PDA

View Full Version : Ne mi se sedi po cql den v nas! :(



passionate
07-05-2007, 14:56
Dobre be kajete mi kakvo da pravq,kato po cql den sedq u nas,tooolkova mi e sku4no Ideqta e kak da se zapoznavam s novi hora,kato az ne izlizam Poznati imam malko. Otkude da gi namerq novite zapoznanstva. Da izlqza na centura i da 4akam da se zapoznaq s nqkogo li I kude da izlizam kato nqma s kogo ;( Uff pisna mi ot taq skuka i prosto se 4udq kak da zavurja zapoznanstva!

Atika
07-05-2007, 14:59
Едва ли някой ти е виновен да си на това положение... и едва ли новите ти познати ще се появят на входната ти врата и ще почукат .. Щом не ти се стои в къщи ами намири си работа .. хем разнообразие хем и нови запознанства ..а ако не ти се работи .. тренираи нещо .. запиши се в някоя школа .. идеи и идеи ..

mon4eto
07-05-2007, 15:07
Otidi na NDk :-D

07-05-2007, 15:14
Ako si zapalen po nqkoi sport otidi na nqkoi plo6tadka(zala,stadion,basein) i pomoli da se vklu4i6 i sam obeden 4e nikoi nqma da ti otkaje , taka 6te se zapoznai6 s saotbornicite.Est v na4aloto nqma da stanete friendove no postepenno kato se sabirate i kato gi opznae6 si4ko 6te se naredi.Posle zemi da hodi6 po 4esto po kafeta diskoteki , a ne da sedi6 vav vas pred kompa i Tvto.

passionate
07-05-2007, 15:14
Otidi na NDk :-D
Az si znam kakva e pri4inata,ama nqma da govorq za tova...Dobre,ei sega si fa6tam vlaka i otivam kum SF :lol:

hamilcar
07-05-2007, 15:22
Започни да тренираш нещо. Ще имаш контакт с хора пък и ще се развиваш.

passionate
07-05-2007, 15:28
Започни да тренираш нещо. Ще имаш контакт с хора пък и ще се развиваш.
Predloji nqkakuv kolektiven sport....Vsmisul ne individualno da se trenira,ami v grupa s hora...?

hamilcar
07-05-2007, 15:31
Не разбрах пола Ви, но примерно баскетбол, футбол, волейбол, плуване ако си с група, лека атлетика, бойни изкуства. Стига да имате желание спорт ще се намери.

love_girls
07-05-2007, 15:36
Почни работа. Примерно промоции, там работиш с екип от млади хора и целта на работата ти е да заговаряш напълно непознати хора ;)
След като изкараш парички, можеш да се запишеш на някой спорт, според мен плуването е един много добър вариант, защото ти помага да развиеш стегнато и красиво тяло ;)
Това са моите идеи и успех в начинанието :smt006
Не ми е проблем да отивам да се запознавам обаче, защото имам контакти с много хора, което пък е следствие от това , че съм и продължавам да работя работа, която развива комуникационните ми възможности, а това от своя страна премахва стреса от началния разговор, ако токущо са те запознали с някой и оттам и завръзвам контакта с новия познат ;)
:smt006

passionate
07-05-2007, 15:40
Почни работа. Примерно промоции, там работиш с екип от млади хора и целта на работата ти е да заговаряш напълно непознати хора ;)
След като изкараш парички, можеш да се запишеш на някой спорт, според мен плуването е един много добър вариант, защото ти помага да развиеш стегнато и красиво тяло ;)
Това са моите идеи и успех в начинанието :smt006
Не ми е проблем да отивам да се запознавам обаче, защото имам контакти с много хора, което пък е следствие от това , че съм и продължавам да работя работа, която развива комуникационните ми възможности, а това от своя страна премахва стреса от началния разговор, ако токущо са те запознали с някой и оттам и завръзвам контакта с новия познат ;)
:smt006
Kakvo to4no raboti6....? I kak da si namerq takava rabota...?

Identity
07-05-2007, 15:47
Osven rabotata i sporta ideq syshto e chata..
Lafish si s nqkoi chovek,dopadate si , otivate na kafe i eto ti poznat. Sled vreme fr i taka. Nqkolko priqteli taka sym gi namerila. :)