PDA

View Full Version : Ще успея ли да го спечеля..



ф-ка
07-04-2007, 19:41
ДА!
Ще дам всичко от себе си, за да го накарам отново да се чувства добре в компанията на момиче и т.н, защото до сега страшно много са го наранявали и той не може да се довери на момиче така, както в началото... изградил си е някаква защитна бариера.

Както и да е.

Преценила съм си какво и как мога да го постигна, за да го спечеля, но току-що докато бях в my.globul.bg и се усетих, че абсолютно всеки ден аз му пиша по 3-4 смс-чета :D .
До тук добре, но според вас, не е ли малко досадно? Или може би му е приятно, че от време на време се сещам за него?
Мисълта ми е, че нищо не ми пречи 4-5 дена да НЕ му пиша, но той не би ли се замислил "Хм, тая щом не ми пише, значи не я интересувам".. за в момента това главно ме интересува.
А като му пиша всеки ден (той е на една доста добра и зряла, според мен, възраст - 20г.) би могъл като се позамисли, да разбере, че наистина ми пука за него.

Та това ми е общо взето 'големия' проблем.
Да му пиша, или -не.
Аз, по-скоро му пиша някакви закачливи смс-чета "как си злато, аз съм в отлично настроение, нямам търпение да се видим идните дни" и прочие.

Иначе, занапред, се очертава да бъдем отново заедно. Знам къде са ми пропуските и т.н, и също знам той от какво се страхува, и въпреки всичко, аз искам да съм с него!

та, по въпроса с смс-те.. какво да правя, според вас?

sexy_for_you
07-04-2007, 21:56
От твоя пост аз не разбрах какви точно са ви отношенията с него-приятелски вероятно.Познавате ли се?На всеки би му станало приятно да му пишат смс-чета,ама по 3-4 на ден,малко досадно ми се вижда.Пък и той е на 20.Тийнейджърите си пишат такива неща,детска работа някои биха казали,ама както и да е.Може да му пишеш смс-и,но не прекалявай.По 1 на ден,пък и през ден,не нахалствай.Всичко ще си потръгне от само себе си.Не пресилвай нещата.А и по-добре му кажи какво мислиш в очите,а не чрез смс-и.УСПЕХ!

-=SonIchka=-
07-04-2007, 22:04
Еми,то и на мен не ми стана ясно,но относно смс-четата ще ти дам съвет с лично пробан от мен резултат-ДЕИСТВА ;-) Мацка слшай ся:не му пиши 4-5 дена знам че е трудно да устоиш,но е за твое добро-НЕДЕЙ той ако усети липсата на твоите закачки ще си проличи дали му е приятно или-не :!: Естествено ако през периода през който не му пишеш и той ти пише нещо веднага отговаряй :!: Ако те попита защо не си му писала ти кажи,че не искаш да ставаш ахална и ще се проличи ;-)

\:D/ УСПЕХ \:D/

cherinka
07-05-2007, 11:27
Както казаха по-горе - ограничи се в смс-ите.И наистина един смс може да зарадва човек, на когото го пращаш.
Ако са някакви приатнинки - няма как да му стане досадно :Р