PDA

View Full Version : Диета + l-carnitine + витамини + 4 чаши вода



07-04-2007, 17:43
Диета + l-carnitine + витамини + 4 чаши вода.
Това плюс малко упражнения за корема правя само и само да го разкарам. Не съм дебела за разлика от корема си, просто съм стигнала до тия мерки да го сваля. Дали ще има ефект? Диетата е 14 дни и е адски глад, основно варени яйца и кисело мляко. Ще я изкарам но дали ще махна корема? Вече ми писна.

Забравих да спомена че карнитина довеждал до проблеми с черния дроб.

thefreak
07-04-2007, 18:16
Диета + l-carnitine + витамини + 4 чаши вода.
Това плюс малко упражнения за корема правя само и само да го разкарам. Не съм дебела за разлика от корема си, просто съм стигнала до тия мерки да го сваля. Дали ще има ефект? Диетата е 14 дни и е адски глад, основно варени яйца и кисело мляко. Ще я изкарам но дали ще махна корема? Вече ми писна.

Забравих да спомена че карнитина довеждал до проблеми с черния дроб.
Не няма да го махне, а ако се скрие пак ще дойде.
Има един начин за поддържан корем, това е тичане и много тичане, даже нямаш нужда от диета ако тичаш по много. Коремните преси стягат мускулите и ги правят по големи но не изгарят сланините. Бягането ги изгаря.

maroon
07-04-2007, 18:28
Не няма да го махне, а ако се скрие пак ще дойде.
Има един начин за поддържан корем, това е тичане и много тичане, даже нямаш нужда от диета ако тичаш по много. Коремните преси стягат мускулите и ги правят по големи но не изгарят сланините. Бягането ги изгаря.
:smt023 :smt023 evala :P :P :P :P

07-04-2007, 18:57
a nqkoi koito naistina razbira i e pravil dieti?

ProstoAz
07-04-2007, 19:52
Л-карнитин няма смисъл да се приема, ако няма повишена физическа активност (разбирай някаква кардио-дейност: тичане, плуване, скачане на въже, каране на колело), а в случая не виждам такава. Той подпомага топенето на мазнините.

От "адски глад" също няма смисъл! Яйца и кисело мляко звучи добре, но ти трябват още и зеленчуци (салата към всяко ядене) и месо! Както и, разбира се, отрицателен калориен прием.

Не можеш обаче да "свалиш" само корема. Мазнини с тичане (и Л-карнитин) и подходяща диета се топят от цялото тяло. Няма такова нещо като отслабване на определена част от тялото.

Ти какви упражнения за корема ще правиш?

Както вече ти казаха (и то напълно правилно) - с упражнения за стягане на корема само ще стегнеш мускулите, а сланината отгоре ще си седи и коремът ти ще се надуе грозно от мускулатурата отдолу! :x

delfin4eto
07-04-2007, 21:04
Определено не мислля , че ще го махне, а дори и да стане , ще е временно!Това е прекалено дръстично и няма да помогне!Опитаи със здравословен режим н а хранене!Яж по няколко пъти на ден , но по по-малки количества, и не се тъпчи а, а яж по бавничко!Това мопже да помогне повече от диетата, на която си!!!!!!!!!!!!!

thefreak
07-04-2007, 21:16
a nqkoi koito naistina razbira i e pravil dieti?
Хехехехе аз от 4 години се занимавам с фитнес...
И точно с диети, и много добре знам кое помага, и кое не.

07-04-2007, 21:48
Значи казваш че всичките тия неща които ги правя няма да помогнат, само бягане?

thefreak
07-04-2007, 22:50
Ако трябва да ги изразя в проценти:
5% диета
5% коремни упражнения(да съсредоточиш натоварването)
90% бягане, може и колоездене.
Идеята е да тренираш цялото тяло и да топиш мазнините отвсякаде.

Plamch0o
04-17-2010, 16:31
Здравеите на всички значе аз тренирам от 5дена всеки ден , пиq л-царнитине на биогаме цапсули по 500мг кадето са и отделно сум на диета
режим ми е следниq:
Ставне поемане на хапче (1) пиq вода оправqм се и 40мин. по-касно сум на фитнес при което бqгам между 1/1;30мин на путеката като редувам 12км бqгане сус 6км вурвене за отпочиване без да спирам 2серии мепо 30мин евентуално и средно правq по 10/15км за времето което сум вув фитнеса целиq се потq много. Режима на хранене ми е qдене 3пути на ден за насищане не преqждам qм меса и зеленчуци пиq много фреш портокал и греипфрут не qм хлqб и сладки неща.. Даите ми савет още ли да бqгм и този режим добур ли е за отслабване имам нужда да свалq кам 10кг за 2месец но и 5да свалq до краq на месеца бих бил доволен благодарq ви предварително
На 23г момче сум.
Propusnah da kaja che vecher 1chas prdi lqgane piq 2roto hapche..(nqmam bg i zatova e taka smotano prevedno ot nqkakyv translkator izvinqvam se z koeto..