PDA

View Full Version : Moderated:Харесва ли ме той?



07-04-2007, 20:44
Haresvam edno mom4e ve4e ot dosta vreme,rabotata e tam 4e po nikakuv na4in ne moga da razbere dali me haresva.Poniakoga se durji taka vse edno stra6no mnogo me haresva i sled malko se pravi vse edno ne sum mu ni6to pove4e ot priatelka.Predi izvestno vreme znam 4e mnogo me e haresval daje hodehme,no po vste4enie na obstoqtelstvata skusahme.Polojenieto e dosta stranno,nqma da vi obqsnqvam za6to,ama ne moga da mu priznaq,taka 4e 6te sum vi mnogo blagodarna ako mi kajete po koi negovi postupki da razbera dali me haresva i ako ne me haresva kakvo da napravq za da mu vurva starata trupka,za6toto znam 4e naistina mnogo ama mnogo me e haresval.Blagodaria vi predvaritelno!!!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

SpOrTs_GiRl
07-04-2007, 20:46
Просто му признай и гледай реакцията ;)

BebeTooOoo
07-04-2007, 21:03
Еми кажи му какво изпиваш.Може чувствата му да не са се променили.Но за това , че ако не те харесва трябва да му върнеш старата тръпка няма как да стане.Ако той не го пожелае...няма как...Просто бъди искрена с него и така...Успех

vesito_gb
07-04-2007, 21:19
edva li moje6 da napravi6 ne6to nai veroqtno si naranila mom4eto po nqkakuv na4in i sega to se strahuva da predprieme kakvoto i da bilo opitai se ti da mu pokaje6 4e zna4i ne6to za tebea ne da 4aka6 toi da napravi stupkata ako ne6to tr da se slu4va 6te se slu4i

hoseto_
07-05-2007, 00:50
Еми кажи му какво изпиваш.Може чувствата му да не са се променили.Но за това , че ако не те харесва трябва да му върнеш старата тръпка няма как да стане.Ако той не го пожелае...няма как...Просто бъди искрена с него и така...Успех


edva li moje6 da napravi6 ne6to nai veroqtno si naranila mom4eto po nqkakuv na4in i sega to se strahuva da predprieme kakvoto i da bilo opitai se ti da mu pokaje6 4e zna4i ne6to za tebea ne da 4aka6 toi da napravi stupkata ako ne6to tr da se slu4va 6te se slu4i

LaDy_DaQnA
07-05-2007, 01:10
Taka kato 4eta si na ne ove4e ot 15. Mom4etata na tazi vuzrast prosto neznaqt kakvo iskat.Kakvoto i da napravi6 nqma da uspee6 da vurne6 starite mu 4uvstva.Koi znae kakvo go e povlqklo i ot kakvo se interesua sega.Az naskoro izjivqh ne6to podobno s edinstvenata razlika 4e ne sme hodili.Prosto nego po4naha da go vlekat drugi ne6ta i go ostavih.6tom nee ste se obi4ali istinski prosto se otkaji!

07-06-2007, 07:16
mi naprimer po pogleda,jestovete ili na4ina po koito se darji dali se pritesnqva,kogato e okolo teb....po darjanieto prosto to se use6ta.Ako te haresva ima veroqtnost naro4no da se darji ponqkoga bezrazli4no da vidi ti kak 6e reagira6,dali i ti go haresva6,no nai-dobre e da pogovori6 s nego 6tom ve4e ste imali vrazka kakav e problema?

07-06-2007, 07:43
Ако те обича принципно се очаква че ще е някъв такъв мега отвеян и щастлив дори само защото е до теб и си говорите..


пък и мисля, че щом понякога ти пуска намеци - издебни тоя момент и му кажи какво мислиш пък той ако те харесва още ще станат работите.. принципно не вярвам да ги пуска така за спорта тия флиртове..