PDA

View Full Version : za momi4eta....



kuklata_90
07-05-2007, 11:39
izpolzvate li intimen gel?

`Death`Whore``
07-05-2007, 11:42
Не, мия се с вода.

KaTinCeTy
07-05-2007, 11:45
Da, vinagi! Za men li4nata higiena e na purvo mqsto.

SunnyG
07-05-2007, 11:46
Да,чувствам се много по добре ...

`Death`Whore``
07-05-2007, 11:46
Вагината се самопочиства и ако жената няма инфекция, няма нужда от нищо, освен вода, за да се почистят външните И полови органи.

sexa_na_kompleksa
07-05-2007, 11:46
Не, мия се с вода.

maroon
07-05-2007, 11:48
Da, vinagi! Za men li4nata higiena e na purvo mqsto.

cherinka
07-05-2007, 12:06
Не!
Даже вече гледам да си подбирам бельото, че верно, че от някои гащи мноо ме дръгнеше..


Не, мия се с вода.
Дет, също забрави да споменеш, че само с хладка вода!
Защото четох в една енциклопедия, че не е хубаво да се подмиваме с гореща или вряла вода :D

Allthatshewant
07-05-2007, 12:40
Понякога

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-05-2007, 12:46
samo s voda ama mama predi 1 sedmica kupi intimen gel ,mn mi haresa kak miri6e za tova otg s da ivnagi :D

rali4ka91
07-05-2007, 12:49
Da, vinagi! Za men li4nata higiena e na purvo mqsto.

malko mace
07-05-2007, 13:07
Не, мия се с вода.

`Death`Whore``
07-05-2007, 13:43
Дет, също забрави да споменеш, че само с хладка вода!
Това не го знаех, благодаря за информацията. Също е хубаво и да се кисне в смрадлика междукрачието.

cherinka
07-05-2007, 14:00
Сега отварям енциклопедията и цитирам:

Профилактика

* Мийте редовно областта на гениталиите и подсушавайте с хафлиена кърпа.
*Не се къпете с гореща вода и не прекалявайте повече от 15 минути във ваната.
*Не използвайте ароматизирани сапуни и други миещи средства, както и перилни препарати, съдържащи ензими.
*Не употребявайте интимни дезодоранти или душове, осен по лекарско предписание.
*Носете памучно бельо. Избягвайте прекалено тесните панталони.
*След ходене до тоалетната се избърсвайте отпред назад, за да предотвратите пренасянето на чревни микроорганизми във влагалището.
*Ако е необходимо, използвайте овлажняващ гел или крем преди полов акт, а също и презерватив, за да предотвратите заразяване с бактерии или микроорганизми.
*По време на месечния си цикъл сменяйте тампоните на всеки 3-4 часа.

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-05-2007, 14:03
Сега отварям енциклопедията и цитирам:

Профилактика

* Мийте редовно областта на гениталиите и подсушавайте с хафлиена кърпа.
*Не се къпете с гореща вода и не прекалявайте повече от 15 минути във ваната.
*Не използвайте ароматизирани сапуни и други миещи средства, както и перилни препарати, съдържащи ензими.
*Не употребявайте интимни дезодоранти или душове, осен по лекарско предписание.
*Носете памучно бельо. Избягвайте прекалено тесните панталони.
*След ходене до тоалетната се избърсвайте отпред назад, за да предотвратите пренасянето на ревни микроорганизми във влагалището.
*Ако е необходимо, използвайте овлажняващ гел или крем преди полов акт, а също и презерватив, за да предотвратите заразяване с бактерии или микроорганизми.
*По време на месечния си цикъл сменяйте тампоните на всеки 3-4 часа.ee cherinka 10x ti si zlato :D ina4e

Не използвайте ароматизирани сапуни и други миещи средства, както и перилни препарати, съдържащи ензими.
predstavete si nqkoi da se mie sys prah za prane :shock: :smt005

cherinka
07-05-2007, 14:09
predstavete si nqkoi da se mie sys prah za prane :shock: :smt005
Всъщност, това става когато пуснете бельото си в пералнята.. :wink:
За това, най-добре, си ги мийте на ръка.
Преди време наистина се чудех, защо толкова много ме дръгне, баща ми донесе тая енциклопедия вкъщи , попрочетох я, и започнах да следвам съветите й, и в момента малкото ми черинце се увства отлично и аз много съм щастлива за това.
:smt005

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-05-2007, 16:44
predstavete si nqkoi da se mie sys prah za prane :shock: :smt005
Всъщност, това става когато пуснете бельото си в пералнята.. :wink:
За това, най-добре, си ги мийте на ръка.
Преди време наистина се чудех, защо толкова много ме дръгне, баща ми донесе тая енциклопедия вкъщи , попрочетох я, и започнах да следвам съветите й, и в момента малкото ми черинце се увства отлично и аз много съм щастлива за това.
:smt005ahah malkoto mi 4erence haha tfa prozvu4a mn sladko za....nali se se6ta6 :-D ina4e mhmz az vinagi kato vlqza v banqta si izmivam pra6kite i si gi prostiram ne moga da gi jertvam v peralnqta stavat na bob4eta ili pyk ako imat dantelki,pandelki,vryv4ici i dryn dryn stavat na laina i se kysat..ba6ta ti e zlato.. :-D ami kak se kazva taq enciklopediq :oops:

Th3WildAng3l
07-05-2007, 17:08
Ами винаги с интимен гел .. досега не ми е правило впечетление .. не е ли нормално ?