PDA

View Full Version : Какво мислите за рапЪрите и рапа?



AlphaPower
07-04-2007, 20:07
Кажете какво мислите за рапЪрите и рапа?
Ами за чалгата и чалгарите/чалгаджийте?

nO3Hau*
07-04-2007, 20:19
ei metyle sas tazi tema ne predizvikvai ob6testvenoto mnenie sre6tu rapa za6toto tozi stil e mnogo pati nad metyla . nqma kakvo da si govorim Rap muzikata si e istinskata ...

AlphaPower
07-04-2007, 20:25
Метъла никога няма да отстъпи на рап и това трябва да го знаеш! [-X

07-04-2007, 20:26
ei metyle sas tazi tema ne predizvikvai ob6testvenoto mnenie sre6tu rapa za6toto tozi stil e mnogo pati nad metyla . nqma kakvo da si govorim Rap muzikata si e istinskata ...

... zaebi #-o ne 4e slu6am metal no gornoto izkazvane e prosto tupo!

po temata : i dvata vida gi nenavijdam ... no mai rapa pove4e, 4algata kato i izklu4i6 zvuka ne e tolkova lo6a:)

Mo6no3
07-04-2007, 20:35
Рапърки, чалгарки, метълки, електрички... всичките са хубави, само да ми пуснат. :mrgreen:

Иначе рапа е велико нещо, въпреки че не е музика в традициония смисъл на думата.

kPuCkA
07-04-2007, 20:38
Хм....комерсиал т'ва му е майката кво е тва рап а за чалга да не говорим...минаха им времената :)

Mo6no3
07-04-2007, 20:40
Хм....комерсиал т'ва му е майката кво е тва рап а за чалга да не говорим...минаха им времената :)
Нещо не те загрях? А и на рапа няма да му мине скоро времето, поне в сърцето ми.

marin4itu
07-04-2007, 20:46
Всеки стил си има стойностни песни..

LOvE MaRtIn
07-04-2007, 21:04
SAMO RAP!metula spored mene e mn tup!az slu6am mn rap i mn se kefa :smt007

Licketty
07-04-2007, 21:09
Da, v rapa ima stoinostni pesni, no vsi4ki ostanali sa pylni PALq4OVCI!!!!! Ot bg ispalnitelite Upsurt pravqt mnogo hubava muzika, ne kato "shamaraaaa" da mi kre6ti kak 6tql da 6iba nqkoq a tq ne mu pusnala... na upsurt muzikata e prosto po-razlichna. Mnogo po ritmichna i v su6toto vreme ima gotin i zabaven text. Su6to taka i eminem ima pesni v koito se pee za stoinostni ne6ta... 2pac su6to.

Vsi4ko ostanalo e BOKLUK, a idiotite koito go slu6at sa v golqma zabluda!!!!!!!!

A na chalgata po4na da i minava vremeto mi se struva. Na vremeto kato bqha kultovite pesni4ki "shampansko i salzi" "oh banana" i mnogo drugi si be6e gotina muzika ama kato se navudiha 10000 pevici i koq s po golemi cici ot prednata nqkak si vsi4ko zapo4na da stava super ednoobrazno i sku4no.

Vi6te house muzikata e drugo i s drug zamisul... tq trqbva da te naduha do kolabirane, a ne da ti razkazva za smisala na jivota :P

Izvinqvam se 4e nqmam kirilica na tova PC.

*Hip-H0p43*
07-05-2007, 11:09
Рапа...това е моят свят!!! ПОвечето, които не го харесват си мислят, че той не струва...Не съм съгласна!! [-X Има много стойностни песни! А тези, които са по-безсмислени..ами как да кажа...толкова ми е писнало от тъпия живот, който всеки ден ме смачква, че се опитах с метъл...да, помагаше ми, но само изпадах в някакво самосъжаление "оох колко съм нещастна" и т.н. мрън мрън!! Това е за слабаците. Аз реших да се опълча и това е! Рап музиката ми помага! Вярно е, че ние рапърите и скейтърите се държим сякаш нищо не ни пука...ами то вече като няма нищо справедливо на света за какво да ти пука?... :smt011 А като всичко ти е сдухано, какво по-добро лечеине от това да слушаш как псуват и пеят по-незабележими неща в рап песните...защо трябва непрекъснато да ходим в черно и да се самосъжаляваме...защо пък и рапа да не е на ниво?! Всичко е стойностно и моля всеки да уважава избора си! Който иска да кисне...както иска, но който иска да бъде оптимист и веселяк и да печели уважение...рапър! Това е!!! :-D Ние, скейтърите *пак от рапърите* сме хора на адреналина и веселбата...радваме се на малките неща...така, че уважавайте ни! :smt016

_Gretka_
07-05-2007, 11:33
Рапарите са най - яките хора :-D
А за чалгата.... ще се въздържа от коментари :smt011

07-13-2007, 16:01
SAMO RAP!metula spored mene e mn tup!az slu6am mn rap i mn se kefa :smt007
A mn svirki prai6 li?
:lol: :lol: :lol:

<black soul>
07-13-2007, 16:14
Всеки стил си има стойностни песни..
ето това е истината... не ми се правете на важни с тъпите ви коментари с/у музиката която не обичате... който отрича че няма поне една хубава чалга-песен или рап-песен или рок-песен значи не разбира от музика!
иначе рапа си е мн готин...най-вече чуждия...

niGGa
07-13-2007, 16:34
Рапъра...това е моят свят!!!
РАПЪРА?!
Това е твоя свят? РАПЪРА ? :lol:
Миличка научи как се казва света ти. Не си мисли за някое псевдо-чалга-рап фенче докато си пишеш поста. :lol:

sladko_momi4e
07-13-2007, 19:29
Рапъра...това е моят свят!!!
РАПЪРА?!
Това е твоя свят? РАПЪРА ? :lol:
Миличка научи как се казва света ти. Не си мисли за някое псевдо-чалга-рап фенче докато си пишеш поста. :lol:

ei q po krotko!obarkal/a e malko dumata i kvo?...doide kraq na sveta shte umirame!
abe xora saglatna sam s nqkoi:SEKI STIL SI IMA XUBAVI PESNI! tova 4e na nqkoi ne mu xarsva 4algata i ne q slusha tva ne zna4i shte teq det q obi4an ne trea da q slushat!
az sam vlubena v rapa!slu6am eminem,2pak,50 cent,dr-dre,the game i t.n
i pak i slu6am ne smo rap!sashto tak ai tiziano ferro lkoito ma xubali pesni!
povtarqm!seki stil muzika si ima xubavi pesni!

niGGa
07-14-2007, 08:32
защо всички твърдят че слушат рап, като са чули Еминем, 50 цента, Тупак, ДъГей(м)..ако някой незнае какво е псевдо фен..време е да научи..

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-14-2007, 09:19
na rapur4etata me kefi stila im na obli4ane :) za 4algadjiikite nema govorq 4e.... :lol: :lol: (prosto ne moga da se razbera i s edno 4algar4e.... )

*Hip-H0p43*
07-29-2007, 14:22
Рапъра...това е моят свят!!!
РАПЪРА?!
Това е твоя свят? РАПЪРА ? :lol:
Миличка научи как се казва света ти. Не си мисли за някое псевдо-чалга-рап фенче докато си пишеш поста. :lol:

Да, видях си грешката :D Редактнах го вече. ;)

miminia
07-29-2007, 14:49
нямам нищо против рап и хип хоп музикаата Може да не ми е лююбимата ,но сл от време на време ,но чалга =; [-X

BeMyLover
07-29-2007, 14:54
Нямам нищо напротив и с/у твата стила но повече и харесва рапа той е супер естествен и текстовете са много добри защото се разказва за живота на хората а в чалгата има само "Обичам те" "Мразя те" "Прости ми" и такива простутии. Rap Rulzzzzz \:D/

koalka
07-29-2007, 16:59
Уважавам някои изпълнители, които наистина са добри(говоря само за рапа :lol: ).Но иначе не го предпочитам като стил.

abble
01-19-2008, 14:39
Според мене това,което слушаш е отношението ти към живота.МН ми хареса поста на *Hip-H0p43*,6ото е прав/а.Вярно си аз си слушам рап и винаги ми е некво весело(вярно като си пусна 50 cent-i'll whip your head ми се иска да постъпам някои,които ме е изнервил,ама тва е рядко),докато при металите са мн избухливи,непредвидими,тъж ни,точна както музиката ,която слу6ат. :)

psychopath
01-19-2008, 17:14
жетата са ноо генкстъ ъъъ йооо маафаа ниггга

Madness
01-19-2008, 17:31
жетата са ноо генкстъ ъъъ йооо маафаа ниггга



http://fc03.deviantart.com/fs24/f/2008/010/a/4/LOOK_AT_MEH_I__M_GANSTA_by_de_Mote.gif

CaSsIe
01-20-2008, 08:17
Рапа...това е моят свят!!! ПОвечето, които не го харесват си мислят, че той не струва...Не съм съгласна!! [-X Има много стойностни песни! А тези, които са по-безсмислени..ами как да кажа...толкова ми е писнало от тъпия живот, който всеки ден ме смачква, че се опитах с метъл...да, помагаше ми, но само изпадах в някакво самосъжаление "оох колко съм нещастна" и т.н. мрън мрън!! Това е за слабаците. Аз реших да се опълча и това е! Рап музиката ми помага! Вярно е, че ние рапърите и скейтърите се държим сякаш нищо не ни пука...ами то вече като няма нищо справедливо на света за какво да ти пука?... :smt011 А като всичко ти е сдухано, какво по-добро лечеине от това да слушаш как псуват и пеят по-незабележими неща в рап песните...защо трябва непрекъснато да ходим в черно и да се самосъжаляваме...защо пък и рапа да не е на ниво?! Всичко е стойностно и моля всеки да уважава избора си! Който иска да кисне...както иска, но който иска да бъде оптимист и веселяк и да печели уважение...рапър! Това е!!! :-D Ние, скейтърите *пак от рапърите* сме хора на адреналина и веселбата...радваме се на малките неща...така, че уважавайте ни! :smt016
Абсолютно вярно... познавам много рапъри и нито един не е някъф сдухан или да седи да реве по цял ден, а всички са супер печени хора и се чупиш от смях с тях :-({|= ....а за чалгарите...нямам думи просто #-o R'n'B i Hip - Hop RulZZz!!! :!: :smt001

mhmhmhmhm
01-20-2008, 11:11
[quote="CaSsIe"]познавам много рапъри и нито един не е някъф сдухан или да седи да реве по цял ден[quote]
аххахахааахахаха
к'во общо има рапа и реването?

Jesus_is_good
01-20-2008, 11:30
Няма как да не искажа мнение по въпроса :P
Hip-Hop rlz
Примерно Еминем има много стойностни песни като lose yourself,mokingbirth,marshal mathers,cleaning out my closet...Абе много са.На 50 цента повече гангстерски пак ми харесва.Абе рапа ме надъхва.А чалгарите като измислят друга рима която да не завършва на "а" като "любовта,така,даа" или не са копнали някое турско или сръбско парче хуу ще е.И като стане световно движение чалгата тогава може да си помисля да я слушам защото за сега само ние сме достатъчно тъпи да слушаме тия ралти.
=D> :smt033 :smt066 :smt023

SnideOne
01-20-2008, 13:42
Лично аз съм привърженик на рапа :)

CaSsIe
02-05-2008, 19:45
[quote="CaSsIe"]познавам много рапъри и нито един не е някъф сдухан или да седи да реве по цял ден[quote]
аххахахааахахаха
к'во общо има рапа и реването?
ми примерно ако ше коментирап си напраи труда да прочетеш и т'ва което съм цитирала и да се замислиш, щот не сам го сложила там за кеф

SuNsEt
02-05-2008, 19:55
Кажете какво мислите за рапЪрите и рапа?
Ами за чалгата и чалгарите/чалгаджийте? Ами...за рапа-не е мой стил,но нямам нищо против него :) Даже има рапър4ета,които много ме кефят :oops:
4алгата-не харесвам и не удобрвявам такъв стил.Не,защото било модерно да мразиш 4алга,а защото така ми харесва! :-x

SuNsEt
02-05-2008, 19:59
Метъла никога няма да отстъпи на рап и това трябва да го знаеш! [-X +1

evelinka1122
02-05-2008, 20:06
Всеки стил музика си има своите добри хитове. Не съм привържаник на чалгата , предпочитам много повече РАПА,но ся по диско просто чесно казано си плача да завъртя един здрав кючек!!! :grin: :grin: :grin:

DisturbinThePeace
02-05-2008, 20:07
хип хоп-а e религия ! :o 8)

psychopath
02-05-2008, 20:25
Чалга>Рап 8)

Sticky
02-05-2008, 23:49
Послушвам от време на време. Тея, които са малко по-навътре ще видят и нещо познато в ника ми. В чалгата единственото, което ми харесва е плющенето на топките ми в гъза на някое барби.

Jamalska
02-06-2008, 08:17
Fingaaaaaaaaaaz,Стефане :Р

Стига 'е,дори аз не се чукам с чалгари:/ 8) 8-)

Sticky
02-06-2008, 12:16
"Хуй род не признава". С малко по-различен смисъл е, но и тук може да влезе в употреба.
Ми ти не се, но да приемем, че аз съм по-гаден. O:) 8-)
Междудруготото един бивш колега каза, че адски съм му приличал на Фингаз :-o... нищо, че оня е маймуна ама както и да е.

‡-КукЛъТЪъ-‡
02-06-2008, 15:44
мн ме кефят рапърите страхотни са и рапъ ма кефи :grin:

Jamalska
02-06-2008, 19:13
Ама този ДРС е много хубав.Ще взема да му науча няколко песни:)

DisciplineAndOrder
02-06-2008, 20:08
не струваа

Sticky
02-08-2008, 14:10
Ама този ДРС е много хубав.Ще взема да му науча няколко песни:)
Оф я млъквай бе зарибен! :o :D Остай да се кефи народа. 8) Нали и Биг Ша (:razz:) тряа да има фенове.

VampireGirl666
02-08-2008, 20:11
Еми аз си обичам рапа и никой нищо не може да ми каже,защото всеки човек е различен и характера му е различен и може да слуша каквото иска.А за чалгата съм без коментар...

rauchen
02-08-2008, 20:35
рапа като цяло не ми допада а за тези които го слушат не ме интересува стига да не ми пречат по някъв начин

smlie
08-27-2008, 14:23
Рапарите са най - яките хора :-D
А за чалгата.... ще се въздържа от коментари :smt011

xax ae vla4ete ;)

Lita_Ford
08-27-2008, 18:19
Рапърите и рапа - ГЪЗ !
Чалгата и чалгарите - ГЪЗ !







































































































































































































Мразя вииии ! ^.^

Summer_Spirit
08-27-2008, 18:51
Рап не слушам....но спор няма, че има някои доста добри песни..като изключа българските "рапъри"
А относно чалгата...не я понасям само това ще кажа :)

zuzaa
08-28-2008, 20:22
не ми харесва рапа , никога не съм го слушала .. преди време слушах само метъл и рок.. напоследък се запалих доста по хаус... техно ... транс .. (: но въпреки това нямам нищо против метъла .. а рапа ....... просто не ми харесва и това е :)

antifreeze
08-28-2008, 21:18
Няма как да не искажа мнение по въпроса :P
Hip-Hop rlz
Примерно Еминем има много стойностни песни като lose yourself,mokingbirth,marshal mathers,cleaning out my closet...Абе много са.На 50 цента повече гангстерски пак ми харесва.Абе рапа ме надъхва.А чалгарите като измислят друга рима която да не завършва на "а" като "любовта,така,даа" или не са копнали някое турско или сръбско парче хуу ще е.И като стане световно движение чалгата тогава може да си помисля да я слушам защото за сега само ние сме достатъчно тъпи да слушаме тия ралти.
=D> :smt033 :smt066 :smt023 :lol: Айдееее... до вчера се опитваше да ни убедиш че има белобрад старец на небето ... а днес със същия успех че 50 копейки е хип хоп :lol:

b0Nb0n
08-28-2008, 21:30
I hate hip hop kids, I hate their fucking noise
I hate the hip hop girls and i hate the hip hop boys
They want to stare you down when you're walking down the street
They want to have a laugh because your style doesn't meet
Hip hop music, what a laugh, god i hope that shit won't last
Baggy clothes, fucked up limp, they think its cool to act like a pimp

I hate hip hop girls
I hate hip hop boys
I hate hip hop kids
I hate hip hop noise
Way of life, there is no pride
Who fuckin cares if tupac died
I don't care, white or black, this song is not a racial attack
But i will still have my say, hip hop kids: go away!

Work a day of life, most of them have never heard of that
Government check, parents sitting home, getting fat
Don't give a fuck what you've got to say
Always with an attitude, when they pass they feel you should pay
za tiq deto se pee ne sa hip hop v hip hopa nqma mqsto heitari v hip hopa sa tiq deto sa mrazeni e tiq deto mrazqt

From_Hell
08-28-2008, 21:38
нито рап , нито чалга харесвам . Да не кажа , че не ги понасям.Падам си по рок и метъл , но това не пречи да имам приятели , които харесват тези стилове.Рапа ме дразни с тъпите си текстове _в повечето случаи де- има и някои добри попадиния№ , а чалгата просто я ненавиждам!Как може нито текста да струва , нито звученето и да го обявяат за музика! :shock: :-x

evi_vd
08-28-2008, 23:44
еми зависи.. то във всяка музика си има издънки :) мен си ме кефат някои рапЪри, като цяло не мога да кажа абсолютно нищо лошо за музиката, а и +тва ->аЗ съм си гЕнГста! :-P

NaughtyWhisper
08-29-2008, 01:03
Музиката на която съм се отдал е рапът, но това пречи ли ма да слушам Пърпъл, Форинър, Куийнс? НЕ!!!

Любимият ми стил музика е рапът, но не се ограничавам с него.

Против чалгата нямам нищо, въпреки че не мога да я слушам. Чалгарите не ми пречат, за какво трябва да се тормозя с обяснения колко съксват? Само щото е модерно да си хейтър? Пф..

p.s. В горните мнение прочетох че 50 е рап. Айде без обиди моля..

BrokenAngel
08-29-2008, 20:48
Аз пък слушам и рап.Нищо,че попринцип слушам рок.Ама както казаха преди мене 50-те цента си е обида за рапа.Мене лично тая музика ми е помагала в трудни моменти,защото ме надъхва и ми дава сили да продължа.Относно чалгата-ще се въздържа от коментар.Всеки има право да слуша каквото му харесва

NaughtyWhisper
08-30-2008, 00:52
рапа е лайно.

same to you

b0Nb0n
08-30-2008, 01:44
рапа е лайно.
ne vseki go razbira za tva ti se struva laino prosto ne vijda6 i 4uva6 tva koeto iska da pokaja i kaje rapa ;)

dudumaster
08-30-2008, 08:44
е кво да кажа супер е, най-добратата музика, най-добрите мелодии, рапърите най-готините хора и тва е, не ме боли кой кво ще каже за моя пост, опрайте се

Cryptica
08-31-2008, 15:49
Мисля, че има нужда от нещо ново в музиката им. Промяна. Например нещо свежо, по-разнообразни мелодии и ритми, по-сериозни текстове, повече инструменти. Най-важно обаче е да имат талант, защото дори при любимият ми стил музика, ако изпълнителят пее като прасе, ще повърна! :D

Nefarian
08-31-2008, 15:51
ei metyle sas tazi tema ne predizvikvai ob6testvenoto mnenie sre6tu rapa za6toto tozi stil e mnogo pati nad metyla . nqma kakvo da si govorim Rap muzikata si e istinskata ...
:D :D :D :D Много си зле пич, има пъти повече фенове на метъла, отколкото на чалгата + рапа

Lian
08-31-2008, 15:57
еднакво шибани са ми

Stamera
09-01-2008, 09:52
Всеки стил си има стойностни песни..

е т'ва е добро изказване.. аз съм върл рапър и преди всичко музикант и смятам, че е излишно да се създава напрежение между стиловете .. един апел към почитателите на хопа и останалата музика: не подценявайте метъла и другите стилове музика, а просто покажете уважението си към тях!!

Nefarian
09-01-2008, 10:08
Рапа...това е моят свят!!! ПОвечето, които не го харесват си мислят, че той не струва...Не съм съгласна!! [-X Има много стойностни песни! А тези, които са по-безсмислени..ами как да кажа...толкова ми е писнало от тъпия живот, който всеки ден ме смачква, че се опитах с метъл...да, помагаше ми, но само изпадах в някакво самосъжаление "оох колко съм нещастна" и т.н. мрън мрън!! Това е за слабаците. Аз реших да се опълча и това е! Рап музиката ми помага! Вярно е, че ние рапърите и скейтърите се държим сякаш нищо не ни пука...ами то вече като няма нищо справедливо на света за какво да ти пука?... :smt011 А като всичко ти е сдухано, какво по-добро лечеине от това да слушаш как псуват и пеят по-незабележими неща в рап песните...защо трябва непрекъснато да ходим в черно и да се самосъжаляваме...защо пък и рапа да не е на ниво?! Всичко е стойностно и моля всеки да уважава избора си! Който иска да кисне...както иска, но който иска да бъде оптимист и веселяк и да печели уважение...рапър! Това е!!! :-D Ние, скейтърите *пак от рапърите* сме хора на адреналина и веселбата...радваме се на малките неща...така, че уважавайте ни! :smt016
Не слагай скейтърите и рапърите под 1 знаменател плз

Sladkata___
09-01-2008, 15:29
рапа е много як аз много обичам Никс :-) :-) :-) :-) :-) :-)