PDA

View Full Version : Da mu pusna li



keepitreal
07-04-2007, 18:30
Malko typa tema ,no me vylnuva ot nqkolko sedmici i ne moga da vzema reshenie.Devstvena sym.Obicham go mnogo,no imam chuvstvoto,che toi mi hodi po zadnika ,nqkolko meseca veche ,samo za da pravi sex s men.Govori mi kak sled tova shte stanem oshte po-blizki i vinagi shte poddyrjame vryzka.Em dali tova sa prazni prikazki..nz.

thefreak
07-04-2007, 18:45
А заще да не му пуснеш?

MOODS
07-04-2007, 18:46
ti si precenqvash moito momiche nemoje drug da ti kaje.

keepitreal
07-04-2007, 18:52
Trudno mi e.Vajno e da vzema pravilnoto reshenie i da ne syjalqvam sled tova.

zaiobaio
07-04-2007, 19:02
ми ако той се погрижи да е специален първият ти път (и после да не съжаляваш че е бил точно с него) защо не.. само не се влюбвай за да не те зареже и да ревеш после.. че на мен така ми се случи първия път 8-[ :lol: ама то човек се учи от грешките си. :smt006

07-04-2007, 19:08
ми ако той се погрижи да е специален първият ти път (и после да не съжаляваш че е бил точно с него) защо не.. само не се влюбвай за да не те зареже и да ревеш после.. че на мен така ми се случи първия път 8-[ :lol: ама то човек се учи от грешките си. :smt006

Sigurno shte se pogriji..mn e mil i vnimatelen..znae kak :D 8) A sym hlytnala mn seriozno ..nai-golemite mi strahove sa da ne me zareje sled tova shtoto shte ima mn bezsyni noshti ,mn rev koeto e dosta nepriqtno

special_girl_SS
07-04-2007, 19:08
Eми ние не познаваме гаджето ти, така че не можем да ти кажем какво да правиш! Ти си човека, който би трябвало да го познава. Факта че се замисляш е показателен, че още не си готова, или че не му вярвяш достатъчно. Аз обаче се чудя за какво тогава водиш тази връзка... :-k

Hnz'lz
07-04-2007, 19:11
Хвани си някой твой връстник или 1-2 г по-голям.Я помисли ! Защо по-големите момчета излизат с по-малки от тях ? Отговор - защото са задръстени кретени на които момичетата на тяхната възраст не им обръщат внимание,защото са кретени.Освен това не го прави с него ! Изчакай,първият път е специален.

Забележка : Какво е това да му пусна ли ? Щом се колебаеш не му пускай !

Забележка 2 : За страхотен секс трябва и двамате да искате и да дръпате за секс.Това "Даму пусна ли ?" отслабва нещата в големи дози.

Успех !

THE_BIG_ONE
07-04-2007, 19:17
Как няма да му пуснеш... я бухай там. Ти ако почнеш така да обмислкяш, никога няма да си направиш сефтето. Газ и да не ти пука \:D/ \:D/

Sisilota
07-04-2007, 19:35
Хвани си някой твой връстник или 1-2 г по-голям.Я помисли ! Защо по-големите момчета излизат с по-малки от тях ? Отговор - защото са задръстени кретени на които момичетата на тяхната възраст не им обръщат внимание,защото са кретени.Освен това не го прави с него ! Изчакай,първият път е специален.

Забележка : Какво е това да му пусна ли ? Щом се колебаеш не му пускай !

Забележка 2 : За страхотен секс трябва и двамате да искате и да дръпате за секс.Това "Даму пусна ли ?" отслабва нещата в големи дози.

Успех !

И аз съм на горе- долу същото мнение. А и щом ти не си сигурна и питаш във форума- изчакай. Аз лично, когато го направих бях съвсем сигурна че го искам, че това е момчето и че дори и след това да ме зареже (което не стана) няма да съжалявам че съм била с него и че той е 1-я!

krasivoto@--:-cvetence
07-04-2007, 20:57
mi ti sama si pricenqva6 kaga i s kogo,dali si gotova i dali toi te zaslujava O:)

07-04-2007, 21:44
Пусни му само с капут и лубриканти

_candy_girl_
07-05-2007, 08:16
самнявам се някои да може да ти помогне тва си е лично твое решение ти го познаваш добре познаваш и себе си така че сам си прецени но ако си мислиш че е с теб само заради секса просто скъсаите не е трудно :::

07-05-2007, 08:19
недей му пускай! Бахти нахалника! Да иска да прави секс с приятелката си!?!? Безбожник!

DIVINE_TIME
07-05-2007, 08:32
Самият факт, че се замисляш показва, че може би има нещо, което те спира. Според мен никой, от който и да е форум, не би могъл да ти каже правилното решение. Седни, обмисли нещата и тогава. Обърни внимание на неговото поведение и сама реши дали е с теб само заради секса или истински те обича. Просто помисли, ако не се чувстваш готова почакай. Има време. :wink:

07-06-2007, 17:10
недей му пускай! Бахти нахалника! Да иска да прави секс с приятелката си!?!? Безбожник!

emi tova dali da mu pusne6 ili ne ti samata si go preceni.....6toto posle nqma da ti e hubavo da te na*be i za*ebe nali??? az na moq mu pusnah kato napravihme polovin godina i za absolutno ni6to ne sajalqvam za6toto se obi4ame ujasno mnogo....vnimavai !!!


btw...4e edno mom4e ako ne iska da pravi sex s priqtelkata si s koi drug :-k

deni4kata333
07-06-2007, 20:29
a na kolko godini si

ThePainIsReaL
07-06-2007, 20:30
Имаш глава на раменете си, за да мислиш с нея. Ще си тъпа, ако му пуснеш. Сама си реши.

Made_of_Pain
07-06-2007, 20:59
ti si precenqvash moito momiche nemoje drug da ti kaje.

KrS
07-06-2007, 21:15
A ti imash li pone malko jelanie da mu pusnesh :?: I ot kolko vreme ste zaedno :?: