PDA

View Full Version : Как се прави ремонт..



cherinka
07-05-2007, 13:27
:-D
Хех.
Ми, искам да ви попитам от къде се започва, когато се ремонтира една стая..
Значи, ако можете да ми кажете последователността на действията..
Първо балатум/мокет ли се слага и след това ли с е слагат онези по ъглите на стаята ..?

и първо тапетите ли се слагат или първо се мажат прозорците и дървеното около врата и чак тогава тапети..

или.. кажете каквото знаете..? :D
за да знам от кое първо да започна да си харесвам :mrgreen:

_donna_
07-05-2007, 13:32
ремонт се започва от горе надолу. :wink:

HopeLesss
07-05-2007, 13:34
С какво ще мажеш прозорците?!? :shock: Лак, боя??

Ако ще боядисваш вратата и прозорците, първо тях. След това грундираш, лепиш тапетите. Почистваш пода и слагаш балатум/мокет. Как ще сложиш първо мокета и след това ще лепиш тапетите. Нали всичко ще се омаже.

Абе, чудя ви се на ума. Вие родители нямате ли. Тоя форум май за някои е станал като втори (да не кажа и първи) дом. :shock:

bulgarche
07-05-2007, 13:41
Аз си правя всичко как да е...инъче казаха - от горе надолу. Игълчетата най-накрая

Boot
07-05-2007, 14:02
Абе, чудя ви се на ума. Вие родители нямате ли. Тоя форум май за някои е станал като втори (да не кажа и първи) дом. :shock:
А ти що си мислиш, че родителите знаят всичко. Хората, ако никога не са правили ремонт, може и да не знаят.
Ко ти пречи?

cherinka
07-05-2007, 16:48
С какво ще мажеш прозорците?!? :shock: Лак, боя??

Ако ще боядисваш вратата и прозорците, първо тях. След това грундираш, лепиш тапетите. Почистваш пода и слагаш балатум/мокет. Как ще сложиш първо мокета и след това ще лепиш тапетите. Нали всичко ще се омаже.

Абе, чудя ви се на ума. Вие родители нямате ли. Тоя форум май за някои е станал като втори (да не кажа и първи) дом. :shock:
Ми, исках да ви попитам вас, защото баща ми няма да седне да ми обесни като на нормален човек.


от горе надолу
Аз си мислех, че от долу на горе :mrgreen:
Хах.
Добрем.
Мерсим.
:D

HopeLesss
07-06-2007, 08:07
Ама сама ли ще си правиш ремонта?? :shock:

Е, то зависи за какъв ремонт става дума. Последния път, когато правихме, аз и сестра ми спахме 2 седмици в съседа и се налагаше всяка вечер да му гледам косматия задник, защото той не спираше да се разхожда по прашки :evil:

Ако ще лепиш тапети, мисля, че сама няма да се справиш. Трябва да има поне някой, който да ти помага с мазането и лепенето.

find_m3
07-06-2007, 11:14
И аз ще правя ремооонт и мисля само малко помощ за тапатите да искам иначе и сама ще се справя :smt006 даже почвам от днеска :wink: