PDA

View Full Version : Вчера се натисках с бащата на най - добрата ми приятелка! :(



вики*
07-05-2007, 16:21
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!

Тhe Beast
07-05-2007, 16:26
Аааааааааа тва е гадно :smt011 Ти пък толкова ли не можа да зарибиш някой по-млад :smt019 Мнооо тъпо, пък и бащата мале мале.Ми какво да ти кажа ти си решаваш дали да казваш амаааа иначе ако решиш да се оплачеш в полиция и т.н. ще загази той, защото ти си непълнолетна ако не и малолетна пък той носи наказателна отговорност така чееее :mrgreen:

mimozkata
07-05-2007, 16:33
Tova koeto si napravila e napravo otvrat.....Kakto i da e.Mi az mislq 4e e nai-dobre da kajesh parvo na roditelite si i podai jalba.I sledvashtiq pat kato hodish na kupon po dobre go karai na vodichka :)

fNatiC
07-05-2007, 16:59
Хахаха що да подаваш жалба?
Била си ПИЯНА, евентуално и ТОЙ.. Ако не просто се е възползвал от състоянието, в което си била... Сама си си го направила, ти си тръгнала да го зарибяваш. Това не го оправдава разбира се, но главната виновница си ТИ... Забравяте за случая, гледате майката на приятелкта ти да не разбере, а ти не знам как ще погледнеш вече момичето в очите...

07-05-2007, 17:51
ami ako im kajesh posmisli kakvo moje da stane...za posledstviqta posle! ne vqrvam da ti kajat bravo na momi4eto mi! no ako sa po shiroko skroeni moje da ti prostqt

07-05-2007, 18:09
ибах мама му кво толкова.ми една вечер била си пияна и толкоз и аз преди 2-3 седмици се бях напил на едно парти и се натисках с една гадна курва и после се чуствах мноо кофти,ама просто отиваш си пускаш си 1 студен душ се1 измива спомена,че тва се е случило забраяш за тва и никви жалби и т.н.Не разбираш ли,че така само на теб ще си навредиш?Ваще няма те пуснат пойче никъде.пък и честно казано и аз да бях на тая баща и аз щях се възползвам щом има толкоз пияни момичета :lol:

anastacia89-гост
07-05-2007, 18:29
Авторке знаеш ли какво означава полицейски тормоз?Защото си го написала в поста си.

palomaaa
07-05-2007, 18:37
ами и да подадеш жалба нищо няма да стане,тай като не сте правили секс а и си била пияна...тай,4е мацко не мисля че можеш да направиш нещо.Просто другият път внимавай повече

gabrielka@a
07-05-2007, 18:48
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!
Повдига ми се вечерята!Това е много гадно.Поговори с приятелката си,но не вярвам да ти прости.Незнам дали да подаваш жалба.Той беше ли пиян?Ако не е бил пиян-значи не е наред този човек.Та ти си на 15!

Sisilota
07-05-2007, 19:18
Алооо, ти си на 15- къФ алкохол на купон... ужасТ!!!
И това че си била пияна не те оправдава- (днес за 2-ри път пиша в тема свързана с алкохол и секс, ужас.. ужас...) по добре се замисли следващия път преди започнеш да се натискаш с бащата на някоя уж приятелка... ](*,)

sWeEt_SeEd
07-05-2007, 19:21
Не знам защо винаги вината се търси в мъжката страна на проблема, аз съм момиче и пак не ме кефи твоята версия.Да-той не трябва да го прави, но защо винаги жени с такова леко поведение се напиват, бутат се в лапите на лъва и после естествено мъжа е виновен.Смешно е,мъжете, особено в такава ситуация мислят с долната глава,което ги оправдава(до известна степен). Не ти се е нахвърлил да те изнасилва,нито да те опипва и целува без твое желание.Не казвам,че ти си напълно виновна,и двамата имате вина. Да се оплачеш в полицията?!?!-смешна си...какво, ше си изградиш някфо име и ще го направиш за смях(както и дъщеря му), заради това,че те сърби оная работа, напила си се като кошница и всичко ти е било розово-тъпо.Жените в това отношение са просто номер 1,няма по големи к**ви,ама в пълния смисъл,който въртят к**венски номера,особено такива 15-16 годишни пикли,които развалят и семейства даже..седи си във вас на дупето и почни да мислиш с главата си , пубер гаден. ](*,)

wwent
07-05-2007, 19:27
На една моя НЕприятелка се случи нещо почти същото с тази разлика че тя не беше пияна!Не се случи с моя баща а с на едно друго момиче но той беше пиян после и се извини но стана беля защото пуснаха валба в полицията.Това не е добре мацко трябва да се каже може да е нещо сериозно!Аз съм момиче на 14 но все около мен има такива извратени случки :smt011

вики*
07-05-2007, 19:40
Говорих с нашите. Баща ми като чу, полудя и изпочупи половината къща! Сега ще ходи да търси бащата на приятелката ми, за да се разправя с него. Надявам се да му натроши педофилската глава на точя кучи син с късото му пишле! Заради него съм наказана да не излизам половин година никъде, освен на училище! Ама тате ще му покаже, че не трябва да се занимава с мен и че който посмее да ме закачи, ще го изяде големия!
ЦЕНЗУРА!

Moderated by krem4et0
т.2 от Правилата на форума!

wwent
07-05-2007, 19:42
Много добре си постъпила =D>

07-05-2007, 20:09
как може да сте на купон у някви приятелка,да сте на 15 и той да стои и да ви гледа как пиете?Майка и къде е била?Как може баща на момиче да стои и да гледа как приятелките и се напиват още повече след тва да ги обарва и едва ли не да ги чука?Къв е такъв тоя баща да разрешава подобни неща да стават пред очите му?Аз ако имам дъщеря и да прави купон у дома ми и след тва да натискам приятелките е малко кофти,при положение,че и на мойта дъщеря може да и се случи ако присъства на подобни сбирки ?

07-05-2007, 20:19
а ве хора всички мислите по-много странен начин.1-во на никой не му пука,че 15 годишна е зарибявала някъв на 40 ли дз на колко е,факт е че са имали контакт,тя е непълнолетна,съответно не може да носи отговорност тя кво е прайла,а той след като е на 40 би трябвало малко да разсъждава.Няма такова положение тя го е зарибявала,ама така се прецакваш много.Ся виждаш ли кво става?Няма да излизаш 1/2 година и за кво щот си била пияна и не си знайла кво правиш?Найстина ебах ви в тъпите женски....

Ziggy Stardust
07-05-2007, 20:31
Говорих с нашите. Баща ми като чу, полудя и изпочупи половината къща! Сега ще ходи да търси бащата на приятелката ми, за да се разправя с него. Надявам се да му натроши педофилската глава на точя кучи син с късото му пишле! Заради него съм наказана да не излизам половин година никъде, освен на училище! Ама тате ще му покаже, че не трябва да се занимава с мен и че който посмее да ме закачи, ще го изяде големия!
А пък до тия, които ме плюят, мога да им кажа да се шибат в дебелите задни части!

Така, малко късно се включвам вече, знам. Направиха ми впечатление някое-друго hatersko/крайно мнение на първа страница, но не съм учуден. Тук винаги е пълно с такива. Относно купона - ще се въздържа от коментар относно поведението на бащата, но и ти като си на 15 - малко по-полека я карай вече, k? Следващият път(дано да няма такъв) може и доста по-далеч да стигнат нещата и дори недай си боже да се случи нещо против волята ти. Имам предвид - това е мъж вече, не е някое от момченцата на твоите години(които междувпрочем бълват 2/3 от "умностите" тук, но това сега не ми се коментира) и има опастност дори да бъдеш изнасилена при подобна ситуация. Не ти го пожелавам, дано никога не се случва на никоя от пишещите тук, но ще го болдна, защото това предупреждение считам за особено важно да го повторя. Ти баща/брат, etc. хубаво имаш, оня вероятно "ще го яде дебелия", но какво от това после? Преди всичко трябва да се пазиш сама, разбираш ли! Разбираш ли наистина и защо си наказана за 6 месеца да не излизаш навън? Ако беше моя дъщеря.. малко ми е трудно да се поставя в такава ситуация, но определено освен много сериозен разговор(от типа на този, но диалог и доста по-дълъг) със сигурност и други ограничения щях да ти наложа. Не е нужно дори да разбираш защо точно - за твоята собствена безопастност. Не ми харесва никак тонът и езикът ти, но ще приема, че те се дължат отчасти и на преживяното от теб. Радвам се, че нещата са свършили толкова "меко" предвид ситуацията, а това за полицията - остави баща ти и майка ти да вземат решението как да постъпят. Най-малкото, защото си непълнолетна, а си и под 16 дори. Надявам се искрено скоро да се възстановиш напълно(дори и да си мислиш, че вече нищо ти няма не е така, за съжаление) и вече имай едно на ум... дори много повече. Не забравяй никога, че си извадила късмет в този случай! Какво повече да кажа - "успех"... Пожелавам ти скорошно пълно възстановяване и евентуална промяна към по-добро след това.

A_Loving_Girl
07-05-2007, 21:32
ДА си мислила.....!!!!!!!

Homunuculus
07-05-2007, 21:37
ДО АВТОРКАТА : Мога да ти кажа че със сигурност си много тъпа! Тоя дето може да ти е дядо не е трябвало да го доближаваш, а това дали ще съдиш някой за полицейски тормоз е предполагам щото са те прекъснали !? Трябвало е да те изчука че да ди дойде акъла в главата проста!

jjjjjj6363
07-05-2007, 21:48
ako az stana na 50 i ako vida nqkoe 15 godishna macka da me zaribqva i svalq mislish li 4e shte ustoq , taka 4e ti si vinovnata

Sunny_stz
07-05-2007, 22:17
Ами....бог да пази България!Просто алкохола е голям дявол...ама и с него стават големите оправдания....ама аз пих и той пи незнам си кво ...да бе да!Оправдания!Чак до такава степен да те докара да се ебеш с някой дето въобще....може да ти е баща незнам ,всякакви случаи има сега...ама ние възрастните над 16 не ги разбираме тия тийнейджърските неща...... :smt005 :smt005 :smt005

Homunuculus
07-05-2007, 22:26
Ами....бог да пази България!Просто алкохола е голям дявол...ама и с него стават големите оправдания....ама аз пих и той пи незнам си кво ...да бе да!Оправдания!Чак до такава степен да те докара да се ебеш с някой дето въобще....може да ти е баща незнам ,всякакви случаи има сега...ама ние възрастните над 16 не ги разбираме тия тийнейджърските неща...... :smt005 :smt005 :smt005

Да бе ама нали се сещаш че алкохола не ти се налива сам в устата ;) Това опрвадание "Бях пил/а" е супер изтъркано и нищо не оправдава! Вълка кожата си мени ама вътрешноста не! или по друг начин казано Курвата си изтрезнява ама си остава курва!

ShaKrS
07-05-2007, 22:40
кофти момент ама ти защо си му се пускала тогава :roll:

Devilka
07-05-2007, 22:46
Да не си пила и да си мислила!

50cent
07-05-2007, 23:24
awe na4ina e tva ni6tot na nikoi ne kazva6 i ne se mqrkai pred o4ite na tova momi4e i dano nqkoga da si go prosti6

flowerlina
07-06-2007, 06:18
Не обичам да критикувам,ама момиче осъзнай се.Той сигурно е 2 пъти по-голям от теб.Как вообще ти е хрумнало да тръгнеш да се забиваш с него?Мислиш ли какво ще стане,ако баща ти разбере.И как имаш очи да погледнеш това момиче,както я наричаш ''приятелка''.Срам нямаш ли?Просто не ми го побира главата :smt013

Th3WildAng3l
07-06-2007, 06:19
На мен ми е интересно:
1. кой ще направи купон при положение че единият родител си е вкъщи?
2. кой нормален баща ще стои и ще гледа някви си пикли как се напиват?
3. тея пикли на по 15 като ще се напиват защо го правят пред възрастни хора?
4. като бащата е вкъщи майката къде е .. сигурно и тя е била на купона и се е натискала с някое момченце .. може и с момиче - щом бащата е педофил що пък майката да не е лезбийка .. така ще влезем повече във филма
5. толкова много ми бие на ебавка че повече няма накъде

krem4et0
07-06-2007, 06:25
Темата остава отворена и моля в нея да пишат девойки с подобни проблеми.

Знайко
07-06-2007, 11:42
Защо винаги ходите вие момичетата облечени предизвекателно (Къси полички, блузки с голямо дикулте и така натакък) а после ние мъжката половинка сме виновни. Бил педофил ами да ти кажа ако си така облечена пияна и гримирана и аз ще те помисля за много-по-голяма и ще те награбя. Първо си преусмислете вашето държание и начина на обличане а после търсете вината в другите. Просто днешната младеж се държат като курви всичките. Преди да подадеш жалба помисли какво ще последва от това.

ka6on
07-06-2007, 11:47
Tova koeto si napravila e napravo otvrat.....Kakto i da e.Mi az mislq 4e e nai-dobre da kajesh parvo na roditelite si i podai jalba.I sledvashtiq pat kato hodish na kupon po dobre go karai na vodichka :)
dam..

namina
07-06-2007, 12:38
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!







ама и ти си го обарвала....помисли си добре..... :wink:

Violenza
07-06-2007, 15:04
Не стига, че си флиртувала и си го "зарибявала" ... после сте се мляскали ... и само той виновен!

Едва ли той ти е бутал алкохола в устата...!

Made_of_Pain
07-06-2007, 15:12
Дам, кажи на ваще, каква си пияна курва =)
Иди и в полицейското =)

07-06-2007, 16:05
1-во! Иди при бащата на приятелката ти и се изчукайте яко , за да е свършена цялата работа.
2-ро! Иди в полицията с ваще и кажи пред сички: Аз съм кифла пияница , обичам да ми го бутат 40 годишни , а той е педофил.

Късмет :-({|=

Много много много трева да изпуша , такъв филм няма измисля О.о

07-06-2007, 19:30
Еми тая си е курва!!!!

bebito0o
07-06-2007, 19:32
KURVA za6toto ima takiva katop tebe bg e na takova polojenie takiva na sapun /sori ako sum bila gruba/

07-06-2007, 19:41
baxti ... det si..a i nikude ne vidq6 pone edno izre4enie ot sorta "gadno mi e 4e moje ve4e da ne sme fr" ili ne6to takova..i kat si bila piqna ko?i kat si podade6 jalba golqmata rabota..porednata ...koqto tursi koi da q ...

07-06-2007, 19:44
i si pisala..s ba6tata na NAI DOBRATA MI PRIQTELKA..to ako tva e nai dobroto koeto moje da dade6 ot sebe si..male mila..fr-to ti kak ne te e oskubala za ro6kite nz..az 6tqx da te s4upq

jim_beam
07-06-2007, 19:49
Говорих с нашите. Баща ми като чу, полудя и изпочупи половината къща! Сега ще ходи да търси бащата на приятелката ми, за да се разправя с него. Надявам се да му натроши педофилската глава на точя кучи син с късото му пишле! Заради него съм наказана да не излизам половин година никъде, освен на училище! Ама тате ще му покаже, че не трябва да се занимава с мен и че който посмее да ме закачи, ще го изяде големия!
ЦЕНЗУРА!

Moderated by krem4et0
т.2 от Правилата на форума!


sori mn ama ti si nqkva tapa malka ku4ka koqto nemoje da otgovarq za deistviqta si ......... zaslujava6 da si nakazana ne polovin godina a pone 2-3 dokato se nau4i6 da noso6 otgovornost za tapite si postapki.....

super mn me nervqt nqkvi takiva tapi i ograni4eni kurvenca kato tebe.....i sa kvo kato ba6tati 6te podade jalba???kak 6e pogledne6 momi4eto v o4ite???ako bqh na neino mqsto 6tqh li4no da te fan i da ti razmaja kurvenskata mutra..... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

KrS
07-06-2007, 21:07
Maikooo .... az mai shte sym poredniq chovek koito shte te sydi,nooo kakva jalba be piklo malka ti si si vinovna za vsichko ,zashtoto si mu pokazala che go jelaesh!Toi bez ti da si mu davala nekva nadejda e nqmalo da trygne da ti byrka iz duparata :x :x Ujas! Zaslujavash "nai-dobrata ti priqtelka" da te stchupi ot boi! Ako iskash da qdesh po-golqm vzemi kaji na bashta ti "tati shtqh da se e*a s edin na tvoita vyzrast" :x

TigerRulZ
07-06-2007, 21:19
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!

ТИ У РЕД ЛИ СИ МА!?!?!? Леле леле толкоз прости хора не бях виждал...хем го забиваш хем после той е виновен,ми мъже сме и наз кат ни налази некоя хубава млада девойка на колкото и да сме,колкото и да и отказваме щом сме пияни е нормално да го направим...деба и точно баща и...толкоз ли си загоряла ма...ела тука един дядка от махалата ми разпраяше да му търся некоя курва че отдавна не бил ебал...повдига ми се ОТ ТЕБ :smt011 :smt014

DreamDiddy
07-06-2007, 23:13
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!

ТИ У РЕД ЛИ СИ МА!?!?!? Леле леле толкоз прости хора не бях виждал...хем го забиваш хем после той е виновен,ми мъже сме и наз кат ни налази некоя хубава млада девойка на колкото и да сме,колкото и да и отказваме щом сме пияни е нормално да го направим...деба и точно баща и...толкоз ли си загоряла ма...ела тука един дядка от махалата ми разпраяше да му търся некоя курва че отдавна не бил е***...повдига ми се ОТ ТЕБ :smt011 :smt014

Napalno sam saglasna!!!!Pfff tfa e otvrat!!! :smt011 Nestiga 4e ti si se napila posle ti si mu se natiskala mi sq toi vinoven!!!Ako 6te i na 80 da e mujut ako mu doide nqkoe mlado svejo devoi4e nikoga nqma da mu kaje putq o6te poe4e ako i toi e pil!!I pone kato si tolkoa prosta da be6e oti6la da se natiska6 s drug durtak ne s ba6tata na nai-dobrata ti priqtelka!!!Pff naprao ne mi se misli kfa gledka e bila!!!Az ako bqh na onova momi4e 6tqh te 4upa ot boi 4esno ti govora!!! :smt011 :smt018 :smt019 :smt011

07-06-2007, 23:45
kva jalba 6te podava6 ma ;D po dobre se varni i si svar6ete rabotata kat horata ama toq pyt zakliu4ete vratata na staqta i neka da ti oprajni celiq policeiski tormoz na koito e sposoben :-D :-D :-D

mi6ani
07-06-2007, 23:58
sledva6tiqt p1t probvai ti da mu navre6 pr1st v zadnika da vidim kak 6te reagira priqtelkata ti togava

Lapito
07-07-2007, 11:34
a be tva ne mi se vqrva mn mn :lol: ama da priemem 4e e istina:1 kak taka si bila piqna pak vsi4ko si spomnq6 ot do?,2:kak taka 6a se zaribqva6 s ba6ta i kolkoto i alkohol da si izpila(makar 4e i tva ne mi se vqrva)vse pak tq ti e priqtelka,3:kupon edva li 6a se pravi s roditel v ka6tata i da e 6iroko skroen nqma zna4enie :D pak i ne mislq 4e ti e bilo rabota to4no s nego da se zaribqva6!Mislq 4e i ti si vinovna!
I pak kazvam ne mi se vqrva da e istina ama ok ae priema se 4e e istina ta taka...OSAZNAI SE MILA!

07-07-2007, 12:03
хаахаха според мен си си го търсила.. но уви не си си го намерила.. ;о((( полу гола, обарвали сте се..и с цялата си наглост ще подаваш жалба.. съжалявам,че ще ти го кажа .. но си малка и глупава.. ;о) всъщност повече глупава.. от колкото малка ;о)))) според мен твоята постъпка е подсъдима ;о)

BamBuchaBoyZz
07-07-2007, 12:10
Аз съм потресен .. Все едно да те видя с баща ми ,дали няма да си вземеш .. Направо през 12 ще те хвърля . Но ТОВА НЕ Е ИСТИНА :smt019

07-07-2007, 12:19
i kvo?ba6ta ti 6te otide da se razpraa s nego tui li ? i posle ako nqkoi doide na tebe da ti na4upe kofata spr 6te e..znai6 li..moje puk da ti doide akula v glavata

FelisDirus
07-07-2007, 13:47
Той бил мръсен педофил, защото ти си го свалила, бъркала в гащите и каквото още там се е случило?!

Я се осъзнай малко и помисли.
Какво си мисли един мъж, когато въртиопашки като теб го гледат с премрежен поглед, усмихват се, танцуват и се държат предизвикателно? Човекът не е постъпил разумно, разбира се, но не смяташ ли, че си виновна ТИ, защото си го провокирала?! :-s

Това е реакцията на всеки нормален средностатистически мъж. Ти му умилкваш като коте, а той стои и гледа. Как да стане? В неговия случай (женен, има деца) не е трябвало да го прави, но на всеки се случва да му падне пердето, да си каже "майната му" и просто да направи това, което иска, а не това, което трябва.

Ти осъзнаваш ли, че с детинщините си и поради факта, че нямаш представа какво искаш, ще СЪСИПЕШ ЕДНО СЕМЕЙСТВО!

И знаеш ли, даже съм сигурна защо си казала на баща си. Било ти е гузно и чувството за вина те е побърквало. И вместо да понесеш последствията и да си траеш, ти си решила кооооолко по-лесно е да хвърлиш вината на него.
Ми, да - законът е с теб (все пак човекът не може да каже, че си го заплашила и насилила, докато ти можеш), искаш да се оправдаеш и пред приятелката си - да й докажеш, че има не приятелка, а баща боклук (с което не съм съгласна) и основното - да залъжеш себе си, че той е виновен.

Евала! По-голяма подлост и наглост не бях виждала никога! =D>

Отвращаваш ме...

kimi_raikonen
07-07-2007, 13:58
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!


кой те кара да пиеш ? ? ?
още един случай който показва че алкохола вреди и че някои хора нямат мярка. А и дори и да подадеш оплакване какво ? Мислиш че държавата ще си мръдне пръста за теб ? Залъгваш се . . . Та той дори не те е насилил ! ! ! Вие сте се мляскали а това че си го е извадил си е негов проблем. Това че не е влязъл така да се каже във теб го спасява от ситуацията. Но помисли какво е спасението ? Помисли и какво си причинила на най-добрата си приятелка.Ако досега семейството и не е било съсипано ти си го направила.И каква най-добра приятелка си ? Та ти си щяла да спиш с баща и . Няма значение.и после кажете че алкохола не вреди

07-07-2007, 14:05
Да бе да все ми е на ума ,че точно така е станало :::
ПС-Голяма фатазия .. можеш да станеш продуцент на порно филми :lol:

kimi_raikonen
07-07-2007, 14:07
баща ти трябва да счупи твоята глава а не неговата.Кой те кара ти да се напиваш и кой те кара да го зарибяваш.Лигла смотана малка заради такива като тебе сме първи по така да се каже "износ" на проститутки за Холандия. Заради такива като тебе ще има момичета като най добрата ти приятелка с разбити семейства, а може и психически отклонение.това си е ШОК . Да видиш как уж най добрата ти приятелка се прави на изнасилена от баща и. Представи си го ! Представи си какво си направила и ако ти се пише ми отговори на един въпрос. Осъзнаваш ли какво си причинила на "най-добрата си приятелка"

Ice_Queen_
07-07-2007, 14:09
Хах ,някой ми е изтрил поста нвм...пак ще си го кажа :


ТЪПА КУРВА!

HagpycaH
07-07-2007, 14:33
Е добре как ще подадеж жалба като ти си му отвърнала не си му казала да спре или нещо такова пак камули да кажеш бях пияна полицията какво ши напраи ще го предопредят ваще ще те побъркат от караници а е било мн гадно от страна на пр-ката ти а този мъж по добре да иде се гръмне някаде ти си на 15 както се изрази може да ти е баща чиста педофилия до каде са стигнали хората в днешно време мен ако питаш поговори с твойта приятелка не да хоиш в полицията наи мн ако идеш твойта пр-ка да не те погледне повече защотот майка и като разбере за това дали няма да има проблеми в тяхното семейство а едва ли приятелката ти иска да живее с разделени родители наполовина сирак а? замисли се! и друг пат не прекалявай с алкохола трябва да си знаеш мярката кога да спреш.

07-07-2007, 14:55
Ас пак на един рожденден у един приятел се забих с маика му (тя го е усинувила и не му е изтинска маика), тогава тиа се бесхе напила и аз също и после ме викна да си говориме за нередните нешта които правиме в училиште и тогава аз я целунах и после и тя ме целуна и после се забихме ама не правехме секс 6тото ниамаше каде понеже биаха заели стаиата дето беше претвидена за ебане.

fire_magic
07-07-2007, 14:58
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!
AMA 4E SI EKZEMPLQR,DA JALBA,TI SI SI VINOVNA.

sinful`girl
07-07-2007, 15:17
А бе момиченце,ти си яко зле,ама яко... Първо кой те е карал да пиеш толкова,второ той не те е насилил,ти сама си си го пожелала! Кой те знае как предизвикателно си се държала,защо човекът не е налетял на някоя друга,а точно на тебе,защото си го предизвикала!!! Не знам пък що за баща е този,който забива приятелките на дъщеря си...Няма спор,че и той има вина,но тя не е само в него,виновна си и ти!!!! Не знам какви жалби в полицията ще подаваш,но това няма да ти реши проблемът,че си малко долко к****е. Да не говорим,че ти обясняваш колко си била пияна,а в същото време си спомнияш всичко случило се с подробности....какъв е изводът --->не си била толкова пияна,че да не знаеш какво правиш и спокойно си можела да среш всичко,което се случва!!!

Другото,което е ,бащата ти хубаво ще отиде и ще тегли един бой на онзи човек,ама колкото него го бие,тебе трябва да те бие 3 пъти повече,за да се научиш колко трябва да пиеш,как трябва да се държиш на 15 години ... !!!!!

<black soul>
07-07-2007, 15:41
Не знам защо винаги вината се търси в мъжката страна на проблема, аз съм момиче и пак не ме кефи твоята версия.Да-той не трябва да го прави, но защо винаги жени с такова леко поведение се напиват, бутат се в лапите на лъва и после естествено мъжа е виновен.Смешно е,мъжете, особено в такава ситуация мислят с долната глава,което ги оправдава(до известна степен). Не ти се е нахвърлил да те изнасилва,нито да те опипва и целува без твое желание.Не казвам,че ти си напълно виновна,и двамата имате вина. Да се оплачеш в полицията?!?!-смешна си...какво, ше си изградиш някфо име и ще го направиш за смях(както и дъщеря му), заради това,че те сърби оная работа, напила си се като кошница и всичко ти е било розово-тъпо.Жените в това отношение са просто номер 1,няма по големи к**ви,ама в пълния смисъл,който въртят к**венски номера,особено такива 15-16 годишни пикли,които развалят и семейства даже..седи си във вас на дупето и почни да мислиш с главата си , пубер гаден. ](*,)
по-точен от този коментар няма. нямам какво повече да кажа. мога и още да напсувам авторката но няма смисъл.

foxy-to
07-07-2007, 15:42
ako moje6 me zapoznai s "nai-dobrata" ti priqtelka.4e da i pomogna da ti razbeim kurvenskata fizionomiq. bas hva6tam 4e 6te e navita.hahahahah kak ti se struva a? 6te bade zabavno.
P.S. - spored men temata ne e ebavka, 6toto i pred o4ite mi sa stavali podobni ne6ta.v dne6ni dni nqma (po4ti de) mladi momi4eta ami samo 6avrantii i kurvetini.

kimi_raikonen
07-07-2007, 18:38
ako moje6 me zapoznai s "nai-dobrata" ti priqtelka.4e da i pomogna da ti razbeim kurvenskata fizionomiq. bas hva6tam 4e 6te e navita.hahahahah kak ti se struva a? 6te bade zabavno.
P.S. - spored men temata ne e ebavka, 6toto i pred o4ite mi sa stavali podobni ne6ta.v dne6ni dni nqma (po4ti de) mladi momi4eta ami samo 6avrantii i kurvetini.

точно.И аз искам.По принцип никога не съм удрял момиче.То е достатъчно унижение да те разбере цяла България коя си ! Моля се само да не си от Стз. Такива к**вета като тебе ми съсипват хубавия град (не искам да обидя хората от други краища на БГ).

вики*
07-07-2007, 18:48
ako moje6 me zapoznai s "nai-dobrata" ti priqtelka.4e da i pomogna da ti razbeim kurvenskata fizionomiq. bas hva6tam 4e 6te e navita.hahahahah kak ti se struva a? 6te bade zabavno.
P.S. - spored men temata ne e ebavka, 6toto i pred o4ite mi sa stavali podobni ne6ta.v dne6ni dni nqma (po4ti de) mladi momi4eta ami samo 6avrantii i kurvetini.Вие нищо не разбирате, ама нищо! На мене психиката ми е разбита, а вие ми говорите, че аз съм била виновна! Да бе! Пък и кой може да докаже, че аз съм виновна? Била съм пияна и оня педофил се е възползвал от мен! Така ще кажа в съда и на оня ще му лепнат няколко годинки, за да преосмисли постъпката си, с която уби детското в мен! Аз съм съсипана, а вие само ме плюете, защото не разбирате! Вие сте боклуци и сте дори по - лоши и от бащата на приятелката ми! Презирам ви, уроди!

Ice_Queen_
07-07-2007, 18:51
ako moje6 me zapoznai s "nai-dobrata" ti priqtelka.4e da i pomogna da ti razbeim kurvenskata fizionomiq. bas hva6tam 4e 6te e navita.hahahahah kak ti se struva a? 6te bade zabavno.
P.S. - spored men temata ne e ebavka, 6toto i pred o4ite mi sa stavali podobni ne6ta.v dne6ni dni nqma (po4ti de) mladi momi4eta ami samo 6avrantii i kurvetini.Вие нищо не разбирате, ама нищо! На мене психиката ми е разбита, а вие ми говорите, че аз съм била виновна! Да бе! Пък и кой може да докаже, че аз съм виновна? Била съм пияна и оня педофил се е възползвал от мен! Така ще кажа в съда и на оня ще му лепнат няколко годинки, за да преосмисли постъпката си, с която уби детското в мен! Аз съм съсипана, а вие само ме плюете, защото не разбирате! Вие сте боклуци и сте дори по - лоши и от бащата на приятелката ми! Презирам ви, уроди!
детско?нима си била девствена??хахахаха...

ама темата все повече ми мяза на ебавка.

07-07-2007, 18:53
ako moje6 me zapoznai s "nai-dobrata" ti priqtelka.4e da i pomogna da ti razbeim kurvenskata fizionomiq. bas hva6tam 4e 6te e navita.hahahahah kak ti se struva a? 6te bade zabavno.
P.S. - spored men temata ne e ebavka, 6toto i pred o4ite mi sa stavali podobni ne6ta.v dne6ni dni nqma (po4ti de) mladi momi4eta ami samo 6avrantii i kurvetini.Вие нищо не разбирате, ама нищо! На мене психиката ми е разбита, а вие ми говорите, че аз съм била виновна! Да бе! Пък и кой може да докаже, че аз съм виновна? Била съм пияна и оня педофил се е възползвал от мен! Така ще кажа в съда и на оня ще му лепнат няколко годинки, за да преосмисли постъпката си, с която уби детското в мен! Аз съм съсипана, а вие само ме плюете, защото не разбирате! Вие сте боклуци и сте дори по - лоши и от бащата на приятелката ми! Презирам ви, уроди!
4ui me sa izvinqvam se za tva 4e ne pi6a na Bg no imam problemi.
Dobre pravilno ti moje da si obidena ti kakto kaza sama si go zaribqvala toi su6to e pil tova 4e si se napila nete pravi jertva razbira6 li moje6 li da si pomisli6 na momi4eto kakvo i e? Uj ste priatelki predstavq6 li si kakvo i e? A sega da izprati6 i ba6ta i v zatvora e tova ve4e e naglost... Ako moje6 i tova da i pri4ini6 davai.. ne q poznavam ne znam kuf 4ovek e no prosto s tova 6te i razbie6 jivota povqrvai nqma ni6to po lo6o ot tova.. daje i sled vreme i da izlezne ot zatvora togava edva li 6te iska da go vidi prosto se pravi 4e ni6to ne se e slu4ilo ne kazvai na nikogo i nai malkoto moje6 da potursi6 momi4eto i da i se izvini6 tq sigurno se e razbrala ve4e s ba6ta si ... :( i toi e vinoven no i ti ... nemoje6 da otre4e6 i da izluje6 ... 4ao nai dobre me poslu6ai..

вики*
07-07-2007, 18:59
ako moje6 me zapoznai s "nai-dobrata" ti priqtelka.4e da i pomogna da ti razbeim kurvenskata fizionomiq. bas hva6tam 4e 6te e navita.hahahahah kak ti se struva a? 6te bade zabavno.
P.S. - spored men temata ne e ebavka, 6toto i pred o4ite mi sa stavali podobni ne6ta.v dne6ni dni nqma (po4ti de) mladi momi4eta ami samo 6avrantii i kurvetini.Вие нищо не разбирате, ама нищо! На мене психиката ми е разбита, а вие ми говорите, че аз съм била виновна! Да бе! Пък и кой може да докаже, че аз съм виновна? Била съм пияна и оня педофил се е възползвал от мен! Така ще кажа в съда и на оня ще му лепнат няколко годинки, за да преосмисли постъпката си, с която уби детското в мен! Аз съм съсипана, а вие само ме плюете, защото не разбирате! Вие сте боклуци и сте дори по - лоши и от бащата на приятелката ми! Презирам ви, уроди!
детско?нима си била девствена??хахахаха...

ама темата все повече ми мяза на ебавка.
ахахаха.. глупаци! Вие сте били много прости бе! Аз съм ВИРУz! От няколко дена ви чета постовете и се смея, като ви виждам как се вързвате на тая простотия! Въртене на пениси, пускане на езици и не знам си какво още! И това е бащата на НАЙ - ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА!
Глупаци! Тука тая вики* направо ще я линчуват бе! Представете си какво щеше да бъде, ако тя наистина съществуваше! Ахахаха! Уроди! Тука редовно си пускам теми ебавки с разни имена и хората вярват! След няколко дена пак ще пусна някаква тема и се обзалагам, че пак ще се вържете! Аз за това ви казвам, че аз царувам тука, а вие робувате и сте ми подчинени! А вие не ми вярвате, но сега ви го доказвам! Ай ся ме псувайте, а пък аз ще ударя един здрав спам, ако ме ядосате, което е малко вероятно, щото сте много глупави, за да измислите нещо, с което да ме засегнете!

И КАКТО ОБИЧАМ ДА КАЗВАМ...
АЗ СЪМ ВАШ ЦАР! ПОДЧИНЯВАЙ СЕ, ИЗРОД!

07-07-2007, 19:10
На една моя НЕприятелка се случи нещо почти същото с тази разлика че тя не беше пияна!Не се случи с моя баща а с на едно друго момиче но той беше пиян после и се извини но стана беля защото пуснаха валба в полицията.Това не е добре мацко трябва да се каже може да е нещо сериозно!Аз съм момиче на 14 но все около мен има такива извратени случки :smt011
но отчасти и ти си виновнар все пак и да си била пяна ти си отишла при него и си си го поискала,вярно!и той не е прав за дето ти се е оставил но щом си на 15 тряя да знаеш че на повечето мъже ако им се даде възможност да си го наврат на някоя то те ще го направят! [-X

Ice_Queen_
07-07-2007, 19:29
ako moje6 me zapoznai s "nai-dobrata" ti priqtelka.4e da i pomogna da ti razbeim kurvenskata fizionomiq. bas hva6tam 4e 6te e navita.hahahahah kak ti se struva a? 6te bade zabavno.
P.S. - spored men temata ne e ebavka, 6toto i pred o4ite mi sa stavali podobni ne6ta.v dne6ni dni nqma (po4ti de) mladi momi4eta ami samo 6avrantii i kurvetini.Вие нищо не разбирате, ама нищо! На мене психиката ми е разбита, а вие ми говорите, че аз съм била виновна! Да бе! Пък и кой може да докаже, че аз съм виновна? Била съм пияна и оня педофил се е възползвал от мен! Така ще кажа в съда и на оня ще му лепнат няколко годинки, за да преосмисли постъпката си, с която уби детското в мен! Аз съм съсипана, а вие само ме плюете, защото не разбирате! Вие сте боклуци и сте дори по - лоши и от бащата на приятелката ми! Презирам ви, уроди!
детско?нима си била девствена??хахахаха...

ама темата все повече ми мяза на ебавка.
ахахаха.. глупаци! Вие сте били много прости бе! Аз съм ВИРУz! От няколко дена ви чета постовете и се смея, като ви виждам как се вързвате на тая простотия! Въртене на пениси, пускане на езици и не знам си какво още! И това е бащата на НАЙ - ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА!
Глупаци! Тука тая вики* направо ще я линчуват бе! Представете си какво щеше да бъде, ако тя наистина съществуваше! Ахахаха! Уроди! Тука редовно си пускам теми ебавки с разни имена и хората вярват! След няколко дена пак ще пусна някаква тема и се обзалагам, че пак ще се вържете! Аз за това ви казвам, че аз царувам тука, а вие робувате и сте ми подчинени! А вие не ми вярвате, но сега ви го доказвам! Ай ся ме псувайте, а пък аз ще ударя един здрав спам, ако ме ядосате, което е малко вероятно, щото сте много глупави, за да измислите нещо, с което да ме засегнете!

И КАКТО ОБИЧАМ ДА КАЗВАМ...
АЗ СЪМ ВАШ ЦАР! ПОДЧИНЯВАЙ СЕ, ИЗРОД!

господи,колко устроумно само ! :smt005


признавам те СЦЕПИ НИ! ахахахаха

07-07-2007, 19:30
можеше да измислиш и нещо по-оригинално... примерно че когато приятелката ти е влязла сте направили тройка, като ти си била почти излишна ^^

ВИРУz
07-07-2007, 19:33
можеше да измислиш и нещо по-оригинално... примерно че когато приятелката ти е влязла сте направили тройка, като ти си била почти излишна ^^то можеше да го напиша, ама нямаше да изглежда толкова реалистично! Трябва да има интрига в цялата работа! Направда, която да придизвиква възмущение у хората!
Тази тема е точно такава.

вики*
07-07-2007, 19:34
Аз съм Вирус! Аз съм тъпак и олигофрен! Не слушайте моето друго аз! Аз съм неосъзнат педераст и педофил! Затова правя тези теми, защото ми доставя удоволствие. Моля, заключете темата, тази случка е измислица!

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 19:37
Аз съм Вирус! Аз съм тъпак и олигофрен! Не слушайте моето друго аз! Аз съм неосъзнат гей и педофил! Затова правя тези теми, защото ми доставя удоволствие. Моля, заключете темата, тази случка е измислица!ХВАНИ ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖИЦА И ОТИВАЙ ДА ЯДЕШ ЛАЙНА ОТ ГЪЗА НА МАЙКА СИ!

ВИРУz
07-07-2007, 19:45
Стига с тея нападки, заключете темата :)

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 19:48
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!

<black soul>
07-07-2007, 20:01
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!
определено имаш стил. как няма да те познаем по безмислените ти изречения в които най-вече излагаш колко си жалък и комплексиран!? какъв стил само! завиждам ти... "бил си наш цар а ние сме ти подчинени" - защо!? защото пускаш теми, които явно са си ебавки и ние просто отговаряме защото ти се чудим на ъкъла!?!? хах, толкова си пропаднал... и кво като след няколко дена пак ще пуснеш такава тема!? нали затова е форума... хора, които нямат кво да правят, нямат приятели, нямат никакво занимание а само седят на компа да пишат идиотщини, а ние, разбира се, да им отговарямеее....

<black soul>
07-07-2007, 20:03
можеше да измислиш и нещо по-оригинално... примерно че когато приятелката ти е влязла сте направили тройка, като ти си била почти излишна ^^то можеше да го напиша, ама нямаше да изглежда толкова реалистично! Трябва да има интрига в цялата работа! Направда, която да придизвиква възмущение у хората!
Тази тема е точно такава.
хах, ОЛИГОФРЕН!

sinful`girl
07-07-2007, 20:05
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!


Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:05
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!
определено имаш стил. как няма да те познаем по безмислените ти изречения в които най-вече излагаш колко си жалък и комплексиран!? какъв стил само! завиждам ти... "бил си наш цар а ние сме ти подчинени" - защо!? защото пускаш теми, които явно са си ебавки и ние просто отговаряме защото ти се чудим на ъкъла!?!? хах, толкова си пропаднал... и кво като след няколко дена пак ще пуснеш такава тема!? нали затова е форума... хора, които нямат кво да правят, нямат приятели, нямат никакво занимание а само седят на компа да пишат идиотщини, а ние, разбира се, да им отговарямеее....ШЕ ОТГОВАРЯШ НЕ, АМА НА КУРА МИ щЕ СЕ НАБИЧИШ АКО ИСКАМ! МЕЖДУ ДРУГОТО МАЙКА ТИ ПРАВИ МНОГО ЯКИ ТРЪБИ, НО ДА НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАМ ОТ ТЕМАТА ДЕ! ПЪК щОМ ЧЕТЕШ И РАЗСЪЖДАВАШ НАД МОИТЕ ПИСАНИЯ, ЗНАЧИ СИ БАЛЪК И ЗА НИщО НЕ СТАВАШ! ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ Е ДА ПОЛОЖИШ ДОБРОВОЛНО ГЛАВА В СКУТА МИ И ДА МИ ОБЛИЖЕШ ПОДМЪДИЕТО!

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:11
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!


Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!
В ТЕБ ВИЖДАМ ЕДНО НЕщАСТНО И ОТХВЪРЛЕНО ТО ОБщЕСТВОТО СЪщЕСТВО! САМО КАТО ТИ ВИДЯ ПОДПИСА С ТОЯ ТРАВЕСТИТ ОСЪЗНАВАМ, ЧЕ ОТ ТЕБ НИщО НЕ СТАВА! ПОРЕДНИЯТ ГОВНОСЕРЕЦ, КОЙТО ГО РАЗДАВА ОТ " ВИСОКО "! МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАЙКА ТИ!

ikov_vr
07-07-2007, 20:12
да бе човека ти е виновен на теб и кво като си пияна трябвало е да си ти го бодне та да се озъзнаеш и да изтрезнееш бързо бързо

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:16
да бе човека ти е виновен на теб и кво като си пияна трябвало е да си ти го бодне та да се озъзнаеш и да изтрезнееш бързо бързоАХАХАХ, ТОЯ Е ОщЕ ВЪВ ФИЛМА...

sinful`girl
07-07-2007, 20:22
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!


Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!
В ТЕБ ВИЖДАМ ЕДНО НЕщАСТНО И ОТХВЪРЛЕНО ТО ОБщЕСТВОТО СЪщЕСТВО! САМО КАТО ТИ ВИДЯ ПОДПИСА С ТОЯ ТРАВЕСТИТ ОСЪЗНАВАМ, ЧЕ ОТ ТЕБ НИщО НЕ СТАВА! ПОРЕДНИЯТ ГОВНОСЕРЕЦ, КОЙТО ГО РАЗДАВА ОТ " ВИСОКО "! МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАЙКА ТИ!

Хахахха нещастно и отхвърлено от обществото същество вика аххаха.Описа себе си просто. За разлика от тебе имам личен живот и не седя по цял пред компютъра да пиша простотии. А какво осъзнаваш въобще не ме е*е. От комплексари мнение не искам. Гледай си се себе си и не се занимавай с глупости. Може подписът ми да е с травестит,ама мене си ме кефи,а това е най-важното,дреме ми ти какво мисли,мнение не съм ти искала и не съм очаквала и да получа....... а на майка ми ще й предам много поздрави :-D И ти на твойта.....много ти здраве

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:31
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!


Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!
В ТЕБ ВИЖДАМ ЕДНО НЕщАСТНО И ОТХВЪРЛЕНО ТО ОБщЕСТВОТО СЪщЕСТВО! САМО КАТО ТИ ВИДЯ ПОДПИСА С ТОЯ ТРАВЕСТИТ ОСЪЗНАВАМ, ЧЕ ОТ ТЕБ НИщО НЕ СТАВА! ПОРЕДНИЯТ ГОВНОСЕРЕЦ, КОЙТО ГО РАЗДАВА ОТ " ВИСОКО "! МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАЙКА ТИ!

Хахахха нещастно и отхвърлено от обществото същество вика аххаха.Описа себе си просто. За разлика от тебе имам личен живот и не седя по цял пред компютъра да пиша простотии. А какво осъзнаваш въобще не ме е*е. От комплексари мнение не искам. Гледай си се себе си и не се занимавай с глупости. Може подписът ми да е с травестит,ама мене си ме кефи,а това е най-важното,дреме ми ти какво мисли,мнение не съм ти искала и не съм очаквала и да получа....... а на майка ми ще й предам много поздрави :-D И ти на твойта.....много ти здраве

ЛИЧНИЯТ ТИ ЖИВОТ СЕ СЪСТОИ В ТОВА, ДА ХОДИШ ДА СИ ЧЕКНЕШ МИРИЗЛИВИЯ ДЕБЕЛ ГЪЗ В ТОАЛЕТНИТЕ НА ЗАВЕДЕНИЯТА И ДА ЛАПАШ ПАПУРИТЕ НА ВСЕКИ, КОЙТО ТИ ДАДЕ АМФЕТКА ::: !
чети книги и се научи да пишеш ГРАМОТНО!

ПОНЕЖЕ ИЗПОЛЗВАШ ДУМАТА КОМПЛЕКСАР, щЕ ТЕ ПОМОЛЯ ДА МИ ДАДЕШ ТОЧНА ДЕФИНИЦИЯ НА ТАЗИ ДУМА или ПО - ПРОСТО КАЗАНО, КАТО ЗА ТЕБ - КАКВО ОЗНАЧАВА ДУМАТА?

sinful`girl
07-07-2007, 20:46
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!


Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!
В ТЕБ ВИЖДАМ ЕДНО НЕщАСТНО И ОТХВЪРЛЕНО ТО ОБщЕСТВОТО СЪщЕСТВО! САМО КАТО ТИ ВИДЯ ПОДПИСА С ТОЯ ТРАВЕСТИТ ОСЪЗНАВАМ, ЧЕ ОТ ТЕБ НИщО НЕ СТАВА! ПОРЕДНИЯТ ГОВНОСЕРЕЦ, КОЙТО ГО РАЗДАВА ОТ " ВИСОКО "! МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАЙКА ТИ!

Хахахха нещастно и отхвърлено от обществото същество вика аххаха.Описа себе си просто. За разлика от тебе имам личен живот и не седя по цял пред компютъра да пиша простотии. А какво осъзнаваш въобще не ме е*е. От комплексари мнение не искам. Гледай си се себе си и не се занимавай с глупости. Може подписът ми да е с травестит,ама мене си ме кефи,а това е най-важното,дреме ми ти какво мисли,мнение не съм ти искала и не съм очаквала и да получа....... а на майка ми ще й предам много поздрави :-D И ти на твойта.....много ти здраве

ЛИЧНИЯТ ТИ ЖИВОТ СЕ СЪСТОИ В ТОВА, ДА ХОДИШ ДА СИ ЧЕКНЕШ МИРИЗЛИВИЯ ДЕБЕЛ "задни части" В ТОАЛЕТНИТЕ НА ЗАВЕДЕНИЯТА И ДА ЛАПАШ ПАПУРИТЕ НА ВСЕКИ, КОЙТО ТИ ДАДЕ АМФЕТКА ::: !
чети книги и се научи да пишеш ГРАМОТНО!

ПОНЕЖЕ ИЗПОЛЗВАШ ДУМАТА КОМПЛЕКСАР, щЕ ТЕ ПОМОЛЯ ДА МИ ДАДЕШ ТОЧНА ДЕФИНИЦИЯ НА ТАЗИ ДУМА или ПО - ПРОСТО КАЗАНО, КАТО ЗА ТЕБ - КАКВО ОЗНАЧАВА ДУМАТА?

Kак позна,че точно това правя по цял ден....боб ли хвърляш или кво???

Ще ти кажа какво е комплексар по мойте разбирания,за да разбереш какво имам предвид като ти казвам,че си такъв. Ако искаш точно определение,иди в някоя книжарница,купи си тълковен речник и прочети ;) Та така,комплексарът е по принцип човек,който иска да притежава такива качества каквито имат останалите около него,но не може по ред причини. В случая ти казвам,че си такъв,защото седиш по цял в някакъв форум,отяждаш се на всички и псуваш по най-каруцарския начин. Знаеш ли,че ако така се държиш и говориш на улицата,ще попаднш на някой,на който това няма никак няма да му хареса и ще ти счупи кофата от бой!!! Въпреки че съм момиче веднъж бях понабила един такъв дето реши да ми се прави на интерес. Верно че и аз изядох боя,но повярвай момчето беше по-зле.Внимавай и ти да не попандеш на такъв човек,защото няма да ти се размине :)..Сигурна съм,че си някое лапе на 14-15 години и си решил да се правиш на велик,но момче не е тука мястото. Иди на улица,заяди се на някой,изящ няколко тупаника и ще разбереш за какво става въпрос. Ако имаш тази смелост,евала,но силно се съмнявам,че би го направил.....Дано след всичко казано до тук,си разбрал какво имам предвид като ти казвам комплексар :-)

sinful`girl
07-07-2007, 20:48
AAaaa и понеже ми каза нещо за грамотността ми....да те светна,че преди КАТО няма запетайка :lol: :-D

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:49
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!
НО ВСЕ ПАК ЖИВЕЕМ В 21 ВЕК! УЧИЛИщЕТО Е ЗА ХОРАТА ОТ СРЕДНОВЕКОВИЕТО! ТРЯБВА ДА СЕ ВЪРВИ НАПРЕД! ВМЕСТО ДА СИ ГУБЯТ ХОРАТА ВРЕМЕТО В УЧИЛИщЕ, ТЕ ПОЧВАТ ДА ЗАРАБОТВАТ ПАРИ ПО СЪВРЕМЕННИ НАЧИНИ - НА МАГИСТРАЛАТА, В МОДНИ АГЕНЦИИ!
НЯКОИ ПРЕУСПЯВАТ И СТАВАТ "БИЗНЕС ДАМИ", КОИТО СЕ ВОЗЯТ В ЛЪСКАВИ КОЛИ И КОИТО В ЕДИН МОМЕНТ СЕ ОКОЗВАТ НА УЛИЦАТА БЕЗ ПУКНАТА ПАРА И С РАЗПРАНИ ЗАДНИ ЧАСТИ! НО ТАКА Е МОДЕРНО В ДНЕШНО ВРЕМЕ! НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИМ ДАВА ТОН В ЖИВОТА... ИЛИ МОЖЕ!

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:53
AAaaa и понеже ми каза нещо за грамотността ми....да те светна,че преди КАТО няма запетайка :lol: :-D
И ПОНЕЖЕ ВИЖДАМ, ЧЕ СИ ГРАМОТНО МОМИЧЕ... СЛЕД ЗАПЕТАЙКИ, ТОЧКИ И Т. Н. СЕ СЛАГА ИНТЕРВАЛ!

sinful`girl
07-07-2007, 20:54
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D

Paul-Crewe
07-07-2007, 20:55
Клишета, клишета, клишета...

Банални, банални, банални...

Хора, смешни сте. Че не си пийнете по една бира на една маса и да се видите що за личности сте на живо, ползвате си някакви затапки и обиди, които могат да се използват откровено-казано - във всяка една ситуация. Жалка работа...

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:56
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!


Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!
В ТЕБ ВИЖДАМ ЕДНО НЕщАСТНО И ОТХВЪРЛЕНО ТО ОБщЕСТВОТО СЪщЕСТВО! САМО КАТО ТИ ВИДЯ ПОДПИСА С ТОЯ ТРАВЕСТИТ ОСЪЗНАВАМ, ЧЕ ОТ ТЕБ НИщО НЕ СТАВА! ПОРЕДНИЯТ ГОВНОСЕРЕЦ, КОЙТО ГО РАЗДАВА ОТ " ВИСОКО "! МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАЙКА ТИ!

Хахахха нещастно и отхвърлено от обществото същество вика аххаха.Описа себе си просто. За разлика от тебе имам личен живот и не седя по цял пред компютъра да пиша простотии. А какво осъзнаваш въобще не ме е*е. От комплексари мнение не искам. Гледай си се себе си и не се занимавай с глупости. Може подписът ми да е с травестит,ама мене си ме кефи,а това е най-важното,дреме ми ти какво мисли,мнение не съм ти искала и не съм очаквала и да получа....... а на майка ми ще й предам много поздрави :-D И ти на твойта.....много ти здраве

ЛИЧНИЯТ ТИ ЖИВОТ СЕ СЪСТОИ В ТОВА, ДА ХОДИШ ДА СИ ЧЕКНЕШ МИРИЗЛИВИЯ ДЕБЕЛ "задни части" В ТОАЛЕТНИТЕ НА ЗАВЕДЕНИЯТА И ДА ЛАПАШ ПАПУРИТЕ НА ВСЕКИ, КОЙТО ТИ ДАДЕ АМФЕТКА ::: !
чети книги и се научи да пишеш ГРАМОТНО!

ПОНЕЖЕ ИЗПОЛЗВАШ ДУМАТА КОМПЛЕКСАР, щЕ ТЕ ПОМОЛЯ ДА МИ ДАДЕШ ТОЧНА ДЕФИНИЦИЯ НА ТАЗИ ДУМА или ПО - ПРОСТО КАЗАНО, КАТО ЗА ТЕБ - КАКВО ОЗНАЧАВА ДУМАТА?

Kак позна,че точно това правя по цял ден....боб ли хвърляш или кво???

Ще ти кажа какво е комплексар по мойте разбирания,за да разбереш какво имам предвид като ти казвам,че си такъв. Ако искаш точно определение,иди в някоя книжарница,купи си тълковен речник и прочети ;) Та така,комплексарът е по принцип човек,който иска да притежава такива качества каквито имат останалите около него,но не може по ред причини. В случая ти казвам,че си такъв,защото седиш по цял в някакъв форум,отяждаш се на всички и псуваш по най-каруцарския начин. Знаеш ли,че ако така се държиш и говориш на улицата,ще попаднш на някой,на който това няма никак няма да му хареса и ще ти счупи кофата от бой!!! Въпреки че съм момиче веднъж бях понабила един такъв дето реши да ми се прави на интерес. Верно че и аз изядох боя,но повярвай момчето беше по-зле.Внимавай и ти да не попандеш на такъв човек,защото няма да ти се размине :)..Сигурна съм,че си някое лапе на 14-15 години и си решил да се правиш на велик,но момче не е тука мястото. Иди на улица,заяди се на някой,изящ няколко тупаника и ще разбереш за какво става въпрос. Ако имаш тази смелост,евала,но силно се съмнявам,че би го направил.....Дано след всичко казано до тук,си разбрал какво имам предвид като ти казвам комплексар :-)
КАКВИ КАЧЕСТВА ИСКАМ ДА ПРИТЕЖАВАМ АЗ СПОРЕД ТВОИТЕ РАЗБИРАНИЯ? И КАКВИ СА ПРИЧИНИТЕ?

sinful`girl
07-07-2007, 20:57
AAaaa и понеже ми каза нещо за грамотността ми....да те светна,че преди КАТО няма запетайка :lol: :-D
И ПОНЕЖЕ ВИЖДАМ, ЧЕ СИ ГРАМОТНО МОМИЧЕ... СЛЕД ЗАПЕТАЙКИ, ТОЧКИ И Т. Н. СЕ СЛАГА ИНТЕРВАЛ!

Хахахха бреййй ти много умно момче се оказваш. Явно често се упражняваш да пишеш в word-a и тези неща ти се набиват на очи :-D

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:58
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ!

sinful`girl
07-07-2007, 21:01
Стига с тея нападки, заключете темата :)
ПЕДАЛ, НЕ ПИШИ С МОЯ НИК, ЗА ДА НЕ ТЕ УХАПЕ ЛОШО КУЧЕТО!
ВИРУz СИ ИМА СТИЛ НА ПИСАНЕ, КОЙТО САМО ПОЗНАВАЧИТЕ ПОЗНАВАТ! КОГАТО ТОЙ ПРАВИ СПАМ, ПОЗНАВАЧЪТ щЕ ГО ОТЛИЧИ ОТ АМАТЬОРА ПО ОПРЕДЕЛЕНИ ЧЕРТИ!


Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!
В ТЕБ ВИЖДАМ ЕДНО НЕщАСТНО И ОТХВЪРЛЕНО ТО ОБщЕСТВОТО СЪщЕСТВО! САМО КАТО ТИ ВИДЯ ПОДПИСА С ТОЯ ТРАВЕСТИТ ОСЪЗНАВАМ, ЧЕ ОТ ТЕБ НИщО НЕ СТАВА! ПОРЕДНИЯТ ГОВНОСЕРЕЦ, КОЙТО ГО РАЗДАВА ОТ " ВИСОКО "! МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАЙКА ТИ!

Хахахха нещастно и отхвърлено от обществото същество вика аххаха.Описа себе си просто. За разлика от тебе имам личен живот и не седя по цял пред компютъра да пиша простотии. А какво осъзнаваш въобще не ме е*е. От комплексари мнение не искам. Гледай си се себе си и не се занимавай с глупости. Може подписът ми да е с травестит,ама мене си ме кефи,а това е най-важното,дреме ми ти какво мисли,мнение не съм ти искала и не съм очаквала и да получа....... а на майка ми ще й предам много поздрави :-D И ти на твойта.....много ти здраве

ЛИЧНИЯТ ТИ ЖИВОТ СЕ СЪСТОИ В ТОВА, ДА ХОДИШ ДА СИ ЧЕКНЕШ МИРИЗЛИВИЯ ДЕБЕЛ "задни части" В ТОАЛЕТНИТЕ НА ЗАВЕДЕНИЯТА И ДА ЛАПАШ ПАПУРИТЕ НА ВСЕКИ, КОЙТО ТИ ДАДЕ АМФЕТКА ::: !
чети книги и се научи да пишеш ГРАМОТНО!

ПОНЕЖЕ ИЗПОЛЗВАШ ДУМАТА КОМПЛЕКСАР, щЕ ТЕ ПОМОЛЯ ДА МИ ДАДЕШ ТОЧНА ДЕФИНИЦИЯ НА ТАЗИ ДУМА или ПО - ПРОСТО КАЗАНО, КАТО ЗА ТЕБ - КАКВО ОЗНАЧАВА ДУМАТА?

Kак позна,че точно това правя по цял ден....боб ли хвърляш или кво???

Ще ти кажа какво е комплексар по мойте разбирания,за да разбереш какво имам предвид като ти казвам,че си такъв. Ако искаш точно определение,иди в някоя книжарница,купи си тълковен речник и прочети ;) Та така,комплексарът е по принцип човек,който иска да притежава такива качества каквито имат останалите около него,но не може по ред причини. В случая ти казвам,че си такъв,защото седиш по цял в някакъв форум,отяждаш се на всички и псуваш по най-каруцарския начин. Знаеш ли,че ако така се държиш и говориш на улицата,ще попаднш на някой,на който това няма никак няма да му хареса и ще ти счупи кофата от бой!!! Въпреки че съм момиче веднъж бях понабила един такъв дето реши да ми се прави на интерес. Верно че и аз изядох боя,но повярвай момчето беше по-зле.Внимавай и ти да не попандеш на такъв човек,защото няма да ти се размине :)..Сигурна съм,че си някое лапе на 14-15 години и си решил да се правиш на велик,но момче не е тука мястото. Иди на улица,заяди се на някой,изящ няколко тупаника и ще разбереш за какво става въпрос. Ако имаш тази смелост,евала,но силно се съмнявам,че би го направил.....Дано след всичко казано до тук,си разбрал какво имам предвид като ти казвам комплексар :-)
КАКВИ КАЧЕСТВА ИСКАМ ДА ПРИТЕЖАВАМ АЗ СПОРЕД ТВОИТЕ РАЗБИРАНИЯ? И КАКВИ СА ПРИЧИНИТЕ?

Искаш да се правиш на голям и смел мъж,само че тези неща не стават така. Като псуваш и обиждаш нито ставаш по-велик,нито повече мъж. Вместо да седиш и да се правиш на путка по форумите,иди и направи нещо смислено :)

sinful`girl
07-07-2007, 21:02
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ!

Ти за мене се радвай.....има хора,които да се радват за мене,а ти не си от тях. Гледай си се себе си и твойта си работа :)

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 21:05
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ!

Ти за мене се радвай.....има хора,които да се радват за мене,а ти не си от тях. Гледай си се себе си и твойта си работа :)
КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ? НЕ ВИЖДАМ СМИСЛЕНА ВРЪЗКА В ПОСТА ТИ.

sinful`girl
07-07-2007, 21:09
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ!

Ти за мене се радвай.....има хора,които да се радват за мене,а ти не си от тях. Гледай си се себе си и твойта си работа :)
КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ? НЕ ВИЖДАМ СМИСЛЕНА ВРЪЗКА В ПОСТА ТИ.

Ами трябва да се научиш да четеш между редовете :-D Както и да е...няма да обяснявам,кой разбрал,разбрал,кой не,много му здраве :D

Ако имаш още нещо да казваш,казвай го и да приключваме темата 8)

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 21:10
AAaaa и понеже ми каза нещо за грамотността ми....да те светна,че преди КАТО няма запетайка :lol: :-D
И ПОНЕЖЕ ВИЖДАМ, ЧЕ СИ ГРАМОТНО МОМИЧЕ... СЛЕД ЗАПЕТАЙКИ, ТОЧКИ И Т. Н. СЕ СЛАГА ИНТЕРВАЛ!

Хахахха бреййй ти много умно момче се оказваш. Явно често се упражняваш да пишеш в word-a и тези неща ти се набиват на очи :-DКАКВО Е word? ДА НЕ Е ПРОГРАМА ЗА windows? щОТО АЗ ИЗПОЗЛЗВАМ ПО - СЪВЪРШЕНА ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА!

sinful`girl
07-07-2007, 21:16
AAaaa и понеже ми каза нещо за грамотността ми....да те светна,че преди КАТО няма запетайка :lol: :-D
И ПОНЕЖЕ ВИЖДАМ, ЧЕ СИ ГРАМОТНО МОМИЧЕ... СЛЕД ЗАПЕТАЙКИ, ТОЧКИ И Т. Н. СЕ СЛАГА ИНТЕРВАЛ!

Хахахха бреййй ти много умно момче се оказваш. Явно често се упражняваш да пишеш в word-a и тези неща ти се набиват на очи :-DКАКВО Е word? ДА НЕ Е ПРОГРАМА ЗА windows? щОТО АЗ ИЗПОЗЛЗВАМ ПО - СЪВЪРШЕНА ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА!


Добре,щом казваш :smt005

ВИРУz
07-07-2007, 21:16
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ!

Ти за мене се радвай.....има хора,които да се радват за мене,а ти не си от тях. Гледай си се себе си и твойта си работа :)
КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ? НЕ ВИЖДАМ СМИСЛЕНА ВРЪЗКА В ПОСТА ТИ.

Ами трябва да се научиш да четеш между редовете :-D Както и да е...няма да обяснявам,кой разбрал,разбрал,кой не,много му здраве :D

Ако имаш още нещо да казваш,казвай го и да приключваме темата 8)
ЛАПАЙ МИ САМУРАЙСКИЯ МЕЧ МА, ПУТКО ДРИСЛИВА! ОТИВАЙ НА ГАРАТА, ЗА ДА ИЗКАРАШ ПАРИ ЗА МЕН! БОЯ, ДЕТО ТИ ХВЪРЛИХ ОНЯ ДЕН МАЙ ТИ Е БИЛ МАЛКО! НО КАТО ДОЙДА щЕ ТИ НАПЪЛНЯ КОРЕМА С ИЗВЪНЗЕМНА СПЕРМА! КАЖИ НА ОНАЯ ФЛОРЦА КОСМАТА - МАЙКА ТИ ДА ЯДЕ ЛАЙНА, А БАщА ТИ ДА ПРОДЪЛЖАВА ДА ПРАВИ ЯКИ ТРЪБИ НА СТРОЕЖА! И ОщЕ НЕщО: ГЪЗА ТИ Е ДЕБЕЛ КАТО НА УГОЕНА СВИНЯ!

sinful`girl
07-07-2007, 21:19
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ!

Ти за мене се радвай.....има хора,които да се радват за мене,а ти не си от тях. Гледай си се себе си и твойта си работа :)
КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ? НЕ ВИЖДАМ СМИСЛЕНА ВРЪЗКА В ПОСТА ТИ.

Ами трябва да се научиш да четеш между редовете :-D Както и да е...няма да обяснявам,кой разбрал,разбрал,кой не,много му здраве :D

Ако имаш още нещо да казваш,казвай го и да приключваме темата 8)
ЛАПАЙ МИ САМУРАЙСКИЯ МЕЧ МА, ПУТКО ДРИСЛИВА! ОТИВАЙ НА ГАРАТА, ЗА ДА ИЗКАРАШ ПАРИ ЗА МЕН! БОЯ, ДЕТО ТИ ХВЪРЛИХ ОНЯ ДЕН МАЙ ТИ Е БИЛ МАЛКО! НО КАТО ДОЙДА щЕ ТИ НАПЪЛНЯ КОРЕМА С ИЗВЪНЗЕМНА СПЕРМА! КАЖИ НА ОНАЯ ФЛОРЦА КОСМАТА - МАЙКА ТИ ДА ЯДЕ ЛАЙНА, А БАщА ТИ ДА ПРОДЪЛЖАВА ДА ПРАВИ ЯКИ ТРЪБИ НА СТРОЕЖА! И ОщЕ НЕщО: ГЪЗА ТИ Е ДЕБЕЛ КАТО НА УГОЕНА СВИНЯ!


Ако ще се псуваме има ЛС....пиши там и ще ти кажа няколко доста приятни нещица :-D

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 21:23
МИСЛОВНИЯТ ПРОЦЕС ТЕЧЕ ДОСТА БАВНО ПРИ sinful`girl!


Мне,аз освен да кисна в този форум си имам и друга работа. За това по-бавно ти отговарям. А и в крайна сметка това е форум,не чат :-D
РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ!

Ти за мене се радвай.....има хора,които да се радват за мене,а ти не си от тях. Гледай си се себе си и твойта си работа :)
КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ? НЕ ВИЖДАМ СМИСЛЕНА ВРЪЗКА В ПОСТА ТИ.

Ами трябва да се научиш да четеш между редовете :-D Както и да е...няма да обяснявам,кой разбрал,разбрал,кой не,много му здраве :D

Ако имаш още нещо да казваш,казвай го и да приключваме темата 8)
ЛАПАЙ МИ САМУРАЙСКИЯ МЕЧ МА, ПУТКО ДРИСЛИВА! ОТИВАЙ НА ГАРАТА, ЗА ДА ИЗКАРАШ ПАРИ ЗА МЕН! БОЯ, ДЕТО ТИ ХВЪРЛИХ ОНЯ ДЕН МАЙ ТИ Е БИЛ МАЛКО! НО КАТО ДОЙДА щЕ ТИ НАПЪЛНЯ КОРЕМА С ИЗВЪНЗЕМНА СПЕРМА! КАЖИ НА ОНАЯ ФЛОРЦА КОСМАТА - МАЙКА ТИ ДА ЯДЕ ЛАЙНА, А БАщА ТИ ДА ПРОДЪЛЖАВА ДА ПРАВИ ЯКИ ТРЪБИ НА СТРОЕЖА! И ОщЕ НЕщО: ГЪЗА ТИ Е ДЕБЕЛ КАТО НА УГОЕНА СВИНЯ!


Ако ще се псуваме има ЛС....пиши там и ще ти кажа няколко доста приятни нещица :-DМАЛКО ТРУДНО щЕ СТАНЕ С ЛС по обясними причини!

sinful`girl
07-07-2007, 21:24
Хахахах изпуснах една малкааа подробност. Ти като си гост не можеш да пращаш ЛС....А като си бан-а не можеш и да се рег-неш... Ха! Прошляк! :-D

sinful`girl
07-07-2007, 21:26
Айде пиши с един ник или имаш някакво раздвоение на личността ? Чичо Спас е по-интелигентната ти страна,а Вируз е дивият селянин. Ако е така,само кажи,ще те разбера. На някои хора не им е лесно и трябва да се отнасяме към тях с разбиране :-D

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 21:27
Хахахах изпуснах една малкааа подробност. Ти като си гост не можеш да пращаш ЛС....А като си бан-а не можеш и да се рег-неш... Ха! Прошляк! :-DДУХАЙ МА, ОВЦА! ТО СИ ИМА АЛТЕРНАТИВНИ НАЧИНИ ЗА ВЛИЗАНЕ ТУКА! АМА В ТОЯ ФОРУМ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАУЧИШ! АХАХАХАХА! ЗА МЕН БАН НЕ СЪщЕСТВУВА!

sinful`girl
07-07-2007, 21:29
Хахахах изпуснах една малкааа подробност. Ти като си гост не можеш да пращаш ЛС....А като си бан-а не можеш и да се рег-неш... Ха! Прошляк! :-DДУХАЙ МА, ОВЦА! ТО СИ ИМА АЛТЕРНАТИВНИ НАЧИНИ ЗА ВЛИЗАНЕ ТУКА! АМА В ТОЯ ФОРУМ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАУЧИШ! АХАХАХАХА! ЗА МЕН БАН НЕ СЪщЕСТВУВА!

Ххахахах айде да те видим,бе хакерчето. Айде рег-ни да те видим :-D Ако не успееш до половин час да си се рег-нал значи пълният загубеняк.....чакам да видя :lol:

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 21:30
Айде пиши с един ник или имаш някакво раздвоение на личността ? Чичо Спас е по-интелигентната ти страна,а Вируз е дивият селянин. Ако е така,само кажи,ще те разбера. На някои хора не им е лесно и трябва да се отнасяме към тях с разбиране :-DИНТЕРВАЛ НЕ СЕ СЛАГА ПРЕД ПУНКТУАЦИОННИТЕ ЗНАЦИ!

sinful`girl
07-07-2007, 21:32
Айде пиши с един ник или имаш някакво раздвоение на личността ? Чичо Спас е по-интелигентната ти страна,а Вируз е дивият селянин. Ако е така,само кажи,ще те разбера. На някои хора не им е лесно и трябва да се отнасяме към тях с разбиране :-DИНТЕРВАЛ НЕ СЕ СЛАГА ПРЕД ПУНКТУАЦИОННИТЕ ЗНАЦИ!

Тоя интервал си го заври накъде. Ще си слагам,където си поискам и каквото си поискам!!! Чакам те да се рег-неш :-D

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 21:32
Хахахах изпуснах една малкааа подробност. Ти като си гост не можеш да пращаш ЛС....А като си бан-а не можеш и да се рег-неш... Ха! Прошляк! :-DДУХАЙ МА, ОВЦА! ТО СИ ИМА АЛТЕРНАТИВНИ НАЧИНИ ЗА ВЛИЗАНЕ ТУКА! АМА В ТОЯ ФОРУМ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАУЧИШ! АХАХАХАХА! ЗА МЕН БАН НЕ СЪщЕСТВУВА!

Ххахахах айде да те видим,бе хакерчето. Айде рег-ни да те видим :-D Ако не успееш до половин час да си се рег-нал значи пълният загубеняк.....чакам да видя :lol:АЗ АКО СЕ РЕГИСТРИРАМ ТУКА, щЕ СЕ КРЪСТЯ В АЛЛАХ!

ВИРУz
07-07-2007, 21:34
Айде пиши с един ник или имаш някакво раздвоение на личността ? Чичо Спас е по-интелигентната ти страна,а Вируз е дивият селянин. Ако е така,само кажи,ще те разбера. На някои хора не им е лесно и трябва да се отнасяме към тях с разбиране :-DИНТЕРВАЛ НЕ СЕ СЛАГА ПРЕД ПУНКТУАЦИОННИТЕ ЗНАЦИ!

Тоя интервал си го заври накъде. Ще си слагам,където си поискам и каквото си поискам!!! Чакам те да се рег-неш :-DЧАКАЙ ДА ТИ ЗАВРА ЕДИН ДЪРВЕН КОЛ В ГОЛЕМИЯ ГЪЗ!

sinful`girl
07-07-2007, 21:35
Хахахах изпуснах една малкааа подробност. Ти като си гост не можеш да пращаш ЛС....А като си бан-а не можеш и да се рег-неш... Ха! Прошляк! :-DДУХАЙ МА, ОВЦА! ТО СИ ИМА АЛТЕРНАТИВНИ НАЧИНИ ЗА ВЛИЗАНЕ ТУКА! АМА В ТОЯ ФОРУМ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ НАУЧИШ! АХАХАХАХА! ЗА МЕН БАН НЕ СЪщЕСТВУВА!

Ххахахах айде да те видим,бе хакерчето. Айде рег-ни да те видим :-D Ако не успееш до половин час да си се рег-нал значи пълният загубеняк.....чакам да видя :lol:АЗ АКО СЕ РЕГИСТРИРАМ ТУКА, щЕ СЕ КРЪСТЯ В АЛЛАХ!

Ако щеш и на Буда,не ме е*е. Нали се правиш на голям отворко,айде да те видим!!!

Спирам да пиша вече,защото ми стана безинтересно,изтърка се някакси. Мерси все пак,че ме позабавлява :-D

sinful`girl
07-07-2007, 21:36
Айде пиши с един ник или имаш някакво раздвоение на личността ? Чичо Спас е по-интелигентната ти страна,а Вируз е дивият селянин. Ако е така,само кажи,ще те разбера. На някои хора не им е лесно и трябва да се отнасяме към тях с разбиране :-DИНТЕРВАЛ НЕ СЕ СЛАГА ПРЕД ПУНКТУАЦИОННИТЕ ЗНАЦИ!

Тоя интервал си го заври накъде. Ще си слагам,където си поискам и каквото си поискам!!! Чакам те да се рег-неш :-DЧАКАЙ ДА ТИ ЗАВРА ЕДИН ДЪРВЕН КОЛ В ГОЛЕМИЯ "задни части"!


Хахахха то като е кол,аз няма да го усетя в "големия ми "задни части" ". Дай нещо по-масивно :-D

Mendil
07-07-2007, 21:39
hah toz viruz li e lainar li e va ebava ma kopeta AZ SAM CARQ TUKA. A vie ste sme6ki :P mejdu drugoto sitga ste pisli tolkoz citati 6toto ne mi dava kef da 4eta.Sas zdave, mendil napada foruma!

sinful`girl
07-07-2007, 21:40
Хаххахах да приветсваме поредното шимпанзе във форума :-D

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 21:43
hah toz viruz li e lainar li e va ebava ma kopeta AZ SAM CARQ TUKA. A vie ste sme6ki :P mejdu drugoto sitga ste pisli tolkoz citati 6toto ne mi dava kef da 4eta.Sas zdave, mendil napada foruma!
ИМАШ МОЯТА БЛАГОСЛОВИЯ! УСПЕХ В НАЧИНАНИЕТО, НО НА ВИРУЗ МОЖЕШ САМО ДА МУ ЛАПНЕШ ТОПКИТЕ! ЮНАК Е НАЙ - ВЕЛИКИЯТ СПАМЕР В ИСТОРИЯТА НА ТОЗИ ФОРУМ! СЛЕД НЕГО СЪМ АЗ!

Guzlqk
07-07-2007, 21:49
ee dupe q se vij. Az ne spamim na nerazboriq a takti4no da ni vervat horata :wink:


~Guzlqk4life

07-08-2007, 02:11
am tai to.. de ti e bil akyla da se napiva6 i da sa ebe6 s nqkyf dqdka...

07-08-2007, 04:02
Ама форумът се пълни с все повече и повече тъпаци .... Едно не мога да разбера какъв ви е кефа да разваляте всичко и да си правите ебавка. Ок,не ви харесва форумът,смешен ви се струва,ами тогава не влизайте и не пишете. Намерете си друго занимание...или сте толкова ограничени,че единственото ви забавление е да се гаврите с всичко?? Ако е така,значи животът ви е една голяма гавра и Бог се е изгаврил с вас като ви е създал!! Само това ще ви кажа,а вие се замислете колко е тъпо да се правите на шутове в нет-а и това да ви осмисля живота!!




КАДЕГО ТОЯ БОГ БЕ МАЛОУМИЕ ТЪППО ???
БОГ СА ГО ИЗМИСЛИЛИ ТАКИВА КАТО ВИРУz,
И ВИЕ СЕ ВЯРВАТЕ ЗАЩТОТО СТЕ ЛАЙНА НЕДОРАЗВИТИ
аре млЪквайте, ДЕЕБА майка ви проста и олигофренясалите деца пробити.

Ice_Queen_
07-08-2007, 09:25
Добре де защо няма мод ,който да я заключи тая тема ???

07-08-2007, 09:34
истината е че Чичо Спас е написал едни съвършени истини за повечето тоя форум, ама сте прекалено заети да се впечатлявате от псувните му, за да ги забележите. Емовщини...

krem4et0
07-08-2007, 09:47
Заключвам темата и никой няма да ме принуди да я отключа пак!