PDA

View Full Version : Moderated: Още ли съм девствена?



07-04-2007, 17:32
zdraveite!!! iskam da vi popitam edin malko stranen vapros. az poprincip sam devstvena, no predi izvestno vreme priqtelqt mi si vkara prasta v... togava dosta me zabolq i ne napravihme drugo. vaprosa mi vse o6te li sam devstvena ili ne? kak mislite?

Moderated by Barbie
7т.

ice_cream_f
07-04-2007, 17:35
O6te si devstvena spox :wink:

Слънчево момиче
07-04-2007, 17:36
Девствена си,щом не е имало акт.Скъсването на девствената ципа/какъвто мисля,че е замисълът на въпроса ти/ може да се осъществи от вкарването на пръсти,но щом е станало по описания от теб начин,май още си си непокътната.

thefreak
07-04-2007, 17:58
zdraveite!!! iskam da vi popitam edin malko stranen vapros. az poprincip sam devstvena, no predi izvestno vreme priqtelqt mi si vkara prasta v... togava dosta me zabolq i ne napravihme drugo. vaprosa mi vse o6te li sam devstvena ili ne? kak mislite?
Девствена си... но не за дълго :twisted:

djuki
07-04-2007, 18:03
zdraveite!!! iskam da vi popitam edin malko stranen vapros. az poprincip sam devstvena, no predi izvestno vreme priqtelqt mi si vkara prasta v... togava dosta me zabolq i ne napravihme drugo. vaprosa mi vse o6te li sam devstvena ili ne? kak mislite?
Девствена си... но не за дълго :twisted:това е много правилно . Щом сте стигнали до там значи най- скоро ще има и секс !

Sisilota
07-04-2007, 20:02
Девствена си,щом не е имало акт.Скъсването на девствената ципа/какъвто мисля,че е замисълът на въпроса ти/ може да се осъществи от вкарването на пръсти,но щом е станало по описания от теб начин,май още си си непокътната.
Не точно непокътната ама все още си девствена :-D

Devilka
07-05-2007, 23:27
Губиш девствеността си едва след като мъжки пенис проникне във вагината ти!

50cent
07-05-2007, 23:46
spoko devstvena si ama pone sq moje da se podigrava6 na drugite 6te kaje6 hahah zavrqha mi go (nqma da oto4nqva6 kakvo ) oba4e vse o6te sum devstvena

Spook
07-06-2007, 06:34
Какво означава "ПО ПРИНЦИП САМ ДЕСТВЕНА", през повечето време си ама от 2 до 3 вечер не. Пача смотана. И естествено че може да си дествена и без да проникне мъж в теб, не от биологична гледна точка разбира се, но все пак може. Зе тези които още трудно го обмислят има момичета които вартят по 5 лева свирки, или ги е*** в газа да се пазят за парвата брачна нощ. За ква дественост говорим. :smt019