PDA

View Full Version : Как да повдигна самочувствието си?!



xxx1
07-05-2007, 06:20
Имам голям проблем със самочувствието си...не че съм грозна даже обратното.....постоянно ми казват че съм мн готина и ми свиркат по улиците...ама аз мн се самоизронизирам..не знам защо но когато някой ми напраяи комплимент аз му вика "да бе да";когато някой ми каже ти мойеш аз пак му викам "хах бъркаш се"и въпреки перфектният си вид много не вярвам във възможностите си...не мисля че съм тъпа даже напротиж..уча в езикова гимназия.. :smt012 странно ама е така :-k дайтъе ми съвет как да повдигна самочувствието си защото по този начин че реша дръг мой проблем...общуването с хората...верно че казват "самоиронията е присъща само за великите хора " ама мойто вече е прекалено...плс помагаите :roll:

dIeSeL4E```
07-05-2007, 06:51
Emii nz da ti kaja :D sa mi hrumva samo 1 ne6to i to e malko 6antavo,ama vij:sedni(ili ne sqdai :lol: ) i napravi spisuk na ne6tata koito haresva6 v sebe si koito drugite haresvat v teb..nz no mislq 4e kato si prerazgleda6 spisaka 6e ti se digne samo4uvstvieto..ama spored men e tupo pri polojenie 4e dr ti kazvat 4e si gotina da si misli6 obratnoto..taka de pusni tuka nqkoq i drugo pic-4e da te vidim :wink:

07-05-2007, 08:02
Na men puk mi se struva 4e samo4usvtvieto ti e dostata4no visoko

07-05-2007, 12:14
i na men

KaTinCeTy
07-05-2007, 12:55
Spri da se samoironizira6 i povqrvai v sebe si. Kaji si az moga ili az sam gotina. :wink: Az ne vijdam pri4ina da ima6 nisko samo4uvstvie pri polojenie, 4e kazva6, 4e drugite te namirat za gotina i ne si tupa :P

07-05-2007, 13:50
Na men puk mi se struva 4e samo4usvtvieto ti e dostata4no visoko
i na
men

mon4eto
07-05-2007, 14:01
TOva si e harakter nie trudno mojem da ti povdignem samo4uvstvieto :roll: Prosto se ogledai v ogledaloto i si zadai vaprosa "Hubava li sam?"

07-05-2007, 14:05
TOva si e harakter nie trudno mojem da ti povdignem samo4uvstvieto :roll: Prosto se ogledai v ogledaloto i si zadai vaprosa "Hubava li sam?"
To samo4uvstvieto ne idva samo ot tova dali si hubav ili ne............

gabrielka@a
07-05-2007, 16:46
Имам голям проблем със самочувствието си...не че съм грозна даже обратното.....постоянно ми казват че съм мн готина и ми свиркат по улиците...ама аз мн се самоизронизирам..не знам защо но когато някой ми напраяи комплимент аз му вика "да бе да";когато някой ми каже ти мойеш аз пак му викам "хах бъркаш се"и въпреки перфектният си вид много не вярвам във възможностите си...не мисля че съм тъпа даже напротиж..уча в езикова гимназия.. :smt012 странно ама е така :-k дайтъе ми съвет как да повдигна самочувствието си защото по този начин че реша дръг мой проблем...общуването с хората...верно че казват "самоиронията е присъща само за великите хора " ама мойто вече е прекалено...плс помагаите :roll:
Това е от пубертета-много деца са така!Просто застани пред огледалото и си кажи:хубава съм!Малко е откачено,ама за друго не се сещам ......... :smt017 Хаха

07-05-2007, 16:52
Ahahah spored men mn si si povqrvala daje...ima6 si go samo4uvstvieto...pone tva li4i ot posta ti de...

Слънчево момиче
07-05-2007, 19:08
Имам голям проблем със самочувствието си...не че съм грозна даже обратното.....постоянно ми казват че съм мн готина и ми свиркат по улиците...ама аз мн се самоизронизирам..не знам защо но когато някой ми напраяи комплимент аз му вика "да бе да";когато някой ми каже ти мойеш аз пак му викам "хах бъркаш се"и въпреки перфектният си вид много не вярвам във възможностите си...не мисля че съм тъпа даже напротиж..уча в езикова гимназия.. :smt012 странно ама е така :-k дайтъе ми съвет как да повдигна самочувствието си защото по този начин че реша дръг мой проблем...общуването с хората...верно че казват "самоиронията е присъща само за великите хора " ама мойто вече е прекалено...плс помагаите :roll:

Ние с теб да не сме случайно астрални близначки ?Е,не че бих казала,че имам перфектен външен вид,но съм чаровна/така казват/ и хубавка/според гаджето/ :D Аз лично съм много скептична относно външния си вид и затова смятам да си взема една "Книга за самочувствието" от Катерин Дий мисля,че беше..тоест ще ми я подари една приятелка за РДто щото настояваше да ми вземе нещо,което сама си избера.Да видим ще има ли напредък.А ти се усмихвай колкото се може повече-това вдига много самочувствието,поне от моя опит.

(:DaIaNa:)
07-08-2007, 07:37
Според мен ти сама трябв да си повдигнеш самочуствието ... Трябва когато погледнеш в огледалото да си казваш това съм аз ... хубава и никой нищо не може да ми каже... :wink: