PDA

View Full Version : nqkoi moje li da mi pomogne?



07-05-2007, 16:19
Problema mi e sledniq:
Kakto si printvah neshto ot word-a nali da si go izvadq na list i na printera neshto mu stana. :shock: NZ az slojih takiva po malki lista i go nastroih na A5 mai.I kato natisnah da se print-ne i lista ne izlezna :shock: a predi vinagi izlizashe #-o ! I sega na Printera v malkoto ekran4e ili tam kakvoto e pishe tova:
[Paper Jam 2]
Check inside
sled tova se maha i izliza tova:PC print Pendins
i taka teq dvete neshta se reduvat.I nali probvah da izpe4atam pak dali 6e se opravi(nz ot kyv zor #-o ) i tva izdade nqkakvyv stranen zvuk nali zvuka na pe4ateneto ama nekvo super bavno.Ta vaprosa mi e kade da proverq za toq list 6toto mahah tam kutiikata kadeto sa listata gledah,gledah ama nishto nqmashe. :? Ako nqkoi moje da mi pomogne shte sym mu mnogo blagodarna! :smt012
P.S. Ne znam dali e v pravilniq razdel

LGPz
07-05-2007, 16:24
1.ГРЕШЕН РАЗДЕЛ - трябваше да е в раздел "Любов"
2.Няма надежда ... никога повече няма да можеш да принтваш.Ебал си му майката...

nCuXaPaa
07-05-2007, 21:33
Problema mi e sledniq:
Kakto si printvah neshto ot word-a nali da si go izvadq na list i na printera neshto mu stana. :shock: NZ az slojih takiva po malki lista i go nastroih na A5 mai.I kato natisnah da se print-ne i lista ne izlezna :shock: a predi vinagi izlizashe #-o ! I sega na Printera v malkoto ekran4e ili tam kakvoto e pishe tova:
[Paper Jam 2]
Check inside
sled tova se maha i izliza tova:PC print Pendins
i taka teq dvete neshta se reduvat.I nali probvah da izpe4atam pak dali 6e se opravi(nz ot kyv zor #-o ) i tva izdade nqkakvyv stranen zvuk nali zvuka na pe4ateneto ama nekvo super bavno.Ta vaprosa mi e kade da proverq za toq list 6toto mahah tam kutiikata kadeto sa listata gledah,gledah ama nishto nqmashe. :? Ako nqkoi moje da mi pomogne shte sym mu mnogo blagodarna! :smt012
P.S. Ne znam dali e v pravilniq razdel
ем ако е в гаранция занеси го от там дето си го купил и те щи го опраят ако е възможно пък ако му е изтекла гаранцията го занеси на някав техник :)

KoRnFlAkE
07-06-2007, 15:21
Shtom ti pishe teq nesha na ekrancheto znachi nqkade se e "zakleshtil" list.
Obryshtash printera ot zadnata strana i tam ima edno koeto trqbva da se otvarq.Otvarqsh go i tam trqbva da sa listata koito pravqt tova na printera. :wink:

07-06-2007, 17:04
1.ГРЕШЕН РАЗДЕЛ - трябваше да е в раздел "Любов"
2.Няма надежда ... никога повече няма да можеш да принтваш.е*** си му майката...
Много си прост бе бате :smt018