PDA

View Full Version : Бая впечатление ми направи..



cherinka
07-05-2007, 11:25
Значи, напоследък, много 'влюбени' двойки вземат да се разделят..
Ето например едно момче и момиче от моя клас - ходеха 8 месеца и пича я зарязал по куп причина, и в заключението си й казал "ЛУ-ДО" ..
:shock:

Друг пич ходеШе с една мацка близо година и 4 месеца.
И той я заряза по куп (що-годе основателни) причина и й казал "Ти за мен си една нещастница"...

Моя приятека направи 8 месеца с едно момче и кво стана, оня й заявил, че ще ходи на морето без нея, защото за нея нямало място в колата и тя прекъсна всякакви отношения с него.

Една друга приятелка прекара 10 месеца от живота си с нейния приятел, той се върна от морето ( :lol: ) и тя го заряза (Що ли :lol: )

Един стар познат ми разправя, че ходел с някаква мацка около 3 месеца и нещо и я зарязал, защото.. цитирам "Деба русата скокомърла" ...

АААААААААААААаааааабеееее еееееееееееееееееееееееее
Кво им става на тия момчета, бе?! Къв е тоя речник, кво е тва чудо.
Може ли такова нещо?!?! Да прекараш толкова много време с един човек, и накрая да го обиждаш както ти падне.......'

Ся.. разбирам крафа, офца нещо такова да кажат.. ама нещастница.. ее ми малко прекаляват...

07-05-2007, 11:40
ti si nenormalna ma....kak moje da se barka6 v jivota na drugite,gledai si tvoq.....ako sa nekvi tapi putki kak nema da gi zarejat????

thefreak
07-05-2007, 11:42
Това за речник ли го имаш ?
Недей изкарва само момчетата виновни. Нещо много си ги нагласила работите. В повечето случаи не са виновни момчетата. Просто не могат да се справят с ваште простотии до безкрай.

Nadelina
07-05-2007, 11:44
Da ue.. typi putki bili.. Bil e s mene 8 meseca i se predpolaga che me e obichal shtom tolkova vreme me e iztraql i me zarqzva i govori che sym neshtastnica.. Ebasi! ... Tova nikoga ne sym mogla da go priema.. A se sluchva ujasno chesto v nasheto ejednevie.. Tolkova dylgi vryzki se srivat i posle dvamata ne mogat da se gledat.. Verno.. nie ne sme im svetili da vidim tochno kakvo e bilo mejdu tqh i ne mojem da gi sydim za kakvoto i da bilo.. no vse pak e smeshno.. i jalko..

HopeLesss
07-05-2007, 11:58
3, 8, 10 месеца изобщо не са дъгло време. Пък и месеците не са определящи за това дали двойката се обича истински или не. На вашата възраст тези явления са напълно нормални, а пък отношението на момчетата изобщо не ме учудва. Бях с първия си приятел 2 години и той ми каза, че съм курва, защото 3 месеца след като се разделихме, аз си намерих друг приятел. Нараненият мъж е нещо много непредвидимо.

machoka
07-05-2007, 12:08
Е да, все мъжете са виновни )

sasha_90
07-05-2007, 12:09
Такъв е живота.Всичко си има своя край.
ПП А теб кво те бърка? :lol: Гледай ти да си си добре.
Ако 1 ден (недай Боже)ти се случи нещо подобно,смяташ ли,че някой ще се загрижи за теб???

Nadelina
07-05-2007, 12:11
На вашата възраст тези явления са напълно нормални, а пък отношението на момчетата изобщо не ме учудва.

Interesno mi e ti na kakva vyzrast si che se izrazqvash taka.. "Na vashata vyzrast" :D

eikichi
07-05-2007, 12:11
Е да, все мъжете са виновни )

така е човек , все ние сме виновни... Как да не нарека някое момиче "кучка" като ми казва че ме харесва, излиза с мен целуваме се и на следвашия ден си харесала друг , а след седмица има трето момче...

The Real Osiris
07-05-2007, 12:52
ами замислете се с какви мъже сте ходили.. то "мъже" е силна дума в случая де. ако попаднеш на мъж, който е истински мъж, и се държиш като жена а не като мръсница и не погаждаш кофти номера и ако не играеш игрички в повечето случай всичко ще е ок. затова не бързайте да казвате че мъжете винаги са ви виновни. потърсете и вината у себе си. за една връзка са нужни двама, за една раздяла също.. така че и у двамата има вина.

Atika
07-05-2007, 13:14
А средната възраст на тези момчета/момичета колко е ?

07-05-2007, 13:22
Ама ти си най-тъпата путка :-D Искала исканото кво било сега не го искала. Ай еби си путката майна и ти не знаеш кво искаш... курва.

cherinka
07-05-2007, 13:44
ами замислете се с какви мъже сте ходили.. то "мъже" е силна дума в случая де. ако попаднеш на мъж, който е истински мъж, и се държиш като жена а не като мръсница и не погаждаш кофти номера и ако не играеш игрички в повечето случай всичко ще е ок. затова не бързайте да казвате че мъжете винаги са ви виновни. потърсете и вината у себе си. за една връзка са нужни двама, за една раздяла също.. така че и у двамата има вина.
Това е така.
Наскоро при един инцидент от моя страна, една приятелка много хубаво ме посъветва "Първо търси вината в себе си, тогава в другите".
Добре, до тук - нп.
Но, наистина, понякога няма нужда от някои от 'грозните' изрази..

Макар, че като се замисля.. и бащите ни бих казали същото за майките ни.. :shock:


А средната възраст на тези момчета/момичета колко е ?
17г.-19г.


Ама ти си най-тъпата п*тка :-D Искала исканото кво било сега не го искала. Ай еби си п*тката майна и ти не знаеш кво искаш... курва.
Нищо не е вечно :mrgreen:



курва
Ахах. Добре..

S_T_E_V_E
07-05-2007, 13:54
Някой от случаите ми напомнят на мене :lol: :lol: :lol:

The Real Osiris
07-05-2007, 13:56
cherinka,
глупавото е че това да имаш гадже и връзка се взима за даденост от все повече хора, били тинейджъри или не. все по-малко се мисли че човека отсреща също има чувства и че не само ти си инвестирал/а нещо в отношенията ви. как няма да се разделят хората като се подбират един друг по грешни и насадени фактори. трябва да опознаеш човека малко, преди да решиш че искаш връзка. около мен е пълно с хора които са заедно но не си подхождат, или нямат нищо общо.. и непрекъснато се нараняват но все още са заедно защото са "свикнали" (тяхен цитат). най-глупавото нещо което съм чувал е: -"да се хвана с него/нея колкото да не съм сам/а". изключително глупаво. нормално е като прекарваш време с някои освен да го опознаваш и да се привържеш и да изпиташ нещо.. но ако е грешния някои?? затова трябва да се мисли преди да се избира. като отидеш в магазина не взимаш първите парцалки които видиш ами подбираш, такива които ще ти отиват и ще ти са удобни. същото е и при гаджетата..

но на повечето хора им е трудно да признаят пред себе си че са направили грешка и се страхуват да сложат точката.

а има и нещо друго. ако въпросните двама не си пасват, освен тях страдат още двама - потенциалните им партньори с които те ще си допаднат.

~мЪртва~
07-05-2007, 14:50
Има някой мърли които просто си го просят да ги обиждаш тъй като не разбират с добро! :smt013

cherinka
07-05-2007, 15:27
Има някой мърли които просто си го просят да ги обиждаш тъй като не разбират с добро! :smt013
Ходи с някоя 1 година, еби я една година, казвай й, че я обичаш една година, а след това я зарежи с обеснението, че е нещастница за тебе..

Ах, любов..

П.П. виждам, че си момиче..

07-05-2007, 15:30
всеки човек заслужава обич и никой ( и най-големият глупак) не заслужава подобно отношение... просто момчетата го изразяват в думи, докато момичетата се скъсват от рев и им е кофти,обвиняват момчетата и тн.всеки си изразява емоциите по различен начин. според мен тия момчета, които говорят така, значи просто още им е гадно.. познавах едно момче и едно момиче - ходеха година и накрая като се разделиха и двамата твърдяха, че те са зарязали другия човек...това, че са се разделили не значи, че не им е гадно..научете се да не вярвате толкова на думи.,..

07-05-2007, 15:33
Те пак много са ходили, един мой бивш приятел Мишо за един месец и ги къса.

Valar
07-05-2007, 15:35
Те пак много са ходили, един мой бивш приятел Мишо за един месец и ги къса.
Егати пича викаш! :-D

BeBsItO
07-05-2007, 17:30
az sam tvardo protiv obijdaneto na biv6ite gadjeta, do sega nikoga ne mi se e slu4valo da obidq biv6 ii toi men. dori vinagi fr sme si ostavali :)

`Death`Whore``
07-05-2007, 17:35
Много са влюбени, да...сега се сещам за един пич, който ходеше с едно курве...и голямата любов...и тя му каза накрая, че връзката им нямала развитие или нещо подобно. А те ходиха половин година и 2/3 от времето тя не беше в София...

koalka
07-05-2007, 18:21
Тези момчета, които така обиждат явно вече не обичат приятелките си, с друго няма как да си го обясня.Явно не ги уважават, защото и да ги обидят си е до уважение.Тези твои приятелки явно не са се хванали с точните хора.Не съм аз човека, който може да определя, но все пак...

SpOrTs_GiRl
07-05-2007, 19:26
Кефат ме тия просто.. :smt005 Кви оправдания измислят.. :smt005
Иначе е мн. гадно.. незнам.. се едно никога не са обичали момичето.. :?

07-05-2007, 19:53
леле...едните били виновни, другите....дрънци. проблемите в една връзка се създават от двама. минимум. понякога и от повече. нищо не е само черно и бяло, разберете го най-после.
та, в този ред на мисли, при раздялата е същото - и двамата явно нещо са сбъркали (е , някои повече, но това е друг въпрос). но това да обиждаш и то в очите човека, с който си бил...ГСП( груба селска проява, селяните да ме извинят, моля). В смисъл, цивилизованите хора обикн са на принципа " За бивш/а добро или нищо" поне през повечето време...уважавам това. а тези, които само сипят отрова...не си струва дори да се говори за тях.

alkobalko
07-05-2007, 20:00
Това, че са заедно много време, ако 3 месеца може да се нарече много, не означава много. Един човек може да е с друг просто по навик или за да не е сам.
Със сигурност е много гадно да се използват тези определения, но не може да се отрече, че има и много, които си го заслужават.

Fr0sTyYy
07-05-2007, 20:25
така хора .. стига нападахте момичето.. и аз съм момче .. но ... има такива момчета които са точно така както ги описва тя .. поне при мен от мойта компания сме 7 8 момчета на по 17 18 ... сичките са някфи лигльовци дет търсят да зарибят нещо и след седмица я зарязват или пък я държат там докато не я на***т и я зарязват.. само аз и един фр не сме така .. но има и мн други де .. ама ся да защитя малко и момчетата.. има такива момичета, които са същите .. лигли ... и кви ли не ... подчертавам НЯКОИ ... не всички .. защото има и много сериозни момичета... айде това беше от мен ..

Е да, все мъжете са виновни )

така е човек , все ние сме виновни... Как да не нарека някое момиче "кучка" като ми казва че ме харесва, излиза с мен целуваме се и на следвашия ден си харесала друг , а след седмица има трето момче...

Dead`Paladin
07-05-2007, 22:00
Значи, напоследък, много 'влюбени' двойки вземат да се разделят..
Ето например едно момче и момиче от моя клас - ходеха 8 месеца и пича я зарязал по куп причина, и в заключението си й казал "ЛУ-ДО" ..
:shock:

Друг пич ходеШе с една мацка близо година и 4 месеца.
И той я заряза по куп (що-годе основателни) причина и й казал "Ти за мен си една нещастница"...

Моя приятека направи 8 месеца с едно момче и кво стана, оня й заявил, че ще ходи на морето без нея, защото за нея нямало място в колата и тя прекъсна всякакви отношения с него.

Една друга приятелка прекара 10 месеца от живота си с нейния приятел, той се върна от морето ( :lol: ) и тя го заряза (Що ли :lol: )

Един стар познат ми разправя, че ходел с някаква мацка около 3 месеца и нещо и я зарязал, защото.. цитирам "Деба русата скокомърла" ...

АААААААААААААаааааабеееее еееееееееееееееееееееееее
Кво им става на тия момчета, бе?! Къв е тоя речник, кво е тва чудо.
Може ли такова нещо?!?! Да прекараш толкова много време с един човек, и накрая да го обиждаш както ти падне.......'

Ся.. разбирам крафа, офца нещо такова да кажат.. ама нещастница.. ее ми малко прекаляват... sha me izvinish no ne izcqlo si prava....

cherinka
07-05-2007, 22:59
^^
Мое да се обосновеш, нали?
Малоумен ли си?

fNatiC
07-05-2007, 23:50
Хм... с убиждане на бивши/настоящи гаджета определено не се гради реноме ^^
Мъжете са по-агресивни по начало. Може да са го казали в изблик на ярост, примерно ако тя е изневерила или е изръсила некоя глупост (бил съм свидетел на такава ситуация.. тя каже нещо адски тъпо и той почне и се кара кфа е проста ^^ (тя наистина беше малко чалната..)) .. А и варианта с начина, по който мъжете и жените възприемат една раздяла е също правдоподобен. Когато последното ми гадже ми направи мръсно аз бях по-скоро ядосан и вбесен от постъпката й, от колкото тъжен и депресиран..

BAYO
07-06-2007, 02:44
Ахахахахах нека бе, неа лошо :> то неа лошо ... кой крив, кой прав ... се 200 :Р нали и 2мата почват на чисто :-D А ако мислите,че сме гадняри ... кфо ш' каете за ;

ъъ нзн за кфо съм с тебе, обичам те, ма не искам сЯ да съм с тебе... кукукук ....



::: си и хич да не ти пука , глей на теб да ти е добре !

-
07-06-2007, 04:04
абе то момичето, черинка, си ви каза какво е било , вие търсите изневери и тн..стига сте търсели оправдания... не можете ли просто да си признаете, че сред момчетата има отвратителни типове (както и сред момичетата има кучки,но в темата не се коментира това) ?!