PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



sladkatapatka
07-05-2007, 12:16
Ходиха на море и там се запозхаш с едно момче.Той работи там и за една седмица ние станахме приятели.Разменихме си телефоните като се уговорихме когато той има свободно време да ми праща стрела да се чуваме.Знам му графика и почивката кога му е.Звъня му и му пиша SMS но той не ми отговаря.Не знма какво да правя.ПОследния път се чухме за кратко.Не знам какво да парвя страх ме е да звънна на неговия приятел да питам какво става.И двамата са там.Имаме пет години разлика.Тогава каза,че приятелството не гледа годините.Дали не си е променил решението за това.Моля Ви кажете ми какво да правя.Живота ми е тотално объркан.

sexy_for_you
07-05-2007, 12:47
Не смятам,че животът ти е тотално объркан.Какви са ти чувствата към това момче?Приятелство или нещо повече?По-добре поговри с приятеля му или най-добре с него и се изяснете.А анкетата какво общо имаше?Според мен 5 години са доста,но щом за него няма проблема,това е хубаво.Не нахалствай,просто поговорете и се изяснете.УСПЕХ!

sasha_90
07-05-2007, 12:51
Да,бъркат се,но не прекалено много.
Разбирам ги - желаят ми доброто.

BrokenInnocence
07-05-2007, 13:23
Каква е връзката м/у историйката ти и анкетата не разбрах, но както и да е.
1. "Наш'те" не ми се бъркат, защото знаят, че няма да им позволя. Има неща, които знаят защото съм решила, че трябва, ако не- значи не е тяхна работа.
2. Явно тоя твоя нещо не му пука за тебе, не се тормози с него.

sladkatapatka
07-06-2007, 13:04
Мисля,че изпитвам към него повече от приятелство и когато му се включва гласовата поща имам чуството,че на него не му пука и нашето приятелство е просто,за да не скучае пре свободното време и работата.