PDA

View Full Version : Бременност



Radkoto
07-05-2007, 10:04
Извинявам се за някой може да се стори шега но искам да попитам дали има вероятнос приятелката ми да забременее като го правим без презарватив без да свърша в нея аз лично съм подчти сигорен че неможе но искам и вашето мнение :roll:

sWeEt_SeEd
07-05-2007, 10:05
Вероятност, когато няма презерватив ,винаги Има :wink:

Radkoto
07-05-2007, 10:10
да но без да свърша в нея как ще стане : :(

DIVINE_TIME
07-05-2007, 10:10
Да, има вероятност щом не се предпазвате. Ако не ви е приятно да правите секс с презерватив, изберете друг начин за предпазване от бременност, но трябва да има предпазни средства. И помни също,че единствено с презерватив можеш да се предпазиш от болести. Така че, ако нямаш СЕРИОЗНА връзка, по-добре - с кондом.

Radkoto
07-05-2007, 10:24
еми аз без да свърша в нея без да хвърля плод в нея нз как ще стане любопитно ми е

sWeEt_SeEd
07-05-2007, 10:26
като начало, извинявай, ама си личи че си доста необразован и дебилен в тая област, така че може да се изпуснеш съвсем спокойно, другото-има една така наречена предеякулационна течност, малка е вероятността да се оплоди яйцеклетката от нея, но я има :wink:

alkobalko
07-05-2007, 10:32
Винаги, когато се прави секс без презерватив има възможност момичето да забремене. Дори и да е минимана, все пак съществува.

DIVINE_TIME
07-05-2007, 10:34
като начало, извинявай, ама си личи че си доста необразован и дебилен в тая област, така че може да се изпуснеш съвсем спокойно, другото-има една така наречена предеякулационна течност, малка е вероятността да се оплоди яйцеклетката от нея, но я има :wink:
Да, точно така! Не знам това в колко много теми е коментирано. Така че, Radkoto , бих те посъветвала да прочетеш малко литература по темата и ще намериш по широко обяснение на въпроса си. :wink:

07-05-2007, 10:37
абе такива теми има колкото иска6 малко потарси има търса4ка ! #-o сяка втора тема ''браменна ли сам '' абе мен ми писна едно и съ6то да пи6а по няколко пъти ми праи го с презерватив и няма да се самнява6 и наи ве4е да не пуска6 тъпи тами дет ги има по няколко пъти :smt011

PoLiToOo
07-05-2007, 14:03
Винаги, когато се прави секс без презерватив има възможност момичето да забремене. Дори и да е минимана, все пак съществува.

на същото мнение :smt016