аха точно по обед-хем тъкмо си се надула от обилния обяд, хем е горещо :lol: просто на втората обиколка ще си оплезила език до земята и ще се вайкаш как си могла да се натъпчиш така [-X тъй чее по-добре вечер към 8-9. Тогава си е мн прохладничко и перфектно за излизане :wink:

cherinka
07-04-2007, 17:18
аха аха точно по обед-хем тъкмо си се надула от обилния обяд, хем е горещо :lol: просто на втората обиколка ще си оплезила език до земята и ще се вайкаш как си могла да се натъпчиш така [-X тъй чее по-добре вечер към 8-9. Тогава си е мн прохладничко и перфектно за излизане :wink:
ахахахахахах в 8ч вечерта е хладно!??!??!?!
:smt005
в 9ч вечерта е хладно?!?!!?!?! :smt005


След 22ч!
Дори тогава е топло, но не чак толкова, колкото в 8ч.

AliceSw
07-04-2007, 17:40
някъде съм чела, че трябва да са минали поне 4 часа от последното хранене и чак тогава може да се тича

The invisible break
07-04-2007, 17:42
The invisible break написа:
аха аха точно по обед-хем тъкмо си се надула от обилния обяд, хем е горещо просто на втората обиколка ще си оплезила език до земята и ще се вайкаш как си могла да се натъпчиш така тъй чее по-добре вечер към 8-9. Тогава си е мн прохладничко и перфектно за излизане

ахахахахахах в 8ч вечерта е хладно!??!??!?!

в 9ч вечерта е хладно?!?!!?!?!


След 22ч!
Дори тогава е топло, но не чак толкова, колкото в 8ч.
:lol: :lol: абе то в 10 часа егати и тичането ще удари :smt005 :smt005 :smt005 то тогава е такава тъмница, че момичето на всяка втора стъпка ще се спъва я в някой клон я в някоя плочка :smt005

cherinka
07-04-2007, 20:10
The invisible break написа:
аха аха точно по обед-хем тъкмо си се надула от обилния обяд, хем е горещо просто на втората обиколка ще си оплезила език до земята и ще се вайкаш как си могла да се натъпчиш така тъй чее по-добре вечер към 8-9. Тогава си е мн прохладничко и перфектно за излизане

ахахахахахах в 8ч вечерта е хладно!??!??!?!

в 9ч вечерта е хладно?!?!!?!?!


След 22ч!
Дори тогава е топло, но не чак толкова, колкото в 8ч.
:lol: :lol: абе то в 10 часа егати и тичането ще удари :smt005 :smt005 :smt005 то тогава е такава тъмница, че момичето на всяка втора стъпка ще се спъва я в някой клон я в някоя плочка :smt005
Ами, попринцип, около игрищата вечерно време има адски много лампи и е светло..
не разбирам кое е смешното в случая..

delfin4eto
07-04-2007, 20:47
Добрее,,че си взела решението , че искаш да се постегнеш, но положението , в което се намираш и малко-по деликатно от обникновено! Това , че имаш диабет леко узложнява въпроса с тичането.Това не е шега рабора , то вярно , че се бяга и за здраве , но по-добре е да се косултираш за всеки случй, за да си исгурна, с лекар!А за тичането привечер, ще е добре, щом рано сутрин не можеш!И задължително трябава да имаш вода в ръка!!!!

cecko_boy
07-04-2007, 21:01
Po dobre sutrin tichai predi da zakusvash