PDA

View Full Version : *ОТ КАЗАКСТАН С ЛЮБОВ*



quench
07-05-2007, 07:36
....за да се разбере, че правя едно иронично-саркастично резюме на цялата селяния в разделя "Секс"?

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107479

Първо, всички твърдят, че са много свестни, че разбират другите, че са готови - ако не и опитали - нещо ново, са без предразсъдъци и пр. и пр.

Второ, всеки ден гледаме как някое притеснено момиче/момче пише тема, в която иска помощ - но веднага се намират умници, имам чувството - повече от женската част, които пишат квалификации като "курва", "педераст" и т.н. - при това като гости.

Трето, гости, които 101% са от потребителите, пишат теми "чуках се с майка ми, сега съм бременна", за да предизвикват - дори да го правят от простотия и неумишлено, но го правят все пак - проявата на същите тия закостенели схващания и двойни стандарти - тоест - раздел "Секс" е място, на което да си изливаме душевната помия.

Четвърто, на теми и анкети, на които се говори за въпроси, засягащи голяма част от хората не само във форума, но и в real world, например - напоследък - "Изповед на гей/би" и "С колко мъже сте били?" - е, драги съфорумници и съфорумнички, през 2 поста има обиден коментар по отношение на един или друг юзър, който е направил грешката да не пише като гост. И пак от гости.

И така, вие сте миши душици, които не заслужават титаничните привилегии, които администраторите и модераторите на този форум са ви отпсунали. Това на първо място.
На второ място, не залсужавате личностната свобода, която в реалният ви живот притежавате - а тя, макар да ви е дадена, за да се развивате сами с леката подкрепа на възрастните - вие я използвате, за да се проваляте всекидневно.

:smt006

целувки!

A_JoLiE
07-05-2007, 07:47
....за да се разбере, че правя едно иронично-саркастично резюме на цялата селяния в разделя "Секс"?

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107479

Първо, всички твърдят, че са много свестни, че разбират другите, че са готови - ако не и опитали - нещо ново, са без предразсъдъци и пр. и пр.

Второ, всеки ден гледаме как някое притеснено момиче/момче пише тема, в която иска помощ - но веднага се намират умници, имам чувството - повече от женската част, които пишат квалификации като "курва", "гей" и т.н. - при това като гости.

Трето, гости, които 101% са от потребителите, пишат теми "чуках се с майка ми, сега съм бременна", за да предизвикват - дори да го правят от простотия и неумишлено, но го правят все пак - проявата на същите тия закостенели схващания и двойни стандарти - тоест - раздел "Секс" е място, на което да си изливаме душевната помия.

Четвърто, на теми и анкети, на които се говори за въпроси, засягащи голяма част от хората не само във форума, но и в real world, например - напоследък - "Изповед на гей/би" и "С колко мъже сте били?" - е, драги съфорумници и съфорумнички, през 2 поста има обиден коментар по отношение на един или друг юзър, който е направил грешката да не пише като гост. И пак от гости.

И така, вие сте миши душици, които не заслужават титаничните привилегии, които администраторите и модераторите на този форум са ви отпсунали. Това на първо място.
На второ място, не залсужавате личностната свобода, която в реалният ви живот притежавате - а тя, макар да ви е дадена, за да се развивате сами с леката подкрепа на възрастните - вие я използвате, за да се проваляте всекидневно.

:smt006

целувки!

Mi pravilno! Taka e vsi4ko koeto kaza ti, a i da ne zabravqme za vsi4ki ostanali temi v koito gostite floodqt!!!

bulgarche
07-05-2007, 07:47
http://www.vbox7.com/play:0e0851bf

quench
07-05-2007, 07:57
http://www.vbox7.com/play:0e0851bf

ахахахахахахахахахахахаха хахахахаааа :smt005 :smt005 :smt005

ам, ам, тири рам, диги дам, тири рам, диди там, рити ти там, диги тити там!

A_JoLiE
07-05-2007, 08:00
http://www.vbox7.com/play:0e0851bf

XexeExEX ... FrEEsTyLo ... :D

krem4et0
07-05-2007, 08:31
Съгласна съм с тебе, но ти си потребител. Питаш ли нас модераторите какво ни е? пълно е с обиди, флууд, безсмислени теми..стоя в този форум от 1 седмица по поне 5-6 часа на ден и.....нищо! Имам чувството, че е все тая. Защото, за да модерирам 1 мнение ми отиват поне 2 минути(със нета на Зоната и повече, ако не са на кеф). Физически нямаме възможност 4-5 човека да се справим. А и да с справим, пак ще има глупаци дето ще серат на метеното(с извинение). Не разбирам защо потребителите са така. Аз съм в този форум 3 години и сам пуснала 1-2 теми. не, че нямам въпроси, ама първо чета какво има, а после пиша тема. за жалост никой не го прави. не зная какви мерки трябва да се вземат, но определено модерирнето само не е достатъчно!

quench
07-05-2007, 09:04
има мерки, но труда е огромен, разбираш ли? трябва да се преправят 9/10 неща на форума, а тва е загубено време за всеки доброволец - а иначе тряят кинти за платена работа и така....

krem4et0
07-05-2007, 09:07
Просто казвам, че не всичко можем да направим ние. И аз се дразня! На ден заключвам поне 20 теми, трия още поне толкова, да не говорим редакции на заглавия-безчет са! Отделно чета всички постове(ли поне се опитвам), редактирам ги, трия ги и.........полза каква?

quench
07-05-2007, 09:13
аз имам мнение, а то е,че на същите правила трябва по-строго тълкуване - и респ. по-строго прилагане

не бе, мод съм на 2 форума други, ясен ми е проблема, но с по-драконовски мерки, става по-лесно

за съжаление

nellllly
07-05-2007, 09:47
хахаха Зонски нет.. разбирам проблемът ти :D
и все пак, мисля, че един от главните проблеми са мненията и темите пускани от Гост. Окау, да пишат мнения, но поне теми да не могат да пускат, може би ще е крачка напред (според мен).

quench
07-05-2007, 09:54
ако тръгнем с умните идеи, по-добре би било да можеш само като регистриран да пишеш като гост, като не ти се показват данните, но да могат да оказват контрол над постовете ти



но идеята не е в тва - идеята е,че когато говорим за секс, трябва да сме сексуално освободени първо духовно, а след това телесно - всяка може с малко упражнения да се научи да си пълни трътката с разни работи, но това НЕ Я ОБОГАТЯВА сексуално

има разлика и между това да изявяваш нагона си и сексуалността си - като воторото е много далче от чисто физическото изживяване, а е състояние на ума