PDA

View Full Version : правим секс,,,,, но ,,



правим секс,,,,, но ,,
07-05-2007, 11:11
значи искам да попитам винаги ли когато правите секс с приятелките си момчета свършвате..защото нз моя приятел не успява винаги казва 4е се е изморил и просто не може да свърши и аз малко ми става тъпо така ,,, така 4е плс кажете !!! и момичетата разбира се мога да дадат мения,.. мерси

thefreak
07-05-2007, 11:34
Къв смисал от секса ако не свършиш ?!
Та това е целта е.
Да тренира за да има издръжливост. Чисто физическа издръжливост.

sasha_90
07-05-2007, 11:57
На колко години е?

MOODS
07-05-2007, 12:23
правим секс,,,,, но ,, e pravite sex oshte i oshte i p oedno vreme stava slaga si gashtite i vi kazva "izmorih se " ?

jjjjjj6363
07-05-2007, 14:07
zashto ti e gadno i ti svurshvahs li i ako ti svrushvash ko ti puka shtom toi iska da spre zna4i nqma prolgem ot negova strana qvno

love_girls
07-05-2007, 14:12
Абе случва ми се и не го мисля за нещо нередно.
То не само вие жените свършвате бавно. Просто бавно свършвам и не винаги имам сили да продължа, най-малкото се протърквам и почва да ме боли , след продължителен секс, което вече си е мазохизъм, а аз не съм такъв човек.
Приятелката никога не ми е поставяла този въпрос , защо не свършвам, аз просто и казвам , че не е в нея проблема и тя знае , че винаги получава достатъчна доза хубав секс ;)
:smt006

jjjjjj6363
07-05-2007, 14:15
Абе случва ми се и не го мисля за нещо нередно.
То не само вие жените свършвате бавно. Просто бавно свършвам и не винаги имам сили да продължа, най-малкото се протърквам и почва да ме боли , след продължителен секс, което вече си е мазохизъм, а аз не съм такъв човек.
Приятелката никога не ми е поставяла този въпрос , защо не свършвам, аз просто и казвам , че не е в нея проблема и тя знае , че винаги получава достатъчна доза хубав секс ;)
:smt006


ei tva e po dobre ot nego nikoi nemoje da go kaje =D> =D>

Homunuculus
07-05-2007, 15:11
Има страшно много причини поради които момчето не може да свърше....
Преумора, притеснение, нежелание , или разконцентриране. Спомням си в началото с приятелката ми когато започнахме да правим секс у тях как подскачах от всеки шум в апартамента,защото си мислех ,че може да се връща баща и...(полицай :lol: ) и понякога ми беше много трудно да свърша въпреки ,че ми е адски хубаво с нея, случвало ми се е от преумора също да не мога, ако съм огрижен за някакъв проблем също,а дори ако момчето ти се опитва да подтисне свършването си в началото това причинява забавяне на следващия импулс...така че причини много....не се притеснявай..ще мине малко време и всичко ще си дойде на мястото! \:D/ Успех:)