PDA

View Full Version : Как обеждавате родителите си да...



-=SonIchka=-
07-04-2007, 18:55
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

Ice_Queen_
07-04-2007, 19:01
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

1.Мамо,ще се прибера към(еди кога си).Тя:НЕ!Аз : да ,излизам,чао :),обичам те !
2. " моля те мамо,моля теееееее!няма да се напивам( аз и без тва не пия),много ще внимавам,моля тееееееееееееееее! "
3.Никога не съм я питала дали може да си сложа грим и какво количество да е ?!
4.МММММММ все още не искам такива ..

kPuCkA
07-04-2007, 19:33
Абе,важното е да се разбираш с родителите си и да им казваш винаги къде си с кой си и кога ще се прибереш,почнеш ли да казваш нищо няма да имаш проблеми.Аз вече не питам наще а направо им казвам,нямат причина да не ме пускат :o

GossipGirl89
07-04-2007, 19:38
Ви пуснат до по късно...? До към 11-11 и 30 ме пускат, а тва ми стига
Ви пуснат на купон...? Зависи.По някой път си казвам,че отивам на купон,друг път-че ще спя в приятелка.
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? Изобщо не обръщат внимание,в смисъл забелязват, но до сега не са го правили на проблем.Пък и аз си слагам в нормални количества...
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? За това никога няма да се разберем ама въпреки тва-ше си дупча езика без знанието на мама, а тати знае :P

marin4itu
07-04-2007, 19:41
:arrow: Ви пуснат до по късно...? Ми баща ми ми дава до когато си искам обаче на майка ми й казвам "Мамо, аз ше се прибера в 10 (примерно)" тя казва "9" аз казвам "10" и излизам..
:arrow: Ви пуснат на купон...? Ми за купона първо обяснявам всичко каде ще бъдем кои ще бъдем и тогава решават дали ше ме пуснат..
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? За грима отначало ми се караше ама после свикна..
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?[/quote] Ми ушите сама си пробих няколко дупки и всяка следваща като видеха казваха "Повече недей" ама аз пак обаче за пъпа сам ги убеждавала 2 седмици беше за рожденния ми ден и имах и пари и всичко само трябваше да ми разрешат и в крайна сметка се пробих..

bulgarche
07-04-2007, 20:11
Татуировките са малко проблем, но знаят че каквото и да ми кажат не е от значение за решението ми.

Sam90
07-04-2007, 21:26
:arrow: Ви пуснат на купон...? - Чао
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? - не нося грим...
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?[/quote] - Ще си правя пиерсинг/татуировка....

`Death`Whore``
07-04-2007, 21:31
arrow: Ви пуснат до по късно...? Запознаваш ги с приятелите си и се убеждават, че са свесни хора.
:arrow: Ви пуснат на купон...? Това е трудно...но казваш, че ще е у някой приятел, когото те познават, или че ще е почти еднополва компания.
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? Ако си слагаш по-лек грим, не е проблем. Иначе просто се гримираш в училище.
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? За това не се пита. Почти никой родител няма да позволи на малкото си дете да се пробие дори на ушите.

07-04-2007, 21:36
Ви пуснат до по късно...? >> Мамо, с Васко, Дени, Слави и Сашо сме на кафе...(Колко ще се прибереш)...Незнам, после и на билярд ще играем, ама по-добре с тях да с еприбера,че за по-сигурно :)
Ви пуснат на купон...? >>зависи от ситуацита хих
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?>>За грим проблеми не са ми правили, ест аз не се влача с тонове грим по себе си
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? >> - Какво мислиш за татусите?...(че са нещо глупаво)...за мен не е така, изкарала съм си парите и ще се радвам ако така ги похарча. Когато парите съм ги спечелила сама главното решение е мое :Р ....скоро ще има татус...ама май не беше мн хубаво лятото да си правиш...се тая

malka_sladuranka
07-04-2007, 21:39
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

:arrow: Просто когато стане време да се прибера се обаждам да кажа, че ще поостана още... Ако има проблем, някой приятел взима телефона и обяснява в колко добри ръце съм.
:arrow: С това май не съм имала проблеми..
:arrow: С това също..
:arrow: Такива неща нямам, а ако тръгна да си пратя няма да питам.

07-05-2007, 07:36
:arrow: Ви пуснат до по късно...? - Наще ми имат доверие, защото не сум кретен!
:arrow: Ви пуснат на купон...? - Не ходя мноо по купони, ама не е било никога проблем
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? не ходя с грим щото не съм шибан метъл
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?[/quote] такива неща по тялото ми не ща!

AliceSw
07-05-2007, 07:45
:arrow: Ви пуснат до по късно...? ще ме изпратят, знаеш че винаги го правят
:arrow: Ви пуснат на купон...? ще се събираме у някой си, ще бъдем мн хора, дааааа ще си взема такси после
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? гримирам се хубаво, не ми се дразнят
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? пробих си 3-та дупка на ухото, не им казах, забелязаха я след 2 месеца, въпреки че ходя вързана на опашка, баща ми няма нищо против по принцип, само да не е по лицето, майка ми няма право на глас

bulgarche
07-05-2007, 08:06
не ги и питам..
Станал си чичка на 30 години оставаше и да питаш Въпреки че живееш заедно стях, най-малкото едва ли сте много време заедно и ако имаш нещо, може да не го и виждат. При нас е по-сложно.

Boot
07-05-2007, 08:25
Не ги питам. о.О
1во, че са супер либерални
2ро, че брат ми и сестра ми са ми проправили път.

Но това не е само за в момента. И като по-малка пак не ги питах.

bulgarche
07-05-2007, 08:30
Да...съгласен съм, но мен вкъщи ще ме видят ако си нпаравя татус. Ако си правя ще знаят, но не мисля че могат кой знае какво да направят.
Преди каквото и да правех репликата беше "то си е за теб, ти си знаеш, прави каквото искаш"

quench
07-05-2007, 09:02
Да...съгласен съм, но мен вкъщи ще ме видят ако си нпаравя татус. Ако си правя ще знаят, но не мисля че могат кой знае какво да направят.
Преди каквото и да правех репликата беше "то си е за теб, ти си знаеш, прави каквото искаш"

на мен пиърса ми го забелязаха не знам колко време след като го направих, а татуса ако не го бях показал- още нямаше да знаят :lol:

било ги е гнус да те погледнат ;)

Blacklisted
07-05-2007, 09:06
За нищо не съм ги убеждавал, даваха ми голяма свобода всъщност.

07-05-2007, 09:50
Аз съм БЪЛГАРЧЕ написа:
Да...съгласен съм, но мен вкъщи ще ме видят ако си нпаравя татус. Ако си правя ще знаят, но не мисля че могат кой знае какво да направят.
Преди каквото и да правех репликата беше "то си е за теб, ти си знаеш, прави каквото искаш"
...................даа позната работа -само,че при мен репликата "то си е за теб, ти си знаеш, прави каквото искаш"
има и продължение и то е "...но докато зависиш от нас ще се съобразяваш със това което разрешаваме и не разрешаваме да правиш!!!" :smt012 за това става кофтии...

bulgarche
07-05-2007, 09:59
Е казвано ми е че в тази къща някои неща няма да ги има докато живея там и съм зависим...както и че ще бъда гледам до толкова до колкото е задължено от държавата...а именно до навършване на пълнолетието ми
_Becko_, на мен приятел ми е казвал да не се татуирам до 18 рожден ден. А това ще ми е подарък за него.

bungle
07-05-2007, 10:04
Ех, защо по дяволите никога не съм имала вашите проблеми ? :roll:

KiLLeR_InSTiNkT
07-05-2007, 10:08
Ви пуснат до по късно...? Казвам им, че ще се прибера по-късно, просто, за да са спокойни им казвам също с кого съм.
Ви пуснат на купон...? На купон съм, не ме чакайте за вечеря!
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? Почти не слагам грим, отдавна отминаха времената, когато се клепах с какво ли не.
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? Направих си пиърсинг без да знаят и вече по-нататък им казах - майка ми се ужаси, а баща ми много го хареса. :lol:

*Hip-H0p43*
07-05-2007, 11:08
Хах баща ми..той ми има доверие и ме пуска, а за другите неща оставя сама да реша...моя ще си е грешката... Майка ми ме пуска не до много късно..зависи...понякога не ми разрешава и съм съгласна, разбирам я. За купончета - хах там нямам проблеми. :lol: Казала съм й, че се забавлявам и дори да ударя само по едно, нищо няма да ми каже, второ...аз съм толкова своенравна, че даже не се и опитва да ме спре...много добре знае, че няма да успее. И съм го доказвала...хах грим...аз не слагам почти нищо. :smt019 Естественото си ми харесва, въпреки че понякога слагам повечкууу...пирсинг или тату?! ех, майка ми за пирсинг знае, че ще си слагам като по-голяма, а за тату - само временна и пак ми разрешава! :-D Аз пък и не питам, отивам и това е...приема го! :D

Blacklisted
07-05-2007, 12:53
^като те заключи в печкате ще видиме колко си своенравна...

Violenza
07-05-2007, 16:12
Ви пуснат до по късно...?:arrow: Просто казвам, че ще остана до по-късно, за да не се притесняват.
Ви пуснат на купон...?:arrow: Ако е в близки приятели, защо да не ме пускат? На мен по други не ми се и ходи...
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? :arrow: Започнах да се гримирам добре от преди 10 месеца горе-долу... вече не съм толкова малка... а и преди това ходех с "грим" ако спирала и малко молив се броят...
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? :arrow: За това няма как да ги убедя... Направя ли 18 - сама ще си преценя.

Identity
07-05-2007, 16:59
1. Ne mi trqbva da gi ubejdavam nashte,prosto im kazvam ,che izlizam pyk kogato se pribera - togava. Nikoga ne sa mi pravili problem za tova, ne mislq i,che shte napravqt.

2.Syshtoto kato 1 :P

3. Za grima - ne slagam po tonove grim, samo kogato izlizam na disko e po-silen i ne sym chuvala repliki za nego.

4. Za piercing i tatoo .. ami za piercing - otivam i si pravq ,posle da rechem kazvam " Maiko vij tova" i tolkova. Za tatoo sym spomenavala ,che iskam da si pravq, a otgovoryt beshe - "Nqmash problem" :lol:

Eh che sym kysmetliika :smt016

bulgarche
07-05-2007, 17:31
постави ги пред свършен факт... ;)Не мога! От тато-студиото ми искат 18 год. или разрешение от родител!
Мисля че имаш от кой да вземеш пример. Малко ли са нашарените във Враца...и не само с 1-2. Нямаме ли си студио там? ;-)

Ziezi
07-05-2007, 18:05
постави ги пред свършен факт... ;)Не мога! От тато-студиото ми искат 18 год. или разрешение от родител!
Мисля че имаш от кой да вземеш пример. Малко ли са нашарените във Враца...и не само с 1-2. Нямаме ли си студио там? ;-) Пък и не е задължително да е в студио..Едно момче от Дружба(Бог да го прости) преди ги правеше без пари...

bulgarche
07-05-2007, 18:18
И сега има. А да не говорим преди с old school tattoo дето...ако някой ги види се ще се чупи от смях. Ама така беше преди :) В междучасия и свободни си съученика ти прави татус с правената си машинка. В час по чертане вадиш туша и си татуираш бедрото

sherry
07-05-2007, 18:46
Ви пуснат до по късно...? :D Казвах им, че няма защо да се притесняват, че съм със сигурни хора и дъра-бъра.
Ви пуснат на купон...? :D Че не ми се седи у дома, че и аз имам право да се забавлявам.
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? :D Ахаха, за това не помня да са ми правили големи проблеми.
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? :D Не питам. Пробиха ми пъпа, нашите разбраха няколко дни по - късно.

SpOrTs_GiRl
07-05-2007, 19:57
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

Аз нямам проблем с тях по тези въпроси.. Зависи на колко год. си мила.. Мен ме пускат навсякъде стига да знаят кога ще се прибера и къде ще е купона все пак.. За грима пък никога не са ми правили проблеми.. А за това.. да се прибирам по-късно.. ами то пак си зависи от годините!
До сега не са ми давали пиърсинг обаче.. просто не искат и тва е.. :smt012

miloto_girl_4e
07-05-2007, 20:02
Ви пуснат до по късно...? :arrow: емии.. казвам къде съм, с кого съм и защо искам да остана по-късно от обичайното..
Ви пуснат на купон...? :arrow: винаги ме пускат на купони, но не винаги ми дават да остана за цяла нощ..
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? :arrow: никога не са ми правили проблеми за грим или маникюр.. :wink: :wink:
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? :arrow: имам по една обичка на ухото от 5 годишна, после в 7 клас си продупчих още 2 дупки на лявото ухо, а тая година си дупчих нослето..
Татус не искам :P

Backfire
07-05-2007, 20:15
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

Offer*Nissim
07-05-2007, 20:22
Пиърсинг или тату никога не би ми разрешила да си направя ,а за всичко друго просто и казвам,че ще го направя и обикновено няма кой знае какви проблеми. :wink:

LannyBarbie
07-05-2007, 23:51
Ви пуснат до по късно...? Няма защо да ги обеждавам пускат ме
Ви пуснат на купон...? пускат ме винаги няма какво да ги обеждавам
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? немога да си представя да ми правят проблем за това :shock:
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? дават ми:) просто аз не съм се решила още :]

die eiskoenigin
07-06-2007, 07:40
Ви пуснат до по късно...? Ми...казвам , че излизам и че има кой да ме изпрати после до нас и да си спинкат спокойно
Ви пуснат на купон...? просто ги уведомявам
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? от доста отдавно ходя с грим и на никой не му прави впечатление ,затова не се налага да ги убеждавам
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? имам си ги и двете и не ми отне много време да ги убедя.За пиърсинга казах , че ще ми е подарък за рождения ден от едни приятели , а подарък не се отказва както знаем :D ,даже мама дойде с мен в студиото (тук е момента да спонема колко готина майка имам).А за татуса просто казах ,че го искам и че се нуждая от подобна промяна и та така .... вече 3 месеца му се радвам :D

-=SonIchka=-
07-16-2007, 23:54
1. Ne mi trqbva da gi ubejdavam nashte,prosto im kazvam ,che izlizam pyk kogato se pribera - togava. Nikoga ne sa mi pravili problem za tova, ne mislq i,che shte napravqt.

2.Syshtoto kato 1 :P

3. Za grima - ne slagam po tonove grim, samo kogato izlizam na disko e po-silen i ne sym chuvala repliki za nego.

4. Za piercing i tatoo .. ami za piercing - otivam i si pravq ,posle da rechem kazvam " Maiko vij tova" i tolkova. Za tatoo sym spomenavala ,che iskam da si pravq, a otgovoryt beshe - "Nqmash problem" :lol:

Eh che sym kysmetliika :smt016
Еми да късметлийка си ама на колко години си???
Айде бе хора казвайте на колко сте и тва си има зна1ение моля Ви!!!!!
](*,) :smt018 ](*,) :smt018 ](*,) :smt018

Skullbreaker
07-17-2007, 06:41
:arrow: Ви пуснат до по късно...? "Мам,аз ше помогна да изчистим и ше спя там , стаа ли?"
:arrow: Ви пуснат на купон...? "Мам , Пешо прави парти по някъв повод,мисля да мина го поздравя,стаа ли? Да бе , само 1 бира ше пия.."
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? Ъм , сори не съм фен на Азис...
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка... Ми наще за временна нямат проблем , аз попринцип много не харесвам пиърсинг и постоянните татуировки..



PS: Bold text amagad

cashmere
07-17-2007, 07:03
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

1.ima mn hora o6te nikoi ne se e pribral (iztarkanu e ama pri na6te deistva)
2.molqqqqqqqq (dr na4in ne se se6tam)
3.nqqm nujda da gi obejdavam te mi davat
4.em 4estnu kazano mi davat i dvete i pari mi daat ama znqt 4e nqq da ida da si napravq nitu ednoto 6tot me e strah ot igli :-D nqq bazik)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2007, 07:41
za grim ne sa mi pravili problemi .. az ne 4e polzvam :) ot vreme na vreme nai mn spirala da si sloja i moliv :P a za drugoto .... mmmmm ne mi se e slu4valo :lol: :lol: osobeno s maika mi .... tqq kato kaje neshto e rosto kamuk ... a tati v pove4eto slu4ai mi dava :) :-D

07-17-2007, 09:21
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?
1-ve4e ne se nalaga da gi ubejdavam/te si znaqt 4e 6te se pribera kasno/
2-nqma kakvo da gi ubejdavam/az izlizam i ako 6te hodq na kupon otivam/
3-mi az ne polzvam mnogo grim ama vse pak polzvam de ama te ni6to ne mi kazvat
4-za sega ne mislq da si pravq tai 4e...

IlLuSi0nS`
07-17-2007, 09:45
:arrow: Ви пуснат до по късно...? - излизам, чао!
:arrow: Ви пуснат на купон...? - излизам, не ме чакайте, ще се прибера утре, чао!
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? - за това пък защо да питам?!?!
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? - все още събирам кинти за татус.. не съм говорила с наще за това, а и не мисля да ги питам.. ще им я покажа, като си я направя..

..е все пак съм почти на 19 и не ми трябват разрешения за каквото и да било :mrgreen:

ninsy
07-17-2007, 09:54
:arrow: Ви пуснат до по късно...? СЕга живея с приятеля си,но когато си бях с няще "ще закаснея не ме чакайте"
:arrow: Ви пуснат на купон...? "Отивам на купон с еди каде си не се притеснявайте"
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? "микога несъм ги питала дали може да се гримирам "
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?" и за това не ги питах "

07-17-2007, 10:33
:arrow: Ви пуснат до по късно...?Просто излизам.
:arrow: Ви пуснат на купон...?Ако не ме пуснат-прозореца в мойта стая,на 1 етаж съм
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?не се влача и не слагам грим
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?все още не искам татус а пиърсинг имам

mysi
07-17-2007, 10:41
по-късно:маме остави ми ключ,ще закъснея
купон:на купон съм маме,може и да не си дойда,ще се чуем по-късно :wink:
грим: като мине майка ми през мАгазин,ако ми хареса някое червило,сенки ми копува :-D
тату,пир.:маме отивам да си разкрася тялото:)

didivid
07-17-2007, 11:09
:evil:

machoka
07-17-2007, 12:20
(всъщност ще се пие и пуши на тоя купон! ...

тц-тц.. ама вие това ли правите днешната младеж на тия купони?! [-(

а къде отиде душата на компанията, съпровождащ си на китара някои от първите парчета на Сигнал и Щурците.. :-&

Sam90
07-17-2007, 12:27
(всъщност ще се пие и пуши на тоя купон! ...

тц-тц.. ама вие това ли правите днешната младеж на тия купони?! [-(

а къде отиде душата на компанията, съпровождащ си на китара някои от първите парчета на Сигнал и Щурците.. :-&
Еми тва праим :-D Пийм, пеем пушим - 3в1, после аз и (някой) в легло :-D :smt005 :smt005

братле кат не можем да свирим на китара, кво да правим - дъним колоните :-D

LunaTriCk
07-17-2007, 12:30
(всъщност ще се пие и пуши на тоя купон! ...

тц-тц.. ама вие това ли правите днешната младеж на тия купони?! [-(

а къде отиде душата на компанията, съпровождащ си на китара някои от първите парчета на Сигнал и Щурците.. :-&

умряха с Тато...

teenage_drama_queen
07-17-2007, 13:39
Не ги убеьдавам .. просто си ги слушам .. :cry: както се казва те маика те баща #-o

FairyNymph
07-17-2007, 14:11
Амииии преди ме пускаха до късно(бях на 13), защото си бях спечелила доверието им и един ден лефтнах и отидох в друг град(само за 1 ден де) заради момче, а те ми забраняваха тогава даже да си имам гадже иииии........вече не ме пускат до много късно(скоро навършвам 17), по принцип само брат ми ми прави проблеми, прави с ена интересен, а майка "Моля ти се недей, моля те прибери се раничко и недей с момченца да седиш" :arrow: "Да, да, разбира се, добре мамо,спокойно мамо!" мама:"Ама...ама...!" аз:"Чао!"

ScionOfStorm
07-17-2007, 14:56
Ви пуснат до по късно...? - Така, и така, с приятели съм, трябва да си се видим подобаващо, ала-бала... ;p

Ви пуснат на купон...? - Е че това е най-лесното, защото ходя на такива само у приятели, другото е педалщина ;p

Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?

E ся гепвам грима ;)

Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

Ми нямам такива желания ;)

b0Nb0n
07-17-2007, 15:46
Arrow Ви пуснат до по късно...?izlizam si prosto dori ne im kazvam koga izlizam prebiram se kogato iskam moje i s dni da ne se pribniram ako hoda v nqkoi dryg grad
Arrow Ви пуснат на купон...?kazvam im dai maiko ai dai pove4e pari 4e 6te hoda na kupon i mi trqqt
A Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?mi mom4e sym ne se grimiram
Може би дa направите пирсинг или татуировка...? emi tatos nqmam o6te 6tot nqmam tolkova pari 6tot kato si praq 6te e golqm i mi trqqt dosta pari4ki a za pearcing prsoto kazah si praq pearcing na vejdata i maika koza kot iska6 prava ma nqma da ti dam pari i az kazah 4e imam i tq dobre pravi si :D

ЕPu
07-18-2007, 15:59
:arrow: Ви пуснат до по късно...? Чао, излизам еди къде си, ще се забавя.
:arrow: Ви пуснат на купон...? Отивам на парти при Иван, там ще са ... (изреждам някои имена на приятели, които познават), ще се върна в ..не знам си колко часа.
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? Не се гримирам, следоватетелно не ми правят проблеми.
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? Майка ми е супер либерална на тази тема, даже ми каза веднъж, ако искам да дойде с мене ако реша да се дупча, баща ми обаче е абсолютно против. Тату не бих си направила.

IKisseDAGirL
07-18-2007, 18:04
1. :arrow: нямам вечерен час
2. :arrow: не се налага да им казвам къде отивам, дали ще е на купон или някъде другаде е все тая
3. :arrow: абсурд да ми се бъркат какво правя с външния си вид :)
4. :arrow: не ми правят проблеми за това

07-18-2007, 21:02
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

1."Татко, може ли да остана до по-късно доло -пред блока"
Когато е много изморен,не ми дава,но аз нямам проблеми с това..

2."Може ли да ида?"
Реакцията винаги е: "Кой ще е там?" и "Кой ще те изпрати?"
След това ме пускат

3.Татко се цупеше отначало,но не защото съм ходела с грим,а защото не съм знаела как да го слагам(беше си само извинение).Научих се и нямам проблеми.

4.Разрешено ми е да си правя колкото си искам дупки по ушите(аз и там искам),но след като навърша 16(бащата не знае за това). За тату не може и дума да става.

nellllly
07-19-2007, 05:35
Мамо, тате ЧА0!
(те ми имат доверие)

MistyMonster/LikeViolence
07-19-2007, 08:52
Ви пуснат до по късно...? - Никога не са ми забранявали да стоя до късно.
Ви пуснат на купон...? - Казвам,че излизам с фр. (не,че ходя често на купони де...)
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? - Това си е моя работа.
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? - Въобще не ги питам.Само за парите и казвам,че ще си купя нещо.

~Creepy~
07-19-2007, 17:18
:arrow: Ви пуснат до по късно...? айде де моооооля,ставам толкова досадна,че те накрая се съгласяват. :D
:arrow: Ви пуснат на купон...? обяснявам за почти еднополовата компания,кой ще е там,може леко да поизлъжа,но в краен случай.обещавам да не се напивам и напушвам и да се прибера навреме. :-)
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?тва не ми е проблем,защото не съм от много гримиращите се...
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?за татуировка още не ми е влязла толкова мухата,ама за пиърсинг са навити,но само на ушите. :)

mushroomche
09-10-2007, 00:44
Ви пуснат до по късно...? ЩЕ са обадя де :wink:
Ви пуснат на купон...? ше бъдем молко хора и ще е наблизо ;-)
Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? ха че аз няа нужда да ги моля 8-[
Може би да си направите пирсинг или татуировка...? ама мъничка ще е ...ето тук O:)

09-10-2007, 04:57
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
- ем, обикновено не е кой знае какво, стига да съм предупредила няколко часа по-рано. обаче ако е след като градския спре маман държи да ме вземе с колата. не че се оплаквам, де :-D друго си е да имам транспорт.
:arrow: Ви пуснат на купон...?
- обикн не ходя по купони, но на приятелски събирания ходя без проблем, стига да се прибера преди 10 и д азнае все пак къде съм
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
- гримирам се от много време, това никога не е било проблем. то маман всъщност ме научи на много от нещата, които знам, особено опушен грим или как да поставям очна линия в "египетски" стил.
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?
- ем, аз на този етап не искам..но ида исках сигурно тук убеждаването нямаше да помогне...майка ми изпитва ужас от пиърси, някаква фобия.

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 07:10
Родителите ми са много либерални и като изключим татуировката,с всичко друго няма да имам проблеми.

Mimka_sweet
09-10-2007, 07:22
НЕ мога.

Само за грима ,ама и без тфа аз не носля много :roll:
Колкото и да се обяснявам няма да ме пуснат до по-късно , апък на купон да не говорим :lol:
А ако кажа чао и излезна и не се прибера навреме,започват да звънят телефоните :smt011

gabrielka@a
09-10-2007, 07:31
:arrow: Ви пуснат до по късно...?"Стоя до колкото си искам,а ако намеря за добре-ще им се обадя да им кажа!
:arrow: Ви пуснат на купон...?"Аз не ходя по купони"
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?"Не трябва да искам разрешение,за да се гримирам"
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?"Татуировка няма да си правя никога,а за пиерсинг-може би,но лесно ще ги убедя!

brain_stew
09-10-2007, 08:18
:arrow: Ви пуснат до по късно...? 'Абе, мама, тука леко се заебахме на майната си...ще закъснея малко, защото всъщност не знам къде съм...благодаря за разбирането...ама, ебаси, аз ли контролирам автобусите?!откъде ще се знае, че автобуса ще спука гума, а?!не съм врачка...ти си виновна..." и нея почва да я гризе ненужно чувство за вина и тъй!

:arrow: Ви пуснат на купон...? "мамо...ще спя в приятелка...ще празнуваме рожденния й ден...не бе спокс, техните са там!да бе, щи звъннат!" и в повечето случаи, се случва, че техните на въпросната дружка са там, казват, че всичкое ок, и тъй...

:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? тях никой не ги пита!

:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? тук вече е по-сложно...казвам "шсе дупча!"...те "няма да се дупчиш!"
...аз:"Айде бе...само гледай!" на другия ден бях с пиърсинг! :lol:

FelisDirus
09-11-2007, 07:20
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

спряла съм да ги убеждавам и просто им съобщавам - ще се прибера късно; отивам на парти; ще се дупча/рисувам и т.н.

Pocu_Ty
09-11-2007, 09:47
1.Аз ще остана до по късно...
2.Ще ходя на купон ...няма да се забавя кой знае колко мн...
3. НЕ оби4ам ГРИМ...
4. имам си 2 таман...и 2те са подарък от БАЩА ми..

VerryBerry
09-11-2007, 10:18
:arrow: Ви пуснат до по късно...?mi kazvam im napravo i se molq naum
:arrow: Ви пуснат на купон...?ako im kaja kade to4no sam-np
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?ne im pre4i
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?ne sam go probvala o6te

SuNsEt
09-11-2007, 11:08
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? Божеее много е лесно :smt005 Това за купона,казвам,4е го прави една моя приятелка и после ако майка ми не я познава я каня в нас...да се запознаят :arrow: накрая ме пуска :smt016 Това за до по късното пребиране...казвам им къде съм и си взимам GSM-a ...за грима майка ми сама разбира,4е съм тиин и ми дава да слагам,независимо къде съм :smt016 Даже понякога сама ми купува разни глупости за разкрасяване :-D За татуто и пиърса...майка ми не беше съгласна да слагам пиарс...оба4е баща ми ми даде и сложих,майка ми нямаше думата :smt005 А за тату не искам да слагам така,4е не ме грее :wink: :lol:

CaSsIe
09-11-2007, 12:00
:arrow: Ви пуснат до по късно...? "az ostavam do po kysno posle 6e me izpratqt"
:arrow: Ви пуснат на купон...?"areee be pusnete me!nqma da se napiq obe6tavam!"
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? pf na tfa pyk nikfo vnimanie ne obry6tat ako 6te da sym s edin ton grim
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?az iskam pirsing i ne mi davat ama az nqq gi pitam [-X :::

sladki64e
09-11-2007, 13:18
Ви пуснат до по късно... "Може ли тази вечер да се прибера по късно от миналите пъти, щото ми писна вuнаги аз да се тръгвам първа."

Ви пуснат на купон...?"Ще се събираме у една моя приятелка, нали ще ме пусните, ако се наложи ще преcпя у тях."


Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?"Hе са ми праили проблем за тва че излизам гримирана"


Може би да си направите пирсинг или татуировка...?"Oще нямам намерения да се дупча или татуирам."

KpuCuTo0o
09-11-2007, 16:07
:arrow: Ами мене и без това си ме пускат до късно.. но ако искам да остана още.. просто им казвам, ако ми се обадят де :-D
:arrow: Ами не ходя по купони, а на дискотеки.. но ако го броиш за едно... пускат си ме без проблем.. просто ме питат с кой ще съм и да има някой над 18 с нас.. ама винаги си има.. щото сме си компания :-D, а за час.. те питат.. ама като не знам дали ще ми е забавно или ще ми писне на 1-вия час..
:arrow: :shock: А с грим си ходя почти винаги.. и никога не са ми правили проблеми..
:arrow: А преди исках да си дупча езика.. и добре, че не го направих.. въпреки, че още имам някаква тръпка... и татус исках.. ама не истински, а временен.. и татус не си направих.. и благодаря на майка ми, че не ми даде.. :)

miminia
09-11-2007, 16:23
:arrow: не обичам да се шлая мн по тъмното :lol:
:arrow: за купони съм нямала проблеми, баща ми наскоро дори ми вика,че съм хоила със сестра ми на диско :smt005
:arrow: не си слагам грим , освен спирала и молив, е понякога и некфи сенки де :lol: , но рядко.
:arrow: май не искам пиърс , освен един на веждата,но мисля ,че няма да имам проблем , а за татуса. оххх :smt007 мечтая си да си направя два ,но ще изчакам още малко :lol: :D

dunapren
09-11-2007, 16:23
скъпи гошо (това е плюшеното ми магари :-D ) излизам да мърсувам някаде ще ми липсваш :-D

SuNsEt
09-11-2007, 17:29
скъпи гошо (това е плюшеното ми магари :-D ) излизам да мърсувам някаде ще ми липсваш :-D hahaaa :smt005 =D> :smt005

Iviqna
09-11-2007, 18:35
:arrow: Ви пуснат до по късно...? питам ги, те си преценяват дали ще дадат или не
:arrow: Ви пуснат на купон...? не им казвам , а ако ще е до по-къснички казвам че ще съм в фр
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? не ми правят проблем
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? преди да си го направя, им мънках два три месеца и се сагласиха... дори отидох с маика ми в студиото

?love_haTe!
10-05-2007, 18:12
:arrow: Ви пуснат до по късно...?Не ги питам..прибирам се,когато реша,но понякога ме питат кога ще се прибирам и аз им казвам:Не ме чакайте :lol:
:arrow: Ви пуснат на купон...?Отивам на купон,ще съм с приятели..няма да има мечки,за да ме глътнат..хах..те знаят,че мога да се пазя :wink:
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?-За тва пък изобщо не питам :lol:
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?-Питах ги само,когато бях на 13 и исках да си пробия веждата.Тогаво бях на 2 седмици изпитателен срок,в който не трябваше да ги обиждам,трябваше да си чистя стаята,да се прибирам в 23 ч. и да бъда послушна :-({|= За следващите ми пиърсинги не ги питам,само им ги показвам :P Те ме гледат,после мамето вика,тате се хили и аз се изпарявам :mrgreen:

littlemermaid
10-05-2007, 19:37
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

:arrow: Айде беее плз млз [-o< O:) Сега компанията искат още да постоят и трябва да се прибирам самичка в тъмното " :( " , а ако остана ще ме изпратят после онея пичове от съседния блок :wink:
:arrow: Добре де става въпрос за рд на мн добър приятел, поканил ме е човека как няма да отида, наблизо е, познавам всички, най-добрите ми фр ще са там, в добри ръце съм.. и т.н. И го обсъждат половин час и ме пускат (повечето пъти).
:arrow: Ами като бях на 12 хич не ми даваха(и нормално, какво тъпо хлапе бях да се цапам като маймунче), но сега усвоих техниката на гримирането и не ми държат сметка. Даже мамчето ми купува разни сладурски работи като ми хареса и от каталози ми поръчва :) Баща ми все още не му е приятно да ме гледа с грим, но не може да ми забрани.
:arrow: Тук вече нямам никаъв шанс...А така искам да си пробия пъпчето :cry: Но съм се зарекла като попорасна още малко :lol: да го направя без да ги питам. А за татусите-това си е гнусно, кожата не е тениска, която можеш да захвърлиш, когато ти омръзне.

Авторката на темата искаше да си пишем и годините, сиг и трябва база за сравнение...На 14 съм :-D

littlemermaid
10-05-2007, 19:39
скъпи гошо (това е плюшеното ми магари :-D ) излизам да мърсувам някаде ще ми липсваш :-D

И успяваш ли да го убедиш? :smt005

_BoSSy_
10-05-2007, 20:18
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

:arrow: "Мамоо ще се прибера малко по-късно,с Дими съм-спокоино, ще кара леко,става лиии?? :-D (и ако тя е в настроение се съгласява)
:arrow: Просто казвам каде,тя ми казва час да се прибера и всичко е уредено:)
:arrow: Никога нищо не ми е казвала за грима,даже тя ми купува понякога,само бащата се цупеше нещо,ама кои го пита пък него :wink:
:arrow: Маика ми има татуировка и когато си я направи и казах,че и аз ще си направа,отговора беше: "като навършиш пълнолетие си направи,няма проблем,но мисля,че сега не ти е времето за това,пък и да знаеш,че писва" :smt102 :-D :-D

Deskata_90
10-05-2007, 20:23
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

1.Ще седа до еди колко си може ли? (ако искаш после ще минеш да ме вземеш, аз като приключа ще ти звънна)
2.Миии еди къде си заради еди кво си нали може?( 99% може)
3.Никога не съм ги питала.Даже се съветвам с мама понякога :-D
4.Миии Баща ми е много против,но го навих за временна.А ако поискам да си направя ще го направя и при свършен факт нищо не може да направи :-D :twisted:

rakiQ
10-05-2007, 20:26
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

:arrow: не съм се замисляла.........ноо ме пуска
:arrow: не с егримирам много ,мразя мн гримирани момичета
:arrow: дава ми и двете работи

samoubiika
10-05-2007, 20:31
:arrow: Ви пуснат до по късно...?
:arrow: Ви пуснат на купон...?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?

Майка ми дава пиърсинг,грим но татуйровка и до късно не!
Да ви кажа ли,бих жертвала всичко за татуйровка!
Прибират ме в 8-10 КАТО ПО ЧАСОВНИК :smt011
Аз съм човек,не аларма :smt013
Мн ме дразнят,все едно съм бебче,приятелката ми спи в нас когато ми е скучно,а АЗ НЕ МОГА ДА СТОЯ ДО 9 ПЪК КАМО ЛИ ДА ПРАВЯ ПИЖАМЕНО ПАРТИ С НЯКОЙ :smt013 :smt013 :smt013

Seducti0n
10-05-2007, 21:14
:arrow: Ви пуснат до по късно...? -ще се прибера по-късничко тади вечер и ще държа мобилния включен. :wink:
:arrow: Ви пуснат на купон...? Просто казвам кога,къде и с кого ще е купона и това е.Има малко лекции да внимавам какво правя и това е... :wink:
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? -Никога не сиа ми правили проблеми за подобни неща. :wink: Гримът е основно за да се подчертае естествената красота,а не да се правиш на клоун... :wink:
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?-За татус са малко по-резервирани.Пиърсинг зависи къде...за пъпа за сега съм си издействала позволението им...но абе честно казано не си падам особено по тези неща. :wink:

AtMosFera
10-05-2007, 22:13
:arrow: Ви пуснат до по късно...? - излизам, чао!
:arrow: Ви пуснат на купон...? - излизам, не ме чакайте, ще се прибера утре, чао!
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? - за това пък защо да питам?!?!
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? - все още събирам кинти за татус.. не съм говорила с наще за това, а и не мисля да ги питам.. ще им я покажа, като си я направя..

..е все пак съм почти на 19 и не ми трябват разрешения за каквото и да било :mrgreen:

ABSOLUTELY the same

10-05-2007, 22:56
:arrow: Ви пуснат до по късно...?Ще стоя до колкото си искам, елате и насила ме извлечете!
:arrow: Ви пуснат на купон...?Не питам, а отивам.
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...?Защо да не се влача?Кфото си искам ш' праа
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?Е аз пиърсинга си го напрайх без наще да знаят...после им го показах...те вече са вдигнали ръце от мен :smt005

sladka_niki
10-05-2007, 23:00
xaxa mi az postigam vsi4ko ili s dokazvane 4e sym prava ili s periodi4no mrynkane po-dadeniq vypros... nakraq prosto im pisva :smt016

CuteBaby
10-05-2007, 23:42
Аз не питам,ами направо им заявявам "ще се прибера късно"(макар че това рядко го правя защото "вечерният час" ми е 12 и не ми и трябва повече) или "довечера съм на купон/дискотека/рожден ден.." . За пиерсинг или татуировка ще са против,но ако искам да си правя няма да ги питам.За грим никога не са ми правили проблем :)

lilit_666
10-06-2007, 09:26
Абе,важното е да се разбираш с родителите си и да им казваш винаги къде си с кой си и кога ще се прибереш,почнеш ли да казваш нищо няма да имаш проблеми.Аз вече не питам наще а направо им казвам,нямат причина да не ме пускат :o
И аз така,ама ако все пак не ме пускат казвам "Мамо,знаеш ,че вече съм голяма и пак ще го направя.Ако не спреш да ме уграничаваш просто ще спра да ти казвам и така няма да можеш да ме предпазиш с твоя многомилионно годишен опит,така че решавай как да е за напред.
Тя си ми вярва.Имам достатъчно добро възпитание и...пистолет...

i'm so excited!
10-06-2007, 09:34
:arrow: Ви пуснат до по късно...? "-излизам.
- ще закъсняваш ли?
- да"
:arrow: Ви пуснат на купон...? "-излизам.
-ще закъсняваш ли?
- да, не ме чакайте."
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? :roll: тва няма да го коментирам. :lol:
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?"-ще си направя татус.
-къде?
-еди къде си , еди какво си.
-якоооо!"

blahblahblah
10-06-2007, 10:55
:arrow: Ви пуснат до по късно...? - Цялата компания ще сме!
:arrow: Ви пуснат на купон...? - Е какво толкова?
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? - Не се гримирам. :)
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...? - Нямам желание.

alkobalko
10-06-2007, 12:23
Нямам никакъв проблем в това отношение. Никога не съм имала вечерен час, но и винаги съм се прибирала в прилично време. С купоните също не съм имала проблем, пускали са ме винаги стига да знаят къде съм и как ще се прибера, а откакто съм с приятеля ми вече не се притесняват. За това как се гримирам също не ми се бъркат. А татуировка и пирсинг, не искам да си правя.

gothic_angel
10-06-2007, 18:36
ами на мен ми позволяват само без да прая простотий

freedom
10-08-2007, 06:05
:arrow: Ви пуснат до по късно...? :arrow: Нямам огромно желание да обикалям улиците като шантава до мн късно!
:arrow: Ви пуснат на купон...? :arrow: Кой казва,че те трябва да знаят,че съм на купон?!
:arrow: Да се влачите с грим по улиците нали вече сте teen :p...? :arrow: Кво ги е*е тях дали съм с грим и колко е той...
:arrow: Може би да си направите пирсинг или татуировка...?:arrow: За това малко трудно ще се уговорим,ама много искам да си продупча езика... Ще трябва да се примирят хаха :)