PDA

View Full Version : Свървано е с WinAmp..



k0tencet0
07-04-2007, 17:27
Хора, може темата да ви се стори тъпа, но се пак аз ще си я задам. :-D По едно интернет радио пускат страхотни песни. Понеже няма как да ви питам как се казват и да ги тегля, аз си ги записвах на една програма. Обаче ми преинталираха уиндоусa и са я нямам. Ако някой я знае, моля ви, да ми каже името и или да сложи линк тука или на ЛС. :S Иии да използвам случая да питам: Има ли начин да си слагам още интернет радия в WinAmp-а? Ако има начин, как става чалъма?

П.П.: Не ме псувайте ако сметнете темата за тъпа. А и аз не изпъквам с ум. :mrgreen:

thefreak
07-04-2007, 18:29
Цъкаш Add url.... доло в ляво има бутон за тази работа на и адваш съответното URL за радиото, което искаш да слушаш.
Другата част от темата не я разбрах.

k0tencet0
07-04-2007, 18:56
http://i19.tinypic.com/4y7kkms.jpg
Sorry, но не виждам такова копче. А и от де да знам URL-вете на радията. Ако има друг начин и го знаете плз кажете. :? А другия ми въпрос беше как да запиша песен от WinAmp-a. Са си я запиша отделно във формат МР3. Имаше някаква програма за това,... ама не и помня името. :oops:

thefreak
07-04-2007, 21:41
Ти си отворила Media Library , а трябва да отвориш Playlist editor. Виж там на основния панел на програмата има 2 копчета едното е PL,а другото ML. Цъкни PL и ще ти излезе едитора. там ще видиш бутона Add..

k0tencet0
07-06-2007, 15:38
Мисииииии на Дъфрик. Намерих програмата, която ми трябва. :-D Stream Ripper Winamp