PDA

View Full Version : Хорър



Tempestjuji
07-04-2007, 18:30
А ве, хора кажете някой як хорър с вампири не6то ала бала

eXtrem3-g1rl
07-04-2007, 21:32
С вампири.."Queen of The Damned" примерно :-D

dete_na_prostora
07-05-2007, 06:47
Ми с вампири ... :arrow: Дракула :arrow: Подземен свят 1 и 2 (мноо яки) ... Ама те са по - скоро фантастики отколкото хоръри ... Иначе други филми с вамприси :arrow: Интервю с вампир :arrow: Блейд 1,2 и 3 (филма съм го гледала отдавна, тъй че не помня точно с вампири ли беши ... ) А иначе за хоръри, без вампири, препоръчвам See no evil, Тексаско клане и Предизвестена смърт (за тях се сетих, шот тия филмз ги гледах последно).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

s7m_
07-05-2007, 07:12
Ми с вампири ... :arrow: Дракула :arrow: Подземен свят 1 и 2 (мноо яки) ... Ама те са по - скоро фантастики отколкото хоръри ... Иначе други филми с вамприси :arrow: Интервю с вампир :arrow: Блейд 1,2 и 3 (филма съм го гледала отдавна, тъй че не помня точно с вампири ли беши ... ) А иначе за хоръри, без вампири, препоръчвам See no evil, Тексаско клане и Предизвестена смърт (за тях се сетих, шот тия филмз ги гледах последно).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Определено Предизвестена смърт си заслужава ;-)

<black soul>
07-05-2007, 13:34
Ми с вампири ... :arrow: Дракула :arrow: Подземен свят 1 и 2 (мноо яки) ... Ама те са по - скоро фантастики отколкото хоръри ... Иначе други филми с вамприси :arrow: Интервю с вампир :arrow: Блейд 1,2 и 3 (филма съм го гледала отдавна, тъй че не помня точно с вампири ли беши ... ) А иначе за хоръри, без вампири, препоръчвам See no evil, Тексаско клане и Предизвестена смърт (за тях се сетих, шот тия филмз ги гледах последно).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
всичко което изброи си заслужава... освен БЛЕЙД ...мн тъп филм...

иначе имаше някъв хорър The hills have eyes или нещо такова... ама не е с вампири и нзн дали вече не си го гледал/а... :roll: :wink:

nicoleto
07-05-2007, 13:38
underworld,resident evil(ама тоя бе6е сас зомбита)