PDA

View Full Version : Този който ме обича,или този който обичам?



-=SonIchka=-
07-04-2007, 16:57
:-) 4udq se-kakvo bihte napravili ako znaete,4e nqkoi vi obi4a do takava stepen,4e bi napravil si4ko za vas a vie obi4ate drug,koito e "malko" po-golqm ot vas i si ima priqtelka :?: Az sum v takova polojenie i naistina adski mnogo go obi4am,vupreki,4e ne moga da sum s nego.Predi imahme zimano-davano s nego ,no ne be6e ni6to seriozno. [-o< Vijdam go dosta 4esto s priqtelkata mu i kogato i toi me vidi naro4no q pregru6ta i celuva za da mi stane kofti :smt012 li4i si,4e mi pravi na puk naistina molq vi kajete na moe mqsto kakvo bihte napravili :?: :-)

Presley
07-04-2007, 17:00
Най-добре остани сама.Или пък ако решиш дай шанс на момчето,което те обича,но каэа че не го харесваш...ще го нараниш най-вероятно.

jyji
07-04-2007, 17:02
bojeeee popadnala si na nai-golemiq magnit za idioti(moq milost).Okolo men vinagi se poly4avat takiva triugulnici!Ima6 izbor mejdy 2 varianta.Ili izbira6 da si ostane6 sama s me4tata za mom4eto,koeto haresva6...ili da bude6 s tozi kum kogoto ne izpitva6 ni6to.Oba4e tyka nikoi ne moje da ti kaje kak da postupi6.Tova si zavisi samo ot teb :-k Yspeh

07-04-2007, 17:12
bori se za mom4eto koeto haresva6 ako i to te haresva

KyKJlu4KaAa
07-04-2007, 17:12
Az bih izbrala momcheto koeto me obicha...
tozi koito obichash e po dobre da go zabravish ili pyk go nakarai da revnuva..pravi tova koeto tooi pravi..pregryshtai si momcheto i go celyvai pred tozi koito obichash :) \:D/
Ako te haresva moje da my stane kofti i da ostavi priqtelkata si i da e sus teb..
No v tozi slychai shte naranish momcheto koeto te obicha..
yf neznam mnogo e obyrkano... ](*,)

eikichi
07-04-2007, 17:18
хм.. ако харесваш момчето, което те обича, като човек... дай му шанс , може пък ти да го обикнеш .. не се знае ...ако нищо не стане кажи му истината и тва е , мъжете предпочитат да им кажеш , вместо да криеш(знам го от личен опит) ;)

ако не го харесваш.. по добре остани сама или си потърси друг ;)

nata6ka
07-04-2007, 17:30
yf i az bqh v sa6toto polojenie predi nqkolko meseca i izobrah mom4eto koeto ne obi4a6e [i o6te me obi4a] ne izpitvah kam nego po4ti nikakvi 4yvstva no se privarzhai go obiknah ot vse sarce i o6te sme zaedno ve4e 7mi mesec.tai 4e dai my 6ans nikoi ne moge da ti kaje kakvo 6te stane.tak i ako naistina ne izpitva6 ni6to nqma da ti tolkova trydno da go ostavi6.nz taka si mislq ,yspeh

07-04-2007, 17:52
yf i az bqh v sa6toto polojenie predi nqkolko meseca i izobrah mom4eto koeto ne obi4a6e [i o6te me obi4a] ne izpitvah kam nego po4ti nikakvi 4yvstva no se privarzhai go obiknah ot vse sarce i o6te sme zaedno ve4e 7mi mesec.tai 4e dai my 6ans nikoi ne moge da ti kaje kakvo 6te stane.tak i ako naistina ne izpitva6 ni6to nqma da ti tolkova trydno da go ostavi6.nz taka si mislq ,yspeh
ami i az bqh sa6tata sityaciq no izbrah mom4eto koeto az haresvah, za6toto i toi ima6e simpatiii kam ni6to 4e si ima6e priqtelka sled vreme skasaha i nie vse o6te sme zaedno

sexy_for_you
07-04-2007, 18:00
Сложна дилема.Има два варианта
1.Ако избереш този,когото харесваш,ще нараниш себе си и ще те боли
2.Ако избереш този,който те обича,рискуваш да го нараниш.Но ако все пак не ти е безразличен,по-добре не го наранявай,а се опитай да го обикнеш.Забрави за човека,когото харесваш,след като си има приятелка пък и изобщо не се знае какво ще се получи.Изясни си чувствата към двамата и прецени кой е по-ценен за теб.УСПЕХ!

07-04-2007, 18:01
:-) 4udq se-kakvo bihte napravili ako znaete,4e nqkoi vi obi4a do takava stepen,4e bi napravil si4ko za vas a vie obi4ate drug,koito e "malko" po-golqm ot vas i si ima priqtelka :?: Az sum v takova polojenie i naistina adski mnogo go obi4am,vupreki,4e ne moga da sum s nego.Predi imahme zimano-davano s nego ,no ne be6e ni6to seriozno. [-o< Vijdam go dosta 4esto s priqtelkata mu i kogato i toi me vidi naro4no q pregru6ta i celuva za da mi stane kofti :smt012 li4i si,4e mi pravi na puk naistina molq vi kajete na moe mqsto kakvo bihte napravili :?: :-)
](*,)

kalpazanka
07-04-2007, 18:35
Дай шанс на този, който те обича. Може да излезе нещо много хубаво от връзката ви и той да ти помогне да си избиеш другия от главата. Рискувай!

radito
07-04-2007, 18:43
Бих избрала или да търся 3-ти или да съм с момчето, което ме обича! Може би лесно ще се влюбя в момче, което е лудо влюбено в мене и се опитва да ме направи щастлива...

sasha_90
07-04-2007, 19:01
1.Харесва ми да ме обичат и защитават,но не мога да бъда с човек,когото не обичам.Все едно си играя с чувствата му-така не обичам.->отпада като вариант
2.Ако съм влюбена,в човек,имащ си приятелка.....ако нямам шанс......ще се опитам да го забравя.
3.Ще потърся друг или ще остана сама(докато се появи друг)
Съвет:Остани временно сама.

07-04-2007, 19:02
Когато не можеш да решиш кое да вземеш - вземи всичко. :-D

alkobalko
07-04-2007, 19:03
Най-добре не се занимавай с нито един от двамата.
Ако тръгнеш с момчето, което те обича, а ти него не- нараняваш чувтвата му.
Ако се забъркаш с другия- пак лошо.
Най-добрия вариант е да се отдалечиш от тях и да намериш момче, с което чувствата са взаимни.

07-04-2007, 19:04
Най-добре не се занимавай с нито един от двамата.
Ако тръгнеш с момчето, което те обича, а ти него не- нараняваш чувтвата му.
Ако се забъркаш с другия- пак лошо.
Най-добрия вариант е да се отдалечиш от тях и да намериш момче, с което чувствата са взаимни.
А ако тръгне и с двамата и тогава реши не е ли по-добре? така ще ги тества.

Bacard1
07-04-2007, 19:06
ми доколкото разбрах онова момче не те харесва и иска да те дразни..смисал там с приятелката си и тн..добре..от това следва че нямате абсолютно никакъф шанс..!!дотука ясно...ми сега не е ясно ти харесваш ли онова момче което е влюбено в теб!??!на този въпрос си отговори първо и тогава мисли..имам и др опция да останеш сама..!!да търсиш др истинска любов..ти си прецени..просто давам опции!!!

POLA^_^
07-04-2007, 19:13
и с двамата бямаш бъдеще..нито ще си добре с някой,който не харесаш/обичаш...а не мисля,че живеейки с мечтите за някой ,който няма да е твой ще си щастлива...!

07-04-2007, 19:37
Хей,сладурано ! Дай шанс на момчето ,което умира за теб. Аз също обичах един , състуденти са с моя приятел ,но не знаех. Та сегашния ми приятел ,много ме харесваше сваляше ме почти 1 година , постоянно ме търсеше. И си помислих,що да не му дам шанс? Какво губя.? Нищоо и тръгнахме. От начало ме дразнеше че ме целува по косата, само,че сегааааа обожавам :):) и страшно го обичам сега. За това дай шанс на момчето , прави компромиси на това,което не харесваш :):):):)


BaRbIe$

GeGeTo
07-04-2007, 20:49
dai 6ans na mom4eto det te obi4a,ni6to ne gubi6 da ima i varqnt v koito moje6 da go narani6, no liubovta dosta puti naranqva....

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 20:53
Мила трябва да го забравиш.. той се държи гадно с теб.. въбщеее.. забрави го колкото и да ти е трудно! ;)

vesito_gb
07-04-2007, 21:05
Po dobre toq deto te obi4a moje puk da e svesten drugiq o4evidno ne go interesuva6 ili se naduva prosto taka 4e ne ti trqbva

-=SonIchka=-
07-04-2007, 21:53
Еми да знам ако наистина ми беше толкова лесно да съм с другия нямаше да ви пиша и нямаше да се чудя,но наистина голям проблем ми е нещо ме отблъсква да съм с този който ме обича нямам си никаква представа-зашо,но е факт може би,защото адски много ама наистина много обичам другия а пък може би е нещо,което не мога да си обясня- не зная :smt102 То си личи че на другия не му е безразлично може да няма истински чуства,но до колкото се подразбира от действията му наистина не му е "се-тая" :smt100 МНОГО Е ОБЪРКАНО #-o

sexy_for_you
07-04-2007, 22:00
Ами бъди с този,който те обича,ей така просто,за да не си сама.Или ако не го обичаш,по-добре не се захващай с него.Ама да чакаш другия и да се самосъжаляваш,пак не става.Него можеш да го обичаш просто платонически и да си мечтаеш за него.Но това е подло спрямо другия.Забрави ги и двамата и си намери трети.

koalka
07-05-2007, 08:28
Не бих искала да бъда с момче, което ме обича, а аз него-не.А това другото бих го забравила.Явно той не иска да е с мен, щом е с друга, явно не го интересувам.

ledenakrasota
07-05-2007, 09:53
Хм...има много филми с такава история,като твоята. :smt011 Обичай този,който те обича,а не този който те привлича :smt019 Ако дадеш шанс на момчето,което милее за теб за него това ще е знак,че и той не ти е безразличен :-k но като се опознаете няма как да не забележи вниманието ти към втория :smt011 тогава ще го нараниш :smt011 :smt017 А дали си сигурна,че обичаш другия или е просто привличане :-s Хубаво си помисли какво ще правиш,защото рядко се случва да имаш човек до себе си,който да даде живота си за теб :wink:

-=SonIchka=-
07-19-2007, 10:43
Дам и за съжаление става все по-объркано и по объркано :smt012 :smt012

demimur
07-19-2007, 11:27
хм.. ако харесваш момчето, което те обича, като човек... дай му шанс , може пък ти да го обикнеш .. не се знае ...ако нищо не стане кажи му истината и тва е , мъжете предпочитат да им кажеш , вместо да криеш(знам го от личен опит) ;)

ако не го харесваш.. по добре остани сама или си потърси друг ;)

:smt023

07-19-2007, 11:46
Според мен трябва да исбереш мом4ето, което те оби4а. Може да не е наий-добрия вариант, но поне пробвай. А през това време сигурно мом4ето, което ти харесваш ще се освободи. Ако слу4айно си изпитала нещо към мом4ето, което те оби4а остани при него, но ако не му обясни как стоят нещата и ако може се върни при мом4ето, което ти оби4аш.

FuCkIn`PrInCeSs
07-19-2007, 11:50
уффф ами минала съм през такова чудо и направих огромна грешка щото реших да пробвам с момчето което ме обичаше и тейкато виждах че не мога така реших че ще е по добре да го зарежа и само го нараних а с другото момче то само си играеше с мене и в крайна сметка останах сама и съжалявам че така гадно постъпих с другото момче...тейче по добре остани сама за малко за да се изясниш сама за себе си какво и с кого искаш....

fantasigirl
07-19-2007, 11:53
Razbira se nai dobroto za teb e da zabravi6 tova mom4e koeto te kara da stra6a6,no tova ne e lesno i predpolagam 4e v te4enie na vremto toi kato produlji da ne naranqva 6te go zabravi6.Tova oba4e ne ozna4ava 4e zaduljitelno trqbva da trugne6 s drugoto mom4e,no vse pak ako ima6 4uvstva kum nego dpri i malki trqbva da go napravi6.Horata sa kazali ako ne moje6 da ima6 tova koeto obi4a6,nau4i se da obi4a6 tova koeto ima6.Taka 4e napravi izvodite sama za sebe si,znam 4e e trudno da zabravi6 nqkoi koito haresva6 mnogo,no sled kato toi te naranqva....puk i 6tom ima mom4e koeto naistina te haresva....Aide uspeh

-=SonIchka=-
12-04-2007, 09:05
охх...не знам вече....стана 1 година от както го обичам и накрая провалих всичко #-o #-o #-o :cry: адски тъпо същество съм....на един купон го викнах с мен...бяхме заедно...но той беше на работа на другия ден и си тръгна след като ме викаше да ходя у тях...като си тръгваше ме помоли да не правя гллупости след като си тръгне...всичко ок до сега...ама на другия ден проведохме един разговор...дали сме заедно или не и така на татака-тоест стигнахме до извода,че тряя да изчакаме малко и тогава да действаме...обаче мене нещо ми прищрака спрях да го търса,натълпих му едно друго момиче в главата и сега....май хлътвам по един друг #-o ::: :lol:

led_i_ogyn
12-04-2007, 09:10
Ами когато питаш кой да избера би трябвало да имаш избор - Ти нямаш.Избора опира до това дали да тръгнеш с момчето, което те обича или да останеш сама.Няма смисал да даваш напразни надежди на момчето след като нямаш чувства,а другия щом си има приятелка не го закачай.

-=SonIchka=-
12-04-2007, 11:55
nали това казвам...имах шанс и то огромен но на края ми писна и го заебах :D сега сум с друг :wink:

MoHuTo
12-04-2007, 12:34
Аз на твое място бих дала шанс на момчето, което ме обича. Не се знае какво може да се получи, рискувай! С другото момче, на този етап явно нищо не можеш да имаш :arrow: има си приятелка :)

BWald0rf
12-04-2007, 12:37
Нито единия,нито другия!!

sasha_90
12-04-2007, 13:50
Най-добре не се занимавай с нито един от двамата.
Ако тръгнеш с момчето, което те обича, а ти него не- нараняваш чувтвата му.
Ако се забъркаш с другия- пак лошо.
Най-добрия вариант е да се отдалечиш от тях и да намериш момче, с което чувствата са взаимни.
А ако тръгне и с двамата и тогава реши не е ли по-добре? така ще ги тества.
И в същото време ще ги мами.

yuyuto
12-04-2007, 13:56
Ами аз щях да съм с този, който ме обича... :(

-=SonIchka=-
12-06-2007, 07:26
:wink: dam blagodarq vi za vsichki mneniq,no nali vi kazah,che veche wsichko prikliuchi [-X :-$

kifla
12-06-2007, 08:58
Моят съвет е ако наистина обичаш това момче да останеш за момента сама ,защото ако тръгнеш с другия първо ще лъжеш него и второ ти няма да се чувстваш добре !тожа за ревноста е пълна глупост ,напротив момчето което ти обичаш ще види че уж обичането ти е измислица и ти вече си открила другия.Но все пак и сама си помисли какво искаш и как да постъпиш.И аз обичам и мен наскоро разбрах ,че има човек който ме обича ,но сама взех решението си че докато не се почувствам готова да не правя нищо с никой ,и да ти кажа така ми е най-добре! :smt003

FiRe_LaDy
12-06-2007, 09:48
Ами по написаното си личи че тоя който ти обичаш ... не иска да е с теб и няма смисъл да страдаш за такъв човек.А онзи който те обича ... дали да бъдеш с него?Ами да,ама само ако имаш чувства и ти към него ...

ivon
12-06-2007, 11:54
Просто забрави и двамата.....

Raderfort
12-06-2007, 14:29
Най-добре остани сама.Или пък ако решиш дай шанс на момчето,което те обича,но каэа че не го харесваш...ще го нараниш най-вероятно.
+1