PDA

View Full Version : 4uvstvam se ujasno.........toi mi izneveri...help



tajnoto devil4e
07-05-2007, 16:13
zdr mili4ki.bih jelala da spodelq problema si.zna4i as sam na 15 a priqteliqt mie na 17 godini.mnogo go obi4am kakto i toi men po kakvito i da e na4ini sme si dokazvali kolko zna4im edin za drug prosto ne sam ispitvala podobni 4uvstva predi.toi e ne6toto ot koeto imam nujda.ve4e sme 4 meseca zaedno koeto e mnogo i za dvama ni.predi 2 sedmici toi zamina na vakanciq v bulgaria(i dvamata jiveem v ispaniq) i taka pi6e mi vseki den as sa6to mu pi6a 4uvame se pres nqkolko dni.no v4era kogato se 4uhme po skype toi mi kaza 4e e napravil gre6ka i 4e se mrazi 4e adski mnogo sajelqva i 4e ne moje da si go prosti.razbrah za kakvo stva vapros.oti6li sa s negovata grupa na izlet i tam prespal s edno momi4e.kazva mi 4e sajelqva 4e e bilo gre6ka 4e go boli.kazah mu 4e mu pro6tavam i 4e edna gre6ka ne bi trqbvalo da e sposobna da razru6i ne6to istinsko.toi se opravi no neska sam mnogo zle.znam 4e me obi4a dokazval mi go e no prosto za6to kogato obi4a 6te dopusne podobna gre6ka....sled 1 mesec 6te se vidim kogatoi as se pribera:| kaza mi 4e nqma d ase povtori i 4e me obi4a kazah mu 4 emu vqqrvam no sega me e strah strah me e da ne go napravi otnovo.6tom vednaj e naru6il obe6tanieto si da me 4aka to moje da go naru6i otnovo ...........iskam da vi popitam pravilno li reagirah kato mu kazah 4e si4ko e ok, mislite i 4e e sklonen da go napravi pak? i prosto imah nujda da bada ,,izslu6ana,,
naistina mnogo go oi4am i zatova reagirah sqka6 ne e npravil ni6to lo6o.be6e mi parviqt-dokazah kakto i na nego taka i na sebe si 4e mu obi4am i mu vqrvam no.....tvardi 4 eme obi4a za6to togava e riskuval vraskata ni za ednoto 4ukane.mnogo sam zle.molq vi pomognete mi:(
sry 4e pi6a na latinica no ne sam v nastroenie da mu mislq za tova kak pi6a ;)
pomognete mi molq vi se.blagodarq vi predvaritelno ;( i pls ne se bazikaite prosto seriozna sam i ako nqkoi jelae neka mi pomogne ako ne neka ne pi6e!mersi

Моderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

HriSkatA
07-05-2007, 16:25
ami az mislq 4e si napravila gre6ka kato si mu kazala 4e "ni6to ne se e slu4ilo" za6toto taka toi moje da re6i 4e ako go napravi pak ti otnovo 6te mu prosti6 #-o sorry 4e ti go kazvam taka direktno no tova e moeto mnenie. a 6to se otnasq do tova 4e se obi4ate bezrezervno ne mislq 4e za 4 meseca tova moje da e istina(li4i i ot negovata postupka) pogovori po-zadulbo4eno s nego za da razbere6 dali naistina sujalqva ili vsi4ko 6te se povtori i nai-ve4e USPOKOI SE i ne zabravqi 4e toi ne e edinstven i nezamenim :)

07-05-2007, 16:41
mila i moqta istoriq o4ti savpada s tvoqta-t.e. moq kat mi izneveri mu prostix no sled sedmica(dali ima6e i tolkova nz) go zarqzax!taka 4e ti ottyk natatak si pravi izvodite!

uspex

:*

tajnoto devil4e
07-05-2007, 16:54
as ne sam sposobna da go ostavq............prosto nemoga i da si go pomislq.as mu kazah 4e da ne mu minava pres uma 4e bih prostila vtori put i da ne go o4akva ako go napravi.......verno e 4e sa 4-tiri meseca no go poznavam pove4e ot godina.edinstveniqt mi ,,priqtel,, izvan bulgariq mi be6e i prodaljava da bade(drugite sa mi prosto poznati).tova mom4e ne e kato drugite-ne mu puka kak izglejda i kakvo mislqt za nego ,inteligenten e sexa ne mu e prioritet i prosto e 4ovek koito obi4a da misli i da radva drugite.kazva 4e ed ne6to koeto jelae e prosto da bade 6tastliv bes da pre4i na nikoi.kaza mi 4e ne sajelqva 4e mi e kazal i 4e ne bi mogal da krie.4e re6eieto e moe i 4e 6te se usmihne ako kaja 4e go obi4am.kaza 4e vapreki 4e zvu4i super kli6irano e bil martvo piqn i prosto se e slu4ilo-ne e bilo nito pove4e ot edno ebane.da NO bih se radvala ako be6e me naranil zaresi ne6to pove4e ot edno 4ukane a ne zaredi ednoto ni6to.ne moga i da si pomislq da go zareja-dobre znam kakvo e toi za men i 4e ostavq li go prosto 6te po4na otna4alo.kasali sme vednaj i se 4uvstvam sakru6ena i sama na dr den se sdobrihme.kajete na vas izneverqvali li sa vi i prostihte li ako da to sled kolko vreme ne mislehte za tova predatelstvo? i koga uspqhte da govorite s nego bes da mislite za postapkata mu.

velinana
07-05-2007, 17:10
spox mila.ne e nujno da ti kazvam 4e te obi4a vajnoto e da znae6.as predi vreme bqh v podobna situaciq-prostih mu i o6te sme zaedno.toi razbra gre6kata si i sajelqva mnogo.prosti mu ta nali lubovta zna4i da pro6tava6 na 4ovek pove4e otkolkoto zaslujava.dai mu vtori 6ans 6tom go obi4a6.

07-05-2007, 18:26
mnogo gadno ne6to se e slu4ilo, no ne pozvolqvai tova da razru6i vruzkata vi. Ot tova koeto pi6e6, a to mi izglejda iskreno i istinsko, vie naistina mnogo se obi4ate i durjite edin na drug. I 6tom ne moje6 da si predstavi6 jivota v momenta s drug 4ovek, prosto ne zarqzvai tozi, ne iskam da go opravdavam, za6toto postupkata mu e svinska, no v kraina smetka neka priznaem, 4e nikoi absolutno ne e idealen, no prosto drugiqt put mu kaji 4e nqma da sre6tne takova razbirane. Ako e tolkova vluben, kolkoto si ti, nqma da napravi podobna gre6ka, spored men samo vremeto moje da pokaje. No si predstavqm kolko ti e zle i naistina ti su4uvstvam, ne bih iskala da sum na tvoe mqsto za6toto az su6to mnogo obi4am moeto mom4e, to su6to v momenta e dale4 ot men, no ne znam dali bih mu prostila ne6to podobno tolkova lesno i bezrezervno. Samo se nadqvam jertvata, koqto pravi6 zaradi nego da si struva i da ti se revan6ira po nqkakuv na4in za postupkata si. Jelaq ti mn uspeh s nego naistina :)

Spook
07-05-2007, 18:32
Свиквай джанъм и по-зле ще става! :smt019 :smt019 :smt019

gabrielka@a
07-05-2007, 18:55
Аз бих го зарязала!Да беше нящо друго,ама изневяра......минава всички граници!

Sisilota
07-05-2007, 19:03
Това че е бил пиян не му е оправдание да изневери. Но предполагам момичето с което е бил е знаело че той си има пр-ка... нз
Щом си му простила- ок- има право на втори шанс, лично аз не знам как бих реагирала ако моя ми изневери, но като знам колко много го обичам сигурно ще постъпя като теб, за това не се измъчвай- приеми го като изпитание пред себе си и пред любовта ви. ;)

mimozkata
07-05-2007, 19:06
Az mislq 4e kogato toi go e pravil s tova momi4e ne e mislil vaobshte...nali znaesh 4e pri mom4etata kogato im doide nishto ne moje da gi spre edinstveno ako naistina sa silno ama silno vlubeni.A tova 4e toi go e napravil ozna4ava 4e ne te obicha mn kakto e tvardql.Sajelqvam 4e ti go kazvam,no ako naistina e izpitval tolkova silna lubov e tr vse nqkak da go predotvrati.No vij vse pak pravq mu evala 4e ti e kazal,zashtoto ne vs mom4eta si priznavat.Moje bi naistina sega sajelqva za tova zashtoto tova koeto e napravil e bilo samo za edna nosht nishto po taka,no tova 4e ti si mu kazala 4e ne e problem e mn losho ot tvoq strana.Iskam da ti kaja 4e ako toi popadne v takava podobna situaciq pak ima veriqtnost (golqma) da si kaje "ami tq kaza 4e np tai ne prechi".Predpolagam 4e naistina go obichash mn i ti e mn trudno no moje bi e nai dobre da se razdelite......Uspeh mila

07-05-2007, 19:14
si4ko drugo no i iznevqra NE ...maika mu 6e eba zarezvai go toq kurvar i tva e :smt011

tajnoto devil4e
07-05-2007, 19:26
as ne mu kazah 4e e o i 4e nqma problem.....parvona4alnata reakciq mi be6e dosta rqska i se obidih no kogato go izslu6ah i me pomoli za vtori 6ans mu kazah 4e si4ko e nared i 4e moga da prostq stiga da ne se povtarq.........vapreki tova mi e sduhano v momenta.drugo e i ne6toto 4e za nas bg e drugo.ne se pribirame s godini i pribere6 li se v bulgariq se napiva6 kat svinq i si pravi6 kfoto i da e bes da misli6........bila sam v podobna situaciq i prosto ti e trapka da si iskara6 vakanciqta.tova po nikakaf na4in ne go opravdava no....................ima go i tova 4e ako me obi4a naistina adski silno bi se sprql.no vapreki tova sam sig 4e me obi4a be6e mi nai dobar fr predi da tragnem a i hilqdi puti mi e pokazval 4e sam ne6to pove4e za nego.......vqrvam mu no sam obidena.ima go i tova 4e ako as obi4am istinski bih prostila i bih se opitala da zabravq.to4no zaredi tova 6te go preglatna.ako go napravi otnovo toi 6te e govedoto i toi 6te e tozi koito me e predal i ne e dokazal obi4ta si.as znam 4e obi4am zatova 6te mu go pokaja za poreden put.prosto v momenta sam....nz kak da go kaja.....mislq 4e dumata e adski razo4erovana vapreki vsi4ko-sam do nego otnovo.blagodarq vi mnogo 4e pmagate 6te se radvam da pi6at i o6te s podobni problemi i spomeni i pro4ie

mimozkata
07-05-2007, 19:42
Razbiram te...ti go obichash i za lubovta si gotova na vs dori i da prosti6 pogobna greshka moje bi mn hora koito sa vlubeni shte napravqt taka.No shte mojesh li da se spravish kato znaesh 4e toi ti e izneveril i nqma li tazi misal da e postoqnno v glavata ti?

07-05-2007, 19:54
КРАЙ!! Зарежи го...

Аз съм момче и ти го казвам...

Няма съжалявам..няма случайно-щом един път се изневери-КРАЙ!!

lunnoto_momi4e
07-05-2007, 20:01
Ами незнам...била съм в твоето положение и...абе кофти работа...Единствената ти грешка е че си му простила веднага.Трябваше да му обесниш че не може да залага връзката ви само за единия секс.Забрави за обещания...няма значение какво ти е обещал...обясни му че няма да търпиш това му поведение и толкова и че си някой парцал,за да се отнася така с теб...

Коментатора
07-05-2007, 20:27
zdr mili4ki.bih jelala da spodelq problema si.zna4i as sam na 15 a priqteliqt mie na 17 godini.mnogo go obi4am kakto i toi men po kakvito i da e na4ini sme si dokazvali kolko zna4im edin za drug prosto ne sam ispitvala podobni 4uvstva predi.toi e ne6toto ot koeto imam nujda.ve4e sme 4 meseca zaedno koeto e mnogo i za dvama ni.predi 2 sedmici toi zamina na vakanciq v bulgaria(i dvamata jiveem v ispaniq) i taka pi6e mi vseki den as sa6to mu pi6a 4uvame se pres nqkolko dni.no v4era kogato se 4uhme po skype toi mi kaza 4e e napravil gre6ka i 4e se mrazi 4e adski mnogo sajelqva i 4e ne moje da si go prosti.razbrah za kakvo stva vapros.oti6li sa s negovata grupa na izlet i tam prespal s edno momi4e.kazva mi 4e sajelqva 4e e bilo gre6ka 4e go boli.kazah mu 4e mu pro6tavam i 4e edna gre6ka ne bi trqbvalo da e sposobna da razru6i ne6to istinsko.toi se opravi no neska sam mnogo zle.znam 4e me obi4a dokazval mi go e no prosto za6to kogato obi4a 6te dopusne podobna gre6ka....sled 1 mesec 6te se vidim kogatoi as se pribera:| kaza mi 4e nqma d ase povtori i 4e me obi4a kazah mu 4 emu vqqrvam no sega me e strah strah me e da ne go napravi otnovo.6tom vednaj e naru6il obe6tanieto si da me 4aka to moje da go naru6i otnovo ...........iskam da vi popitam pravilno li reagirah kato mu kazah 4e si4ko e ok, mislite i 4e e sklonen da go napravi pak? i prosto imah nujda da bada ,,izslu6ana,,
naistina mnogo go oi4am i zatova reagirah sqka6 ne e npravil ni6to lo6o.be6e mi parviqt-dokazah kakto i na nego taka i na sebe si 4e mu obi4am i mu vqrvam no.....tvardi 4 eme obi4a za6to togava e riskuval vraskata ni za ednoto 4ukane.mnogo sam zle.molq vi pomognete mi:(
sry 4e pi6a na latinica no ne sam v nastroenie da mu mislq za tova kak pi6a ;)
pomognete mi molq vi se.blagodarq vi predvaritelno ;( i pls ne se bazikaite prosto seriozna sam i ako nqkoi jelae neka mi pomogne ako ne neka ne pi6e!mersi




Мн ясно че ще ти изневери, кой знае каква пача си...

DIVINE_TIME
07-05-2007, 20:56
Една връзка се гради главно на доверие и честност! Важното в случая е,че е бил откровен с теб, че не е скрил от теб това, което е направил и не те е заблудил. Смятам,че си постъпила правилно като си му простила,щом го обичаш,но внимавай да не му стане навик. При втори път(какъвто искрено се надявам да няма)те съветвам да бъдеш по-твърда.

Homunuculus
07-05-2007, 21:08
Една връзка се гради главно на доверие и честност! Важното в случая е,че е бил откровен с теб, че не е скрил от теб това, което е направил и не те е заблудил. Смятам,че си постъпила правилно като си му простила,щом го обичаш,но внимавай да не му стане навик. При втори път(какъвто искрено се надявам да няма)те съветвам да бъдеш по-твърда.

Много е праваа послушай я ( ако е момче послушай го!)
Аз като момче потърпевшо от такава случка (само дето на мен приятелката ми изневери) трябва да ти кажа ,че не си направила никак лошо, явно пича поне не е "П*тка" да се крие и да си мълчи , а ти го е казал ! Не оправдавам постъпката ,защото това е едно от най-големите предателства в една връзка и много добре знам колко много боли и колко много безсънни нощи докарва. Ако можеш прости му! Ако виждаш ,че няма да се повтори запази го до теб! При мен това само заздрави връзката и ни помогна да видим някой неща който може по друг начин няма как да се забележат! Никога , ама наистина НИКОГА не си помисляй да му го върнеш,защото не знаеш просто какво ще си навлечеш на главата....явно има някакъ пламък между вас и тогава ще стане страшно...поговорете си много хубаво като се върне и се помъчет да оправите нещата!!!! Успех!!!

Mackata_
07-05-2007, 21:10
Спред мен след като го обичаш то може да му дадеш 2-ри шанс! ако го направи отново сама ще разбереш дали любовта от негова страна е била истинска! и тогава направо го зарязвай! Иначе опитай се да го забравиш това негово "похлъзване"...колко и да е трудно! Пък и може да те пробва? замисляла ли си се? просто може нарочно да е казал, че ти е изневерил за да види ти по какъв начин ще реагираш...дали ще му простиш или не :) .
Пожелавам ви мн любов оттук нататък и да няма повече такива неща нито от негова, нито от твоя страна! :)

A_Loving_Girl
07-05-2007, 21:20
Голяма грешка си направила,че се държиш се едно не е станало нищо...аз простих на бившия си авер ,но той продължи ,защото бях наивна!Сега никога не бих направила такава грешка да простя и да се правя се едно,че нищо не е станало!!!Щом един път е направил грешката добре,но той ще продължи!

Homunuculus
07-05-2007, 21:22
Ммм не , много зависи от човека... може и да не продължи, но ако наистина го направи отново значи е голяма шутка и по-добре го разкарай и повече не се занимавай с него колкото и да ти се извинява след това...

vesi_ss
07-06-2007, 09:56
iskam da ti kaja samo 4e ne e pravino tova koeto s mu kazala taka ti mu dava6 6ansove za o6te gre6ki. ako naistina te e obi4al nikoga ne bi dopusnal podobna gre6ka.ako be6e skasala s nego i toi ako te obi4a 6te6e da tepotarsi otnovo. az naprimer nikoga ne bih prostila iznevqra kolkoto i da obi4am nqkogo. 6tom ti si mu vqrna i toi trqbva da ti bade. ako ne e zna4i ne e za teb.tove e mili4ka pomisle si za6toto tova moje da se povtori. haide ot men 4ao i naistina si pomisli ne mu pozvolqvai da te razigrava.

johny mnemonic
07-06-2007, 14:29
Много е интересен твоят приятел. Това че трябва да сте откровени един с друг и да не се лъжете добре,ама можеше да си замълчи.Направил го е,съжалява,да се надяваме че няма да го прави повече.Да беше ти го спестил,всеки преви грешки,особено ако е много пиян,трудно се мисли тогава и ако те е ударил хормона трябва да имаш железни нерви,още повече ако момичето ти се натисне.Но да беше ти го спестил,щеше да е по-добре според мен.

Homunuculus
07-06-2007, 14:32
Това е нож с две остриета колкото е хубаво да ти го спести толкова е хубаво и да ти каже....ама .абе кофти работа е и в двата случая :?

tajnoto devil4e
07-06-2007, 15:51
neska sam mnogo po dobre..........mom4eto mi se obadi i govorihme mnogo na taiz tema kazah mu 4e ako se povtori da ne o4akva da mu prostq......toi kaza 4e ne bi go napravil otnovo,4e sajelqva 4e nz kak sam uspqla da prostq i 4e znae kakvo bi zagubil ako ne misli.vapreki 4e mi e o6te gadno 4e go napravi se nadqvam da misli za tova kolko bi me naranil ako ne izmami.blagodarq vi otnovo 4e pi6ete.6te e radvam na o6te mneniq po vaprosa-naistina mi pomagat:) vie bihte li prostili ako obi4ate?

Nikolov
07-06-2007, 15:55
Като ти е изневерил голяма ралта :smt011

Sisilota
07-06-2007, 19:28
neska sam mnogo po dobre..........mom4eto mi se obadi i govorihme mnogo na taiz tema kazah mu 4e ako se povtori da ne o4akva da mu prostq......toi kaza 4e ne bi go napravil otnovo,4e sajelqva 4e nz kak sam uspqla da prostq i 4e znae kakvo bi zagubil ako ne misli.vapreki 4e mi e o6te gadno 4e go napravi se nadqvam da misli za tova kolko bi me naranil ako ne izmami.blagodarq vi otnovo 4e pi6ete.6te e radvam na o6te mneniq po vaprosa-naistina mi pomagat:) vie bihte li prostili ako obi4ate?

Да! Бих простила, както казах в предния си пост. Но зависи и какво точно е направил, какви са обстоятелствата.

dindito
07-06-2007, 23:30
as bih prostila-ako obi4a6 6te dade6 vtori 6ans:) dano vsi4ko e nared

heely
07-07-2007, 07:06
az pak mislq,che ako ne te obichashe i ne mu pukashe za teb,edva li shteshe da ti kaje che e spal s druga...no e reshil da ti go kaje,da riskuva da te zagubi,no da e chesten s teb.spored men si postapila pravilno.

beckham_girlL
07-08-2007, 21:55
razbira se 4e moga da prostq-stiga da znam 4e 4ovek se zaslujava 6ansa:)

<black soul>
07-09-2007, 11:50
смятам че си постъпила правилно, като си му простила. всеки прави грешки все пак. но ако след време направи това отново, го зарежи моментално! никога не прощавай два пъти... 8)

07-09-2007, 18:40
пича е сгрешил определено, ма е похвално че ти го е казал, много биха си замълчали... всичко ще си е окей, пожелавам ви успех много ;)

malkata_kukla
07-09-2007, 18:46
da pravilno si postapila za tova koeto si mu kazala no ako toi ne te obi4a prosto nqma nikf 6ans da ostanete zaedno taka4e ako se obi4ate kolkoto ti kzava6 vsi4ko 6te se oprai :wink:

tonitok
07-09-2007, 21:43
oooo pa golqma rayta 4e e izneveril..........

HagpycaH
07-09-2007, 21:58
Искам да те попитам какво общо има това което си написла с раздела секс защо не го написа в раздел любов?И аз имах такава ситуация даже писах , че се бях побъркал ама не беше точно като твойта.

Levane
07-09-2007, 22:12
Щом ти е изневерил и наистина се разкайва и ти го е признал разбрала си го от него а не от някой друг дай му 2 ри шанс поне така мисля аз ако не се разкайваше и не те обичаше щеше да си продалжи и да не ти казва нищо ;)

tonituy
07-10-2007, 17:12
si4ko zavisi ot nego-vaprkei 4e go obi4a6 moje bi ne go zaslujava i ne ocenqva usiliqta ti..........

SINDEL
07-10-2007, 17:29
Oтрежи го! Изневярата е най-голямото доказателство за това какво то4но озна4аваш ти за него. Щом си е позволил да ти при4ини такова нещо, зна4и не те оби4а.
Пиенето не го оправдва... Всъщност нищо не може да го оправдае. Ако ОБИ4АШ някого, НЕ го нараняваш, независимо от ситуацията, независимо от обстоятелствата, независимо от изкушението. Край. То4ка.
Ако сега му простиш, никога няма да можеш да си сигурна дали няма да го направи отново и просто следващия път да не си признае, нали? А довеието е това, върху което с градят сериозните отношения. В слу4ая той е изгубил твоето.

byb4ito
07-12-2007, 21:23
lubovta e ne6to mnogo silno-nadqvam se da e nared si4ko.kakto ti moje6 da prosti6 taka i toi moje6e da ne te naranqva.....no za mnogo ne6ta nqmame pri4ini.6tom go obi4a6 mu go pokaji sega-dano da te obi4a i toi i da go oceni

Котарана
07-12-2007, 21:34
Аз ако бях досега щях да съм го отрязала..

HeDa
07-12-2007, 21:48
В такава ситуация аз съм мислила как ще реагирам, защото не ми се еслучвало до сега.. Като ми каже ( ако изобщо ми каже, макар че ще е по - добре да каже веднага ) ще замълча, нищо няма да кажа.. и така ще си мълча няколко дена .. да осъзнае какво е направил и после ще му кажа , че му прощавам, но няма да го забравя. Това се отнася ако го обичам и искам да съм с него. Ако връзката не е сериозна - късам с него и толкова.
Как може да ти изневери... толкова ли неможа да си представи как ще се почувстваш ти?Толкова ли неможа да се постави на твое място, за да осъзнае какво ти е причинил?! Попитай го. Според мен не е трябвало да му казваш веднага, че нищо не е станало. Той ще си помисли, че ако го направи пак ти пак така ще му кажеш... Трябваше няколко дена да поразмишляваш над това какво е направил.
Също така и с каква цел е било това... Разбрала си, че е грешка от негова страна , той също щтом ти го е казал.. но не се знае каква е била причината. Нещо не си му дала и го е потърсил другаде или какво?!

Ice
07-13-2007, 02:21
Според мен трябва да се радваш, че ти го е казал той а не си го научила от някой друг...Понякога стават и такива неща, но това не значи че трябва да се съмняваш в него, вярвай му обаче винаги си имаи едно на ум...Надявам се да не се повтори все пак се успокой горе главата и всичко ще бъде наред :wink:

Vikitooo
07-13-2007, 04:03
Пуснала си го да мине така лесно, без скандал дори?! =D> Незнам дали щях да го зарежа, но щях много здраво да се расярдя и то не от кеФ , а от болка. Много ще ме заболи ако момчето до мен направи такова нещо. :evil: Но като знам каква съм, бих му простила дори и забравила за това :cry: Твоят пич сега е и в БГ, много сложно става. Ако го направи пак дали ще ти признае? Не мисля.. :?

ludata fenka
07-18-2007, 16:13
e ta prosti mu be kfo se stqga6..........seki ima pravo na gre6ki nikoi ne e bezgre6en

sladkata_presi
07-18-2007, 16:45
Зная,много е трудно прощаваш му защото го обичаш,но те разкъсва мисълта че той се е отдал на другга пез нощта,че е мислил за мига,че са слели две тела,че единствено тя е била в ума му...
Просто е мн.мн.мн гадно,зная го от личен опит.
Според мен си постъпила правилно,но бъди нащрек.

#~LuDa_FeNkA~#
07-18-2007, 17:02
Napravila si gre6ka kato si mu prostila taka barzo.I toi moje da go povtori ne vednaj.No ot druga strana si li4i 4e te obi4a 6tom ti e priznal.Po-dobre pogovorete :smt014

ili_l
07-18-2007, 17:54
ок простила си му но внимавай ако се повтори...

lovers
07-18-2007, 22:31
Dobre si postupila!Lubovta na momcheto e iskrena...V nashiq svqt istinskata lubov e da se molish na nqkoi da ti prosti neshto losho koeto si izvurshil sprqmo nego...V nashe vreme romantikata lipsva ot sqkade...Takache produljavaite napred,no greshki ne trqbva da ima poveche zashtoto smqtam che kogato edna greshka se povtori vtori put shte se potreti tn i tn!Shte ima mnogo postradali sled tova! [-X :| :smt009

buhalaa
07-30-2007, 11:22
napred macko

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 12:15
Да,не се тюхкай толкова.Но знай,че ако го направи отново,той те мисли за някоя,която ще му прощава постоянно.Затова разбереш ли з аподобен случай-по-добре го остави с тия,с които се чука :shock:

BaD_GiRl_mL2
07-30-2007, 12:50
milichka...za 4 meseca moje da te obicha no ne samo tova e dostatachno..hubavo e che si e priznal i che tolkova e sajelqval..tova e nqkakav znak.po princip kato napravish 1 pyt neshto i..pochti vinagi go povtarqsh...no zashto da nqma izklucheniq..kolkoto i da mu vqrvash vryzkata vi nqma da e sashtata zashtoto vseki pyt kato neznaesh kade e ili ako go vidish da govori s nqkoe momiche..vinagi shte se samnqvash v nego dosta dalgo vreme..ako iskash riskuvai no vnimavai sled kato si mu prostila da ne ti razbie sarceto zashtoto ot tova nai mn boli :(

Tupac____Fenka
07-30-2007, 13:16
predi 2 godini hodeh s mom4e koeto ne obi4ah.v na4aloto bqh vlubeno no sled tova vsi4ko beshe boleznena privurzanost bqhme zaedno godina i 3 meseca.1 put sme kusali i ne bqhme zaedno blizo 2 meseca..takam zna4i az zaminah za lodnon za 2 sedmici pri bashta mi i neznaino zashto toi mi pisa sms samo 1vata ve4er.pisheshe samo 4e vinagi kakvoto i da stava shte me obi4a.xa..posle nito 1 sms ne polu4ih nito 1 obajdane.edna ve4er bqh s nai dobriq priqtel na bashta mi da pazaruvame..tam karat burzo az bqh bez kolan toi nabi spira4ki i az za sekundi ako toi ne me beshe drupnal shtqh da izletq prez prednoto stuklo no se razminah samo s jestok udar na glavata v tabloto..ve4erta mi beshe losho i povrustah mnogo me boleshe no ne otidoh na lekar..pisah mu kakvo e stanalo no ne polu4ih otgovor.minaha nqkolko dena i letqh obratno no kacnah v burgas ostanah 9 dena na moreto s edna priqtelka na mama i decata i.mom4eto e na 19 a momi4eto na 18(az sum sega na 17).vsqka ve4er diskoteki ala bala.i edna ve4er se napih i mu pisah sms 4e mi e pisanolo ot tupoto mu mul4anie i 4e iskam da znam kakvo stava.togava toi mi pisa 4e vse sum go obvinqvala i 4e kusame..az mu zvunnah i mu se izsmqh i mu kazah 4e nqma problem.kogato se vurnah v pleven rabrah 4e toi se e celuval na 12 avgust sus momi4eto koeto nai mnogo mrazq..mina 1 mesec i nakraq reshih da trugna pak s nego za da mu otmustq..no pak se privurzah kum nego i neuspqh..na nova godina me zapozna s edno mom4e..mom4e kum koeto izpitah 4uvstva koito ne bih mogla da vi opisha..vurvqh kum nego bez da znam dori imeto mu ..a v korema mi purhaha peperudki..no nai hubavoto e 4e lubovta ot pruv pogled izpitah ne samo az a i tova mom4e..ve4erta bqhme vsi4ki u nas(nishto ne napravih zashtoto ne sum 4ovek koito umee da izneveri dori v tozi slu4ai)posle mom4etata izlqzoha i otidoha do edin drug kupon tam bivshiq mi pak mi e izneveril.sled tova skusah s nego.sega sum s mom4eto koeto obi4am ot miga v koito go vidqh i 4uvstvata ni sa vzaimni.?-sa e 4e posle vsi4ko izleze na qve bivshiq mi mi e izneverqval bezbroi puti..Vnimavai zashtoto ti izpitvash istinska obi4 kum tova mom4e a az ne go obi4ah no si izpatih..USPEH i budi silna

dryn
08-01-2007, 17:16
Това,че ти е казал,че ти е изневерил,направил е грешка и съжелява е добре.Помисли,по-добре ли щеше да е да не ти беше казал?Ти няма от къде да разбереш,ти си в Испания,прибираш се в БГ рядко..Щом ти е признал и съжелява наистина,че е сгрешил,мисля че си направила добре като си му простила :wink: