PDA

View Full Version : podut korem



...................
07-05-2007, 14:49
problem4eto mi e 4e sega s1m na dieta malko.Ne qm testeno,sladko iii t.n a korema mi se poduva kato hapna ne6to - dori da e s1vsem malko.
ot kakvo e tova nali zatova s1m na dieta da otslabna malko i da premahna korem4eto :(
10x predvaritelno

evil_lady_in_black
07-05-2007, 15:25
Аз не мога да кажа от какво е , но и на мен така ми се е подувал корема и ям активиа , но натурална и постепенно ми минава . Пробвай

.................
07-07-2007, 10:10
nestava.Qdoh 14 dni i pove4e aktiviq i nestava.Kato ne qm korema si mi e super no sled tova kato hapna ne6to (dori i aktiviq) toi mi se poduvaaa :?

second_heartbeat
07-07-2007, 11:28
Не се храниш правилно и редовно, вярваш на тъпи реклами.. Добре не ядеш сладко и тестено, но трябва да си ядеш от всичко друго, защото организма ти има нужда. Храни се правилно и редовно и няма да имаш този проблем.

ProstoAz
07-07-2007, 15:41
Колко често се храниш?
Ако ядеш по 2 пъти на ден нормално да ти се издува корема.

Не яж плодове в комбинация с нещо /и в растояние от 2 часа преди и след не яж нищо друго/.

Пий много вода и яж повечко зеленчуци.

ultra
07-07-2007, 19:11
Бифида-та е извлечена от акотата на бебетата :smt005 :smt005
Това за инфо... :mrgreen:
Корема ти се подува,защото се е ПЪЛНИ с храна.Няма как... Просто стомаха ти се е разширил от неправилното хранене преди това.Наблегни на коремните преси и всичко друго,което е за стягане на коремните мускули.Можеш да компенсираш с това,стига коремчето ти да не е с много тлъстинки.