PDA

View Full Version : mn sam pritesnena!!!!!



te0d0rA
07-05-2007, 06:35
Hodih na dermatolog poneje imam akne.Predpisa mi edna te4nost,s koqto da se maja.V neq ima spirt.Kaza mi da se maja sled tova s nqkakvo krem4e po izbor i az po4nah sas Skinoren.I sega kato se gledam sam se za4ervila.Ne me syrbi,ne me boli...ami zasegnatite mesta prosto sa za4erveni.Kato se izsushavat papkite taka li stava?Predpolgam spirta e zatova.A za tozi krem Skinoren vidqh temata,koqto e pusnata i gledah i v drugi saitove.Mnogo go hvalqt,4e pomaga sled vreme i zatova reshih da go probvam.I za nego sashto razbrah 4e izsushava papkite.I spored vas zatova li sym se za4ervila?I kakvo mislite?Dali e dobre da se maja s tozi spirt i sled tova da slagam ot tova krem4e?

07-05-2007, 06:55
Не знам не ви ли писна да пускате абсолютно елементарни и тъпи теми!!!!!!!

Ами предположи,бе!Щом дерматолог ти го е предписал...е сякаш много трудно да решиш дали да се мажеш или не!!!
А и тука едва ли има някой,който може да ти каже нещо по-добро от него!!
Аман вече.....

lips of an angel
07-05-2007, 08:00
moje kojata ti da ne ponasq spirt az su6to se za4ervqvam kat se maja s n6 s spirt po liceto toi izsu6ava

te0d0rA
07-05-2007, 08:10
moje kojata ti da ne ponasq spirt az su6to se za4ervqvam kat se maja s n6 s spirt po liceto toi izsu6ava :-k Vyzmojno e,no veche probvah hilqdi neshta i nikakav rezultat.Prosto sym ot4aqna i neznam kakvo da pravq :cry:

Presley
07-05-2007, 08:38
Това е от Скинорена!!!Поэнавам много хора,на които е повлиял по същия начин.

te0d0rA
07-05-2007, 08:53
Това е от Скинорена!!!Поэнавам много хора,на които е повлиял по същия начин.I tova e losho? :smt010 Smisyl ne mi ponasq na kojata li?

KaTinCeTy
07-05-2007, 09:20
Ti ne 4ete6 li oputvaneto kum skinorena? Tam pi6e, 4e na nqkoi kojata ne ponasq krema i moje da dovede do za4ervqvane. Sus sigurnost za4ervqvaneto e ot skinorena.

te0d0rA
07-05-2007, 09:25
Ami mersi za otgovorite.
Prochela sam opytvaneto mnogo pyti.Pishe 4e v na4aloto moje da ima za4ervqvane,koeto shte iz4ezne po natatyk.Oba4e mai na men naistina ne mi ponasq i shte se naloji da go spra.

maroon
07-05-2007, 09:35
alergiq e, mila, alergiika - alergi4na si kym nqkoi ot systavkite, no ob6to vzeto ne prekalqvai s mazaneto i sys spirt(neznam salicilov li sa ti predpisali, no i nqma zna4enie) - vmesto da ti pomogne, moje da ima anti-effect, kamo li ako si s po-4uvstvitelna koja :P :P :P :P :P :P

07-07-2007, 13:46
Не знам не ви ли писна да пускате абсолютно елементарни и тъпи теми!!!!!!!

Ами предположи,бе!Щом дерматолог ти го е предписал...е сякаш много трудно да решиш дали да се мажеш или не!!!
А и тука едва ли има някой,който може да ти каже нещо по-добро от него!!
Аман вече..... zaaaaashto puk da ne moje i kvo i e bezmisleno na temata tvoq otogovor e bezmislen