PDA

View Full Version : Чудя се възможно ли е



Уоли поп
07-05-2007, 12:15
Моля да не започвате с нападките-ти нямаш ли акъл и тн а ми помогнете...Та така днес докат си "играехме' с момичето на живота ми и аз се изппразних върху чершафите и и остана едно петно от сперматозуидите и се чудя ,щот не и казах иа ко не види множе ли да стане белята и да стана татко понеже тя има пшрекрасния навик да спи почти гола и за това се чудя или иначе казано------>колко време живеят онез гадове сперматузоидите щот ме е страх.Знам ще кажете"не си ли си учил уроците по биология" е не не съм за това питам вас щот сте по учени е тва беше вкръга на шегата.


Другото което искам да попитам е :мойто момиче пие вече месец от някви противозачатъчни хапчета ма не им знам името нещо от рода на регулон ма не съм сигурен и много се притеснява дали нямало даи прескочи цикъла.Въпросните хапчета са предписани от лекар,а тя милата много се притеснява и за това кажете си мнението.



Благодаря за вниманието

С Уважение: Л/С :

MOODS
07-05-2007, 12:21
ne mqma veroqtnost da zabremeneee

thefreak
07-05-2007, 12:22
Хм.....
А мислили ли сте да ОПЕРЕТЕ ЧАРШАФИТЕ БАУШ.

jyji
07-05-2007, 12:58
Хм.....
А мислили ли сте да ОПЕРЕТЕ ЧАРШАФИТЕ БАУШ.
:lol: dove4era kato se pribere mama :smt016

Nadito
07-05-2007, 13:09
Badi spokoen. I az vzemam sy6tite hap4eta Regulon ot 3 meseca nasam i ne sme imali problemi... daje vednaj stana edna po-golqma belq... toi svar6i v men ama ot togava sme pravili nqkolko testa i vsi4ko e 6..taa ako tvoeto momi4e si vzema hap4encata redovno ne mislq 4e ima pri4ina da se trevoji6 i vse pak ako mnogo se pritesnqvate re6enieto e edno test4e i sled tova i dvamata 6te spite spokoino :)

jjjjjj6363
07-05-2007, 13:24
ave kvi ste takiva ti lud li si da si mislish 4e moje da zabemenee

AliceSw
07-05-2007, 13:31
абе хора кви са тия глупости - за това са противозачатъчните - за да не може да забременее, независимо къде си свършил - вътре или не :smt011

PoLiToOo
07-05-2007, 13:43
хахахах..параноята ти напрао цепи :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

<black soul>
07-05-2007, 13:55
преди да правите секс попрочетете малко, информирайте се за всичко, защото ако е забременяла и да питаш тука, и да не питаш, вече ще е късно.
по темата : разбира се че е невъзможно. те отдавна ще са умрели. не могат да живеят в такава среда. и хора - мийте си чаршафите!!!!!

DIVINE_TIME
07-05-2007, 15:14
преди да правите секс попрочетете малко, информирайте се за всичко, защото ако е забременяла и да питаш тука, и да не питаш, вече ще е късно.
по темата : разбира се че е невъзможно. те отдавна ще са умрели. не могат да живеят в такава среда. и хора - мийте си чаршафите!!!!!
Подкрепям! Само препоръчвам да си ПЕРЕТЕ чаршафите! :wink:

Коментатора
07-05-2007, 20:33
Моля да не започвате с нападките-ти нямаш ли акъл и тн а ми помогнете...Та така днес докат си "играехме' с момичето на живота ми и аз се изппразних върху чершафите и и остана едно петно от сперматозуидите и се чудя ,щот не и казах иа ко не види множе ли да стане белята и да стана татко понеже тя има пшрекрасния навик да спи почти гола и за това се чудя или иначе казано------>колко време живеят онез гадове сперматузоидите щот ме е страх.Знам ще кажете"не си ли си учил уроците по биология" е не не съм за това питам вас щот сте по учени е тва беше вкръга на шегата.


Другото което искам да попитам е :мойто момиче пие вече месец от някви противозачатъчни хапчета ма не им знам името нещо от рода на регулон ма не съм сигурен и много се притеснява дали нямало даи прескочи цикъла.Въпросните хапчета са предписани от лекар,а тя милата много се притеснява и за това кажете си мнението.



Благодаря за вниманието

С Уважение: Л/С :


Живеят по сто години, съвокупляват се и правят ново поколение и се разпространяват по въздуха не само по чаршафите. Не си ли чувал за момичетата от форума тука дето забременяват от въздуха... сигурно не, но явно радиацията от 24 часовото стоене пред мониторите и удрянето на някоя шпакла, докато цялото тяло им се тресе от сланите им влия доста зле.
БРЕМЕННА Е!!!

palomaaa
07-06-2007, 08:05
хах,няма никаква вероятнос да станеш татко,апак и нали пие хапчета

mimozkata
07-06-2007, 08:07
Spoko.Nema strashno

yellow_dress
07-06-2007, 08:44
Коментатора kefi6 me 6te ti pratq LS :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005