PDA

View Full Version : На кафе с приятел



07-05-2007, 11:53
Утре съм на кафе с един не много близък приятел :oops: .За първи път ще излизаме само двамата.Малко съм притеснена.
Някакви идеи за какво да си говорим и как да се отпусна?
Попринцип имаме закакво да говорим или поне е така в skype.

П П :Сигурно има много такива теми.Извинявам се,че пиша друга.


Надявам се да ми помогнете. :-D

S_T_E_V_E
07-05-2007, 13:52
Не си мисли за него като за повече от приятел, а за просто приятел и всичко ще е ОК.

..:sUnRiSe:..
07-05-2007, 14:46
С приятел винаги има за какво да си говорите :wink: не му мисли щом в skype може и на живо ще си намерите тема просто се отпусни

07-05-2007, 16:20
Утре съм на кафе с един не много близък приятел :oops: .За първи път ще излизаме само двамата.Малко съм притеснена.
Някакви идеи за какво да си говорим и как да се отпусна?
Попринцип имаме закакво да говорим или поне е така в skype.

П П :Сигурно има много такива теми.Извинявам се,че пиша друга.


Надявам се да ми помогнете. :-D
](*,) ](*,) ](*,)

radito
07-05-2007, 16:21
Е нали уж ти е приятел :smt017 Остава и да янма за какво да си говорите.. егати приятелите

fNatiC
07-05-2007, 16:22
Леко по темата искам да попитам имали ли сте чувството, че понякога с приятел имате да си кажете повече неща от колкото със своята половинка.. Последното ми гадже беше адски забавно момиче и ако сме заедно 3 часа, не спираме да си говорим - винаги има за какво, но съм забелязвал двойки, които като са сами почти не обелват дума, а ако са излезли заедно с още да кажем 2-ма човека и си лафят поотделно доста..
Затова, ако сте само приятели, ще има мнооого теми, недей си мисли предварително какво теми ще подхванете - бъди себе си и говори това, което ти е на ум на момента... ;) Успех {}

07-05-2007, 16:24
Леко по темата искам да попитам имали ли сте чувството, че понякога с приятел имате да си кажете повече неща от колкото със своята половинка.. Последното ми гадже беше адски забавно момиче и ако сме заедно 3 часа, не спираме да си говорим - винаги има за какво, но съм забелязвал двойки, които като са сами почти не обелват дума, а ако са излезли заедно с още да кажем 2-ма човека и си лафят поотделно доста..
Затова, ако сте само приятели, ще има мнооого теми, недей си мисли предварително какво теми ще подхванете - бъди себе си и говори това, което ти е на ум на момента... ;) Успех {}
](*,)
И за кво им е да говорят, ако се обичат?

fNatiC
07-05-2007, 16:31
Ъ...?? Ако говориш буквално, мога само да се смея..
Това, че се обичат значи да мълчат и само да се целуват и да правят секс.. така ли?!
Опази боже... точно общуването държи връзката.. да споделиш, да кажеш, да оцениш измежду да вкараш някоя мила дума, целувка, мимика.. Къде е мястото на разнообразието иначе?

07-05-2007, 16:32
Ъ...?? Ако говориш буквално, мога само да се смея..
Това, че се обичат значи да мълчат и само да се целуват и да правят секс.. така ли?!
Опази боже... точно общуването държи връзката.. да споделиш, да кажеш, да оцениш измежду да вкараш някоя мила дума, целувка, мимика.. Къде е мястото на разнообразието иначе?
Да, обаче ако гаджето ти е сладкодумно и говори ТВЪРДЕ МНОГО? Ами ако толкова се е запали за една и съща тема и само едно повтаря няма ли да ти е неприятно?

07-05-2007, 16:34
Ъ...?? Ако говориш буквално, мога само да се смея..
Това, че се обичат значи да мълчат и само да се целуват и да правят секс.. така ли?!
Опази боже... точно общуването държи връзката.. да споделиш, да кажеш, да оцениш измежду да вкараш някоя мила дума, целувка, мимика.. Къде е мястото на разнообразието иначе?

Е то и "говоренето с поглед" е общуване...
"Ако наистина се обичате с някого трябва да умеете не само да говорите, но и да помълчите заедно."

fNatiC
07-05-2007, 16:35
Ммм не ми се е случвало.. Явно съм имал само приятелки със широк мироглед.. Винаги е имало какво да си кажем, по хиляди теми.. не бих се захванал с някоя скучна и стеснителна девойка.. Не виждам бъдеще с такива ;) Трябва да ти е хубаво, весело, забавно и да говориш свободно и от сърце... Ако нямате какво да си кажете.. всичко губи смисъл
Мое мнение!

fNatiC
07-05-2007, 16:37
Ъ...?? Ако говориш буквално, мога само да се смея..
Това, че се обичат значи да мълчат и само да се целуват и да правят секс.. така ли?!
Опази боже... точно общуването държи връзката.. да споделиш, да кажеш, да оцениш измежду да вкараш някоя мила дума, целувка, мимика.. Къде е мястото на разнообразието иначе?

Е то и "говоренето с поглед" е общуване...
"Ако наистина се обичате с някого трябва да умеете не само да говорите, но и да помълчите заедно."
Съгласен съм, но това е когато сме сами, в тях или в нас.. и на някое усамотено местенце.. Когато сме сред хора, в компания просто не върви да игнорираме другите ... Ние пак си мятаме палави погледни, но всичко си е в граници. "Нашето време" е когато сме самички и се отдаваме един на друг.. :)

07-05-2007, 16:37
Ммм не ми се е случвало.. Явно съм имал само приятелки със широк мироглед.. Винаги е имало какво да си кажем, по хиляди теми.. не бих се захванал с някоя скучна и стеснителна девойка.. Не виждам бъдеще с такива ;) Трябва да ти е хубаво, весело, забавно и да говориш свободно и от сърце... Ако нямате какво да си кажете.. всичко губи смисъл
Мое мнение!
А не е ли по-хубаво да правите неща вместо само да говорите. И съвсем нямам предвид само секса - да я люлееш на люлка, да гледате звездите. Можете и да говорите, но трябва по равно и говорене и правене на неща, разбираш ли.

fNatiC
07-05-2007, 17:04
И за да правите повечето от тези неща, пак трябва или е по-добре да сте сами.. Затова аз споменах, че като сме сами правим всичко и по-скоро мълчим от колкото говорим.. Идва ред на нежността и близостта между нас.. и така :) Съгласен съм напълно...

А към авторката..
Пак ще кажа ;) Без притеснения и говори това, което ти е на душа, не се чуди какво да кажеш предварително

07-06-2007, 09:27
Благодаря Ви за отговорите.Надявам се всичко да мине добре.

alkobalko
07-06-2007, 09:30
Просто се отпусни и бъди себе си. Не се опитвай да се правиш на човек, който не си. Сигурна съм, че всичко ще мине ОК.

07-06-2007, 12:36
Мина идеално....Имаше за какво да говорим. :-D :-D :-D Само дето се притеснявах толкоз.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-06-2007, 20:26
Мина идеално....Имаше за какво да говорим. :-D :-D :-D Само дето се притеснявах толкоз.

radvam se :) slagam ti klu4e na temata zashtoto q smqtam za priklu4ena :)