PDA

View Full Version : Лъжа нашите заради любов или секс!!!



Убъркан 16
07-05-2007, 10:00
Аз съм момче на 16 и живея с нашите в голям апартамент. Но съм гей. Разбрах го преди 1 година, преди да се преместим в града. И всеки път когато казвам на нашите, че ще съм до късно навънка и че ще спя у приятел, те ми акзват ОК с усмифка. Но това е лъжа. Истина е, че ходая до късно навънк, но после се прибирам заедно с приятеля ми (гаджето ми) у тях и го правим понякога по 2 пъти на вечер. Гушкаме се, обичам го, но лъжа нашите за него. Те го познават и ми говорят колко бил интелигентен и дали си имал гадже (момиче) , а аз постоянно отвръщам "да има си. хубава е", защото иска да го запознае с едно момиче, което е дъщеря на приятелско семейство, което наистина е хубаво. Проблема е, че приятеля ми е ходил с момичета и ми е казвал, че е бисексуален. И ме е страх да не го загубя заради майка ми. Измъчва ме факта, че я лъжа, но не мога да й кажа кой е гаджето на приятеля ми (демек аз) :-# :-# :-# Какво да правя? ](*,) ](*,) ](*,)
Убъркан 16

sWeEt_SeEd
07-05-2007, 10:04
първо-пише се Объркан
второ-кажи на вашите докато е време,за да могат да го преодолеят,защото малко или много това е шок за родителите,все пак те те обичат и искат не искат ще го приемат.И няма смисъл да отлагаш,защото рано или късно ще трябва да им кажеш,не можеш да живееш в лъжа.
Айде успех и си признай,по-скоро ще ти олекне и няма да те мъчи повече...все пак не си единственият,щом го усещаш така отвътре не е болка за умиране :wink:

DIVINE_TIME
07-05-2007, 10:06
Гадно...
Виж сега... Ако си абсолютно сигурен, че си гей все някога ще трябва да признаеш на родителите си... няма как. Пробвал ли си и с момиче? Може пък да ти хареса... Възможно е да си ...мм .. временно увлечен по това момче... не знам. Моят съвет е да се увериш със сигурност,че си гей и тогава евентуално да разговаряш с родителите си. Може би ще им бъде трудно да го приемат, но ти си им дете и все някога ще свикнат с мисълта. Успех!

CraZy_K1LlErR
07-05-2007, 10:33
LElellel Man Ti NE sI UrED da ZaeBesh Tiq Hubavi NejNi Syzdaniq narecheni JENI za edin MYJKI GYZ NEnEN :smt017 :smt017 [-X prosto nemom da si go predstavim [-X [-( :-& =; [-o< :smt005 :smt013

alkobalko
07-05-2007, 10:35
Рано или късно трябва да кажеш на родителите си, не можеш да ги лъжеш цял живот. Кажи им обаче, само ако си напълно убеден, че това не е нещо временно. Най-вероятно ще им стане много гадно, но
ще го приемат.

mimozkata
07-05-2007, 10:45
Ami moeto mnenie e 4e tr da kajesh na roditelite si.Ne tr da se sramuvash ot tova a i te shte te razberat...spoko :)

Някой_си
07-05-2007, 10:59
Това, че ще го приемат хич не е толкова сигурно. Според мен трябва да е убеден в ориентацията си и ако родителите са от типа "разбрани хора" да им сподели. Ще е шок, но това е варианта да е легитимно всичко. Има и друг вариант, да пазиш това в тайна, както досега. Това не винаги е лошия вариант, поне докато станеш на 18, защото на родителите може да им хрумнат безумни идеи.

RhytmiX
07-05-2007, 13:02
OMFG ! :shock: NEW GAY IN THE FORUM ........ pfffff seki put kato vidq takiva samopriznaniq mi ide da povurna :evil: ! OTVRAAT !

jjjjjj6363
07-05-2007, 13:43
moito mnenie e DA NE IM kazvash NIKOGA te nikoga nqma da razberat ne e tolkova trudno ne se iziskvat nikakvi usiliq ti shte si tqhanat gordost i taka edin priqtel prizna na tehnite 4e e gei i go izgoniha ot tqh , kak moja da pozvolish takov neshto tova e tvoq jivot no ima hora koito sa svurzani s nego i gi e grija za tqh sigorno koi znai kolko s ase hvaleli s tebe nashto mom4e po cqla nosht na vunka mai zabiva mackite a oppp naprvo shte im razbiesh fantaiite ne im kazvai nikoga tova e nai dobroto reshjenie za mene tova ti e li4niq jivot ako te pitat neshto kazvash 4e neudobno mi e da govorq s vas po taq tema i taka otbqgvash vaprsotie roditilite gledat s nadsmehska za nashitq li4en i sexyalen jivot pone takiva sa moite

PoLiToOo
07-05-2007, 13:45
стани и ти би... \:D/

mi66al4e
07-05-2007, 17:50
trqbva da kaje6 na va6ite vse pak takav si taka ti haresva nqma ni6to lo6o i neredno,vse pak si sin na roditetlite si trqbva da znaqt ako ne e ot tebe 6te e mn po-gadno ne misli6 li ?za tova im kaji trqbva da go priemat

Sam90
07-05-2007, 18:00
Ами, аз също съм би сексуален и не мога да кажа на наще за гаджето, защото не знаят за мен. Няма друг начин... просто трябва да ги лъжеш или да пробваш да им кажеш - ти ги познаваш и знаеш как биха реагирали...
Успех ;) Ако искаш да си поговорим пиши на ЛС ..

palomaaa
07-05-2007, 18:48
ами все някога трябва да им кажеш

07-05-2007, 20:59
Тъкмо се чудех наще славни съфорумци-педали кога ще се открият. :mrgreen:

Homunuculus
07-05-2007, 21:01
Абе печен що не идеш на лекар...това на тея години гей да ставаш не е добре....ходи на малко консултации, че не си добре да знаеш........

Коментатора
07-05-2007, 21:25
Аз съм момче на 16 и живея с нашите в голям апартамент. Но съм гей. Разбрах го преди 1 година, преди да се преместим в града. И всеки път когато казвам на нашите, че ще съм до късно навънка и че ще спя у приятел, те ми акзват ОК с усмифка. Но това е лъжа. Истина е, че ходая до късно навънк, но после се прибирам заедно с приятеля ми (гаджето ми) у тях и го правим понякога по 2 пъти на вечер. Гушкаме се, обичам го, но лъжа нашите за него. Те го познават и ми говорят колко бил интелигентен и дали си имал гадже (момиче) , а аз постоянно отвръщам "да има си. хубава е", защото иска да го запознае с едно момиче, което е дъщеря на приятелско семейство, което наистина е хубаво. Проблема е, че приятеля ми е ходил с момичета и ми е казвал, че е бисексуален. И ме е страх да не го загубя заради майка ми. Измъчва ме факта, че я лъжа, но не мога да й кажа кой е гаджето на приятеля ми (демек аз) :-# :-# :-# Какво да правя? ](*,) ](*,) ](*,)
Убъркан 16

Какво да правиш?
Предлагаме Ви 9 калибър със заглушител и ако бъдете от първите 1 обадили се, получавате безплтна мина Обадете се сега!