PDA

View Full Version : bulemiq!?



bulimi4ka
07-05-2007, 15:46
Po princip imam reg tuk no ne iskam da pi6a ot tam. Strah me e! V1rnah se km starite poroci. Na 16 s1m i imam problem s hraneneto-ne s1m debela dori naprotiv. Kato po-malka stradah ot anoreksiq na 8 po4ti ne se hraneh i si hv1rlqh zakuskite, mama razbra i me kara6e da qm i 3 4asa sled hranene ne me puska6e do toaletna. Tozi etap premina, no doide poberiteta i ka4ih nqkolko kilca, togava otnovo zapo4nah da ne se hranq i dori povr16tah bqh na 11. Izpla6ih se kogato zapo4na da mi stava lo6o i po4nah da pripadam. Mama i togava razbra i az se izm1knah otnovo ot trapa, daje nastoqva6e da otida na psiholog, no az otkazvah.
Sega s1m na 16 i dnes otnovo povr16tah, strah me e. Ne iskam otnovo da popadam v klopkata na bulimiqta, tozi p1t ne e da otslabna, tozi p1t e na emocionalna osnova. Imam stra6no mnogo problemi i tova sqk16 me uspokoqva, moje bi s1m luda neznam. Mislq 4e imam nujda ot pomo6t, za6toto ne iskam da popadam v tozi omagiosan kr1g otnovo. Hem iskam da se izlekuvam, hem ne, no za sega misle da prod1ljavam da go pravq, znam 4e si vredq...Neznam kakvo da napravq... #-o

ProstoAz
07-05-2007, 17:41
Незабавно кажи на майка си!
Това не е проблем, с който в нестабилно емоционално състояние можеш да се справиш сама!