PDA

View Full Version : Глупак но с идеално тяло,или интелигентен,но с по-отпуснато?



Mariolcheto
07-04-2007, 17:25
Е,момичета!
Давам думата на вас...
Та какво предпочитате:
1.Глупак но с идеално тяло.
2.Интелигентен,но със по-отпуснато тяло. \:D/
МОМЧЕТА МОГАТ ДА СЕ ВКЛЮЧВАТ САМО КОГАТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С КОМЕНТАР!!!

HopeLesss
07-04-2007, 17:34
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!

The invisible break
07-04-2007, 17:48
мн ясно че интелигентен с по-отпуснато... мн мразя да си говоря с някой идиот, който не може да върже две смислени изречения [-(

maroon
07-04-2007, 18:05
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
Napylno sym syglasna!
Skypi, 6tom iska6 da te iskat, napravi vsi4ko vyzmojno! :) :) :) :) :) :) :)

07-04-2007, 19:16
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
Аз съм интелигенен шишко. Някъв проблем? :smt011

Seducti0n
07-04-2007, 20:09
Предпочитам,да общувам с интелигентни хора,тялото е второстепенен признак.Сега примерно срещам някое умно и мвзпитано момче,обаче няма мускули и какво,няма да го игнорирам,заради това.Зависи какво търсиш от това,момче.Ако е само флирт-така някакси нормално ще еда се ръководиш от външнос.Ако,търсиш сериозна връзка-едва ли някой друг недосатък,ще те отврати или ще зарежеш момчето.Вместо да се оплакваме,по-добре да бъдем по-солидарни и широко скроени-няма перфектни хора.Е някои само се мислят за такива-но истината е много по-различна. :wink:

rali4ka91
07-04-2007, 20:56
Ако трябва да избирам м-у двата типа бих избрала интелигентния.Колко е кофти да видиш хубаво момче и после да разбереш какъв глупчо е ;) А иначе ще си избера по отпуснатия пък по-натам ще го накарам да се постегне малко :)


Зависи какво търсиш от това,момче.Ако е само флирт-така някакси нормално ще еда се ръководиш от външнос.

Би ли флиртувала със глупак, в чиито речник има само най простите думи от българския език??? :smt017

Seducti0n
07-04-2007, 21:11
Ако трябва да избирам м-у двата типа бих избрала интелигентния.Колко е кофти да видиш хубаво момче и после да разбереш какъв глупчо е ;) А иначе ще си избера по отпуснатия пък по-натам ще го накарам да се постегне малко :)


Зависи какво търсиш от това,момче.Ако е само флирт-така някакси нормално ще еда се ръководиш от външнос.

Би ли флиртувала със глупак, в чиито речник има само най простите думи от българския език??? :smt017 -докато не заговориш,въпросното,момче ,малко трудно,ще ти бъде да разбереш,що за тип е. :wink:

`Death`Whore``
07-04-2007, 21:14
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
Napylno sym syglasna!
Skypi, 6tom iska6 da te iskat, napravi vsi4ko vyzmojno! :) :) :) :) :) :) :)
...и после външният вид нямал значение. Аз признавам, че съм била с дебел мъж. Имаше голямо шкембе. Но го обичах неимоверно много. И е интелигентен.

докато не заговориш,въпросното,момче ,малко трудно,ще ти бъде да разбереш,що за тип е. :wink:
Първо научи елементарен правопис и пунктуация, после говори за интелигентност. Моят мъж поне не пише запетаи, защото признава, че не знае къде да ги сложи.

Seducti0n
07-04-2007, 21:17
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
Napylno sym syglasna!
Skypi, 6tom iska6 da te iskat, napravi vsi4ko vyzmojno! :) :) :) :) :) :) :)
...и после външният вид нямал значение. Аз признавам, че съм била с дебел мъж. Имаше голямо шкембе. Но го обичах неимоверно много. И е интелигентен.

докато не заговориш,въпросното,момче ,малко трудно,ще ти бъде да разбереш,що за тип е. :wink:
Първо научи елементарен правопис и пунктуация, после говори за интелигентност. Моят мъж поне не пише запетаи, защото признава, че не знае къде да ги сложи.Това,че не знам къде се слагат запетаите,не ми пречи да говоря за интелигентност. :wink:

`Death`Whore``
07-04-2007, 21:22
А думата "външнос"? Да не знаеш къде се слагат - окей, просто не ги слагай, или ги слагай само там, където си 100% сигурна, че има. Но ти ги слагаш на невероятни места - по 18 запетаи в изречение. Отделяш всяка дума, която решиш, със запетая. Това интелигентно ли е?

rali4ka91
07-04-2007, 21:29
`Death`Whore`` , стига си се заяждала =; Масово хората не знаят къде се слагат запетаи и правят глупави грешки, но натам върви поколението. O:)

Seducti0n
07-04-2007, 21:33
А думата "външнос"? Да не знаеш къде се слагат - окей, просто не ги слагай, или ги слагай само там, където си 100% сигурна, че има. Но ти ги слагаш на невероятни места - по 18 запетаи в изречение. Отделяш всяка дума, която решиш, със запетая. Това интелигентно ли е?Знам,че си пише външносТ,изпуснала съм Т.Знам горе-долу,къде се слагат запетаи,не съм чак толкова тъпа,колкоти ти ме правиш. :wink: Айде лека,не ми се спори повече. :wink:

Mariolcheto
07-04-2007, 21:36
:lol: Хахаха,спрете наистина.Тук темата знаете,че не е къде да слагаме запетаи и къде не... [-o<

`Death`Whore``
07-04-2007, 21:38
Вие си пишете по темата. Много ми е интересно как уж външният вид няма значение, но според някои девойки тук интелигентните хора държат да са с перфектно тяло...

Mariolcheto
07-04-2007, 21:42
=D> Браво,браво!Работата стана сложна,момичета успокойте се ;-) !!! Хайде вече по темата,ок? :-k

shadow4e
07-04-2007, 21:44
Гледай сега, на света няма само 2 момчета м/у, които да се избира. Както има и слаби интелигентни мъже, така има и дебели интелигентни мъже, но ако двамата седят един до друг и ти не знаеш нищо за тях и е само за на някой купон, много повече щансове ще има слабото момче дори и да е по-малко интелигентен от теб.
Аз на купони не се забивам с момчетата, просто казвам как стоят нещата реално. За по-"сериозна" връзка вече, много момичета биха избрали и по-пълничкото момче, но и момичетата трябав да са интелигентни, да не са от нафуканите.

Аз пък имам проблем, че моят е прекалено слаб и не можем да правим секс в класическата мисионерска :lol: И да бих ходила с пълно момче, но не само заради интелигентността му и нещо друго трябва да ме плени в него. Добросушността определено печели точки :wink:

Mariolcheto
07-04-2007, 21:49
Ами да,до някъде съм съгласна с теб \:D/ :smt016

rali4ka91
07-04-2007, 21:51
Гледай сега, на света няма само 2 момчета м/у, които да се избира. Както има и слаби интелигентни мъже, така има и дебели интелигентни мъже
Е в темата не се твърди, че само т'ва са момчетата, а те карат да избираш между 2 момчета с по един кусур...аман от философи

Mariolcheto
07-04-2007, 21:58
hahahah nali???ima gi vsqkakvi... :::

shadow4e
07-04-2007, 22:46
Гледай сега, на света няма само 2 момчета м/у, които да се избира. Както има и слаби интелигентни мъже, така има и дебели интелигентни мъже
Е в темата не се твърди, че само т'ва са момчетата, а те карат да избираш между 2 момчета с по един кусур...аман от философи
Надолу съм обяснила, а и явно темата е създадена, защото има момчетата, които не се чувстват добре с килограмите си. Може и да твърдят, че не им пука, ама при повечето не е така. Не разбираш ли, че самата тема е тъпа! Момчето и 100 кг да е, може да е супер чаровно и да има много повече успехи отколкото някое много грозно 60 килограмово. Нещата са комплексни или ще кажеш "да избегнем страничните фактори", добре кажи ми как да се избегне характера, чувство за хумор, за някои и пари. Да избереш м/у две момчета с по 1 кусур :lol: Ако ми кажеш, че съществува човек само с по един кусур...

PLAMENKO
07-05-2007, 06:37
А КЪДЕ ОТИДЕ НОРМАЛНИЯ С НОРМАЛНО ТЯЛО :shock: :shock: :smt012 :?: :?: :?:

mademoiselle_de_Soleil
07-05-2007, 07:32
=D> mda :) kvi sa tiq krainosti? mn qsno 4e normalen s normalno tqlo si e extra ;)
i o6te ne6to, ako naistina e inteligentno mom4eto, nqma da se ostavi da naslonqsa i da se otpusne ;)

Mariolcheto
07-05-2007, 07:40
shadow4e:kaza edna golqma prostotiq po gore :lol: tova vuob6tene ne e vqrno
no qvno haraktera ti e takav,plus tova i zaqdliv...

Kianna
07-05-2007, 10:18
Аз подкрепям shadow4е пък!Как може да избираме между интелигентен и дебел и простак,но строен?Доста тясно скроена личност е явно авторката-има най-различни хора-високи,ниски,средно високи,много високи,средно ниски,много ниски,блондини,брюнети,син оки,зеленооки,с кафяви очи,на кичури,без кичури,с дълга коса,с къса коса,с голям нос,с дълги ръце,с много косми,с малко косми,с хубави вежди,с огромни вежди,с коремчета,без коремчета и интелигентни,начетени,на средно ниво,пълни кретени,абсолютни простаци и т.н. и т.н.И от всичко казано ти разграничаваш 2 типа? :shock:


Абе хора,спрете с тъпите теми. :shock: Има интелигентни,стройни,висок и,синеоки-каквито ги искам аз.Има и интелигентни,не толкова високи,блондини-каквито ги иска някоя друга.Хора бол :!:

maroon
07-05-2007, 10:25
Е,момичета!
Давам думата на вас...
Та какво предпочитате:
1.Глупак но с идеално тяло.
2.Интелегентен,но със по-отпуснато тяло. \:D/
МОМЧЕТА МОГАТ ДА СЕ ВКЛЮЧВАТ САМО КОГАТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С КОМЕНТАР!!!
ne se obijdai, ama nadali si tolkova intelIgenten

Mariolcheto
07-05-2007, 10:58
HAHAHAHAH ami da stavat greshki apak pravopisnite greshki s tova da si inteligenten nqmat nishto obshto,no mai ti ne si inteligentnata tuk!!! :-D ](*,) :lol:

Mariolcheto
07-05-2007, 11:03
Moje da ima vsqkakvi no az vi davam samo 2 vida za da vidq vie kakvo predpo4itate. Povecheto komentari sa tochno po temata.Tova che vie nqmate akul v glavata si i nemojete da razberete za kakvo stava vupros e napulno normalno pri nqkfi tupa4ki.Apak onaq gore deto mi se pravi na mnogo interesna i intelIgentna da se maha kato ne i iznasq!!! Are 4ao :smt006 =;
__________________________________________________ ______________
E,momicheta :D Chakam vashite komentari ... \:D/

07-05-2007, 11:07
Аз съм интелигенен шишко. Някъв проблем? :smt011

да. щом си умен, не разбираш ли, че е проява на уважение към самия теб да се поддържаш? кой ще те уважава, ако не уважаваш себе си на първо място...

Mariolcheto
07-05-2007, 11:12
Estestveno che v tova nqma problem daje tova e tochno za moqta tema... =D> bravo bravo ;-)

Mariolcheto
07-05-2007, 11:14
мн ясно че интелигентен с по-отпуснато... мн мразя да си говоря с някой идиот, който не може да върже две смислени изречения [-(
Napulno sam suglasna

maroon
07-05-2007, 11:57
li4no mnenie! spored men ima mnogo ob6to! ebati intelekta da ti imah! tova e ne6toto, koeto nai-mnogo me otblyskva ot mom4etata - za kvo mi e da kaje 2-3 smisleni dumi kato ne moje da gi napi6e pravilno :?: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kato iska6, ne 4eti, koi te kara :?: vseki ima pravo na glas i ti ne re6ava6 na koi 6te pi6e i koi ne - equality

Th3WildAng3l
07-05-2007, 14:57
Така .. ако трябва да избирам между тези два варианта - предпочитам момчета с идеално тяло. Глупав за мен е доста относително понятие - има хора, които се държат идиотски, учат в посредствени училища, но все пак имат нещо в главата и са забавни (много често си падам точно по такива .. за съжаление); хора, които не могат да вържат две думи на кръст .. честно казано не познавам - всеки си има някаква езикова култура, дори и най-глупавият.

evil_lady_in_black
07-05-2007, 15:18
Аз познавам много глупаци , които също не са с хубави тела . Но познавам и по-умни момчета , които не са много зле :-)

gabrielka@a
07-05-2007, 17:01
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
Да!

[Lucifer]
07-06-2007, 21:03
4ydq se za6to nqma i varqntite
3.grozen i tup
4.ymen i hubav :)

Mimka_sweet
07-06-2007, 21:28
Апък мойто мило е умно и не е дебело (даже хич),а само си има едно малко мекички шкембенце ,дето много обичкам да го мачкааааааааам :-D

mi6uence
07-18-2007, 13:04
am ima nqkoi ne mn debeli inteligenti i sa mn sladki....vuv vseki slu4ai ne6toto, koeto stra6no mnogo mrazq e da obqsnqvam vseki put PO TRI PUTI kakvo sum imala vpredvid i ako VUPREKI TOVA ne me razberat ili ne me razberat pravilno da se izvinqvam za ne6to, koeto vsu6tnost ne sum kazala :smt013 napravo se poburkvam.......

live2beCooL
07-18-2007, 13:33
1vo - zavisi kakvo se ima predvid inteligenten 4ovek :D
2ro- ima hora deto sa normalno inteligentni i sus hubavi tela..... offff 4eki 4e pak za men po4nah da govorq :D :D :D :P :P :P :P

PY_MACKA
07-18-2007, 21:17
Е,момичета!
Давам думата на вас...
Та какво предпочитате:
1.Глупак но с идеално тяло.
2.Интелигентен,но със по-отпуснато тяло. \:D/
МОМЧЕТА МОГАТ ДА СЕ ВКЛЮЧВАТ САМО КОГАТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С КОМЕНТАР!!!

тц тц тц
тялото е една мн малка 4аст
и тва да си интелигентен ... не те прави пи4 с което вероятно би компенсирал за вън6ен вид
+ това аз гледам първо лицето... тялото ако е толкова зле 6те ходим сутрин да ти4аме ;)
а глупака... хм... има много мили глупаци :Д

silvetka
07-18-2007, 21:23
inteligenten,no s po-otpusnato

[Lucifer]
07-20-2007, 00:48
pravopisnite greshki s tova da si inteligenten nqmat nishto obshto :-D ](*,) :lol:

Правописна грешка,когато пишеш на клавиатура разбирам да натиснеш дадено копченце, по погрешка,защото си писал бързо и пръста ти е отплеснал някъде около правилната буква...
Е не е до И.
Изобщо.
Когато пишеш дъъъъъълга и слоооожна дума, и си наясно,че "допускаш правописни грешки" се замисли дали не можеш да я замениш с някоя по-простичка,за да не ти се смеят хората после...
Не за друго,ако говориш за мускули и хубави тела ОК,допускай ги, но по дяволите, щом говориш за интелигентност, пиши поне именно тази "интелигентност" правилно...

----
Интелигентните мъже знаят как да привлекат нечие внимание,ако го искат.
Независимо дали са дебели.
Те знаят че са, и съответно начините им за привличане на внимание трябва да са различни от тесен потник и "хей,аз дигам --- от лежанка" ... И могат да бъдат дотолкова интересни,че доста трайно да привлекат това внимание.
А тези с телата...Просто го правят по различен начин.
Сега става въпрос дали Х е куха фръцла, и между приоритетите й е гаджето с перфектно тяло- тогава ооок,предпочита си фръцльовци и заедно щастливи...
А някои от нас се впечатляват от излъчването,смеха,тона на говорене,нещата,които говори,начина по който го прави...И с това преценяваме дали харесваме някого,или не...
Прегледа и преценката на тялото са някак второстепенни.
mdam qsno 6tom e s hybavo tqlo zaduljitelno trqbva da e niskointeligenten...... i po nego da si padat samo kuxi frucli mai da be6e.... no comment! nqkoi kompleksar deto ne e dostatu4no 4ovek na mqsto i ne go zabelqzvat si e pusnal tema da dokaje 4e ne e nai vajno vun6niq vid... mdam taka e ..... ama za vsi4ki toi e edin vajen faktor na podsuznatelno nivo .....

spiderka
07-23-2007, 09:37
logi4no e 4e trqbva da e s gotino tqlo ma i da ima sivo ve6testvo a e mnooo qsno 4e umni4kite nqma da iskat da sa kato slonove :wink:

&lt;black soul&gt;
07-23-2007, 10:52
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
ти си умно момиче! сигурно си и хубава.. :-D
подкрепям напълно... не можете да оспорите че едно умно момче няма как да се тъпче по цял ден вместо да забива момичета... :wink:

`Death`Whore``
07-23-2007, 11:02
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
ти си умно момиче! сигурно си и хубава.. :-D
подкрепям напълно... не можете да оспорите че едно умно момче няма как да се тъпче по цял ден вместо да забива момичета... :wink:
Да - умните мъже мислят само как да ходят по гъза на путките.

CuRly_Doll
07-23-2007, 18:19
inteligenten i s hubavo tqlo :P ...tva e za men. :wink: ..kade e toq otgovor????za6to go nqma :-#

music_pirate
07-24-2007, 13:39
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!

ima i debeli idioti :D
nz dali sum takuv, nqkoi trqq me opredeli, ama imam malko sivo ve6testvo. Za debeloto nesum 4ak tolkova no i zatova nqkoi drug trqbva da kaje vsepak nemoga da se samoopredelq

p.s. puk i otpusnato tqlo ne vinagi zna4i debelo moje da ne e debel no primerno da e super slab kato kle4ka (koja i kosti)

lunnoto_momi4e
07-24-2007, 14:34
А не може ли интелигентен с хубаво тяло? Нито един уважаващ себе си мъж, т.е интелигентен, няма да се остави да заприлича на слон!
Napylno sym syglasna!
Skypi, 6tom iska6 da te iskat, napravi vsi4ko vyzmojno! :) :) :) :) :) :) :)

Напълно съм съгласна