PDA

View Full Version : samo4uvstvie...



07-04-2007, 19:41
ne sam nqkaf zadrastenqk,naprotiv daje.dvija se sas super to4ni tipove i mislq,4e i te mislqt sa6toto za mene,ama razlikata e 4e te pove4eto sa mn otrakani,dokato az ne sam.ili pone ne kolkoto tqx.te si me priemat kato 4ast ot companyto i ne go pravq zaradi tqx.pravq go zaradi sebe si.naistina iskam da sam po otrakan.nai ve4e s momi4etata.ne 4e sam nqkav det sa spi4a i tn,prosto ne se darja idiotski s momi4etata,kakto priqtelite mi,no na jenskite qvno im haresva pove4e da gi ebavat i daje ponqkoga da se darjat gadno s tqx,6toto men ne me zabelqzvat tolkoz,kolkoto priqtelite mi.az prosto ne sam ot toq tip mom4eta,ebavame sa si4ki kato sme ko4 company,ama kogato sam s momi4e ne moga taka,poneje em sa stra6no tankoobidni pove4eto,em pak kato se darja milo ne me zabelqzvat i naprao ve4e nz kvo da praa.qvno po dryg na4in nqma da stane i trqa da si naleq malko samo4uvstvie.daite nqkvi saveti,kajete kak pls

BebeTooOoo
07-04-2007, 19:55
Еми виж сега...всеки трябва да има самочувствие , но не прекалено голямо и без покритие , защото тогава едва ли на някой ще си му приятен.Просто си дръж самочувствието на позиция.Колкото до това с момичетата - немога едно нещо да разбера и то е следното - защо се стремиш да си като всички , отракан и нахален , а не бъдеш себе си , такъв какъвто си.Защо искаш да си в тълпата , като всички , а не се стремиш точно обратното - да се различаваш с нещо , нещо което ти притежаваш , а другите не.Защо щом другите са груби с момичетата и ти трябва да си такъв.Напротив.Ако мен питаш едно нормално момиче би те харесало такъв какъвто си , защото не всичко е вечно и няма смисъл да се променяш за такова нещо.Поне това е мойто мнение де.Когато си прекалено груб или нахакан или пускаш някъкви шеги (ебавки) наистина правиш голямо впечатление , но с простотията си.Сам си прави изводите какво да правиш.Успех :wink:

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 20:14
Бъди себе сиииии! Кво като приятелите ти са такива?! Всеки човек е различен все пак, не можеш да бъдеш копие на някой ;)

07-04-2007, 20:33
pitate za6to.emi za6toto qvno momi4etata v taq vazrast(mnozinstvoto)nqmat mn akul v glavata vse o6te i haresvat prostotiqta.ne iskam da sam kopie na nikogo,ama i az se nujdaq ot momi4eta.i az sam 4ovek se pak :P

malko7o_ko7e
07-04-2007, 20:47
ne vsi4ki mom4eta, koito se durjat dobre s momi4etata sa otbqgvani... naprotiv, az poznavam mnogo "playboy"-i koito si se durjat super s momi4etata i gi za6titavat ot ei takiva neosuznati deto se durjat gadno. tui 4e mn zavisi i dali si otvoren ili si sedi6 i si mal4i6. malko pove4e samo4ustvie naistina, NO ne se druj gadno za6toto stava neestestveno i o6te po - zle. uspeh!

07-04-2007, 22:53
ne vsi4ki mom4eta, koito se durjat dobre s momi4etata sa otbqgvani... naprotiv, az poznavam mnogo "playboy"-i koito si se durjat super s momi4etata i gi za6titavat ot ei takiva neosuznati deto se durjat gadno. tui 4e mn zavisi i dali si otvoren ili si sedi6 i si mal4i6. malko pove4e samo4ustvie naistina, NO ne se druj gadno za6toto stava neestestveno i o6te po - zle. uspeh!
Su6toto mislq i az!