PDA

View Full Version : Moderated:Всички момичета ме зарязват...



Помогнете
07-05-2007, 00:39
Побъркан съм незнам какво да правя сички момичета ме режат ...сички си мислят че съм безчуствен и само преебавам момичетата... това явно идва от това че съм ходил с половината град и съм ги зарязвал .. но това е защото търся нещо специално а не някоя обикновенна мацка имам си самочустивето не съм някои грозен и опаднал простак но просто не ми вярват женките незнам какво да правя моля дайте ми някакво саветче че откачам вече.... !

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

LaDy_DaQnA
07-05-2007, 01:13
Vednij proslavi6 li se s tova trudno moje da promeni6 ne6tata prosto si po4ini malko ot momi4eta pokaji ima po nqkakuf na4in 4e ti e pisnalo ot tova da ima6 gotino dulgokrako bezmozu4no gajde :P pogovori s tqh puko moje i da ti provurvi uspeh ot men ama i az mrazq takiva mom4eta :P :smt006

50cent
07-05-2007, 01:53
pouka ot tova


ne izlizai s momi4eta koito sa v blizost do drugi momi4eta koito sa v blizost do teb ina4e -gaf

puk to ako si ot na4ali oligofren takuv si ostava6 ako si gotin pak takuv te zapomnqt ako ima6 kratki vruzki za mom4etata si bog za momi4etata razo4arovanie za dulgite vruski obratnoto kakuvto si sa te zapomnili nqma vru6tane nazad

07-05-2007, 04:24
хах, това е една от причините, заради коята си мисля да зарежа сегашния ми приятел.
не знам кво да ти кажа - намери си мадама от друг град.

A_JoLiE
07-05-2007, 07:14
но това е защото търся нещо специално а не някоя обикновенна мацка

Ami moito mom4e ti dokato ne razbere6 4e vsqko momi4e e specialno, povqrvai mi nqma da si nameri6 priqtelka. Vsqka ima svoi sobstven 4ar, izla4vane, stil, pohodka, o4i, govor i dori usmivka. Ne podcenqvai taka momi4etata, za6toto, povqrvai nqma da si nameri6 macka skoro vreme. Za vseki vlak si ima putnici, no ne vinagi vlaka idva na vreme.

SpOrTs_GiRl
07-05-2007, 07:24
но това е защото търся нещо специално а не някоя обикновенна мацка

Ami moito mom4e ti dokato ne razbere6 4e vsqko momi4e e specialno, povqrvai mi nqma da si nameri6 priqtelka. Vsqka ima svoi sobstven 4ar, izla4vane, stil, pohodka, o4i, govor i dori usmivka. Ne podcenqvai taka momi4etata, za6toto, povqrvai nqma da si nameri6 macka skoro vreme. Za vseki vlak si ima putnici, no ne vinagi vlaka idva na vreme.
На същото мнение съм. Ти си се държал зле със всяка една от тях.. Сега как искаш да се отнасят към теб?! Има хиляди поговорки, които отговарят на твоя случай.. С твоите камъни по твоята глава.. Каквото повикало - такова се обадило.. И да.. безчувствен си щом си се държал зле със всички и после ги упрекваш, че те се били държали зле..! А как искаш да се държат?! Всички момичета са специялни.. Не ги подценявай! Това не ти дава право да тръгваш с първата срещната и да я зарязваш на 2 ден, само защото не е "идеална" .. ! Идеални няма!

Valar
07-05-2007, 07:27
честно казано не ти вярвам!

07-06-2007, 00:21
честно казано не ти вярвам! За кое не ми вярваш ?

BAYO
07-06-2007, 02:15
Споко бе баце, не е фатално. Се има някоя заблудена, дет не е минала покрай тебе. И аз съм така. Така де, на времето и аз бях като тебе, а и си мислех, че тфа нещо , тва име дет ми беше излязло из града за чупещия сърца е отминало ма на, не е [-X Все още глеам мацки кат ме видят и започват вървят настрани кат раци. Е, кфо да ти кажа, съдба... намерих маце от др. град, не е нещо зарибяващо, ма поне в твоя случай ш' поутихнат малко нещата, щот нали знаеш; порастнаха пилците, проебаха квачката :-D

sladkoto_mime_
07-06-2007, 09:24
за момента сам си си виновен за тва което става ... поуспокой се малко и като мине малко време .. може би ще забравят тва че си ходил с половината град ии се някое момиче ще те вземе по на сериозно и няа да те отреже .. :shock:

07-06-2007, 09:30
Аххахахаххаха!!! :mrgreen: Ми така еее баце.. който много разпуснато го дава.. :mrgreen: Не ставаш! Но сигурно ще се намери някоя и друга просто приятелка на която можеш да се оплакваш :smt005

djuki
07-06-2007, 19:11
Ами крайно време ти е да харесаш една мацка и да не я сменяш доста време за това следващия път добре си помисли с кой тръгваш . И гледай да я убедиш в чувствата си . Ако и тя те харесва въпреки славата ти ще ти даде шанс дори и после да я нараниш . Трябва да и покажеш че си само нейн и то за много време !

vassilKo
07-06-2007, 19:12
И мен така.

Valar
07-06-2007, 19:13
честно казано не ти вярвам! За кое не ми вярваш ?
Ами такова положения просто няма драги!
Всъшност има го но в такъв случаи ти не се жалваш на сам на там!

Анонимк0
07-08-2007, 02:35
Жалвам се защото не виждам друг изход... всъщност имах и сериозна приятелка... ходихме 5 месеца преди доло горе 2 месеца скъсахме... с нея мога да съм доста сериозен но тя сега е с друг ... обича го и... просто няма изход мисля да си поседя малко назадника сам... за да почнат да ме взимат насериозно благодаря ви иначе за саветите ..