PDA

View Full Version : Има ли значение...



Вяра
07-05-2007, 14:31
Аз съм момиче на 15 години.Има ли значение с какво се подмивам вечер-с обикновен с или интимен /специален/ сапун.Аз се мия отдолу с обикновен сапун,но дали е опасен и трябва ли някой специален за онова място ? :---)

Kam4eto
07-05-2007, 14:59
по-добре си земи интимен сапун - не че нещо чак толкова може да ти стане от обикновения (пф едно време са се къпали и със сапън от мас) обаче интимния сапун си е специално направен за тези части и е с балансирано Ph :arrow: е полезно за кожата

A_JoLiE
07-05-2007, 15:17
по-добре си земи интимен сапун - не че нещо чак толкова може да ти стане от обикновения (пф едно време са се къпали и със сапън от мас) обаче интимния сапун си е специално направен за тези части и е с балансирано Ph :arrow: е полезно за кожата

Ne ZnAm KFo PoVe4e MoJe Da Se KaJe Po TeMaTa ... :wink:

Вяра
07-05-2007, 15:34
по-добре си земи интимен сапун - не че нещо чак толкова може да ти стане от обикновения (пф едно време са се къпали и със сапън от мас) обаче интимния сапун си е специално направен за тези части и е с балансирано Ph :arrow: е полезно за кожата
Благодаря Ви.А искам да попитам този сапун нали от аптеката се купува и ако знаете може да ми кажете и горе-долу цената.

07-05-2007, 15:39
Благодаря Ви.А искам да попитам този сапун нали от аптеката се купува и ако знаете може да ми кажете и горе-долу цената.
Може и от аптека да го вземеш,но може и от дистрибутори на Айвън,Орифлейм.Специално моя е 6.20.Така че покачествените са от 5 лв нагоре.Има и под 5 лв,но са кучи марки и само предизвикват зачервявания.

A_JoLiE
07-05-2007, 15:52
ToZi e Su6tiQ kAto MoQ No Ne SaM dOvOLnA oT nEgO. PoLzVaH gO NqKoLko PuTi aMa Ne6To zaPo4Na Da Mi PaRi ... MoJe i ALeRgI4nA Da SuM aMa Ne SaM MnOgO sIg ... http://www.lactacyd.koikogo.com/index.html