PDA

View Full Version : Усните ми......



_ТъЖнО_
07-05-2007, 09:17
Здр,имам 1 проблем и искам да ви попитам дали няма решение. :roll:
Усните ми са МНООООГО малки /на лицето/ и просто :( ,тъй като почти не се виждат ,а и съм слабичка със дълга коса и големи очи ми викат -Змита :( :cry: :cry:
Щом има нещо ,което уголемява бюста без силикон......няма ли и нещо с което като се мажа ,може да забележа някакъв растеж ??
Не съм много голяма.но съученците ми много ме унижават наричайки ме "ЗМИЯ"
Моля ви БЕЗ подигравки защото ми е много гадно.само питам може и да няма :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:
Та има ли нещо ,чрез което усните ми да станат по големи? :smt010

shaka_kan
07-05-2007, 09:25
hey:) I az imam takav pr0blem, po to4no ne e pr0blem, z/o nik0ga ne sa mi se p0digravali zaradi t0va, n0 m0ga da g0 nareka 4e mi e k0mpleks! Ustnite mi na licet0 de... sa malki, ne mn0g0 , n0 d0stata4n0 za da smqtam taka... d0lnata e d0bre, n0 g0rnata e malka za jal0st:( Ta iskah da si slagam mastna takav v ustnata gornata,z/o izglejda mn p0 estestveno ot selikona! Mnogo ot blizkite mi me razobejdavaha i v p0sledstvie re6ih da ne si pravq ni6t0...lelq mi jivee v USA i mi prati 0t tam 4ervil0-balsam k0et0 naduva ustnite! Ima efekt, n0 razbirase ne e mn g0lqm, n0 e vidim! Kat0 si g0 sl0ji6 na ustnite st0i mn0g0 d0bre, n0 d0sta pari, vse edn0 si si namazl ustnite s luta 4u6ka..
Saveta mi e... ne se vprqgai mn mn na priatelite i sau4enicite si, ti si si takava i k0it0 te haresva 6te te iska istinska!

_ТъЖнО_
07-05-2007, 09:28
Да де ,ама ти имаш долна устна...мойте и 2-те са като игла :? ,затова ми казват змия......защото изглеждам така ,като че ли нямам въобще устни....
за този гланц,за който говориш има ли го и в БГ? :roll:

Kianna
07-05-2007, 10:25
Вземи си просто гланц,ама от тея дето са със силикон. :wink:

tuka6na
07-05-2007, 10:47
Вземи си просто гланц,ама от тея дето са със силикон. :wink:
това като врътката с хапчетата за оголемяване на бюста.стига сте заблуждавали хората ; ) не става така просто-или приемаш недостатъците -или си има клиники за недоволни ; )
По-добре подчертай предимствата ,отколкото да се опитваш да 'заличиш' така недостатъците.

07-05-2007, 10:57
Ами не знам какво точно да те посъветвам...примерно можеш да си слагаш някакъв гланц,който да не е хептен прозрачен,извън контурите на устните и така да изглеждат по-големи...или не знам точно..можеш да опиташ със козметик да те посъветва нещо,сигурна съм,че все ще ти каже нещо полезно.

BiBeRoN
07-05-2007, 16:06
Когато една приятелка пие аналгин и се подуват устните доста...Но не си заслужава да пробваш [-X

Приеми недостатъците си (не че аз виждам някакъв голям недостатък в теб)...! (':smt017')

07-05-2007, 17:41
Гланцовете със силикон доколкото знам са добри.Имаше и още някакви трикове с грим-очертаваш устните си с молив леко по-тъмен от червилото което използваш.Нещо такова мисля че беше....Така че пробвай червило молив и такъв гланц

shaka_kan
07-05-2007, 18:06
4esn0 kazan0 ne znam dali g0 ima t0zi balsam v BG n0 6te ti kaja kak se kazva..m0je da g0 nameri6 nqkade LIP EXPLOSION... g0lqm e i e pr0zra4en s 4erna kapa4ka! sega 6te ti pratq i linka ama tai kat0 ne sum regnata v saita 6te ti dam 0t limit

limit
07-05-2007, 18:08
shaka_kan: et0 ti i linka za balsama..
http://cgi.ebay.com/NIB-LIP-EXPLOSION-PLUMPER-Body-INNOVENTIONS-CLEAR-GLOSS_W0QQitemZ180132854740QQcmdZViewItem#ebayphot ohosting

N0_feAR
07-05-2007, 19:28
единственият вариант да си уголемиш устните е силикон, но тъй като на твоята възраст няма смисъл защо просто не ги подчертаеж така, че да изглеждат големи. Например слагаш първо някакъв цветен гланц или червило( розово, кафяво) и след това отгоре слагаш безцветен гланц. Опитай, не губиш нищо :wink:

emilythestrange
07-05-2007, 21:44
Давате много ГЛУПАВИ съвети.няма нищо по гадно от червило или гланц извън контурите на устните.изглежда много ЖАЛКО,защото когато си личи как си ''прикрила'' проблема той изпъква.

аз бих те посъветвала да не използваш червила и силиконови гланцове.тяхната формула изсушава нежната кожа на устните.
така че,само си задълбочаваш проблема.

никога няма да имаш хубави устни,каквото и да правиш,не зависи от теб.а дори и да оправиш устните си,после ще си кажеш ''носът ми не е ли е много крив'' и това ще продължава докато не приемеш себе си.

2ри вариант:съдиш родителит, с парите си правиш пластични операции.спокойно,имало е такъв случай.успех! :o

maroon
07-06-2007, 06:48
Sorry, 4e syveta mi e malko typ, ama e ot po4ti li4en opit - edna priqtelka go prilaga masovo - postoqnno si dyrji ustnite nqkak si napred, abe nz kak to4no, leko stava ala Angelina Jolie, oba4e e sviknala do takava stepen, 4e postoqnno sa i taka - mnoooogo trenirovki iziskva; probvai da vidi6 kak stoi i si slagai balsam ili 4ervilo; taq moq fr si slaga moliv za ustni to4no na kontura na ustnite i izglejda mn dobre, za6toto ve4e se e presposobila i... probvai i kaji dali stava - ni6to ne gubi6 :wink: :wink: :wink: :) :) :) :) :) :P :P :P :P

N0_feAR
07-06-2007, 07:22
не видях някой да е предлагал да си слагаш гланц или червило извън кунтурите на устните, но както и да е. Така или иначе не го прави.

Когато съучениците ти пораснат, ще разберат к'ви глупави детински неща са правили и казвали и скоро ще спрат да те наричат така. Пък и нали си във ваканция. Представи си, че догодина може да са забравили или просто вече няма да им е забавно. Едно момиче от моя клас също има малки устни, но не съм чула някой да я обиди за това. И най-добре се приеми такава каквато си или пробвай някой от изброените методи.
А след години кат събереш пари и силикон можеш да си туриш в устните :D

07-06-2007, 12:30
Sorry, 4e syveta mi e malko typ, ama e ot po4ti li4en opit - edna priqtelka go prilaga masovo - postoqnno si dyrji ustnite nqkak si napred, abe nz kak to4no, leko stava ala Angelina Jolie, oba4e e sviknala do takava stepen, 4e postoqnno sa i taka - mnoooogo trenirovki iziskva; probvai da vidi6 kak stoi i si slagai balsam ili 4ervilo; taq moq fr si slaga moliv za ustni to4no na kontura na ustnite i izglejda mn dobre, za6toto ve4e se e presposobila i... probvai i kaji dali stava - ni6to ne gubi6 :wink: :wink: :wink: :) :) :) :) :) :P :P :P :P


da e tova e bahti i 4upkata moite ustni sa golemi,no i az imam navika da si gi izdavam napred osobenno ak si praq snimka i maika mi se mi vika zako sam si gi praila taka!nogo 6iban navik e tova :lol:

{sweet4e}
07-06-2007, 13:28
Еми както почти всички вече казах гланц със силикон и ги подчертавай повече

yellow_dress
07-06-2007, 16:25
s movil po kontura na ustnite naistina e dobra ideq ako e nqkakyv cvqt blizyk do tena ti - 6te stoi po estestveno i moje bi malko blqsyk i bi trqbvalo da se polu4i :>