PDA

View Full Version : Мога, но не искам....



Васко
07-04-2007, 17:40
Съжалявам, че трябваше да стане така. За толкова много време не можах да те променя, а това... това не е живот. Съжалявам! Съжалявам, че те срещнах. Съжалявам, че се влюбих. Съжалявам, че споделих живота си с теб. Съжалявам, че толкова много време мина в едно отлагане на неизбежното.... съжалявам! Ти настина беше всичко за мен и щях да направя всичко за теб! Ти беше смисъла да живея....теб чаках по цял ден и по цяла нощ... за теб мечтаех всеки момент, когато не сме заедно. Ти беше началото и края....
Знам, че сега съм голямо момче и не трябва да плача, но кажи ми мога ли да се сдържа?! Не... Ще ми липсва миризмата на кожата ти, нежният ти допир, топлата ти прегръдка, любовта в очите ти... любовта в сърцето ти. Дълго ще помня как ме гушкаше на дивна под едно тънко одеалце... как си ходихме на нащо място на пикник... как се обичахме...как живяхме като едно... И макар и толкова малък, моята любов към теб е по-голяма от всичко друго, което познавам на този свят... може би познавам малко неща...

Обичам те!
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Васко
07-04-2007, 17:43
Тази тема не съм я писал аз...аз написах само Искам, но не мога...някой се ебава

Presley
07-04-2007, 17:44
Много мило и поетично :-D !Кофти пич,момичето не энае колко губи :-D всъщност не съм наясно с положението ,но съдейки по думите ти....