PDA

View Full Version : Писна ми да съм просто приятелЧЕ



07-05-2007, 15:19
Как да спра да дружа с момичета? Писна ми. Ако ми харесват започвам да ги искам за гаджета. Или те мен. Или ако не ми харесват ми стават скучни и край на приятелството. Как да накарам повечето момичета да разберат, че не желая просто едно приятелство, а нещо повече? Как да спра да бъда "едно приятелче" за тях, а да ме възприемат като момче?

07-05-2007, 15:30
Тъпо е така, повече няма да дружа с момичета защото:
1. Не може да си говоря за неща, за които бих си говорил с момче.
2. Не искам да се вляба в приятелката си.
3. Не искам да се караме за глупости и да не намираме общ език.

mon4eto
07-05-2007, 15:32
Za tova horata sa kazali 4e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e ne sa6testvuva :roll:

sasha_90
07-05-2007, 15:37
Такова приятелство не съществува.Ако го има рано или късно се превръща в любов.

cherinka
07-05-2007, 15:46
Ама, авторе на темата..


Ако ми харесват започвам да ги искам за гаджета. Или те мен.

Или ако не ми харесват ми стават скучни и край на приятелството

Как да спра да бъда "едно приятелче" за тях, а да ме възприемат като момче?
Кво искаш в крайна сметка?
Връзка се започва първо със сприятеляване..



Или ако не ми харесват ми стават скучни и край на приятелството
Край на приятелството?!?!?
Давай смело. В същия дух :smt023 .. мноо ще просперираш..


:smt018

07-05-2007, 15:51
Еми просто ми писна, момичета да ми говорят как приятелят й я ебал. Усещам, че жените си играят с момчета, които са им приятели и си нямат гаджета и ги "тормозят" с приказки как си прекарват с гаджетата. Това най-много ме дразни, вечно съм "универсалният приятел" и нищо повече. Ясно защо ме ебават, че съм гей. А това не е така, аз така ги искам тези момичета да са ми гаджета, не просто приятелче. За мен е тъпо да дружа с някой от срещуположния пол, но искам любовни отношения.

07-05-2007, 15:55
Ама, авторе на темата..
Кво искаш в крайна сметка?
Връзка се започва първо със сприятеляване..

Край на приятелството?!?!?
Давай смело. В същия дух :smt023 .. мноо ще просперираш..


:smt018
Не е вярно, връзка от приятелство е сложно. Веднъж ако те е приела като приятел, много трудно ще излезеш от тази графа. Трябва от начало да й покажеш, че желаеш да има нещо повече между вас. Ако пък нито се харесвате, нито понасяте, а тя ти говори за приятеля си - гледа да те сдуха, защото ти си нямаш момиче, а тя е заета. Така те кара да смяташ, че все попадаш на "заети", използвате за душевна кофа. Заеби я.

Presley
07-05-2007, 16:12
Не е никак лошо ,че умееш да эавърэваш приятелства с момичетата.В една връэка това е един голям плюс.Пък и какво точно искаш?Да те въприемат като машина эа целувки ли??? :-D Просто ,като си харесаш някое момиченце и го каэвай, дръж се по-раэлично с нея,покаэвай чувствата си....но недей да прекратяваш приятелството!пък и эа теэи неща няма формула,просто эависи от държанието ти.

07-05-2007, 16:15
Не е никак лошо ,че умееш да эавърэваш приятелства с момичетата.В една връэка това е един голям плюс.Пък и какво точно искаш?Да те въприемат като машина эа целувки ли??? :-D Просто ,като си харесаш някое момиченце и го каэвай, дръж се по-раэлично с нея,покаэвай чувствата си....но недей да прекратяваш приятелството!пък и эа теэи неща няма формула,просто эависи от държанието ти.
Ами може би просто ако си имат гаджета и ходят сериозно не ми е приятно. Ще отбягвам сериозно обвързани. Ако пък са сами и ми харесват дали да не им правя комплименти? Защото сега аз говоря с тях само за музика и такива неща. ](*,) ](*,) ](*,) Дали там е грешката?

fNatiC
07-05-2007, 16:52
Ммм ако си имат гаджета недей предприема нищо.. Уважавай изборът им на половинка.. Чак ако те прояват някакъв интерес към теб можеш да лансираш нещата.. но заетите просто си ги дръж като приятелки.. Човек, с който да споделиш и нищо повече.
А ако са сами е нормално да се държиш мааалко повече от приятел :) Така от време на време подхвърли някое комплиментче, като я видиш я погали по главата или я щипни за бузката.. Прегърни я в даден момент.. Ако се е разнежила по някакъв случай или някое момче я нарани опитай максимално да си нейната опора в момента...

07-05-2007, 17:05
Ммм ако си имат гаджета недей предприема нищо.. Уважавай изборът им на половинка.. Чак ако те прояват някакъв интерес към теб можеш да лансираш нещата.. но заетите просто си ги дръж като приятелки.. Човек, с който да споделиш и нищо повече.
А ако са сами е нормално да се държиш мааалко повече от приятел :) Така от време на време подхвърли някое комплиментче, като я видиш я погали по главата или я щипни за бузката.. Прегърни я в даден момент.. Ако се е разнежила по някакъв случай или някое момче я нарани опитай максимално да си нейната опора в момента...
Лошото е, че момичетата, които познавам не можеш да им споделиш като с нормален човек, или ще те критикуват ако не мислиш като тях или може да се стигне дори до словестна/физическа саморазправа. Те просто не могат да приемат как човек на моята възраст отказва едновременно да слуша чалга и опера и да се прави на умен като тях (не говоря за политика). Просто характерите са им малко особени... Може би трябва просто да ги забрава? Харесват ми повече като външност (и дори не всички). А проблем ли е, че от група от 7 човека само двама сме момчета? Защото в момента имам 6 приятеля - пет момичета и само едно момче. Това нормално ли е?

fNatiC
07-05-2007, 17:36
Въобще не е лошо.. даже е маса яко. заобиколен от толкова ф-чета.. ох :)
Еми всеки с характера си, може да имат странни разбирания.. опитай да ги обориш ;) А тва за разправата (даже и физическа хехе) си е женска черта :) Като не стане на тяхната давай да се караме :) Намери пътя към сърцето на някоя.. имаш голям избор

07-05-2007, 17:42
Въобще не е лошо.. даже е маса яко. заобиколен от толкова ф-чета.. ох :)
Еми всеки с характера си, може да имат странни разбирания.. опитай да ги обориш ;) А тва за разправата (даже и физическа хехе) си е женска черта :) Като не стане на тяхната давай да се караме :) Намери пътя към сърцето на някоя.. имаш голям избор
Те са много на брой (абе не са моног, чувал съм за хора с по 300 приятели), но с ниско качество повечето. Само като външност стават, започвам да се събуждам и да го осъзнавам.

07-05-2007, 17:55
Забравих да спомена, че на другото момче в компанията едно от момичетата му викаше мацко, а той си е съвсем нормален. Явно не ни възприемат като момчета, а като безполови същества, които могат да използват. Съжалявам, че харесвам едно от момичетата!

AliceSw
07-05-2007, 18:04
абе тва е гадно, ама вие сте си виновни, вие не сте си показали намеренията в началото затова сега сте приятели, но с промяна в поведението отношението на момичето може да се промени

ПС по повод на горното мнение - имала съм неблагоразумието да кажа "вие не сте мъже, така де, не ви възприемам като такива" на приятели, единият май още ми се сърди :lol: :lol:

07-05-2007, 18:07
Еми тогава ще дружа само с момчета, а момичетата - само като добри познати или гаджета.

koalka
07-05-2007, 18:15
Явно ти си търсиш приятелки момичета точно с тази цел-за нещо повече.Нормално е момичетата, които наистина те смятат за приятел-да си просто приятел.Нормално е да става тъпо-все пак ти изпитваш нещо повече от приятелство, а тя само това, така че...приятелство е невъзможно, след като единия ича чувства.

07-05-2007, 18:17
Явно ти си търсиш приятелки момичета точно с тази цел-за нещо повече.Нормално е момичетата, които наистина те смятат за приятел-да си просто приятел.Нормално е да става тъпо-все пак ти изпитваш нещо повече от приятелство, а тя само това, така че...приятелство е невъзможно, след като единия ича чувства.
Обаче смятам че не харесвам момичетата като приятелки - те и за други момичета много говорят зад гърба и постоянно обсъждат кой как е облечен. Поне тези, които аз познавам. А и как ще те разбере жена, като мислите по друг начин? Хормони...

чаровниче
07-05-2007, 18:21
Za tova horata sa kazali 4e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e ne sa6testvuva :roll:
не е вярно има едно момиче с което сме приятели от деца и все още сме такива ... а до някоя степен е вярно тъй като момчето рано или късно хлътва по момичето :lol: но има приятелство м/у момче и момиче (е да много рядко :smt005 )