PDA

View Full Version : Вече нямам мечти и смисал на живота.



07-05-2007, 10:44
Здравейте. Преди около един месец гаджето ми скъса с мен. Бяхме много близки. ЗАедно не бяхме много дълго.. горе долу 8 месеца. Но много свикнах с него и ми беше трудно след като се разделихме. След като скъсахме той искаше да си останем поне приятели. Съгласих се защото ощв го обичам и исках да съм близо до него. Но той наистина ме прие само за приятелка и искаше да ми споделя всичко. Разказваше ми колко в влюбен в едно друго момиче и колко страдал заради нея..защото тя не искала да е с него. На мен ми стана много много зле. Сега се чувствам ужасно. Целия ми свят рухна. Нямам за какво да мечтая. Нямам за какво да живея. Моля ви ако някой се е чувствал така... нека пише. Дайте някой съвет..как да го забравя?

-=SonIchka=-
07-05-2007, 11:04
Мила,виш ще се опитам да помогна до колкото мога.Аз не съм била в същата ситуация,но съм се чуствала по такъв начин се едно няма смисал да живееш даже сега съм така.Намери начин да му помогнеш-нали сте приятели?!?! По-добре преглътни болката и му помогни той ще разбере какво е загубил ;-) "Пусни този който обичаш на свобода,пък ако той те обича ще се върне в твоята страна..."! Трябва да преглътнеш болката за да е по-лесно да продължиш! Не му показвай никакви чуства нека си мисли че си го забравила не трябва да знае че го обичаш иначе ще стане кашаа! Вдигни високо глава знам вобще не е лесно никак даже,но животът продължава и ние трябва да не се обръшаме на зад...така,че опитай и ще се види какво ще стане ако той не захваща какво става се опитай да си намериш друг така или иначе все някога рано или ксно ще срещнеш друг :-)

LordOfLight
07-05-2007, 11:06
Разбирам че си се привързала мн към него но трябва да разбереш че животът не свършва със загубата на едно момче той продължава искаш или не, отвори си очите и виж че не е само той...

cherinka
07-05-2007, 11:08
А, спокойно.
Няма да се притесняваш.
И аз на стотното ми мнение се чувствах така, ама все още съм жива, е на', чак 2 хиляди ги направих..




След като скъсахме той искаше да си останем поне приятели. Съгласих се защото ощв го обичам и исках да съм близо до него.

Разказваше ми колко в влюбен в едно друго момиче и колко страдал заради нея..защото тя не искала да е с него.На мен ми стана много много зле
друг път внимавай какво си пожелаваш.
И наистина - бъди му приятелка! покажи му, че може да ти се има доверие и, че винаги би му помогнала, когато можеш.
!

thefreak
07-05-2007, 11:25
Здравейте. Преди около един месец гаджето ми скъса с мен. Бяхме много близки. ЗАедно не бяхме много дълго.. горе долу 8 месеца. Но много свикнах с него и ми беше трудно след като се разделихме. След като скъсахме той искаше да си останем поне приятели. Съгласих се защото ощв го обичам и исках да съм близо до него. Но той наистина ме прие само за приятелка и искаше да ми споделя всичко. Разказваше ми колко в влюбен в едно друго момиче и колко ......
Заради такива стереотипи като тебе е дошъл характерния израз "Жени!!", който мъжете често употребяват. Тълкувай го както искаш.

07-05-2007, 11:28
I az sam se 4uvstvala po sa6tiq na4in,no ne sam popadala v sa6tata situaciq ami podobna i da ti kaja znam 4e e trudno da si nameri6 novo mom4e ama se opitai i 6tom ti e gadno kogato ti govori za tavo momi4e prosto mu kaji,4e iska6 da ste priqteli ,no ne 4ak tolkova blizki 4e da spodelq li4ni neta kato tova s teb spored men taka e nai-dobre!uspeh :)

BrokenInnocence
07-05-2007, 13:27
Само като чета заради какви глупости ви се губи смисъла в живота ми става лошо. Едно момче не е нищо, скъпа моя. Утре ще си намериш нов и предния няма даже да помниш как се е казвал. Като не искаш да ти споделя, кажи му, че не можеш да му бъдеш "само приятелка", понеже е очевидно, че не можеш и проблема ти е решен.

Albinos.com
07-05-2007, 13:42
Живота е за да се живее !
Колкото и да ми е гадно и подтискващо си казвам наум : " Тоя шибан живот е за да се живее !" Гледам за забравя какво ме мъчи, отивам при някой добър фр, но не го занимавам с моите проблеми, просто да се позабавляваме.

S_T_E_V_E
07-05-2007, 13:45
Зашо просто не спреш да се виждаш с него намери си друг приятел, влюби се пак и така ще го забравиш най-бързо. Не се набутвай сама като се въртиш покрай него. [-( [-(

07-06-2007, 10:15
Само като чета заради какви глупости ви се губи смисъла в живота ми става лошо. Едно момче не е нищо, скъпа моя. Утре ще си намериш нов и предния няма даже да помниш как се е казвал. Като не искаш да ти споделя, кажи му, че не можеш да му бъдеш "само приятелка", понеже е очевидно, че не можеш и проблема ти е решен.
А ти когато обикнеш наистина някого ще разбереш какво е....

BrokenInnocence
07-06-2007, 14:16
Само като чета заради какви глупости ви се губи смисъла в живота ми става лошо. Едно момче не е нищо, скъпа моя. Утре ще си намериш нов и предния няма даже да помниш как се е казвал. Като не искаш да ти споделя, кажи му, че не можеш да му бъдеш "само приятелка", понеже е очевидно, че не можеш и проблема ти е решен.
А ти когато обикнеш наистина някого ще разбереш какво е....

А ти когато заживееш в реалния свят, където най- големия проблем не са разбитите сърца ще разбереш какво съм имала предвид. Не се съмнявам, че ти е трудно и т.н. Но мисля, че съм казвала и друг път- човек от разбито сърце не умира, освен ако сам не поиска. Преживяваш го, продължаваш и това е.

А колкото до истинската любов... мисля, че съм по рождение имунизирана.

Nikolov
07-06-2007, 15:54
А бе ходи се гръмни немал мечти глупости... оплаквателната книга си я сбъркал !!!! Щом немаш мечти за тебе остава http://www.lautahools.org/forum/images/smiles/dead.gif

Vladokaaa
07-06-2007, 15:55
Незнам и мене току що ме зарязаха и ми е кофти немоа да помогна сорка ;(

radito
07-06-2007, 15:58
Разбирам че си се привързала мн към него но трябва да разбереш че животът не свършва със загубата на едно момче той продължава искаш или не, отвори си очите и виж че не е само той...
Супер точно казано!!!

viki_beb4ety
07-06-2007, 19:46
Zna4i az bqh v absolutno su6toto polojenie samo 4e s moq priqtel hodeh minaloto lqto i bqhme zaednu 5 meseca i nakraq skusahme az adski mnogo plakah i do dnes nie sme si blizki daje mn mn dobri priqteli i na men toi mi spodelq koe momi4e haresfa i obi4a i skoro toi razbra 4e imam 4uvstfa kum nego i kaza 4e me obi4a samo kato priqtelka! I sega sum mnogo zle i vsqka6 jivota ve4e e svur6il za men nz no ve4e ni6ty ne me interesuva i sum mnogo zle i nz kfo da pravq! I vremeto minava i az vse po zle stavam vmesto da go zabravq i nemoga i ne mi se jivee vuob6te ve4e! Macko potursi me v skype: sexy_girl_viki

07-06-2007, 19:59
Ако продължавате да оставяте живота ви да се върти само около бившите ви, няма да ги забравите. Бях в подобно положение и го преодолях, като се откъснах напълно от него, докато не бях сигурна, че съм го преживяла. Сега сме приятели. Не си споделяме много лични неща, защото още е неловко, но не мисля само за него.
Затова откъснете се от бившите си, намерете си други. Клин клин избива. Много пъти съм се убеждавала.

TreeHill
07-06-2007, 21:36
кофти тръпка ... найстина

neverand
07-06-2007, 22:17
Ами умирай тогава,щом си толкова слаба...кофти ти е,но това решава ли ти проблема,НЕ! Свиквай,всичко с времето си. И на мен ми се губи смисъла от всичко на ден по 5 пъти,но дори и да е така,знам че ще дойде хубав момет,а след него лош за да мога да оценя бъдещия хубав ;)

BAYO
07-07-2007, 05:50
кофти тръпка ... найстина

Мда, тръпка, та кофти :!:

07-09-2007, 11:14
Клин клин избива.
Ама и клин си остава...

alkobalko
07-09-2007, 11:19
Щом си решила да бъдеш негова приятелка, остани такава, колкото и да ти е трудно. А с него не свършва животът. Спокойно, ще намериш друг човек, който да обикнеш така силно.

sasha_90
07-09-2007, 11:42
Здравей.И аз бях в такова подобно положение.Но го преживях.Дано и с теб стане така.
Ходехме 5 месеца.Разделихме се.Щяхме да бъдем приятели,но....
Беше невъзможно.Нищо не излезе.
След раздялата ни и аз бях много зле.И знаеш ли кое ми помогна?
Времето и "приятелките".
Успех.