PDA

View Full Version : тен



07-04-2007, 17:47
Извинявам се предварително,ако има токава тема, но нямам време да търся. Та въпроса ми следния скоро ще ходя на море и искам бързо да почернея, но не знам как.
ПП. Попринцип не изгарям искам с нещо да се мажа за да хвана по- бързо тен.
Предварително благодаря.

thefreak
07-04-2007, 18:18
Иди на солариум.

07-04-2007, 18:20
нямах това предвид искам като отида на морето да се мажа с нещо за по- бърз тен

maroon
07-04-2007, 18:30
avto bronzant - vyv vsi4ki magazini s plajni masla gi ima

rali4ka91
07-04-2007, 18:55
Извинявам се предварително,ако има токава тема, но нямам време да търся. Та въпроса ми следния скоро ще ходя на море и искам бързо да почернея, но не знам как.
ПП. Попринцип не изгарям искам с нещо да се мажа за да хвана по- бързо тен.
Предварително благодаря.
Щом не изгаряш, вземи си тогава плажно ОЛИО.Обикновено са със слънцезащитен фактор 2 или 3 и целта име точно такава - по бързо почерняване

Seducti0n
07-04-2007, 20:32
Извинявам се предварително,ако има токава тема, но нямам време да търся. Та въпроса ми следния скоро ще ходя на море и искам бързо да почернея, но не знам как.
ПП. Попринцип не изгарям искам с нещо да се мажа за да хвана по- бързо тен.
Предварително благодаря.
Щом не изгаряш, вземи си тогава плажно ОЛИО.Обикновено са със слънцезащитен фактор 2 или 3 и целта име точно такава - по бързо почерняванеМила,това,че не изгаря,неозначава че кожата не се нужсе от защита.Плажните масла,освен че предпазват,взамисимост от фактора,но и съдържат ценни вещества,които овлажняват кожата. :wink: А до авторкат,няма ка да почернеш по-бързо.Въпроса опира изцяло до кожата ти. аз съм по същия начин.Въпреки,че съм 3 седмици на море,почернявам ,колкото за една.Отдавна съм се примирила с това. :wink:

rali4ka91
07-04-2007, 20:43
Извинявам се предварително,ако има токава тема, но нямам време да търся. Та въпроса ми следния скоро ще ходя на море и искам бързо да почернея, но не знам как.
ПП. Попринцип не изгарям искам с нещо да се мажа за да хвана по- бързо тен.
Предварително благодаря.
Щом не изгаряш, вземи си тогава плажно ОЛИО.Обикновено са със слънцезащитен фактор 2 или 3 и целта име точно такава - по бързо почерняванеМила,това,че не изгаря,неозначава че кожата не се нужсе от защита.Плажните масла,освен че предпазват,взамисимост от фактора,но и съдържат ценни вещества,които овлажняват кожата. :wink: А до авторкат,няма ка да почернеш по-бързо.Въпроса опира изцяло до кожата ти. аз съм по същия начин.Въпреки,че съм 3 седмици на море,почернявам ,колкото за една.Отдавна съм се примирила с това. :wink:
Виж сега - колкото е по висок SPF толкова по трудно потъмнява кожата.Факт е че светлата кожа се нуждае от повече защита, по уязвима е към UV лъчите, които причиняват точно това изгаряне!За това хората със по светла кожа използват продукти с по висок SPF.
При по тъмните хора или при вече придобилите тен защитата на кожата е по засилена, за това 2 или 3 фактор е напълно достатъчно.Кво мислиш че като е 2ри фактор не защитава?!?!?!Това че масово хората се мажат с 20, 30 та и на горе дори не означава че ниските фактори не предпазват.
+ това ПЛАЖНОТО ОЛИО е точно за тази цел - ЗА ПО БЪРЗО ПОТЪМНЯВАНЕ НА КОЖАТА. И знаеш ли на какво се дължи?!?!?! - На това че образува тънък лъскав слой, който привлича слънчевите лъчи.
Май доста хора не са наясно със действието на слънцето върху кожата и с това каква защита й е нужна на кожата, за това после се оплакват че тена им се бели или че седят по цял месец на морето, а не се връщат с хубав тен :smt019

delfin4eto
07-04-2007, 21:00
Вземи си плайно масло с по-малък фактор птотив изгарянията или си вземе плажно мляко за тен!Но определено не се излагай пряко на слънце без олио(мляко), защото , въпреки , че не изгаряш не можеш да си 100%защитена от това!

thefreak
07-04-2007, 21:17
Или просто да иде на солариум а ?
След като иска тен.. кво значение има къде го е получила...