PDA

View Full Version : Косата ми.......:(



Baby_b
07-05-2007, 16:07
Здравейте :D искам да попитам за 1 нещо свързано с косата ми. Направих си кичури и сега се чудя дали да си купя маска за боядисана коса или няква по специална, за да ми е здрава и красива косата 8-[ .Та кажете дали няма да навреди на останалата част от косата ми, която не е боядисана та казвайте някви маски,балсами и продукти за косата ми на кичури. :-D

Presley
07-05-2007, 16:25
Ахахаха аби няма эначение.Най-важното е да и слагаш балсам,эа да не е твърда.И аэ съм с кичури ,но не си купувам балсами и маски эа боядисана коса ,а подхранващи.Подхранващата серия на Elseve е много добра,доволна съм и от подхранващия шампоан на Dove.

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-05-2007, 16:29
abe ni6tu nqma da ti stane spoko nqma da ti se uvredi. na elseve sa hubavi az polzvam na panten balsama za boqdisana kosa i za razlika ot 6ampoana e hubav ,a i ne moje da ti uvredi kosata edin balsam.nai-mn da ti pomogne.. vqrno nqkoi q omaznqvat ama 6tom ti e na ki4uri ima nujda da se ovlajnqva za da ne e suha i tvyrda kato slama 8-[ kupi si kristali za kosa te sa mn hubavi i si slagai v krai6tata 6toto vinagi tam kosata izgarq nai -mn.

Baby_b
07-05-2007, 16:47
А са се сетих наистина ли на Глис е толко як шампоана там за вастановяване за 2 седмици

07-05-2007, 18:34
А са се сетих наистина ли на Глис е толко як шампоана там за вастановяване за 2 седмици
az izob6to ne sum dovolna nito ot 6ampoanite nito ot balsamite na gliss,no nz sigurno na vsqka kosa deistva razli4no :-k
no i moqta e na ki4uri i ne sum dovolna ot toq 6ampoan [-X