PDA

View Full Version : Heroin



Desity`Sad
07-05-2007, 14:06
Каква е вероятността от смърт при употребата на хероин /средна/ и колко време е нужно за нея

sWeEt_SeEd
07-05-2007, 14:26
смъртта идва вследствие на свръх доза и конкретно време няма , всеки следващ път е риск

b0Nb0n
07-05-2007, 14:32
ae trudno e da zeme6 svruh doza ako ne e naro4no 6tot to si znae6 kolko ti stiga i znae6 kvo 6te stane ako zeme6 malko pove4e :) abe golqm si e riska i herca e nai golqmoto laino ve4e ne zimam az :) mnogo sa radvam osajnah se na vreme kef :) kef

sWeEt_SeEd
07-05-2007, 14:47
Не, напротив-не знаеш колко ти стига когато алчността надделява в теб и искаш да ти стане още по-хубаво :wink:

b0Nb0n
07-05-2007, 14:55
e na igla neznam kak e ama na nos ako zeme6 pove4e ot kolko ti stiga draifa6 qko i da ti kaja ne natiskah za mnogo 6tot posle qko povra6tane ina4e na igla moje i taka da e kakto kazva6

sWeEt_SeEd
07-05-2007, 15:07
ами така е, не всеки има чувство за самосъхранение напоследък,особено херците, а при тях това е фатално за съжаление.За нос не знам,веднъж пукнах един косъм и общо взето нищо не усетих,беше отдавна и не мисля да опитвам пак, а игла абсурд. :wink:

SunnyG
07-05-2007, 15:34
Aбсистенцията е тази,която определя врмето,при което ще настъпи смърт.А самия термин визира нуждата на тялото да приема повече и повече от употребявания наркотик,тъи като се появчва физическа и психическа зависимост.Смърт може да има при свръх доза,при некачествен материал и при смесване с други наркотици.Ако се усетиш навреме може и да се спасиш с лекарска и психологическа помощ.

Glamour_girl
07-05-2007, 20:29
Смъртта може да дойде и от игла.Ако си опитвал най-добре се откажи,защото знам какво става после и не искам да разказвам.Стана с мой близък,който вече е добре,но беше на крачка от смъртта,така че не се подлъгвай.

leko_iztre6tqna
07-06-2007, 07:43
emi veroqtnosta ot svruh doza da vzeme6 e golqma 6toto stava6 super izdrebnql i vse iska6 pove4e i ipove4e ...a i to v dne6no vreme teq laina deto gi davat...neska moje da si na 5 paketai i utre ako zeme6 5 paketa po ka4stven material i moje tva da ti e te s kvo li negi me6at. edno priqtel4e taka po4ina ae herca e kofti rabota

07-06-2007, 19:36
Първо за неразбиращите явно "Абстиненция"-та това е термин за момента в който тялото ти иска дадено вещество.В случая на наркоманите когато не си е зел дозичката и има нужда да я вземе.
А сега по темата:
Вероятността да умреш от хероин е 100% хероина започва да убива от първото си приемане.
Главните възможности за смърт при хероин са 3
1.От свръх доза
2.От СПИН при споделяне на игла
3.От "естествена" смърт на организма
Хероина удря главно мозъка. Или по точно заменя деиствието на едни жлези които произвеждат едно вещество което те кара да се чувстваш щастлив.
Поради тази причина хероина няма спиране а има само заместители :wink:
Когато се опотребява този наркотик той спира произвотството на това вещество което те кара да се чувстваш щастлив поради причината че го замества.
От това заместване жлезата която произвежда веществото закърнява следователно вече неможе да бъде ползвана.Това е причината хероина да не може да бъде спрян а само заместен.
Съответно той(хероина) действа и на други органи в тялото като бавно но за сметка на това сигурно ги онищожава.
На кратко това ако някой го интересува нека пише в темата и може да пусна подробно обяснение със всички названия и термини :wink:

XFR_RIDER
07-07-2007, 12:23
Хероина това е наи голямата гадост която можете да опитате и пристрастите! Това не е като тревата да я пробваш и да не продължиш да я използваш докато това пробваш ли го няма спиране има такива наркомани които даже не могат да говорят 5мин се опитват да кажат едно изречение НЕ ГО ПРОБВАИТЕ

07-07-2007, 20:22
На кратко това ако някой го интересува нека пише в темата и може да пусна подробно обяснение със всички названия и термини :wink:

Nqa da e zle da pusne6 po podrobno :roll: