PDA

View Full Version : edin fail



07-04-2007, 20:52
kak se otvarq MDF file
svalih si sims ot zamunda i mi se download-na vyv IMG file, koeto mn stranno za igra nali?
i misylta mi e sys kakva programa da otvorq tezi dva fail-a
IMG i MDF za da si instalna igrata

thefreak
07-04-2007, 21:31
kak se otvarq MDF file
svalih si sims ot zamunda i mi se download-na vyv IMG file, koeto mn stranno za igra nali?
i misylta mi e sys kakva programa da otvorq tezi dva fail-a
IMG i MDF za da si instalna igrata
Маунтваш го с Daemon tools програмата и готово. Ако не знаеш какво се прави с нея кажи и ще обесня.

07-05-2007, 08:23
ами да може да ми обясниш

thefreak
07-05-2007, 12:12
Първо сваляш програмата Daemon tools --->Линк (http://crosscolour.data.bg/Programs/DAEMON%20Tools%204.0.6%20X86.exe)
След това я инсталваш.
Стартираш я и би трябвало на стартовата ти линия доло в дясно да се появи една икона, подобна на диск разцепен от светкавица. Като задържиш замалко курсора на мишката върху иконата би трябвало да излезе надписа Virtual DAEMON manager V4.06HE.
Ако е така всичко е точно до тук.
След това цъкваш с дясното копче на мишката върху иконата, ще ти излезе pop-up меню, с което управляваш програмата.
В случая те интересува само надписа Virtual CD/DVD-ROM>
Даваш на него и след това на Set number of drives>
Избери най-големия брой възможен.
Връщаш се отначало даваш отново на надписа Virtual CD/DVD-ROM>.
Даваш на Device 0 или кое да е от тях, където има надписа No media. След това избираш опцията Mount image...
След това браузваш компа си за файла, който искаш да маунтнеш, в случая този .MDF файл. Може да се използва програмата за куп разширения: .ISO; .bin .cue; .mdf .mds; и други.
Забележка: За да маунтенш файл когато са два:
Пример .bin .cue:
Маунтваш .cue файла;
Общо взето маунтваш по малкия от двата файлаа не големия.

07-05-2007, 12:41
оооо мн мн мн мн мн мн мн ти благодаря =D> всичко е супер точно
и успях да го направя :smt058
пак мн ти благодаря

thefreak
07-05-2007, 15:42
Ок, екстра.