PDA

View Full Version : ЗЛА !



fate_
07-05-2007, 15:15
ХАААА!! Така ли ! Като се държа гадно с него е най-милото същество на света... Това ли искате,вие, момчета ?! Ами хубаво - вече ще съм гадна. Когато съм лоша винаги ми обръщат внимание... от днес на мен ще ми се моли, не аз на него... а после се оплаквате.. нямате право!

Th3MaN
07-05-2007, 15:21
ХАААА!! Така ли ! Като се държа гадно с него е най-милото същество на света... Това ли искате,вие, момчета ?! Ами хубаво - вече ще съм гадна. Когато съм лоша винаги ми обръщат внимание... от днес на мен ще ми се моли, не аз на него... а после се оплаквате.. нямате право!


Мене ако питаш вие правите така. Когато се държиме гадно тогава ни обръщате внимание

A_JoLiE
07-05-2007, 15:23
MoDeRaToRi KaDe STe???

cherinka
07-05-2007, 15:24
ХАААА!! Така ли ! Като се държа гадно с него е най-милото същество на света... Това ли искате,вие, момчета ?! Ами хубаво - вече ще съм гадна. Когато съм лоша винаги ми обръщат внимание... от днес на мен ще ми се моли, не аз на него... а после се оплаквате.. нямате право!


Мене ако питаш вие правите така. Когато се държиме гадно тогава ни обръщате внимание
Кво се прайш на интересен, пък ти..

07-05-2007, 15:25
Th3MaN, цял месец търпя какви ли не изпълнения , държи се с мен както му хареса и като реших да съм зла - коренно различно отношение !!! толкова компромиси направих, че не е истина!
жените били такива и онакива, мрънкали, капризнечели - ако не си поискам добро отношение, ще се отнася с мен като с *** ... сега ще съм гадна, досега му вървях по свирката... нема вече - дечурлига !

fate_
07-05-2007, 15:27
A_JoLiE, наистина малко афектирана е темата, ама не мисля, че пък няма логика.. не е ли истина, че хората искат да се държат с тях гадно, за да ти тръгнат по гъза ?!

thefreak
07-05-2007, 15:34
На някой май му трябват 2-3 шамара. Ако не друго поне ще млъкне.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-06-2007, 06:42
т.11